» »

Primerjava spletnih bank

Primerjava spletnih bank

1 2
3
»

energetik ::

@PatrikO: kako je sedaj z samim delovanjem spletne/mobilne banke pri Intesi? Pred kakim letom si jamral, da so težave, prav tako da so bile težave pri odpiranju računa? Je to zdaj porihtano ali še prihaja do tega?
Še drugo vrpašanje, ali je res vključen trgovalni račun (LJSE, KDD, tuje delnice?) ali je to samo za neke vzajemce?
vires in numeris

slovon17 ::

Ali ima katera banka v mobilni aplikaciji možnost planiranja stanja na računu (cashflow)?
Kako to mislim? 10. pride plača, v par dneh se naberejo trajniki, računi ipd. in čakalnica je polna, 18. ponavadi useka - koliko bo ostalo?+

Abanka je imela super to, da so bili v čakalnici vsi nalogi in zraven je bil seštevek. Sedaj sem na NKBM, ki ima direktne bremenitve na enem koncu, čakalnico na drugem itd., seštevkov pa nikjer. Leta 2023 se moram usest za mizo, svinčnik+papir al excel in izračunat, kako pridem skoz.

Pohvale Intesi, da ima možnost slikaj&plačaj, ki ji lahko poturim skrinšot iz galerije - s tem ni treba več položnice pošiljat soprogi, da mi jo pokaže na svojem telefonu, da jo lahko slikam&plačam.

Ganon ::

slovon17 je izjavil:

Ali ima katera banka v mobilni aplikaciji možnost planiranja stanja na računu (cashflow)?
Kako to mislim? 10. pride plača, v par dneh se naberejo trajniki, računi ipd. in čakalnica je polna, 18. ponavadi useka - koliko bo ostalo?+

Abanka je imela super to, da so bili v čakalnici vsi nalogi in zraven je bil seštevek. Sedaj sem na NKBM, ki ima direktne bremenitve na enem koncu, čakalnico na drugem itd., seštevkov pa nikjer. Leta 2023 se moram usest za mizo, svinčnik+papir al excel in izračunat, kako pridem skoz.

Pohvale Intesi, da ima možnost slikaj&plačaj, ki ji lahko poturim skrinšot iz galerije - s tem ni treba več položnice pošiljat soprogi, da mi jo pokaže na svojem telefonu, da jo lahko slikam&plačam.


DH ima čakalno vrsto in skupni seštevek.

pe3c ::

DH+

pero50 ::

še enkrat pohvala za DH

Karamelo ::

mene pa zanima, če katera od bank razmišlja o podpori security key-ev tipa yubikey, ki veljajo za enega od bolj varnih načinov avtentikacije, zdaj bo z naslednjim updejtom tudi sistemsko podprt v windowsih, lahko pa se ga uporablja že sedaj preko brskalnikov, tako da nekih tehničnih omejitev ne vidim

zadnja leta do banke opuščale "ključke" in preusmerjale vse na aplikacije v telefonih, ki so po mojem mnenju manj varni načini avtentikacije, saj so možni razni phishing napadi, ki jih pri passkey-ih ni

pozna kdo situacijo glede tega pri bankah?

mancini ::

slovon17 je izjavil:


Abanka je imela super to, da so bili v čakalnici vsi nalogi in zraven je bil seštevek. Sedaj sem na NKBM, ki ima direktne bremenitve na enem koncu, čakalnico na drugem itd., seštevkov pa nikjer. Leta 2023 se moram usest za mizo, svinčnik+papir al excel in izračunat, kako pridem skoz.


Gres v cakalnico kjer imas te naloge v cakanju. V desnem zgornjem kotu imas 3 ikone, gres na kljukico in si imas moznost oznaci vse ali pa si sam poklikas katere naloge zelis in dobis skupno vsoto.

Si je tezko vzet enkrat 3 minute za igranje in spoznavanje aplikacije in moznosti, ki ti jih nudi

Patrik0 ::

energetik je izjavil:

@PatrikO: kako je sedaj z samim delovanjem spletne/mobilne banke pri Intesi? Pred kakim letom si jamral, da so težave, prav tako da so bile težave pri odpiranju računa? Je to zdaj porihtano ali še prihaja do tega?
Še drugo vrpašanje, ali je res vključen trgovalni račun (LJSE, KDD, tuje delnice?) ali je to samo za neke vzajemce?


Zdravo zadeve so rešili in deluje vse brez težav. No več napak kot jih je bilo pred letom in pol.
Za trgobalni račun je pa potrebna dodatna verifikacija pri banki.

Karamelo ::

zakaj banke nimajo nekih demo verzij spletnih bank, da bi lahko človek malo probal in poklikal

Patrik0 ::

Karamelo je izjavil:

zakaj banke nimajo nekih demo verzij spletnih bank, da bi lahko človek malo probal in poklikal


Demo ponujata skb (aplikacija) in pa addiko kolikor vem.

velikBrokoli ::

Ker jih ljudje ne uporabljajo. Si upam trditi, da manj kot 1% vseh bančnih uporabnikov uporablja spletno banko, večina uporablja le mobilno aplikacijo in bančne storitve v živo.

Patrik0 ::

Res je vecina ljudi uporabla mobilno bankov. Nekatere banke se v mobilni verziji ne ponujajo eracunov in so prisiljeni ljudje uporablat spletno banko, da placajo eracune.

energetik ::

Sicer ne vem zakaj, ker meni je bistveno lažje se usesti za velik ekran z tipkovnico in miško, kot pa se matrat na telefonu. Telefon ima prednost le za plačilo preko QR kode. Ampak to je pri meni redko, vse imam na direktno bremenitev.
vires in numeris

dunda ::

Tudi sam na telefonu skoraj nikoli ne uporabim spletne banke. Veliko rajši te stvari urejam z računalnikom.
https://www.kacnje.eu

Karamelo ::

tudi jaz raje za računalnikom, na mobilcu pa samo plačujem račune zaradi 2d kode

Patrik0 ::

Veni je novi dbs net, imamkdo racun pri dezelni banki? Kak je kaj zdaj tam pa kaki je ta novi dva net?
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako bo po novem pri skb in nkbm ebančništvo??

Oddelek: Loža
464059 (473) Gambino
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837184863 (5288) V-i-p
»

Menjava banke, kaj priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711449 (1785) Oldi
»

1. Poročilo o primerjavi spletnih in mobilnih bank

Oddelek: Loža
61012 (867) Patrik0
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16629242 (12338) nejc_nejc

Več podobnih tem