» »

Povezava dvojnih 5.1 zvočnikov z eno zvočno

Povezava dvojnih 5.1 zvočnikov z eno zvočno

SisQ ::

Pozdrav folk!

Namen imam povezat omenjeno zadevo, ker nimam mamena kupovat DVD oz. DIVX player.
Razlog tega je, da so problemi z divx playeri npr. pri predvajanju določenih medijev (RW, določenih barv) ali pri predvajanju podnapisev. Pri dvd playerjih pa to, da odpade gledanje divx filmov.
Prav tako nimam namena dati vsaj 60.000,00 SIT, da bom imel dober zvok. To velja glede domačega kina. Tiste "jeftine" zadeve za cca. 20.000,00 SIT pa imajo obupen zvok, vsaj za moja ušesa. Sedaj imam integrirano 5.1 in CREATIVOVE zvočnike in je zvok za mene dober. Definitivno boljši od 20.000 sit vrednim domačim kinom. Z kakšno creativovo zvočno bi bil še boljši, vendar je dovolj.
Sedaj imam na zvočno priklopljene le ene zvočnike, ki jih uporabljam pri gledanju filmov na TV, kot tudi za igranje iger. Namiznih zvočnikov nimam.
Sedaj bi pa rajši kupil še ene zvočnike in razdelilce ter jih povezal tako, da bi bili eni v dnevni sobi, drugi pa v kabinetu. Tako bi imel dober zvok pri gledanju filmov in ne bi imel nobenih problemov z predvajanjem ne DVD in ne DIVX filmov. Pa užitek pri igranju iger bi bil. Istočasno predvajanje filma in igranje iger ni cilj.
Ali bodo kakšne težave, če bom tako priklopil zvočnike na eno zvočno?
Pri "stolpih" vem da ni problemov, vendar ne vem kako je to pri računalniku. Ali pa izgube pri glasnosti, kvaliteti, itd...


SisQ ::

Nezanimiva tema ali kaj?
Kakšno mnenje ali nasvet bi pa že lahko napisali.


mihec87 ::

hm ce bi jih dal na razdelilec nj bi slo sam ne me 100% za kezik drzat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Gorenje predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14133348 (7179) copkacopi
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321380 (46724) cryptozaver
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455196 (3511) jRk0
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724282 (8896) bizi72
»

Info tema za 5.1 zvok - delite mnenja in izkušnje TU :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51028 (933) SisQ

Več podobnih tem