» »

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

MEDENA ::

1 in 2 ekipa kao derbi zdaj na TV SLO2 ....tko ene 300-350 ljudi.....

Olimpija gre v najnižjo ligo, glavno mesto nima "normalnega" štadiona....

Ne vem čemu se NZS sploh trudi ohranjat tako ligo ????

Mar ne bi bilo bolje ukinit pa dat v rokomet / košarko....

d20 ::

cim prej gre vse v kurac, tem prej bojo nehal posiljevat s tem glupim fuzbalom. koga to sploh zanima.
http://www.worldjumpday.org

Microsoft ::

Mene. Pa se koga.

Olimpija gre v najnižjo ligo, glavno mesto nima "normalnega" štadiona....
A to zdej pomen, ce glavno mesto ni v neki ligi, da neglede na to, kje so ostala mesta, ukinejo ta sport?! Ja pa ja. Celje lepo dela na infrastrukturi. Rokometno igrise je res 1A, Pivovarna Lasko ze vrsto let fila klub z denarjem. Zdej so se igrisce za nogomet naredil, kot se sika. Sej menda veste, da ima ogrevano travo?8-)
Tako, da treba je investirat. V Ljubljani pa menda mislite, da bo kar tako denar iz lufta priletel za nov stadijon in se bo le-ta sam od sebe zgradil. Al kaj?

Najprej sploh kaj naredte na tem podrocju, pa pol jamrite, da ni vredu. Seveda ne more bit verdu, ce pa nic ne naredis pa si zavisten, ko pa imajo drugi v manjsih mestecih poslihtano, kot je treba.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Daedalus ::

Če je kaj za verjeti kolumnam Francija Božiča v Poletu, pol je tak dobro, da nogomet sploh je. Pa mislim, da tud na nacionalni ravni manjka programov in predvsem interesa za resno spoprijemanje s težavami in razvojem.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

MEDENA ::

MS : Nisem Ljubljančan ampak gledam s splošnega vidika...Tudi če CELJE ima štadion za 10K folka je max ljudi 2-3k...to ni INVESTICIJA to je RAZSIPAVANJE denarja...bi mar raje dal več denarja za 10K folka za RK CELJE, kjer se folk tepe za karte....hehe

Microsoft ::

Nogometu je treba dati priloznost. Nihce se ne bo tepel za karte za stadion, ki ga ni. Nihce se ne bo tepel za karte za tekmo, ki je ni.

Do sedaj se spomnem dve tekmi: Italija in Nemcija proti Sloveniji. In so bile kar lepo obiskate. Je pa tezko na neko "vasko" ligo pritegnati toliko gledalcev.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

ČIP 008 ::

MEDENA najbolj popularen šport na svetu bi kar ukinil? Olimpija res gre v drugo ligo, Maribor pa se bori v ligi za obstanek zdaj pa nogomet ukinit. Par let nazaj je po jesenskem delu bil na vrhu Potrošnik in takrat so bile podobne zahteve. Ko pa je bila leta in leta na vrhu skorompirana Olimpija pa ni nobenemu ta ideja prišla na misel. Zanimivo!>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ČIP 008 ()

Microsoft ::

...bi mar raje dal več denarja za 10K folka za RK CELJE, kjer se folk tepe za karte...

So se tepli tudi danes, ko so igrali z Skofjo Loko v drzavnem prvenstvu?:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mtosev ::

Pripeljimo Ameriški nogomet pa bomo meli kaj za gledat. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PRST ::

Sem Celjan. Za karte za rokomet se tepemo le pri evropskih tekmah;državno prvenstvo je še vedno bolj malo obiskano. Seveda pa se splača tepst za tistih nekaj tisoč vstopnic za evropske tekme, ker lahko tam res vidiš dobro igro + vzdušje.
Ko nam bo dočakati dan, da bodo tudi naši fuzbal klubi ponovno zaigrali v ligi prvakov, se bo folk tepu tud za te karte (spomnimo se Maribora nekaj let nazaj). Ampak da bomo pri nogometu spet prišl do tega bomo moral spremenit odnos ter predvsem način dela v slovenskih lubih!

