» »

Kakšne izkušnje s podjetjem Varnost in donos d.o.o.

Kakšne izkušnje s podjetjem Varnost in donos d.o.o.

«
1
2 3
...
5

Kristjan1 ::

Zdravo!
Mene zanima če ima kdo mogoče kakšne izkušnje s podjetjem varnost in donos d.o.o. ?
Za odgovore se vam v naprej lepo zahvaljujem!
Lp
  • zaklenil: Tilen ()

Steinkauz ::

To je tist, dejte nam 900eur ter "mrežni marketing" ?

Včasih je bla ta firma E&S
http://vzajemci.com/forum/showthread.ph...
http://www.ekonomija.net/forum/viewtopi...

Se je o tem pa tut tle razpravljalo :
http://slo-tech.com/forum/t158669/0

Me je en "kolega" probal potegnit v tole

unan1 ::

Zadeva je čist simpl. Do tvojega denarja to podjetje nima dostopa. (Sam preveri na katerega partnerja je naslovljena položnica/bremenitev)
Glede stroškov.. vsako podjetje ima stroške.. tudi vsaka storitev ima stroške. Včasih niso tako jasno razvidni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: unan1 ()

Matej42 ::

Steinkauz sam delam v tem podjetju, vse je transparentno, legalno itd, tako da prosim ne ljudi tu gor zavajat, te je en "kolega" probal potegnit v tole, vsak ki ima 5 minut časa pa veselo na forum pa gremo, smo konkurenca vsem slovenskim državnim firmam, katere v veliki meri niti evrske inflacije ne pokrijejo s svojimi donosi in smo jim normalno da trn v peti, ti pa če sam nisi sposoben v nekem času povabiti na sestanek veliko število ljudi, je pač to tvoj problem, če se ne vidiš v tem, pa če sta pred 5 oz 7 leti nazaj delovala dva znotraj podjetja, ki sta počela stvari izven okvirov našega podjetja, sodelovala z drugimi podjetji, sta to ta dva,ki sta naredila hudo napako in ju danes v podjetju več ni, prosil bi za malce več pravice, v podjetju sem že 4 leta, super ekipa, veliko sem že odnesel od svojega mentorja, je pa pri dostih znancih problem prav forum, ko vidijo post kot je npr tvoj steinkauz, tako da drugič se prosim o zadevi pozanimaj, preden jo komentiraš. Lep pozdrav
Matej

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Ziga Dolhar ::

Hvala unan1 in Matej42, ki sta se oba registrirala za obuditev zombi teme.
https://dolhar.si/

A. Smith ::

vse je transparentno, legalno itd, tako da prosim ne ljudi tu gor zavajat

Ne vem, kako je trenutno, vsekakor pa vem, kako je bilo v preteklosti: http://www.finance.si/50372/ATVP-bo-ukr...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Isotropic ::

unan1 je izjavil:

Zadeva je čist simpl. Do tvojega denarja to podjetje nima dostopa. (Sam preveri na katerega partnerja je naslovljena položnica/bremenitev)
Glede stroškov.. vsako podjetje ima stroške.. tudi vsaka storitev ima stroške. Včasih niso tako jasno razvidni.

mene je tut en hotel potegniti v tole
ce se prav spomnim, naj bi slo vse prek gotovine, brez racunov itd.

fantasycamp ::

Ja E&S so bili a scam group in mislim da je težko verjet blondi in ex vojaku ki sta se v ferrariju peljala na tečaje da pokažeta kako hudi so.

Isotropic ::

a je potem denar dejansko izpuhtel?

