» »

Win2000 in sumniki

Win2000 in sumniki

DMouse ::

Mogoce kdo ve, kako bi v Windows 2000 Professional (nova instalacija) usposobil sumnike. Vem da se da instalirat in potem nadgradit slovenske win98 z win2000, ampak mi nekako ni do tega...

Klemen

Shershen ::

poskrbi, na imaš:



1) control panel -> keyboard propreties -> input locals ... da imaš tam dodano slovenščino in pa naštimano na default



2) control panel -> regioanl propreties ... dole mora biti central europe (pa klikni še gumb default in daj tam tudi slovenijo), zgoraj pa slovenian



jaz vedno tak naredim, (že pri inštalaciji, ko te vpraša za to) in nimam problemov

DMouse ::

Tudi jaz to naredim, kadar je to mogoče. Kaj pa če Slovenščine ni v meniju (tako je namreč v win2k, če narediš čisto inštalacijo)?

JLP ::

Ti je že yoza lepo povedov.
Control panel -> Regional options -> General tab -> Language settings for the system
Kle more bit klukca zraven Central Europe drgač ti ne bo kazal nastavitev za jezike iz tega območja. Pa k daš klukco not morš pol kliknt še Set default... knof k je spodej pa tam naštimat kukr je treba. Pol pa klikneš Apply da ti Windowsi inštalirajo potrebne fajle s CDja. Pa seveda morš to delat kot admin.
Od zej naprej pa lohka izbiraš Slovenian kerkol hočš.
Live long and prosper!

Loki ::

A kdo ve, kako se usposobi sumnike v Office 2000 pro - konkretno Outlook.

Vse te nastavitve sem ze pregledal, pa ne pomaga.

8-)8-)8-)8-)8-)

DMouse ::

Hvala za pomoč.
Šumniki delajo!

Klemen

Shershen ::

ksavks: np

roberto: hmmmm... jaz sicer ne uporabljam outlook-a, ampak v wordu nimam problemov.
a v wordu in ostalih tudi ni šumnikov ?

matevzm ::

Jaz imam isti problem v Outlooku. Pa MS Money isto.
Prejsnja instalacija w2k mi je podpirala sumnike, ta pa ne. Kot kaze je kljucnega pomena nastavitev ob instalaciji...
Se za tiste, ki s tem nimajo problemov: sumnikov ni v Outlooku v imenih contactov. Rahlo zoprno. Ko pises ime, sploh ne mores preklopiti na slovensko tipkovnico, ce jo imas prej, ti da anglesko.
V Wordu in drugje dela, tudi v imenih datotek. Samo contacti v Outlooku in Money..

Loki ::

V Wordu, excelu ni blema, sam Outlook zajebava.
Recimo ko das Alt Gr + v za @, ti odpre meni View.
Pa menii so cudni - eni cudni znaki namesto nekaterih sumnikov (kot v starem forumu)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Outlook - Pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
51028 (994) Soon
»

mirc - ne delajo šumniki!?

Oddelek: Programska oprema
61368 (1299) pivmik
»

Win2k keyboard

Oddelek: Programska oprema
201402 (1230) JLP
»

problem s šumniki...

Oddelek: Operacijski sistemi
111842 (1673) berni
»

čžšji

Oddelek: Programska oprema
71455 (1351) OrlyTM

Več podobnih tem