MEDENA ::

Ma gledam druge državne lige....pismu štadioni vsaj 1/2 zasedene če ne nabito polni......Žalost res.

Pol me pa kap prime k vidim OLIMPIJA:DOMŽALE recimo....100-200 ljudi LOL....

Al pa zadnjiič k so prenašal DOMŽALE : CELJE.....200-300 LOL....Umiram od smeha pa še TV SLO prenaša,da si dela stroške brezveze...
Koga slepimo ? Nogomet nikoli ne bo privabil ljudi, to je bilo včasih...MARIBOR-OLIMPIJA po nekaj tisoč folka.....teh časov ne bo več.DEJSTVO...

Al pa SLO 1 LIGA košarka......kle v Kranju recimo folka včasih tudi pod 100 ....ROFLMAO...kje so stari časi ....:\

Zheegec ::

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Becouse it's fun? A to je v redu razlog, ali je potrebno se dodatno zagovarjati mojo tezo?

Ce pa gledalcev ni je pa to pac indikator da ni poslihtana infrastruktura, ni sponzorjev, denarja in ni vlaganja v podmladek. Torej se mora na tem zaceti delat, cesar Lj itaq ni sposobna.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

NoUse4AName ::

Koga slepimo ? Nogomet nikoli ne bo privabil ljudi, to je bilo včasih...MARIBOR-OLIMPIJA po nekaj tisoč folka.....teh časov ne bo več.DEJSTVO...

Zakaj pa? Samo zato ker je tako trenutno, bo vedno tako ali kaj? Če ima mesto spodobno ekipo bojo ljudje šli gledat, če je nima ljudi ne bo. Kdo te hoče gledat kako nekdo njihovo ekipo owna. Kar se pa tiče infrastrukture, je samo odraz splošnega stanja v sloveniji. Nesposobna gospodarka politika, nikakvi rezultati.

Zgodovina sprememb…

AndrejS ::

Zakaj ni gledalcev ? ... Zato ker ni nobene igre. Ko gledam slo ligo se igralci "vlečejo" po igrišču dol in gor. Kaj pa je za to krivo pa je drugo stvar. Morda premalo treningov, s tem posledično slabi trenerji. Slabi trenerji ? Premalo denarja za dobre trenerje.. Ne vem no. Toda stanje je tako da je SLO liga prava revščina.

Eschelon ::

Profesionalni nogomet je predstava. Poudarek mora bit na zabavi gledalcev.
V Sloveniji je pa tako, da bi nekateri še vedno radi nekaj imeli, kar iz enih samoupravnih "upravičenosti". Profesionalni nogomet naj se plača sam, če niso vodilni sposobni naredit profita, je to njihov problem. Zakaj bi svoj denar dajal za nogomet v občinsko/državno blagajno - ljubitelji imajo seveda vso pravico donirati sredstva - čimveč, zakaj pa ne.
(Nimam nič proti sofinanciranju učenja nogometa mladih - v sklopu neprofitnih društev, z osebjem, ki dela predvsem prostovoljno(!), kvečjemu za simbolično plačilo. Samo ko pa enkrat mladinci postanejo člani, morajo pa bit sposobni denar delat, ne pa še zmeraj parazitirat ko eni dojenčki).
Roko na srce, v nogometu v Sloveniji se pretaka kar nekaj denarja, samo ker denar ni od "nikogar", ga vsi hitijo basat v svoje žepe, kolikor gre. Se raje prej vsi stepejo, kot pa da bi naredili en spodoben zabaviščni kompleks s kinom, gledališčem, trgovinami, poslovnimi prostori, parkirišči, bari, nogometom, košarko, rokometom, malim nogometom. Da bi se ves dan, vsak dan, celo leto tam kaj dogajalo in bi se ljudje "spotoma" pogledali še kako tekmo. Pa bi hodili svoje tekme tja igrat in gledat iz cele Slovenije... samo za kaj takega naredit ni interesa - vsaka vas bi raje napihnila svoj lokalni peskovnik, ki v seštevku denar samo žre, kot pa bila solastnica enega mega kompleksa, ki bi verjetno denar celo delal.
Vedeti, razumeti, znati.

