» »

TV-out problemi

TV-out problemi

Mr. Wally DJ ::

mam ati radeona9600 series s tv outom. driverje mam originalne s cd-ja k sm ga dobil zraven.
slika mi lepo dela, nakar hocem gledat filme mi pa tam kjer bi mogel bit film je crno (drugje je slika)
kaj nej bi blo to???

aja pa podnapisi so...sm kaj nej s podnapisi ko pa ni slike??

CaqKa ::

v driverjih od grafične se pošpilaj z overlay opcijo.. ali pa tudi v playerju v katerem predvajaš.

gregy ::

hmm .. jaz naredim sledece (radeon 9200)

v trayju je ikonca ATI desni klik miske in izberes setinngs pol pa Display Settings ... po vsej verjetnosti se ti bo najprej odprl Display Properties pa sekund za tem pa se Radeon Properties s polno ATI okenci na vrhu .. jezicki
Izberes Displays nakar ti pokaze 4 monitorje .. oz. Monitor Monitor TV in FPD .. pri meni sta aktivna prvi monitor in TV .. kadar gledam samo na TV imam Monitor uklopljen desni gumb (dva ekrana .. neki takega) TV pa crno piko vklopljeno se pravi levi ... slika na TVju dela .. ce pa hocem gledat tudi na monitorju pa tudi monitor preklopim na piko.

POZOR
ce hoces gledat film na TV moras imeti tv out priklopljen na TV .. jaz ga imam na video center,. ko zalaufas PC .. ce ga vklopis na Tv ko ze imas zaluafan pc ne bo delal ..

sicer napisano laicno vendar deluje ... ;)

delfinus ::

Nekaj je se tu pomembno. Frekvenca osvezevanja in sicer mora biti na 50Hz.

gregy ::

js jo mam na 60Hz .. a ma to kej vloge?

Mr. Wally DJ ::

se eno vprasanje
mam tv k nima scart prikljucka (oz ma ga sm ne dela)
a lahko na ta tv prikljucm racunalnik (tv-out)?? kako?

gregy ::

ni potreben scart .. dovolj je če imaš chinch vhod na TVju .. ponavadi imajo TV kaksen rumen cinc ali spredaj ali zadaj .. s tem da to je samo za sliko .. zvok imam jaz napeljan na fersterker iz zvočne kartice ...

seveda bos potem moral nabaviti kabel "bananca - činč" za sliko na TV ..

Mr. Wally DJ ::

ah... ni nobenga cinca
sm pa najdu nek takle prikljucek
a kej pomaga??

gregy ::

uff tole pa dvomim ... mogoče bo kdo kaj več vedel povedat .. ampak mislim da s temle ne bo slo :'(

msmiha ::

Šlo bi že samo pol bi mogu signal modelirat, se pravi da potrebuješ modelator. Na vsezadnje bi lahko signal iz monitrorja pripeljal tudi na RF antenski vklop, če bi ga pravilno modeliral in premaknil na neko določeno frekvenco. Na podobenem principo delujejo videorekorderji, če jih povežeš preko RF antenskega vhoda.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Mr. Wally DJ ::

ehh pol ne bo pa nic
bom mogu pa u dnevni gledat filme :(

K0K0 ::

Lohka tud prek videorekorderja priklopiš če ga seveda imaš.

Mr. Wally DJ ::

jah videorekorder mam sm ga mam u dnevni...ta tv pa je v sobi
a se da prek unga konektorja kako cince vn dobit??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564161 (3490) anjica
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610111 (9172) LordTado
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
291657 (1394) flipflop
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505912 (4817) bbobst
»

Slika iz račualnika na tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
151562 (1334) Dalmatinc

Več podobnih tem