» »

Kakšne izkušnje s podjetjem Varnost in donos d.o.o.

Kakšne izkušnje s podjetjem Varnost in donos d.o.o.

1
...
3 4
5
»

Utk ::

Dokler kdo ne ponudi boljše opcije, bom vezal po 4% obrestih. In tega, ki bi ponudil boljšo opcijo, ne bo. V teh časih je noro nekaj "vezat" na 10-15 let, kot predlagaš ti. Ja, sej vem, da zlato in delnice zmeraj lahko prodaš, ampak vprašanje po kakšni ceni. Če si pa vezave pametno razporediš, imaš stalno garantirane obresti in denar, čeprav je vezan.
Zakaj tu govoriš o nekih 10-15% donosih, če so zadnjih par let donosi okoli nule, če ne minusa? Zakaj govoriš, da ste boljši od konkurence, če imate samo morda malo manjši minus, če še to? Daj mi dokaz, da je tvoja firma leta 2006-2007 predlagala prodajo delnic in nakup zlata. Če mi to priskrbiš, mi lahko takoj pošlješ še pogodbo za 300 evrov na mesec.
Lahko se pa še tu malo naučiš kaj o svoji firmi http://www.finance.si/142719 , in kaj je svetovala leta 2006 in kaj je potem bilo s temi skladi. Če praviš, da znaš uporabljat google.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gregor P ::

Zato ker se njemu sanja ne, o čem sploh govori>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Matej42 ::

pa čakaj malo, mi te povežemo z direktnim virom prihodka, posrednika kot je banka ne potrebuješ zato, da tebi da 2-4%, zase pa vzame vse tja do 27, ker naj bi delala preko 30%, če ne še več, še malo sem rekel, ti pa varčuj po 4% obresni meri, to je izreden pokazatelj koliko imaš v glavi, saj to razumeš, da banka posoja tvoj denar, dalje za mnogo višje obresti, da ga nima zaprtega v predalu in čaka, kdaj boš ti prišel ponj? Kako ste smešni pa saj to je pa res že ena komedija

Tear_DR0P ::

Matej42 je izjavil:

valutno trgovanje preko luxurisa imamo šele od začetka letošnjega leta, pa dela takšne rezultate, pričakovan donos je takšen, vendar dela še bolje, sedaj na dolgo in široko po forumih razlagat o stvareh produktih,


Kaj pa če bi na kratko razložil tale produkt? Zakaj točno bi ga jaz kupil od tebe in ne od tvoje sodelavke? Koliko prihodka mi garantiraš (v absolutni številki), če za 15 mesecev vložim 10.000€ Kaj se zgodi, če zajebeš trgovanje, mi vrneš vsaj 5.000€?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Utk ::

Matej42 je izjavil:

pa čakaj malo, mi te povežemo z direktnim virom prihodka, posrednika kot je banka ne potrebuješ zato, da tebi da 2-4%, zase pa vzame vse tja do 27, ker naj bi delala preko 30%, če ne še več, še malo sem rekel, ti pa varčuj po 4% obresni meri, to je izreden pokazatelj koliko imaš v glavi, saj to razumeš, da banka posoja tvoj denar, dalje za mnogo višje obresti, da ga nima zaprtega v predalu in čaka, kdaj boš ti prišel ponj? Kako ste smešni pa saj to je pa res že ena komedija

Banka ga naprej posoja po cca 5% obrestih. Največ kar lahko jaz naredim tu je, da sam posojam po teh obrestih in upam, da mi vrnejo. In zakaj ga posoja po 5%, če ga bi lahko vložila v V&D in imela 30% letne obresti, mi lahko vsaj to logično razložiš, če že nobenega grafa nočeš pokazat? Vi imate zdaj to valutno trgovanje, tako kot ste lani imeli zlato, zmeraj ste par let prepozni, kot vsi ostali.