Utk ::

In to bi postavili kje, v Ljubljani? Mariborčani sigurno komaj čakajo da dajo denar za kaj takega... Če Ljubljana ni sposobna naredit stadiona sama sebi, kako bi šele prispevala za kaj takega nekje drugje...pa če so Celjani lahko postavli takšno dvorano in stadion bi lahko tudi v Ljubljani, ampak nekdo noče, če noče mu pa ni treba, samo pol ne jamrat. Boljše je da je tako kot je, naj vsak klub dela po svoje, na pol ali pa čist profesionalno, zakaj se bi kdo vtikal v to, seveda pa po pravilih, in po pameti.

MEDENA ::

Tišina tudi Maribor !!!!

Dobil ste preko 5 milionov švicarskih frankov pa poglejte kje ste sedaj....NA DNU :D

Myth ::

Mislim da prvo kot prvo lahko rečem to je še ena tema kar tako. Pogovorjate se tisti ki (verjetno) ne veste ničesar o nogometu in ga (verjetno) sploh ne spremljate (kakor tekme kot tudi nog. politiko).

Da, nogomet v Sloveniji preživlja hude čase. Ampak se bo počasi pobral. Zakaj temu tako, me ne sprašujte, ker se ne mislim poglabljat v detajle in mi ni. Če koga zares zanima kakšno je stanje si naj prebere par forumov, posebej priporočam www.nkmaribor.com , kjer so se očitno končno spametovali in vzeli delo v roke. Pa tudi nogomanio in tako dalje.

Pri vsem tem nogometu se raje vprašajte kdo je glavni krivec. No, da ne boste si glave razbijali preveč. NZS. In kot ste omenili, vsi hočejo samo denar. Zato pa treba dat možnost igrati mladim, ki še zaenkrat igrajo!!! za denar in KLUB, ker jim nekaj pomeni.

To je zaenkrat vse z moje strani.
Medena, da tvoje poste sploh ne komentiram.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Utk ::

Sej o kvantni fiziki je tudi ena tema, pa je bolj malo ljudi na svetu ki bi jo kaj dost razumeli...slovenski nogomet je pa res še dost večja znanost ja:\

Microsoft ::

No, danes pa je le bilo malo vec gledalcev, ane.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Myth ::

Saj je vedno dosti gledalcev. Čist odvisno od tega kdo špila proti komu. :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

steev ::

MEDENA: u Kranju je fudbal. (Za Aljaževo....)
:|

klemen22 ::

To da bi gradili v Sloveniji nov stadion bi bilo pa res nekaj misterioznega. Za kaj ga bomo rabli, a za tiste 2 tekmi na leto ko pride nekaj več ljudi? Te namere o gradnji stadiona bi morali zatreti v kali. Naj mal vložijo v stadion v Celju pa je rešen problem. Ampak nekateri bi si verjetno želeli napolniti svoje žepe kaj čmo. Ja drugače je pa "Slovenska liga" (narekovaji zato ker je v vsaki ekipi itak 90% ćevapev) na najnižji točki doslej pomoje. Olimpija, maribor v kurcu... Jah kva čmo za nogomet so potrebne velike pare, južnjaki za sendvič&sok pa tut ne bojo igral. Svašta
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Rambo ::

.Lep pozdrav vsem. No da še jaz nekaj dodam. Rad bi kometiral vaše mnenje nekoliko višje. Nekdo je omenil da bi raje zgradili dvorana za rokomet, ki bi sprejela 10k folka. Se delno strinjam. Šport številka 1 v Celju je rokomet. Ampak če pa pogledate po drugi strani je rokometna dvorana polna samo ko Celje igra v LIGI PRVAKOV, v državnem prevenstu pa je 3/4 prazno!!! Tudi to je po eni strani zguba. Isto pa je s stadionom. Kadar igra SLO reprezentanca je stadion poln, kadar pa CMC Publikum pa je obisk 1000 ljudi !!! Zdaj se pa vprašajte ali bi se tepli za vstopnice, če bi CMC igral v LP in bi igrali proti BARCELONI, BAYERNU, ARSENALU.........itd. Normalno da bi se..... za domače tekme pa ne bi bilo zanimanja.
Dejstvo je, da v Sloveniji ni smiselno graditi velikih športnih objektov. Se pač moramo sprijazniti da smo premajhni:'( .
Kar se pa tiče slovenskega fuzbala pa ne bom komentiral. Ni pa tak slab:).
To je moj moje mnenje.

