» »

Grafikulja: TV out + 2 × vga out

Grafikulja: TV out + 2 × vga out

B-D_ ::

Iščem grafikuljo, ki nima nekih blestečih performansov, le nizko ceno. Potrebujem jo samo za to, da lahko uporabljam 2 monitorja hkrati (programiranje & design) in včasih pogledam kak divx na tvju.

Alternativa zadevi v topicu bi bila PCI kartica, ki ima 1× vga + tv out, agp kartico pa bi pustil v compu (trenutno imam 2 voodooja (AGP(2000)&PCI(5500)) ki ju uporabljam za 2 monitorja).

Zanima me predvsem nizka cena, zato kake moderne grafične igrače (post 3dfx era) odpadejo, primarna potreba je samo PCI kartica s TV-out-om (ali AGP kartica z 2x vga + tv-out).

p.s.: Kakšno kablovje je potrebno za TV-out, je scart priključek na tv-ju dovolj? Ali bi bilo bolje, da bi signal poslal še skozi DVD player in potem v tv? Scartov na TVju imam dovolj, da mi ni potrebno pošiljati skozi dvd player, toda zanima me če bi bila razlika v kvaliteti...
  • spremenil: B-D_ ()

Tomay ::

Katerakoli nova grafična bo v redu. Mora imeti

-vga out
-dvi out
-tv out

Potem pa kupiš še dvi na vga adapter in priklopiš 2 monitorja.

Sem probal na moji radeon 9600 in deluje bp.

Za tvout pa je najlepše, če ima televizija s-video vhod, drugače pa prek skarta.

Priporočam pa ti kakega redeona 9200 ali kaj podobnega mislim pa da tudi s kako nvidio ne bi smel imeti težav.
Voodoo 4Ever

perci ::

nabav en pocen fx5200 z dvema ramdacoma


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565930 (5259) anjica
»

4 LCD-ji na 1 PC

Oddelek: Zvok in slika
332577 (1521) bluefish
»

Grafikulja za 3 monitorje

Oddelek: Kaj kupiti
132182 (1864) huelz
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318339 (11855) Ursus
»

Katero grafo?

Oddelek: Kaj kupiti
352146 (1322) SavoKovac

Več podobnih tem