» »

Google pay / Wave2pay (Intesa San Paolo) preskakujeta

Google pay / Wave2pay (Intesa San Paolo) preskakujeta

ufka ::

Odpiram novo temo, ker ne vem tocno, kje bi to vprasala.

Imam Google Pay+Wallet in Wave2Pay (placilno aplikacijo Intese San Paolo). V Google Pay imam prijavljeno Curve kartico, v Wave pa TRR kartico od Intese.

Vem, da lahko kartico od Intese lahko dodam v GPay, se pa ne pocutim dovolj varno, da bi jo, ker GPay ne zahteva dodatne identifikacije pred placilom (Intesa pa ja).

Ze dvakrat se mi je zgodilo, da sem za placilo na POS terminalu (fizicna trgovina) odprla Google Pay, ko sem prislonila telefon, pa je avtomaticno preskocilo na aplikacijo Wave2Pay (brez zahtevka po avtentikaciji) in trgalo iz TRR.
Na Google Pay mi ne znajo pomagat, ker se pri njih transakcija sploh ne zabelezi, ker gre preko Intese. Na Intesi vejo se manj, po njihovo sem pomotoma odprla Wave2Pay namesto Google Paya (cesar seveda nisem).

Edino, kar sem sama naknadno ugotovila je, da je bila v obeh primerih Wave2Pay nastavljena kot default aplikacija za placilo.

Ima kdo kako idejo, kaj se dogaja?

Sicer sem postekala, da se to ne zgodi, ce pravocasno oznacim GPay kot default, ampak mi ni jasno, kako sploh pride do tega...

Ja, enkrat bodo ukinili podporo aplikaciji od Intese in bom prisiljena it s TRR kartico na GPay :) ampak do takrat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11918769 (611) delavec44
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19935428 (1747) MrStein
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16945760 (3821) Apple
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14944839 (17411) Excavator
»

Hrvaška dobila Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6018562 (13877) Jerry000

Več podobnih tem