» »

Nastanek Vesolja

Nastanek Vesolja

mezzene ::

Kako je nastalo vesolje? Prav zaprav to vsakega od nas zanima vendar malo od nas jih je prišlo do zaključka ali do resnice. Resnica obstaja saj je povsod okoli nas in dokazi so neizpodbitni. Da razumemo kako je nastalo vesolje moramo le to dojet in temu se reče pamet, nobeden ne bo dojel na mesto nas.
Torej kako je nastalo.
Lahko se je začelo le s popolnim ničem , vendar ali ste dojeli nič ,kaj to je? Nič je neskončen in kot tak je vsepovsod torej ima prostor in ima tudi čas ki sta neskončna. Saj kje ni niča? Je vsepovsod. Ker nič obstaja, ima tudi čas, pravtako neskončen.Ker obstaja ima čas.
Torej nič obstaja , imamo pa tudi nekaj kar ne obstaja ki je nerazdružljivo povezano z našim vesoljem . Nekaj kar ne obstaja nima ne časa ne prostora in je vse možno. Kolikor vidim ljudje mešajo nekaj kar ne obstaja in nekaj kar obstaja , oboje je tu ,samo dojet moraš.

Mi očitno še kako obstajamo.
  • zaklenil: bluefish ()

kriptobog ::

Pa saj vemo kako ne stalo. Vse je ustvaril Bog.

Utk ::

Dajmo počakat na legalizacijo trave, morda bom potem lahko razumel kaj je ta napisal.

PersonaRuda ::

Tudi sam, ko sem bral sestavek OP predvsem kako je vse skupaj spisal (levo, desno, gor, dol) sem takoj pomislil, da se ga je ded nadehal kot mamba. In težko je brati tako nepovezane sestavke kot so od OP. In tu imajo res prednost tisti, ki kadijo travo, ker lažje razumejo takšne sestavke.

enemon ::

kriptobog je izjavil:

Pa saj vemo kako ne stalo. Vse je ustvaril Bog.


Kriptobog? :D

mezzene ::

hotel sem vam samo pojasnit kako je nastalo vesolje , če niste dojeli vam lahko povem da prostor in čas je vedno bil, nič ni nastalo iz nekaj kar ne obstaja ampak je vesolje vedno bilo , samo nič je potrebno dojet , pa je lažje.
Kot sem napisal bo moral vsak sam razmišljat in dojet , jaz ne morem na mesto vas , napisano je pa po domače da vsi razumejo seveda tisti ki hoče.

koyotee ::

mezzene je izjavil:

hotel sem vam samo pojasnit kako je nastalo vesolje , če niste dojeli vam lahko povem da prostor in čas je vedno bil, nič ni nastalo iz nekaj kar ne obstaja ampak je vesolje vedno bilo , samo nič je potrebno dojet , pa je lažje.
Kot sem napisal bo moral vsak sam razmišljat in dojet , jaz ne morem na mesto vas , napisano je pa po domače da vsi razumejo seveda tisti ki hoče.


Tebe rabijo na med.over.net, tu smo vesolje že obdelali.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

link_up ::

razlozi energijsko.
In and Out

mezzene ::

vse kaj je pomembno za razumet da nič obstaja in vse kar sledi iz tega. To pa je vse kar vidiš

mezzene ::

upam da ni prevelik napor za razumet da obstaja pa čeprav je nič , še sedaj je stanje popolen nič pa čeprav mi živimo , le kako je to mogoče ,ker je še vedno vse nič le popolnost (vesolje) se nadaljuje ker ima čas

Karlos ::

Nekaj malega je napisano v tej knjigi Duh, sila, snov.

Ni pa to najlazje branje ;)
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

IL_DIAVOLO ::

Zivljenje je prekratko zapravljati cas s tem, kako je nekaj nastalo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BRBR ::

Prav zaprav
, to se piše skupaj, tudi če sodišče odloči, da je narazen, potem je pa še sploh skupaj.
Najprej se nauči slovenščine, preden splavljaš globoke misli. Ni to pobiranje krompirja na njivi.
Never underestimate the power of idiots in large groups.

JanBrezov ::

kriptobog je izjavil:

Pa saj vemo kako ne stalo. Vse je ustvaril Bog.

Vse? Tudi samega sebe?

JanBrezov ::

mezzene je izjavil:

Nič je neskončen in kot tak je vsepovsod torej ima prostor in ima tudi čas ki sta neskončna.

Prostor in čas nista nič. Če nič vsebuje prostor in čas, potem tak nič ni nič.

Da bi lahko povedali karkoli pametnega o nič, bi potrebovali primerek ničesa. A če bi tak primerek imeli, bi to bilo nekaj (namreč nič), kar pa ni nič.

Mogoče bi pomagal spodnji video, kjer fizik razloži, kako bi lahko nekomu za rojstni dan podarili "nič". Omenja se 9 nivojev ničesa, po mojem mnenju je en nivo preveč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastanek Vesolja

Oddelek: Problemi človeštva
463605 (2054) Magic1
»

Teorija vsega (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21632630 (28079) Pithlit
»

Ali se vesolje širi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626777 (5807) tattoo
»

Je bilo vesolje ustvarjeno iz niča? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
12210256 (7305) Saladin
»

Neskončnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
968718 (7259) Thomas

Več podobnih tem