klemen22 ::

Dobr si povedu the Rambo. Pač sprijaznt se je treba, da slovenija ne potrebuje enga stadiona za ene 15k ljudi. Slovenski nogomet je z izjemo ene 3-4ih ekip na NULI. V sloveniji nogomet brez Olimpije ali Maribora? think
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Mati ::

Da še jaz podam moje razmišljanje. Slovenski nogomet se bo prej ko slej pobral. Stara garnitura (Zavrl & co.) se bodo kmalu pobrali, ker iz ozadja že pritiska mladi rod (Udovič, Pavlin, Zahovič...), ki bi brez dvoma slovenski ligi dali nov zagon.
Treba urediti ligo 10, ter se znebiti raznih Ljubljan, Domžal, Zagorij iz lige, ter poskrbeti, da dobijo sčasoma slovenska nogometna središča (Kranj, Koper, Izola, Novo mesto) stabilne prvoligaše.
Licenciranje je tudi vredu zadeva. Sicer se Olimpija poslavlja za par let iz lige, vendar se bo vrnila prvič v svoji zgodovini na zdravih temeljih.
Maribor je zgleda edini klub, ki ne bo spreminjal imena in uspel v letu dveh sanirat dolgove, ki so jih zapustili Jagodnik, Fundak, Hlastec...

Glede stadionov naj povem še to. Vsi sikate, da Slovenija ne potrebuje velikih in novih stadionov. Res ne potrebuje velikih, potrebuje pa nove. Tudi Belgija ali Švica sta majhni državi, imata pa majhne stadione (5 - 15000), ki nudi gledalcem kar največji komfort.

Mislim, da bi tudi reprezentanca morala začeti igrati v MB, vendar vsi se spomnimo stavka g. Zavrla (dokler sem jaz na oblasti, tekem v MB ne bo), čeprav sedaj Brane Oblak joče, kako bi bil srečen, če bi se odločilne tekme igrale v MB, ker tam je edino pravo nogometno občinstvo v Sloveniji. Zamislite se, tudi navijači več ne hodijo vzpodbujat reprezentance, ker jih namestijo, kot živali v nekakšne kletke 70m oddaljeno od gola. ;( . Proti Belorusiji je prav klavrno izgledalo vse skupaj. Prav bojim se blamaže proti Škotski, če pride najavljenih 5000 Škotov. Edina rešitev bi bila prestavit tekmo v MB, kamor bo potem tudi prišlo 5000 ta pravih drukerjev, pa da vidimo kdo bo glasnejši.

Torej kako rešit dilemo. Po moje bo z odstopom Zavrla zapihal v Sloveniji nov veter!

klemen22 ::

Šit no. Če 90 min ne moreš sedeti na tistih stolih ki so na stadionih pol je pa res neki narobe s tabo no. Pa kaj bi zdej radi a mogoče stole iz koloseja iz kinodvorane. Škoda davkoplačevalskega denarja. Edina opcija je le posodobitev sedanjih stadionov (predvsem celje in maribor) ker ljubljana ga trenutno par let ne potrebuje (ni olimpije you know it).
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Microsoft ::

Mati, se ti ne zdi, da je Maribor prevec na robu drzave. Stadijon v Celju je namrec kake 500m stran od avtoceste, 45 minut od Maribora in 1h od Ljubljane. Dost dobra lokacija, da se privabi obiskovalce iz obeh koncev. Mercator ma stacuno takoj zraven, parkirplac za goste, pote tud dosti placa za ostale, ceste poslihtane (rondo). Igrisce je roko na srce, najboljse pri nas. Trava ogrevana.
Tako, da ne vidim, zakaj bi moralo biti v Mariboru. Sploh pa se mi zdijo podn kakersni koli huligani, ki prijdejo tja razbijat. Dober, naj mecejo plastenke pa bakle na igrisce. Ni problema. Samo, ko pa potem okrog razbijajo, je pa podn. Takoh pa si ne zelim. Nikjer.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ferdo ::

