» »

zavajanje

zavajanje

tonitech ::

zdravo, danes sem si vzel čas pa malo guglu..novice,itd....
naletim na tale link

https://financnahisa.si/zavarovalni-zas...

berem,berem,guglam,vidm da teli so spletni zavarovalni lažnivci.
Imajo kao tuje hude sklade...nč druzga k naložbena polica wiener
govorijo o garanterani renti,nikjer ponudbe...spet prideš do wiener stetiše

grem info za smrt delat vse kr neki
Sava zavarovalnce nimajo,šefica cela huda k je knjigo napisala,res,če se še kdo nategne na te fore js ne vem no.

Zanima me kje vi dobite kakega dobrega agenta za avto pa hišo,jaz mam samo za nezgodno enega,k mi zmer zrihta vse.

Fajn bi blo imet koga k ma kj pojma o financah,pa kake kratkotrajne naložbene priložnosti,a kaj ki tem ki se oglašujejo najmanj zaupam.

Koga bi priporočali za sestanek glede naložb enkratnih vložkov,ali kakega traderja,mesečno investiranje?

Tole raziskovanje po gugle me kr v slabo volo sprav.

lp
Toni

Tody ::

Oni delajo zase ne zate :) noben ne bo delal zate, na forumu je tem o varčevanju dost in o etf in o skladih. Več časa ko bos ti temu posvetil več ti bo ostal bolj ko bo avtopilot bolj se veča riziko

starfotr ::

Če želiš neodvisno svetovanje, moraš za to plačat. Obstajajo finančne ustanove, ki ti svetujejo kaj naredit. Neodvisno od ponudnikov. Vendar bo treba seči v žep za tak servis. Agent, ki mu je v interesu, da prodaja zavarovanja/finančne produkte te bo seveda navlekel na tisto, kar najhitreje njemu prinese največ denarja.

Finančna pismenost je seveda problematična - neobstoječa. Zato ne razumem ljudi, ki se gredo finančne posle (tudi, če gre za kredit za avto/nepremičnino ali pa mobilni telefon) da se ne pozanimajo nič.

c3p0 ::

Spomnim se spam klicov iz "Finančna hiša", ne vem če so isti kljukci.

MIHAc27 ::

Če je nekaj zastonj je 100% neka fora zadaj. Vsak ne nasede ampak veliko pa jih, in tečejo stvari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Goljufija - Življenjsko naložbeno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508036 (6009) MIHAc27

Kakšne izkušnje s podjetjem Varnost in donos d.o.o. (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23642256 (35148) Tilen
»

Varčevanje 100€/mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9133653 (23813) Gjurisic
»

življensko zavarovanje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5326872 (24040) rh^
»

ali bo pokojnina čez 40 let? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26120005 (15856) ZLOky

Več podobnih tem