» »

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor?

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor?

1
2
»

DeFacto21 ::

Hehehe thor, zdaj pa spreminjaš svoje izjave.
A nisi govoril da je biu derbi dober, pa da smo mi bumbarji k take tekme označujemo za farso, polom, vandalizem?
Zdaj pa že priznaš da je biu derbi popolna katastrofa...heh...

Gladi ::

RockyS je izjavil:


Po tekmi se je domača navijaška skupina Green Dragons lotila še svojega domačega kraja, naselja BS3.

Kje ti je logika, da uničuješ lasten stadion in lasten okoliš(polomili so tudi nekaj izložb/oken, ne samo smeti)?

BS3 že precej časa ni območje GD skupine kakor je bil v nekem časovnem obdobju.
Glede lomljenja stolov v Stožicah na domači tribuni pa lahko samo rečeš, da pojdi naslednji derbi na GD tribuno in si oglej v kakšni meri se namerno uničujejo stoli. Že sama konstitucija ter material je razred zase, povečini nastanejo poškodbe med navijanjem( naslanjanje etc.). Se pa strinjam da bi morali na navijaških sektorjih postavit bol "špartanske" stole, kot so na prej omenjenih tribunah v Mariboru.

Glede Stareta je pa znano da je zvest navijač Olimpije, tako kot čefur Jerković, ki goji nasprotno simpatijo(mislim da je vodil prejšnji derby). Mogoče bi bla pametna poteza za komentatorja nastavt Obreza, ki ponavadi onanira samo na Barcelono.

kmetek ::

prosim za zaprtje teme ;((

T-h-o-r ::

DeFacto21 je izjavil:

Hehehe thor, zdaj pa spreminjaš svoje izjave.
A nisi govoril da je biu derbi dober, pa da smo mi bumbarji k take tekme označujemo za farso, polom, vandalizem?
Zdaj pa že priznaš da je biu derbi popolna katastrofa...heh...

govorim o derbiju lani, ne o tem v sredo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jericho ::

Jaz tud nism šu na ta derbi iz istga razloga k cvizl.
Pa kdo bo gledu kresove na štadionu in pokanje topovskih, kok more to šele not u areni odmevat???
@thor, ti si pa zgleda bil, pa vrjetn še kakšn stol polomu/zažgal al kako??

T-h-o-r ::

sem bil na zadnjih 4h derbijih v ljudskem vrtu


najbolj smešen/zanimiv dogodek pa je bil na enem derbiju, ki je bil odigran v decembru, ko so gasilci zalili dragonse, ker so nekaj kurili na tribuni
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

RockyS ::

jericho je izjavil:

Jaz tud nism šu na ta derbi iz istga razloga k cvizl.
Pa kdo bo gledu kresove na štadionu in pokanje topovskih, kok more to šele not u areni odmevat???
@thor, ti si pa zgleda bil, pa vrjetn še kakšn stol polomu/zažgal al kako??


Torej 31. greš na Olimpija - Domžale, pravtako si verjetno bil na Olimpija - Rudar, pa predtem na vseh ostalih 8ih domačih tekmah in boš tudi na naslednjih domačih tekmah. Ali?

No, zato ker te na naslednjih tekmah nebo, nimaš kaj komentirat. Komentiraj ko boš hodil na tekme.

Pa še to, nogomet se ne igra v areni stožice. Pa očitno nisi niti enkrat bil na Stožicah, ker bi vedel da to ni akustični stadion in da ne odmeva čisto nič. Lahko na severu/jugu navija 3000 ljudi, pa bo se komaj kaj slišalo na drugo stran.

RockyS ::

Gladi je izjavil:

RockyS je izjavil:


Po tekmi se je domača navijaška skupina Green Dragons lotila še svojega domačega kraja, naselja BS3.

Kje ti je logika, da uničuješ lasten stadion in lasten okoliš(polomili so tudi nekaj izložb/oken, ne samo smeti)?

BS3 že precej časa ni območje GD skupine kakor je bil v nekem časovnem obdobju.
Glede lomljenja stolov v Stožicah na domači tribuni pa lahko samo rečeš, da pojdi naslednji derbi na GD tribuno in si oglej v kakšni meri se namerno uničujejo stoli. Že sama konstitucija ter material je razred zase, povečini nastanejo poškodbe med navijanjem( naslanjanje etc.). Se pa strinjam da bi morali na navijaških sektorjih postavit bol "špartanske" stole, kot so na prej omenjenih tribunah v Mariboru.

Glede Stareta je pa znano da je zvest navijač Olimpije, tako kot čefur Jerković, ki goji nasprotno simpatijo(mislim da je vodil prejšnji derby). Mogoče bi bla pametna poteza za komentatorja nastavt Obreza, ki ponavadi onanira samo na Barcelono.


In kaj si hotel povedat s prvima dvema stavkoma? 1. v BS3 so bili ljubljančani (ok, če niso pripadniki skupine), in zakaj bi moral hodit med GD da si ogledam te stole? Sem bil med Violami, pa je enako. Na prvem derbiju se je res namerno uničevalo, v sredo pa ne. In mene samo to skrbi, po nekaterih podatkih ta stol stane cca 70€/komad, gori pa kot da bi bil z bencinom polit, čeprav bi nebi smel goret ampak se topit oz. tlet. In nato se opozarja že od prvega derbija, tudi domači navijači so opozarjali da to niso primerni stoli.
In ja, tudi v Ljudskem vrtu smo imeli stole, sicer ne tak fancy kot v Stožicah ampak so po otvoritvi videli da je treba v navijaške sektorje namontirat "klopi". Res mi niso všeč naslonjala, ki morajo biti po predpisih FIFA/UEFA ampak jebiga, dober kompromis.

Ja, ampak ob prejšnem derbiju se je Olimpija pritožila glede komentatorja, maribor pa modro molči. Ne krivim nobenga kluba, ampak RTV SLO za katero me mesečno opalijo za 12€ in potem poslušam/berem/gledam take izjave in komentatorje.

jericho ::

Ne govor men, kateri ktivno igram nogomet že zelo lep cajt. Sicer nisem registriran igralec, vendar sem na skoraj vsaki rekreativni ligi po ljubljani in, da jaz nebi vedel kaka je akustika v areni, ma dej nehi no!
Na stožicah sm bil verjetno večkrat kot ti! Poglej nočem se z nobenim kregat, vendar kresovi in topovski udari ne spadajo pod derbije, sorry. Tud jaz imam otroka, ki trenira uradno na svobodi (mulčki) in ga, če mi zastonj dajo karto ne grem geledat tega kresa niti pokanja teh topovskih udarov.

RockyS ::

Še enkrat, o kaki areni ti govoriš? Nogomet se ne igra v Areni Stožice ker je to dvorana! Da še sam ne veš kje je kaj.

In nisem rekel, da ne treniraš, rekel sem ti da ne hodiš na domače tekme Olimpije, še manj pa na kaka gostovanja tako da ne pravi da ne hodiš na tekem zaradi pirotehnike, ker drugače bi bil na preostalih 14ih domačih tekmah. In prosim, če se že hvališ da si bil večkrat na stadionu Stožice, potem prihrani izjave, da je to akustični stadion za koga drugega, ne za nas, ki smo v Stožicah že večkrat pustili grla in glasilke.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva slovenska nogometna liga (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
21628979 (627) c3p0
»

Odbojka in navijanje

Oddelek: Loža
364275 (2766) Cruz
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476249 (4891) RockyS
»

Viole krstile Stožice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8114505 (12527) Hardstyle
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44524884 (20781) boštjan

Več podobnih tem