Matej42 ::

kaj je v preteklosti bilo nevem! Sem povedal ničkolikokrat, da so rabili svoj čas, da so prišli do sem kjer so danes, torej tudi na napakah se učiš, lahko pa da je to predlagal kdo znotraj podjetja, ki je sredstva vlagal naprej mimo našega podjetja itd, ker so ljudje želeli čez noč obogateti in vse je bilo izgubljeno, zato pa seveda pade slaba luč na vse nas, no saj je pošteno, ampak takšnih ljudi ni več. Torej izgubiš lahko zgolj 30%, pa še to zgolj na papirju v praksi se kaj takšnega še ni zgodilo, donos je v 15. mesecih 35% in vedno je dosežen, če ne presežen, tako da daj se že ustavi s pisanjem laži in neumnosti!

lonz ::

Matej42, kakšne protiargumente imaš na članek revije Finance, ki ti gaje lepo nastavil Utk? Tam lepo piše strokovnjak, da ste PODPOVPREČNI v skoraj vseh pogledih.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Daedalus ::

Dobr vas trola.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

lonz ::

Matej42 je izjavil:

kaj je v preteklosti bilo nevem! Sem povedal ničkolikokrat, da so rabili svoj čas, da so prišli do sem kjer so danes, torej tudi na napakah se učiš, lahko pa da je to predlagal kdo znotraj podjetja, ki je sredstva vlagal naprej mimo našega podjetja itd, ker so ljudje želeli čez noč obogateti in vse je bilo izgubljeno, zato pa seveda pade slaba luč na vse nas, no saj je pošteno, ampak takšnih ljudi ni več. Torej izgubiš lahko zgolj 30%, pa še to zgolj na papirju v praksi se kaj takšnega še ni zgodilo, donos je v 15. mesecih 35% in vedno je dosežen, če ne presežen, tako da daj se že ustavi s pisanjem laži in neumnosti!



Mislim... pa kako bi nekdo dal denar človeku, kateremu je nevednost barganing chip???!!!

Daedalus je izjavil:

Dobr vas trola.



Sem mal jezen nase, ker se pustim... ja.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lonz ()

Matej42 ::

zato ker to kar mi počnemo počno tudi vse banke po svetu in ni prav velika znanost, če one obračajo denar na valutnih trgih, verjetno prav tako kot mi z kopico izkušenih traderjev, ki jih imajo v zaposlene v svojem managementu, lonz včasih je bilo marsikaj, tega skozi svoje prispevke nisem nikdar tajil!

lonz ::

Matej42 je izjavil:

zato ker to kar mi počnemo počno tudi vse banke po svetu in ni prav velika znanost, če one obračajo denar na valutnih trgih, verjetno prav tako kot mi z kopico izkušenih traderjev, ki jih imajo v zaposlene v svojem managementu, lonz včasih je bilo marsikaj, tega skozi svoje prispevke nisem nikdar tajil!



Še enkrat; kaj pa protiargumenti na članek?
...arrrrrr, shiver me timbers...

Matej42 ::

torej po tvoje moram vedet za vse napake, slabe ljudi, ki so delovali v škodo podjetja itd, vse to moram vedet? Ali ni dovolj če vem, da je danes vse tako kot treba, kaj bi vi radi od mene ljudje? Ne razumem vas več!

lonz ::

lonz je izjavil:

Matej42 je izjavil:

zato ker to kar mi počnemo počno tudi vse banke po svetu in ni prav velika znanost, če one obračajo denar na valutnih trgih, verjetno prav tako kot mi z kopico izkušenih traderjev, ki jih imajo v zaposlene v svojem managementu, lonz včasih je bilo marsikaj, tega skozi svoje prispevke nisem nikdar tajil!



Še enkrat; kaj pa protiargumenti na članek?


Še enkrat; kaj pa protiargumenti na članek?
...arrrrrr, shiver me timbers...

Matej42 ::

Bom si ga prebral vsak čas, imam še zunaj nekaj stvari za postoriti, ampak dvomim, da bo karkoli v moji moči, da ti odgovorim, težka je bila pot, da smo prišli do sem kjer smo danes, ko zastopamo res imena, ki so najboljša v svetu, kar pa je bilo v preteklosti, pa žal ne vem, ni v moji moči, da bi sprememnil kaj na bolje, takrat so mislili, da imajo dobre partnerje, pa se je izkazalo, da temu ni tako, vendar najbolj je važno, to da je 1x bilo nekaj slabo, kot pa to, da sedaj že nekaj let vse v najlepšem redu, stranke so zadovoljne itd.

Utk ::

Vem, da trola, ampak to še moram napisat :) O 15 mesečnem donosu piše zato, ker je bila ta firma ustanovljena pred 15 meseci. Jap, že prodajam vse kar imam, in vlagam sem not.