Matej42 ::

na forum gre dejansko res lahko vsak, ki ima 5 minut časa, ljudje lepo vas prosim, če je v preteklosti nekdo deloval netransparentno, ne pomeni da celotno podjetje deluje na takšen princip, prosil bi vas, da se najprej pozanimate, kako so zadeve urejene danes, koga podjetje zastopa danes, ne pa kaj je bilo 10 let nazaj, sicer prav da se razčisti, se popolnoma strinjam, ampak danes je vse transparentno, legalno, donosnost podjetij, katere zastopajo, se pa dokaže na podlagi njihovi dolgoletni zgodovini, tako da res vas prosim, ne kar nekaj na pamet govorit, pa brez zamere.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Isotropic ::

kar povej kje lahko vlozim

A. Smith ::

Matej42 je izjavil:

na forum gre dejansko res lahko vsak, ki ima 5 minut časa, ljudje lepo vas prosim, če je v preteklosti nekdo deloval netransparentno, ne pomeni da celotno podjetje deluje na takšen princip, prosil bi vas, da se najprej pozanimate, kako so zadeve urejene danes, koga podjetje zastopa danes, ne pa kaj je bilo 10 let nazaj, sicer prav da se razčisti, se popolnoma strinjam, ampak danes je vse transparentno, legalno, donosnost podjetij, katere zastopajo, se pa dokaže na podlagi njihovi dolgoletni zgodovini, tako da res vas prosim, ne kar nekaj na pamet govorit, pa brez zamere.

No, če imaš sam svojih 5 minut časa in nočeš kar nekaj na pamet govort, lahko nalepiš scan dovoljenja za trženje vrednostnih papirjev, izdanega podjetju V&D investicije s strani ATVP. KTHXBYE.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Matej42 ::

zaposlen sem tam, mirne volje se lahko oglasite in preverite karkoli vas zanima.

blackbfm ::

Matej42 raje se ne oglašaj, ker na slotechu je folk dovolj pameten in zdolgočasen da bo šel res kaj preverjat in ti zmetal toliko argumentov da boš lahko rekel samo živjo adijo..:))

Matej42 ::

dobro brezveze se z vami prerekati, imam mirno vest, verjamem da sodelavci tudi, vseh res da ne poznam, ampak kakor sem bil obveščen, tistih, ki niso delovali v skladu z zakonom, danes v podjetju ni več.

#000000 ::

Mah če je tole neka resna firma, pa ja ne mislš iskat žrtev po forumih ?

Gregor P ::

Matej42 je izjavil:

zaposlen sem tam, mirne volje se lahko oglasite in preverite karkoli vas zanima.

... se bodo kar državni organi ... v kratkem ... bodo preverili vse kar jih zanima>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Matej42 ::

vi se kar norčujte, imam popolnoma čisto vest, v podjetju sem se pa na lastne oči prepričal, videl potrebne licence itd. tako da naj državni organi kar pridejo, jih bomo veseli, da razjasnimo stvari, takšnim kot ste vi predvsem. Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Gandalfar ::

in za katero podrocje investicije si ti ekspert?

Matej42 ::

na razna zbadanja in v tvojem primeru vprašanja, ne mislim odgovarjat, kot sem rekel, vse je čisto, prepričajte se na lastne oči, če mi ne verjamete.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Gandalfar ::

To se mi zdi skoda, najboljsa referenca za neko svetovalno firmo bi se mi zdela, da bi konstruktivno in poglobljeno sodelovala v temah na forumu in se s tem dokazala. Nazadnje, ko so mi iz E&S probali prodat svoje sklade se mi je zdelo brezveze dat denar v investicijo nekomu, ki niti bloga nima postavljenega in 10 let zastarale spletne strani.

Varnost in donos d.o.o. in ima isti problem. Praktično prazne spletne strani brez kakršnekoli vsebine in čisto pomanjkanje transparence. Ja tam imate neke pakete in zavarovanja, vendar nič konkretnega, nič cen in nobenega pametnega načina, da bi lahko videl zakaj ste boljši (ali pa sploh drugačni) od konkurence.

Pa če že govorimo o tehnologiji - portal za poslovne partnerje ne uporablja https-ja. Stran v resnici sploh ne dela s https-jem. Upam, da se motim ampak upam, da to ni način kako nekdo, ki ima denar pri vas spremlja kaj se dogaja z njegovim premoženjem. Ko že ravno gledam, uporabljate Joomlo 1.5, za katero ni več varnostnih popravkov, kar pomeni da je velika verjetnost, da je nekdo že pohekal vašo bazo uporabnikov in ima backdore na sistemu. Upam, da je sistem, kjer so dejanski osebni podatki vaših stran in zaposlenih ni isti kot poganja vašo spletno stran.

