» »

Splinter Cell Pandora Tomorrow Demo

Splinter Cell Pandora Tomorrow Demo

marko321 ::

Je zunaj če koga zanima

Dol poteg

njok ::

Prevec je dobro. :D

Sam tokrat pleza po vseh straneh vlaka, pa spretno se umakne ko drugi vlak zapelje nasproti. Laser mic pa itak seka. :D

Xplicit ::

ej spil je nor do konca. prespilu sm prvi stage v demotu in je d best. grafika itak dodelana v nulo, igralnost pa se bolj

pol sm pa zacel spilat se drug stage pa na zacetku ce zalaufas cez uno travo se eni ptici pozenejo v zrak in pol pride strazar pogledat - d best
pa ful so izboljsal plezanje in skakanje po stenah

njok ::

Aha, pa tipko whistle mas. :))

Thanatos ::

prevec skriptirano kot da bi film gledu... zal to meni ni d best :\

Xplicit ::

zuni je tud multyplayer demo ce koga zanima

je dost ql, ceprav sm mogoce mal vec pricakoval od celotne zadevae, ampak ni slabo

chucki ::

vzuni je tudi ze kej vec kot demo >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Xplicit ::

igra URADNO izide JUTRI 27.03.2004 tko da pogovor o celotni igri je do takrat omejen, da ne bomo zaklepal teme.

Paramedic ::

Sej so govorili o demotu, ne?
Mene zanima, zakaj se mi igra ugasne in javi napako, ko preklopim na termovizijo? To mi je nekaj časa delalo tudi na SC1. Govorim za ne-demo. Pri demotu ne vem, kako je. Verjetno isto, mam pa R9000 Mobile in omega driverje, ker so novejši kot tisti, od proizvajalca prenosnika. Dvomim, da je zarad driverjev.
End transmission.

Xplicit ::

a se komu dogaja da mu v igri ne dela zvok tko k bi mogu

recimo men ucasih sploh ne predvaja pogovorov ali pa z velikim zaostankom al pa recimo ni zvoka orozja. pa sm probu vse nastavitve od 3d zvoka na high quality pa do cist navadnega na low pa je u bistvu tko da neki cajta dela pol se pa spomne da ne bo vec delu normalno in je treba spil resetirat

mam pa zvocno integrirano na maticni 5.1, pa ta nove nforce driverje

Twoface ::

je možno da ti z gf mx 440 64 mb ne zažene igro v celoti,ker pridem le v meni new game, in nato me vrže z igre??????8-O

laibachnsk ::

Žal v readme piše tole " GeForce 4 MX are GeForce4 Go are not supported".Razmišlja o novem nakupu grafične kartice...

Paramedic ::

A mislite, da bi lahko blo v mojem primeru zato, ker mam 32MB ne pa 64 na R9000 Mobile, kot piše v readme? Ker drugače mi dela kar gladko na teh nastavitvah, ki jih imam. Samo, ko hočem vklopit termovizijo mi pa takoj "krešne" igra do namizja in napiše tehnične podrobnosti o napaki. Ker slej ko prej bom prišel do mesta v igri, ki bo nujno rabilo termovizijo.
End transmission.

Sydk ::

A kdo špila tole zadevo ? Igra kr seka, samo Anti-aliasing ne morem usposobit (radeon 9800) a je komu ratal?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prince of Persia: The Sands of Time (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19410360 (710) opeter
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210079 (1304) opeter
»

Commandos 3

Oddelek: Igre
292230 (381) l0g1t3ch
»

Deus Ex 2: Invisible War (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
955997 (4248) Freelancer
»

Colin McRae Rally 04

Oddelek: Igre
312082 (1323) LojzePek

Več podobnih tem