Matej42 ::

seveda, leto 2000 je bilo 15 mesecev nazaj, polno pokvarjenih ljudi na kupu, kdo se bo ubadal z vami, bog vas nima rad.

Utk ::

15 mesec velja za to: http://www.bizi.si/LUXURIS-COMMODITIES-...
Vem pa, da težko slediš vsem podjetjem. 4 firme imajo v imenu V&D, potem so tu še vaši svetovno priznani partnerji, od katerih ne znaš niti za enega napisat, da bi delal profit, in potem še te valute, spet 5. firma, ki je podružnica 6. in 7, trgovalni račun je pa verjetno odprt pri 8. Btw., 2 strani nazaj sem te vprašal kje so odprti trgovalni računi, pri vas ali direktno pri skladih.

Zanimiv članek s še bolj zanimivimi komentarji : http://www.dnevnik.si/poslovni/novice/s...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Matej42 ::

luxuris smo pred začetkom 4 leta spremljali, torej vršili monitoring nad njimi in donosi so bili vedno vsaj 35% v 15 mesecih, naši parnerji so danes res samo najuglednejša imena na svetu, vendar razumem, da je težko če ne razumeš niti koliko je 1+1, zaposlen pa na kakšnem triglavu po možnosti kajne?

pa saj tole je pa vse skupaj res že preseglo vse meje, smešno da bolj smešno biti ne more, kaj potem naredi človeška foušija, če ne reskiraš ne profitiraš, vse je tako kot je potrebno, vse licence za trženje tovrstnih poslov, skratka res ene same slabe reči, da bi lahko rekel na temo luxurisa, potem pa vidiš neke magistre pa neke pametnjakoviče, sem tudi sam bral od nekega poznavalca, ki je bil v nekakšni povezavi z Nlbjem. DAJTE ŽE RAZUMET, DA SMO 10 SVETLOBNIH LET PRED VSEMI SLOVENSKIMI PONUDNIKI, ZATO NAS LE TI TAKO GRDO NAPADAJO!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej42 ()

Double_J ::

luxuris smo pred začetkom 4 leta spremljali, torej vršili monitoring nad njimi in donosi so bili vedno vsaj 35% v 15 mesecih,


Tudi skladi iz Balkana so imeli več let takšen donos... pa so v zadnjem času padli za 80%.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matej42 ::

primerjajmo se z balkanom, super res, ljudem ponujamo najboljše kar je trenutno na trgih možno, s svojimi produkti smo zadovoljni, to je čista resnica, oprostite ker ne toleriram pisanja laži, brez zamere, ker želim le da ljudje izvedo resnico, da nismo nobena piramida itd, preden sem sam začel pisati prispevke, bog ve kaj so si ljudje vse mislili o nas, ko ste vi seveda brez argumentov nas napadli po dolgem in počez.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

Matej42 ::

jaz bi samo želel gospod, ki opravlja s tole stranjo, da se ljudje prenehajo sprenevedat in lagat, to je vse kar želim. Z veseljem zaključim debato.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

sirotka ::

Matej42 je izjavil:

jaz bi samo želel gospod, ki opravlja s tole stranjo, da se ljudje prenehajo sprenevedat in lagat, to je vse kar želim. Z veseljem zaključim debato.


Pa sej na niti eno trditev niste podali argumenta. Pokažite (dokažite), da lažejo.

Double_J ::

s svojimi produkti smo zadovoljni, to je čista resnica,


Sigurno da ste vi zadovoljni, ampak donosa pa ne morete garantirati, ker nihče ne more garantirati donosa, razen banka z obrestmi.
Dve šivanki...

Matej42 ::

tole pa za moje živce ni dobro, nisem več tako mlad, če bi se rad iz prve roke prepričal, pocukaj za rokav nekoga, dela pri nas in pridi, dobrodošel!!!!!

garantira ga nihče, seveda je možno na tem svetu prav vse, vendar je pričakovan, redno ga dosegamo nič ni zavito v celofan, pa piramida in nevem kakšne neumnosti sem še moral poslušati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej42 ()

Matej42 ::

Forex je namreč zero sum game, da nekdo dobi, mora nekdo drug izgubiti in nekako gre dvomiti, da so ti Jožeti, ki jim je normalna poslovna transparentnost očitno tuja, boljši traderji kot profesionalci, ki to delajo že leta, predvsem pa, ki trgujejo elektronsko, na mikro fluktuacije in v realnem času, česar nek Luxuris iz Mauricijusa (ali pa Ljubljane) ne zna početi in tudi ne more, ker bi morali najprej investirati par sto mio eur v opremo, Ampak ne, ti Jožeti so boljši traderji od računalnikov, samo pokazati ne smejo nič, poslovna tajna pa to, da jim ne bo kdo ukradel "sistema".

pa saj to ni res? Pozanimati se prvo kako delujemo, koliko časa se je porabilo da smo sistem naredili itd, to pa so takšne notranje informacije in jih žal ne želim izdati, razumite me!