Matej42 ::

Kot sem že omenil je vse transparentno in legalno, na trgu smo že trinajsto leto, kar dvomim, da bi nam uspevalo, če ne bi delovali transparentno in če stranke ne bi bile zadovoljne z nami. Razumem, da nas želiš na vsak način dikreditirati, če slučajno delaš pri konkurenci, ki je v Sloveniji praktično ni, saj so donosi v večini primerov pod vsakoletno inflacijo valute evro, vendar to svojim strankam seveda zamolčite. Če pa se ne ukvarjaš s financami, te pa lepo prosim, da se nekega dne res preizkusiš v podjetju, npr kot nov sodelavec, da se boš na lastne oči prepričal, da je vse kar sem govoril resnično, tule po forumu razpravljati se mi ne zdi smiselno, ker nimam nobenih oprijemljivih dokazov, ko pa se ti zadeve pokažejo s številkami, ki so preverljive na svetovnem spletu vsak dan, vsako uro in kdo so danes naši poslovni partnerji, boš pa na vse skupaj gledal drugače. Kaj so počeli 5 ali 10 let nazaj, je druga zgodba, kot sem že omenil, če je bil znotraj podjetja nekdo, ki je sprva deloval pošteno, imel dobre namene, na zadnje pa se je izkazalo, da je vse kaj drugega, takšni ljudje pri nas niso več zaposleni. Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: root987 ()

Blazz ::

@Matej42 še enkrat preberi komentar Gandalfarja in odgovori... ne pa da že 10. post lapaš o transparentnosti. A če boš še parkrat isto copy pasteal, misliš da bo kaj drugače?...

Relanium ::

Matej42, a ti kar nočeš razumet post Gandalfarja?

Lepo je napisal, da še za informacijske osnove ne poskrbite oz. vsaj tako izgleda navzven, kar pa sploh ni dobro za ugled podjetja.
Če kaj spremljaš slo-tech (če si že tu registriran) bi videl da se zadnjih par let daje ogromno na to področje.

Tvoj argument na to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Matej42 ::

Blazz, tole je moj zadnji post. Vse je tako kot mora biti, ponavljam se že kot papiga, ker nekateri očitno ne razumete. Relanium v podjetju sem zaposlen nekaj manj kot leto dni, nisem ravno pri vodilnih kadrih, bom pa povprašal o teh zadevah, ampak bistvo pri nas je, da gredo priporočila od ust do ust, torej zadovoljna stranka nas priporoči svojim bližnjim, znancem itd, ne gre se da nočem raumeti, kar je napisal Gandalfar, absolutno se bom pozanimal malce bolj o teh zadevah, da ne bom na pamet govoril, ampak nekako bi mi lahko v tem letu dni, kakšna stranka upravičeno rekla kaj na to temo, pa se to zaenkrat še ni zgodilo, prosim da temo zaključimo, ne mislim se več spuščat na vaš nivo, tisti, ki bo prišel v podjetje, mu bo že dokazano. Kaj pa jaz vem s kom se tule po forumih pogovarjam, kaj sem se sploh šel registrirat, mi je že žal, kam bom pa prišel, če tu gor visite nekdo iz triglava, nekdo iz nlb, eden z merkurja, pa še kakšen s kdja po možnosti, sem kot mala riba, med morskimi psi, s tem da ta riba, upravičeno upam to povedati, gospodarji z denarjem strank mnogo, mnogo bolje od morskih psov, zato gre ta riba le njim tako močno v nos. Morda se motim, ampak se bojim, da je to tista prava resnica.

detroit ::

shut up and take my money!
Skero

Double_J ::

eden z merkurja


Jz sm iz Merfina!
Dve šivanki...

XsenO ::

Ja priznam 95% populacije slo-tech je na plačilni list zgoraj omenjenih podjetih in nam je glavni cilj, da visimo tukaj in pljuvamo po potencialni konkurenci.


