» »

Morrowind tribunal Pack

Morrowind tribunal Pack

Corpse ::

mene zanima kako sploh začnes uporabljati tribunal pack...instaliral sem morrowind potem tribunal dodatek in kaj se sedaj...grem v igro ikone tribunal nimam..v igri je vse kot prej igram naprje save sobe ali začnem znova sledi o tribunal ni razn ko se loada igra se napise da tribunal pack se loada...torej kako pridem no novidh questov in ljudi ?

LP

Mavrik ::

Tribunal se dejansko dogaja v glavnem mestu pokrajine. Dejansko je dodani samo novi kvest.
Pač nadaljuj ti samo tvoj savegame in enkrat te bo med počivanjem napadel en assassin. Ubiješ ga in s tem štartaš kvest, keri te bo pripeljal na novo področje.
The truth is rarely pure and never simple.

Corpse ::

a to un assassin k je tak črn pa pol mors it u ebonheart pa te teleportia čarovnik na drugo lokacijo pa pol mors u enih ruins najd the darkbrotherhood ??

Matwic ::

Tocno tako.

Ti pa priporocam, da najprej opravis z glavnim kvestom v Morrowindu, saj so nekateri sovrazniki v Tribunalu dokaj tezki. Sam sem se z njimi zabaval (imel obcutek, da so mi celo konkurencni) tudi pri 45 levelu (pri tem levelu je v originalnem Morrowindu pomrlo vse v dveh zmahih).

Ti pa priporocam, da poisces The Dark Brotherhood v rusevinah in se "pomenis" z njimi. Pac, da ti ne bodo motili spanca, ko bos pohajkoval po otoku.

Corpse ::

kdaj pa se bloodmoon dodatek "uklopi"? ce slucajno ves

Mavrik ::

Zunaj Mages Guilda v Ald Rhunu te pričaka en tip ki naklada nekaj o njegovi leteči ladji kako je odšla v Solstheim. Povej mu da mu boš pomagal in boš lahko potem šel iz Khuula na Bloodmoon otok.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls IV: Oblivion (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30828705 (1244) oo7

Zadnja haška sojenja...

Oddelek: Problemi človeštva
7760 (718) Brane22
»

London prepovedal Uber, slednji se ne predaja

Oddelek: Novice / Ostale najave
2816296 (14722) leiito
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461508 (23803) Meizu
»

Najboljše PC in konzolne RPG enoigralske igre

Oddelek: Igre
83024 (2879) BigWhale

Več podobnih tem