Mislim, da bi bilo potrebno odstavit večino ljudi na NZS in začet z novimi projekti še prej pa sanirat stanje.
Dokler ne bo človeka, ki bo imel voljo sedanje stanje spremenit na bolje "glede na razmere" in glede na vrsto dogodkov, ki so zaznamovali naš SLO nogomet, ne rabim nič vedeževat, vem, da bo šlo SAMO še na slabše...

Dokler ne bo človeka, ki bo imel voljo sedanje stanje spremenit na bolje, jim ne bo v interesu imeti izziv, zato ker nimajo tekmovalca, fuzbal je pa tekmovanje in borba za boljši rezultat!, Slovenija nima pravih ljudi na vodilnih mestih NZS, NZS je samo en primer, kako nam pred očmi propada kvaliteta fuzbala, Jzt mislim, da je enim želja da to propade, zato, da bo folk videl, da je res, kar so nam govorili, da je bil že zdavnaj čas po spremembah, samo eni so zelo togi in povezani med sabo in zaradi tega, imamo Zavrla že dolgo časa na tem položaju.
Kaj se pa šušlja o fuzbalu pe ne mislim govorit, že to kar sem povedu, je najbrš preveč subjektivno "kakor za koga".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

G-Force ::

Slovenski nogomet? Kaj je že to?Ne, resno mislim...:'(

Preberite kdaj kako kolumno v POLETU od g. Božiča in se vprašajte: KAJ PA ČE JE VSE RES?!

Slovenski nogometni sceni vlada mafija, počasi se jo sicer iztreblja, oz. se vsaj kaže želja po tem...a ti capini stari se držijo NZSja in klubov kot klopi! Dokler ne počistijo NZSja lahko mi samo sanjamo o dobrih starih časih derbijev MB-LJ-CE-KP...

Sluban je zafural Koper in Muro, Šolmajer Olimpijo, Prašnikar&Co. Maribor...za vse je pa posledično odgovorna NZS, ki je to dopustila.
Cela Slovenija ve, da se v Muri zadnje čase igra še samo za Ukrajinke, vsi vemo, da je Prašnikar pobiral od igralcev "premije", da so lahko igrali...vsi vemo, da je Šolmajer Olimpijo le okoristil za pranje svojega denarja iz Avstrije...

Žalostno, da za to nihče ne odgovarja...8-O

Najbolj žal pa mi je fantov, kolegov, ki zaradi teh kretenov životarijo in opuščajo nogomet.
Tudi sam sem med njimi...raje igram v Avstriji v V. ligi za par 100Evrov na mesec in potne stroške, ker vem, da bom denar dobil. Ne pa v Sloveniji, kjer v vsaki kopiji pogodbe piše drugačen znesek, ko se čudiš od kje tako mala plača ti pač pred nos pomolijo tistega z najnižjo številko. ;((

In raje igram mali nogomet v kaki vaški ligi, kjer nas vsak teden gleda 30 ljudi z srcem in naredijo boljše vzdušje, kot pa je v 1. ligi v "mrtvašnici" za Bežigradom.

LP.
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

Mati ::

Ne vem kaj sikaš klemen? Kakšni kino stoli? Očitno si eden tistih, ki še niso bili na slovenski stadionih in zato ne razumeš kaj sem mislil z besedo komfort.

Naj povem, da navijam za Maribor in do pred časom sem bil tudi strasten navijač reprezentance (bil sem v Amsterdamu, Arnheimu, Charleroi-u, Bukarešti, Beogradu, Zagrebu 2 x, ...), vendar sem reprezentančno kariero končal po tekmi z Italijo. NZS v sodelovanju s policijo obravnava navijače kot drhal, ki je bila nastanjena za golom na nekakšnih kovinskih ogrodjih 70 m stran od stadiona. Navijanje ni bilo možno saj je tribuna bila razdeljena na 4 dele, pravtako bi morali nekakšni kvazi Celeja boysi skrbeti za družno navijanje.

