» »

W2k in tipkovnica!

W2k in tipkovnica!

--Switch-- ::

Koncno sem dobu nove windowse delajo super se posebej pa s programi (3D studio max).Ampak mam en problem za tipkovnico ni slovenskega jezika,sej so drugi, samo so znaki pomesani,ALT Gr sploh ne dela,ko hocem napisat z. mi pride y...Pa me zanima kateri jezik ,pisavo uprabljate vi!
Cim prej povejte ker ne znam niti afne napisat,ker je ne najdem,neki sem spreminjal jezike samo je vseeno k***!

andrej ::

seveda obstaja slovenska tipkovnica. samo moras vklopit podporo za Central Europe potem pa bos vido slovensko tipkovnico [Regional Settings]... Drugace pa je afna na Shift + 2 na ang. tipkovnici...

Matty ::

andrej... jest mam tud en problem z Win2k in tipkovnico... oz... slovenski nabor dela brez problema povsod RAZEN v MS Outlooku!!!! Najprej pise tm v orodni vrstici ko zazenem outlook po defaultu EN, pol pa prestavim na SI . ok,. prestavi v SI, sam se vedno ne spozna slovenskih tipk (in tudi ne dela npr. alt gr+ v za @)

--Switch-- ::

Kje pa se to vklopi!neki sem iskal ampak zaenkrat nisem nic nasu!

--Switch-- ::

Pardon sem nasu!:D
HVALA!

andrej ::

Matty, jaz vecinoma delam z EN tipkovnico tako da tega nisem opazim. Bom pa malo pogledal...

--Switch-- ::

Meni tudi v outlooku dela ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Končno jim je prišlo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7213839 (7949) jype
»

Potrjen nov standard slovenske tipkovnice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Diski
17629966 (18367) Phantomeye
»

problem z afno

Oddelek: Pomoč in nasveti
225487 (5381) Isotropic
»

Nov slovenski razpored na tipkovnicah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
47136479 (24726) Okapi
»

Win2000 in sumniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
81886 (1790) Loki

Več podobnih tem