Ej btw s čim se sploh tej ukvarjajo?
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

#000000 ::

Ukvarjajo se predvsem s tem kako prepričat folk da vloži € k njim, to je proriteta, nikjer pa ne najdeš nobenih bilanc kaj so počeli teh 10 ali kolk let ?

Utk ::

Upravlja milijone pa se ne more odločit ali je v firmi 4 ali eno leto.

Matej42 ::

30 bom star, pa se še vedno pustim takole sprovocirati, po tem postu pa res najbolje da zaprem tale forum pa pišite kar vam paše, ljudje se na podlagi videnega sami odločajo a bodo denar prepustili v opravljanje neodvisnim svetovalcem, ki imajo za poslovne partnerje same priznane svetovne družbe, zavarovalnice, kovnice, sklade, bilance boš pa tu na forumu res težko našel, poizkusi se oglasit v podjetju, začet kot nov sodelavec, spraševat, spraševat čimveč, kot sem sam počel lani ko sem začel, pa boš prišel do odgovorov, to diskreditiranje preko forumov je že naravnost smešno.

Relanium ::

Hehe, mladino ki je malo bolj informirana, ker dosti uporablja internet in študira v smeri naravoslovja pa ne gre kar tako zamenjati za uslužbence NLB, triglava in podobnih...
Tu je zadaj čisto drugo razmišljanje, iskanje desjtev in robnih pogojev.
In takim nam gre zelo izrazito na živce ko nekdo nekaj muti, oljublja, se slini in ne pove nič konkretnega, naravoslovci pa smo naučeni poiskati ravno to!

Sam (in večina tukaj) delamo v proizvodni dejavnosti, to je tista ki dejansko ustvarja dodano vrednost in ne tista, ki samo premetuje denar levo in desno.
Ravno zarad slednjih smo finančno točno tam kjer pač smo...

....toliko o "spuščanju na naš nivo"....

Alexius Heristalski ::

http://www.imdb.com/title/tt0181984/

IMO relevanten film na temo
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Matej42 ::

utk začel sem davnega leta 2009, res je, vendar na začetku samo informativno, želel sem se prepričat če je vse res, če vse drži, ob tem pa sem vzdrževal svojo kmetijo doma, od katere sem se tudi preživljal in se nekako po pravici povedano, tudi nisem videl v obleki in kravati, potem pa sem lani kmetijo opustil in začel energijo začel vlagati v to podjetje. Veselo diskreditiranje še naprej fantje, ljudje vam ne bodo nasedli.

Alexius Heristalski ::

Gandalfar je izjavil:

in za katero podrocje investicije si ti ekspert?

Matej42 je izjavil:

na razna zbadanja in v tvojem primeru vprašanja, ne mislim odgovarjat, kot sem rekel, vse je čisto, prepričajte se na lastne oči, če mi ne verjamete.

Na vprašanja gospoda ne bodo odgovarjali. Pridite v firmo in se prepričajte.

Hahahaha.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

first_line ::

Matej42 je izjavil:

utk začel sem davnega leta 2009, res je, vendar na začetku samo informativno, želel sem se prepričat če je vse res, če vse drži, ob tem pa sem vzdrževal svojo kmetijo doma, od katere sem se tudi preživljal in se nekako po pravici povedano, tudi nisem videl v obleki in kravati, potem pa sem lani kmetijo opustil in začel energijo začel vlagati v to podjetje. Veselo diskreditiranje še naprej fantje, ljudje vam ne bodo nasedli.


Ne skrbi, saj boš kje drugje nabral dosti ovac za na svoj pašnik. V Slovenijastanu itak komot ostrižeš 90% prebivalstva, drugače si ne morem predstavljati da bi taki 'skladi' sploh lahko obstajali.