Sami veste (seveda tisti, ki ste že kdaj spremljali repko), kakšna polomija je bila v Celju v smislu navijaštva. Da se o Belorusiji ne pogovarjamo. Kaj pa bo s Škotsko pa je znanstvena fantastika, če se bodo tekme res odigrale v Celju.

Ne vem zakaj nekateri zagovarjate tezo, da naj se tekme odigrajo v Celju, ker je MB predaleč??? Z vami očitno nekaj ni vredu. Pizda, kako je lahko kaj v naši državi daleč???
Ko so se pa tekme igrale v LJ, pa Mariborčanom ni bilo daleč ali kako? Pa jih je vedno prišlo 3000 v Ljubljano. Treba je vedeti, da največji zaljubljenci v nogomet je sloj prebivalstva, ki ne slavi ravno po bogastvu, zato vprašanje, če le tisti pridejo do Celja?

Ne bom bluzil v tri dni. Selektor in igralci so svoje povedali. Želijo si igrati v MB, kjer je pritisk na gostujoče ekipe maximalen, ker se huronsko žvižga za vsak avt ali foul, ne pa v celjskem gledališču, kjer človek dobi občutek, da resnično sedi v koloseju ali planet tušu.

Alexius Heristalski ::

Mati, povej, zakaj bi se znebil Domžal, ki so eden najboljše urejenih klubov pri nas (zadnje čase se jim to pozna tudi na rezultatih, saj so že drugi)? Dobro in pošteno delajo, tako da jih ne moreš vreči v isti koš kot Ljubljano in Zagorje, ki sta tipičen primer zavoženih klubov.
Zakaj Mariborčani kar naprej nekaj tarnate? Celje vam je še bližje kot Ljubljana.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Mati ::

Glej Alex,

vem da so Domžale kar vredu organizirane, vendar nimajo publike. Vsak klub brez publike je obsojen na propad prej ali slej. Vem da boš sedaj repliciral v smislu, da so Domžale pred Mariborom itd..., vendar na zadnji pokalni tekmi v Celju, je bilo od 4000 gledalcev, skoraj polovica Mariborčanov.

Želim povedati le, da se nogomet igra za publiko. Publika je končni kupec nogometa, ne pa Helios. Brez publike nima smisla igrat.

Opravičujem se vsem katere sem prizadel z mojimi vpisi, vendar stojim za svojim mnenjem in menim, da je potrebno čimprej "očistit" ligo, ter NZS in obrniti nov zdrav list v slovenskem nogometu!


BTW: Murska je precej manjša od Domžal, vendar pride tam na tekmo tudi 6000 ljudi, v Domžalah pa dvomim, da je kdaj bilo 1500 ljudi na tekmi! Ljudem v osrednji Sloveniji pač ni do nogometa. S tem se je treba sprijaznit.

Mati ::

Aja še glede tarnanja. 8-O

Igralci in selektro želijo igrati v MB, meni je po resnici vseeno če igrajo ali ne, ker ne spremljam več repke, dokler se "oblast" ne menja.

Naj igrajo v Kamniku zaradi mene!

glinik ::

Malo off topic.

Eden je zgoraj omenjal, da igra raje v Avstriji v V ligi za par 100 EUR. Čisto prav ima. Kaj pa bote rekli na to, kako se slabo plačuje košarka??? Kolega je igral pri Braniku, ki ni v 13. ligi. Si lahko mislite, kaj mu je naredil pameten Mirt, ko je zahteval nekaj denarja za malico itd.? Pustil ga je na klopi (in naj zgnije tam, si je po vsej verjetnosti mislil). Človek je dal na par tekmah čez 20 točk in kaj ga čaka zdaj? Pa pa, košarka in šport (vsaj v aktivnem smislu).

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116440 (9663) Alexius Heristalski
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476302 (4944) RockyS
»

HIT Gorica ne gre naprej!

Oddelek: Loža
352114 (1493) Mati
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44525061 (20958) boštjan

Hočemo nov stadion!

Oddelek: Loža
321590 (1302) Thomas

Več podobnih tem