» »

Geforce fx5700 tv-out

Geforce fx5700 tv-out

bigbrie ::

Pred kakimi 4,5 mesci, ko je kartica prisla na trg, sem jo kupil in bil vse od tedaj zelo zadovoljen z njo. Vendar sedaj ko poskusam povezati pc s televizijo nikakor ne deluje tako kot bi moralo. In sicer poskusal sem z Nvidiim prilozenim programom, vendar ne zazna nview obeh ekranov (monitor, tv) , potem sem poskusal s tvtoolom pa zopet ni delalo. Se komu sanja, kaj bi lahko bilo?

Hvala

KTr1sk ::

Kaj imaš za eno firmo? No vglavnem jaz sem imel isti problem, rešil sem ga s tem da sem priklopil monitor tam, kjer je prostor za LCD (torej iz LCD v VGA-adpater)
lp
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

simoncek ::

Mam omenjeno kartico od winfasta in dela lepo, brez vsakih problemov. Tudi tv mi ne dela večjih problemov razen, da mi bs player ne podpira avtomatske celozaslonske preslikava na tv. Pri power DVD ju pa tud to ni več težava. Tv out mam povezan preko scart kabla.

bigbrie ::

Kartica je od msi-ja, tako kot sama plata (pentium 4, 3.2 ghz). Hm Tomaž....kako to misliš, ne razumem najbolj...sam imam lcd monitor....kako naj povezem po tvoje?
Povezava med pcjem in in tv zgleda pri meni takole.... avdio kabel je pac povezan preko zvocne cist navadno, medtem ko graficno mam pa s tvjem povezano preko svhs kabla (v tvju prek scarta).... pa se kar ne dela :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564161 (3490) anjica
»

Ko priklopim ekran na laptop, hitrost interneta pade na skoraj 0kbs

Oddelek: Pomoč in nasveti
202772 (1879) nurmaln
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219639 (9152) kozorog
»

Kakovost DVI HDMI kablov in vpliv na sliko (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5523272 (14576) al3n
»

Zelo zelo čuden problem...PC->Plasma

Oddelek: Zvok in slika
332901 (1764) PrideLess

Več podobnih tem