Utk ::

Raje napiši kaj napisanega na tej strani je laž?
- je ali ni mrežni marketing? Sam si napisal, da se stvar širi v glavnem med znanci.
- je ali ni "daj 900 evrov, da boš lahko začel"?
- je to bivša E&S ali ni?
Kaj od tega ni res? In na to si ti napisal kako strašno vas diskreditirajo. S čim?
Imaš ti in vsi zaposleni licence za prodajanje skladov in/ali zavarovanj?
Potem pa normalno, da si fasal še kakšno o internet strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Matej42 ::

se pravi, bi lahko cel mesec presedel za računalnikom in vam skušal stvari pojasniti pa ne bi prišel nikamor, relanium, če se počutiš užaljenjega, nikar, tudi sam sem se kot pravim od svojega 18. pa do 29. leta, preživljal s kmetijo, bil zaposlen v proizvodnji podjetja v Ljubljani, počel marsikaj, tako da verjemi, da mi te stvari niso tuje, si pa seveda ekspert, ko tema nanese na finance, denar se premetava levo in desno, ja pri večini slovenskih ponudnikov je res tako, s tem metanjem vseh v isti koš ste pa prav smešni, kot sem rekel, vest je čista, dragi alexius, brez dokazov naj zdaj tu pisarim cele eseje, potem boste pa zadovoljni boš rekel? Ah dajte mladina no, če koga dejansko zanimajo finance, se le oglasite pri nas, da ne boste na pamet govorili, pa še lahko boste potem na forum napisali, da ste imeli pred obiskom, zmotno mnenje o podjetju, seveda kot večina državljanov, ki zmotno mislijo, da so v finančnem svetu vsi isti, če zastopaš najboljše v svetu, menda ne potrebuješ biti ravno nevem kako brihten, da vidiš kakšne rezultate tvorijo oz so jih tvorili v preteklih letih.

Utk ::

tudi sam sem se kot pravim od svojega 18. pa do 29. leta, preživljal s kmetijo, bil zaposlen v proizvodnji podjetja v Ljubljani, počel marsikaj,

Res super reference za finančnega svetovalca. Naslednjič ko bo G&S iskal direktorja za Srednjo Evropo se obvezno prijavi.

Gandalfar ::

Sej ne ves, morda je pa ekspert za investicije na podrocju kmetijstva (glede na to da se ni povedal svoje specializacije)

Tilen ::

Matej42, na katerih trgih ste torej prisotni in koliko boljši ste od povprečja indeksa?

Kakšna je donosnost "V&D ZLATO" v zadnjem letu?

Hvala za odgovor.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matej42 ::

utk gre za mrežni marketing, torej znotraj podjetja si lahko zgradiš svoje lastno podjetje, stvar se širi med znanci, med zadovoljnimi strankami, ne kličemo ljudi preko telefonskega imenika, velika razlika med poncijevimi shemami oz piramidami in nami, je v tem, da v piramidi težko dosežeš nekoga, ki je v zgodbi že dlje časa, pri nas, če si priden in delaven, lahko zaslužiš veliko več kot nekdo, ki je v podjetju že dlje časa, ampak ne dela aktivno kot npr jaz, ko sem začel 4 leta nazaj, ampak sem šele lani začel z aktivnim delom v tem podjetju, vseh potrebnih licnec še nimam, zato v mojem imenu trenutno posle sklepa še vedno moj mentor, ampak počasi se bom osamosvojil. Kar se tiče začetnih 900€, bom spet vprašal, če je pred leti morda bilo tako, sam res nisem potreboval nobenega denarja vložit, varčevat, ali kakorkoli, preden sem začel sodelovati z njimi. Je bivša E&S, ker je bilo sprva to avstrijsko podjetje in je čakalo skoraj desetletje, da se je v Sloveniji spremenil zakon, torej da so nas konkurenti spustili zraven na trg. Vi se kar norčujte s kmetijstva, saj nima smisla odgovarjat, očitno še niste dozoreli, sem tudi diplomiral na ekonomski fakulteti v Ljubljani, službe v svoji stroki nisem dobil, ker pa sta starša imela včasih kar veliko kmetijo, sem se bil nekako primoran ukvarjati s to dejavnostjo. Torej, ker niste resni in zreli, ker drugega kot zbadat ne znate, se od vas poslavljam.

first_line ::

Matejček, s takim odnosom si definitivno izjemno uspešen piramidnik: ti si butast zato ne razumeš in daj nam svoj denar, k mi obvladamo, imamo dokaze...