Utk ::

Kje je graf? Tak, objavljen, ne "poslovna skrivnost". Zakaj so potrebna 3-4 podjetja za neko valutno trgovanje? Kje je odprt račun? Zakaj ni sledi na internetu o tem podjetju pred letošnjim letom, če že ne vem koliko let dela 35%? Kje je odprt račun, če vložim v sklade preko vas? Če tega ne moreš "javno" napisat, ali pa celo ne veš, potem res žalostno.

Matej42 ::

žalosten si ti, če bi te vse res tako močno zanimalo, bi se prepričal ali ti lažem in mi to dokazal tu na forumu, bi se podrlo vse kar že cel teden tule gor govorim in trdim! Luxuris je z novim letom v sloveniji, prej pa smo jih spremljali 4 leta, kar ni malo!

Double_J ::

Matej, ko bo zadeva enkrat strmoglavila in bodo ljudje hoteli nazaj svoj denar, bodo prišli tudi po tvojo kmetijo.

Da ne boš preveč jokal, življenje ni potica.
Dve šivanki...

judoka ::

Matej42 je izjavil:

tudi zlato in srebro na dolgi rok raste med 15% letno, morda bo zadnje leto kaj manj zaradi velikega padca v primeru Cipra



Uf, aja? Samo letos je cena zlata od Januarja do Junija padla iz 1700 USD na 1350. Torej cca. -20% v pol leta. In še bo. In nima to veze z Ciprom. Očitno vsi prodajalci ponavljate isto mantro, ko gre nekaj narobe.

Smurf ::

No ja, ce ne drugega bo vsaj tale tema odlicna referenca, ce me bo kaksen znanec kdaj vprasal, ali sem ze slisal za V&D. Lepo prikaze svoje bistvo same firme, mesanje megle :).

Utk ::

Matej42 je izjavil:

žalosten si ti, če bi te vse res tako močno zanimalo, bi se prepričal ali ti lažem in mi to dokazal tu na forumu, bi se podrlo vse kar že cel teden tule gor govorim in trdim! Luxuris je z novim letom v sloveniji, prej pa smo jih spremljali 4 leta, kar ni malo!

Kje ste jih spremljali, kje so njihovi grafi? Ste hodili k njim v Dubaj na sedež firme gledat grafe? Kje je odprt račun, pri tem valutnem trgovanju in pri skladih? Petič vprašam.

Matej42 ::

tipično slovensko, ko bo, če bo, da bi uživali v sedanjosti, ko je s stvarmi vse v najlepšem redu, to pa ne, no ampak vi ste doktorji financ, vi ste verjetno že zelo veliko dosegli v življenju, ja zlato pada in raste, če bi pred 10 leti dal 10.000 v zlato, imaš danes preko 30.000EUR, no ampak ti bi bil verjetno več kot zadovoljen s 3 4% obresti na banki.
Da utk naši vodilni so jih spremljali v Dubaju in to 4 leta! Račun si odpreš na londonski borzi v lastnem imenu, traderju iz luxurisa daš samo omejeno pooblastilo, da upravlja v tvojem imenu, kaj naj ti razlagam, če smo vedno na istem, če ne razumete koliko je 1+1, Smurf super, ti kar naredi to kakemu znancu, ko bo pa ta znanec čez 10 let imel znanca, ki je vlagal pri nas, ti pa do konca življenja ne bo odpustil za takšno referenco, tako da previdno pri takšnih stvareh, opozoril sem te, če ne prej, ti bo čez leta žal. In če ste že takšni nesramneži, da je potrebno tule natveziti 1000 laži, mi odgovorite, kako da ni nikjer kakšnih osebkov, ki bi pri nas denimo vložili denar, podpisali varčevanje v bilo kaj in bili potem razočarani, kako da ni vsak dan po 10 novih komentarjev, kako so ljudje razočarani, kako izgubljajo? Ljudje pa celo povečujejo vložke v luxuris, če denar dela denar, na podlagi obrestno obrestnega učinka, no ampak vi ste Slovenci, ki vse veste, zato pa so nam v tujini dali finančno pismenost nezadostno (na naslovnico sicer zadostno), mam tule živ dokaz zakaj je temu tako, varčuje v banki in v nogavici, tuli pa čez use možne oblike sodobnega varčevanja. Spet nekaj kar je možno samo v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej42 ()

