» »

glasen DVD pekač NEC 3500

glasen DVD pekač NEC 3500

zare ::

Včeraj sem dobil DVD pekač NEC 3500 in ga vgradil v PC. Ko sem vanj vstavil DVD me je zelo presenetila glasnost naprave, ki je kar precejšnja. Pred nakupom sem prebral na tem forumu, da je enota zelo tiha, neslišna. Je možno, da je z mojim pekačem nekaj narobe? Ima kdo podobne ali drugačne izkušnje z omenjeno napravo?

Phoebus ::

Jaz ga imam in je skoraj neslišen,. probaj z drugimi CDji / dvdji, mogoče imaš slab medij.

zare ::

Očitno je bila izjava o glasnosti naprave res malo preuranjena. Danes sem kupil TDK DVD medije in stvar je tokrat popolnoma drugačna, pekač deluje zelo tiho. Prvotno razočaranje je tako izginilo.

Quikee ::

Ja verjetno se ni DVD medij lepo zaskoco noter al pa je mogoce kaj poskodovan medij pa se v pekacu ni lepo vrtel in je zato bil tak glasen. Meni se to ze tudi zgodilo =)

Caligula ::

Ma lejte, s kakimi mediji vrti hitreje, s kakimi drugace, zna pa bit glasen. Ce vas kdaj to moti samo med nerotovimi toolsi zazenete drive speed in pac dolocite maksimalno hitrost vrtenja pa je stvar resena.

Me je pa zacel NEC presenecat s tem, da ocitno tudi z novejsimi firmweri ali pa kar tako... postaja izjemno dober citalec. Bere vse. Prvic se mi je zgodilo se to, da Toshiba necesa ni mogla prebrat, NEC pa se je malo mucil ampak se ni nic prevec pretegoval pa je slo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Phoebus ::

Huh jaz imam pa vedno ločeno - bralec za brat, pisalec za pisat...no, odkar mi je šel prvi pekač v franže :)

para-site ::

jst bi rajši za isto ceno 19.900 vzel Pioneer 108...pa še na zalogi je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527243 (13002) GrimReaper
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100881 (25390) nuclear

NEC 3500 ali PIONEER 108 ?

Oddelek: Kaj kupiti
392167 (1398) boštjan
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220232 (11748) svejk
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201659 (1185) e-marko

Več podobnih tem