Matej42 ::

tilen predvsem na hitro rastočih trgih, indija, brazilija, kitajska, rusija, v evropo se ne vlaga kaj preveč, saj vidiš kakšno stanje je, donosnost zlata ti pa lahko povem, da je kljub temu zrežiranemu padcu zaradi Cipra vsako leto med 10-15%.
first line, vsakih 10 minut pride kakšen nov in te napade, tako gre to danes po forumih, mislim neverjetni ste mladina, saj vam ne pravim varčujte pri nas, samo ni mi prav, da se brez kakršnih koli kredebilnih dokazov blati družbo, tisto zgoraj o ribi in morskih psih, je kar na mestu, verjamem, da vas večina nima nič z zgoraj omenjenimi družbami, kakšen % pa verjetno z veseljem zaide tudi na forum konkurence, ki dela mnogo, mnogo bolje od njega. Pa to norčevanje iz kmetijstva, ker sem bil nekoč kmet, to pomeni, da se kljub izobraževanjem, pridobivanjem licenc, potrebnih znanj, šolanj, ne morem nikoli izobraziti v finančnega svetovalca? uspešen piramidnik, no seveda, čim je potrebno nekoga pripeljati, povabiti, je to že takoj piramidni sistem, kajne? No zdaj pa dejansko dovolj, ne bom več izgubljal energije z nevoščljivimi ljudmi, vsaj za danes naj bo dovolj. Lp Matej

#000000 ::

No dej ti kakšen rezultat nalimaj tukaj gor, da se vidi kako je firma uspešna in kaj točno spolh dela ? Ne pričakuješ namreč da boš z nekim skrivnostnim poslom pridobil folk ? Saj ravno zarad tega si se prijavil sem gor ane, no pa verjetno da opereš ime družbe ki jo zastopaš, ta trenutek imaš edinstveno šanso da to narediš.

Sej več kako je folk je že naveličan ene in iste finte v drugačni embalaži, čim pa je zadeva od ust do ust in tako skrivnostna da je nujno treba prit v firmo, pa pri večini folka pride do odpora, pač zakaj bi dal nekomu XXX evrov da mi proda neko ogljeno štorijo, je boljš met ta keš v žepu in it s prjatli na pivo ter se nasmejat ob pripovedavaju kako jih je spet nekdo hotel nasamarit ipd.

Napopaj kako vsaj letno poročilo za par let če druga ne ?

Utk ::

Matej, zakaj si tako nastrojen. Piramido si ti prvi omenjal, drugi so pisali o mrežnem marketingu, kar pa to je.
Če imate vse licence, zakaj gre vse skupaj samo od ust do ust?
Pričakujete, da vam bo nekdo zaupal vse prihranje, ne morete se pa tolk potrudit, da bi poštimali te osnovne stvari.
Tudi 4 firme na istem naslovu s podobnim imenom zame ni višek resnosti.

first_line ::

Ja seveda te folk napada ko pa jih zmerjaš z nesposobnimi fantki, zraven pa jokaš kako si trpel ker so te zajebavali da si kmet.

Licence, licence... še Đejms Bond se ne hvali z licencami toliko kot ti. Pa morski psi ste bolj vi ko prežite nad obupanci, betežneži in penzjonerji ki upajo na Ferarija pod streho.

#000000 ::

Boiler Room je točno to kar delajo zgleda :)

Tilen ::

Matej42, leta 2010, 2011, 2012 ste poslovali z izgubo. Kako je to mogoče, če je vse tako čisto, transparentno in donosno?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Alexius Heristalski ::

So prikazali izgubo, da je več dobička ostalo za stranke!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forex (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24396171 (25936) chrush
»

Bi investirali v piramidno shemo?

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
163323 (2519) shintaro

Dodatna investicija, kam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7615432 (13762) Tilen
»

Vzajemni skladi paribas? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15416615 (11914) -BlackSun-

Več podobnih tem