» »

DVD Enota, ki premelje težke DVD medije, ups z nalepkami.

DVD Enota, ki premelje težke DVD medije, ups z nalepkami.

Mr.B ::

Spravil sem si kupiti zalogo nalepk za DVD/CD medije, in tu je prišla težava. Nalepke so BP, ampak kaj se je zgodilo je to da mi sedaj večino DVD-jev pekač Nec 2500, noče prebrati. Sem mislu najprej da je pedeset medijev v slabem stanju, potem pa sem na novo zapekel medij pa je delal BP, ko pa sem nalepko nalimal, pa je imel velike težave prebrati medij.

Ker sklepam da je pekač kot tak vredu, sedaj grem v nabavo navadne enote za branje DVD medijev. Seveda rabim tako ki bo prebrala DVD z nalepko BP.

Hvala.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mirkuma ::

Predno so se pojavili DVD pekaci so bili zelo cislani Toshibini izdelki. Sam posedujem SD M1712 DVD-ROM enoto. Probi s to enoto, ne morem pa rect kako berejo z DVDjev z nalepko ker se nisem probal! Torej najbolje da gres v kaksno racunalnisko trgovino s sestavljenimi racunalniki in probas DVD medij tam, in potem kupis taksno enoto.

VASkO ::

kaksno nalepko? za zgornjo stran ali za zascito spodnje strani ploscka?

Mr.B ::

Gre se za etiketo na vrhu medija. Ponavadi sem ročno s flumastrom pisal na disk od zgoraj, sedaj pa nalepim CD cover na vrhu. Pa imam pedeset medijev ki sem jih pred kakim mesecem nazadnje uporabljal bp, danes pa sem moral prekopirati nekaj medijev, pa večina ni berljiva. Res da je vroče danes, ampak pred mesecem so bili brez napake, oziroma pol leta stari mediji so bili brez napake, danes pa ne dela skoraj nobeden, oziroma je polovični prenos, ali pa nekaterih praktično ne prebere ? , tako da je edino cover nov v enačbi, zapeče medij bp in sem ga tudi kopiral brez nalepke BP, sedaj testiram še z nalepko pa bom videl kaj bo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dr_M ::

toshibe berejo medije z nalepkami, ampak ropotajo kr pr norcih, kot da bi helikopter zravn okna lebdel...
pa verjetn bos s tem se enoto hitr sfuku. nekak ne priporocam nalepk.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mr.B ::

Novo zapečenega in poleplenega mi prebere BP. Če dam starega notri in dam CD speed test mi nekje v drugi tretini javi Error - NO SEEK COMPLETE (030200).
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

V glavnem sklepam da so nalepke. Najprej je drive speed dar zgornji error, nato sem šel scann dsik čez pa je bilo ok, pa sem šel spet drive speed čez pa je bilo ok, no na mestu kjer je prej test vrgel eror, je bila na grafu majhna dolica, ampak je šlo naprej, tudi skopira mi vsebino na dsik, tako da sklepam da je v drugo, ko sem ga dal not in ven dovolj hitro obrnil, da je obdržal moment, bom v službi probal še z drugo enoto, potem pa v nabavo DVD enote ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krneki ::

Jaz sem s svojo Toshibo 1802 zelo zadovoljen. RITEKG04 mi brez problema prebere tudi pri 16x hitrosti z nalepkami. Če rabiš tišino si pač ne naložiš 16x firmwera, vendar potem bere zapisljive DVD medije samo z 4.8x hitrostjo.

Mr.B ::

Kdo prodaja Toshibo?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krneki ::

Jaz sem jo pri izishopu. Za hec sm zdej pogledal in vidim da je 10k sit, marca je pa bila 8k...zanimivo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

print na DVD in print ovitka

Oddelek: Pomoč in nasveti
5950 (915) floyd1
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527204 (12963) GrimReaper
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297203 (26305) pingo76
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100828 (25337) nuclear
»

glasen DVD pekač NEC 3500

Oddelek: Strojna oprema
6890 (735) para-site

Več podobnih tem