jest10 ::

no ampak vi ste doktorji financ, vi ste verjetno že zelo veliko dosegli v življenju

Seveda smo. Zato pa imam letno med 5000 in 10000$ donosa>:D Kako točno pa ne smem povedat, poslovna skrivnost:))

fantasycamp ::

čim bolj se ta thread ohranja tem več ljudi ga bodo videli in se izogibali temu podjetju, LOL, nekateri sploh ne dojemajo kako negativno reklamo si z kreganjem delajo...

Utk ::

Račun si odpreš na londonski borzi v lastnem imenu, traderju iz luxurisa daš samo omejeno pooblastilo, da upravlja v tvojem imenu

Čestitam za prvo konkretno stvar, ki si jo napisal na tem forumu. Kaj pa za sklade?
Čeprav mislim, da ni normalnega finančnega svetovalca na planetu, ki bi forex označil za obliko varčevanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Matej42 ::

Utk je izjavil:

Račun si odpreš na londonski borzi v lastnem imenu, traderju iz luxurisa daš samo omejeno pooblastilo, da upravlja v tvojem imenu

Čestitam za prvo konkretno stvar, ki si jo napisal na tem forumu. Kaj pa za sklade?
Čeprav mislim, da ni normalnega finančnega svetovalca na planetu, ki bi forex označil za obliko varčevanja.


za valutno trgovanje nihče ne pravi, da je to neka popolnoma nerizična zadeva, normalno je, če se greš na forex, te izkušeni traderji takoj postavijo na realna tla, če pa delujejo v tvojo korist, pa je zadeva takoj toliko manj tvegana, kar se skladov tiče, je pa vse prav lepo razloženo v polici, preden stranka zadevo podpiše, če imaš v paleti ufos, praktično najboljše kar se na svetu danes da dobiti, če to ne dela plus, zakaj bi potem sploh še kdo na svetu sploh vlagal v sklade? Ker če najboljši na svetu delajo minus, kot je nekdo dejal, potem nevem zakaj enostavno skladov kar ne ukinejo, saj tako nihče nič nima od vsega skupaj. Že res, vendar samo v Sloveniji, spet s Slovenskimi ponudniki, pri nas pa so stranke zadovoljne. Za sklade, kaj točno te zanima, računa si ne odpreš v svojem imenu, imaš pa polico v svojem imenu preko WS in če preko najboljše zavarovalnice varčuješ v najboljše sklade na tej zemlji, mislim da kaj drugega pričakovati, kot lep donos vsako leto, nima nobenega smisla, bom pa tudi toliko pošten, da če po letu, dveh varčevanje v sklade ni to kar obljubljajo, da bom sam prekinil in sodelovanje s podjetjem, varčevanje z njim, pa še tule na forum vam bom napisal kako in kaj. Če si zaslužijo slabo reklamo, jo bodo dobili, dokler pa delajo tako kot obljubljajo, pa prosim pustite nas že pri miru.

Tilen ::

Zaklenjeno do nadaljnega oz. do takrat, ko bo Matej42 z ustreznimi preverljivimi argumenti preko zasebnih sporočil posredoval ustrezne podatke javnega značaja, ki bodo razblinili dvom oziroma prepričanje, da produkt, katerega oglašuje, ni oblika piramidnega sistema in v preteklosti dejansko prinaša 15% donos (YOY).

V kolikor je ta tema še vedno zaklenjena, to pomeni, da gre za nateg.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forex (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24396610 (26375) chrush
»

Bi investirali v piramidno shemo?

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
163371 (2567) shintaro

Dodatna investicija, kam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7615571 (13901) Tilen
»

Vzajemni skladi paribas? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15416672 (11971) -BlackSun-

Več podobnih tem