» »

Mercator Pika

Mercator Pika

LovelyTruth ::

Zanima me kje vse imam pika ugodnosti za recimo kupovanje športne opreme, je Intersport edini?

GupeM ::

LovelyTruth ::

GupeM je izjavil:

Klik


jah poznam to, samo znotraj tem market centrov imaš trgovine ko so v hipermarket šiška kjer je intersport, zanima me ali so še drugje....

GupeM ::

gusto ::

S tole pika kartico imam en kup težav. Naročil po pošti, ni bilo en mesec nič. Kličem na support, povem težavo, dobim v roku nekaj dni. Vnesem v moj mercator profil, napiše, da mi bodo v dveh dneh poslali avtorizacijsko kodo po navadni pošti. Čakam en teden, spek kličem support, kodo mi pove prek telefona. Uspešno povežem pika kartico z mercator profilom, grem na intersport.si, me noče prijaviti z podatki z mercator profila (je isto mimogrede). Kličem support, mi reče da se morem odjavit iz mercator trgovine in se lahko potem prijavim v intersport (WTF?). No zadeva deluje. Tudi v intersport profilu mi sedaj zazna pika kartico, mi jo prikaže pri naročilu.

Ne vem pa zakaj mi ne upošteva pika cene? Zaračuna mi navadno ceno. Primer: redna cena 70€, pika cena 50€, na blagajni mi zaračunajo za izdelek 70€ in dobim 70 pik na kartico. Enako mi naredi za vse izdelke s pika ceno. Si narobe predstavljam pika ceno? Ali je kot pika cena mišljeno kaj drugega, velja pri vnovčevanju pik?

V glavnem en kup brezveznarij, da bom lahko uporabil piko v intersport trgovini, pa še nisem čisto pri koncu, ker moram, če želim še dodatne ugodnosti, izpolniti v trgovini (ali poslati po navadni pošti - leta 2017) še prijavnico v intersport klub.

Melanholija ::

Zakaj pa bi sploh kupoval v tej dragi šprtni trgovini?

Bud_Bundy ::

Jaz sem naredil križ, ćez vse kartice "ugodnosti". Izogibam se tudi vseh izdelkov, ki imajo razne popuste vezane na teiste kartice... prosim posnemajte me...

Ganon ::

Bud_Bundy je izjavil:

Jaz sem naredil križ, ćez vse kartice "ugodnosti". Izogibam se tudi vseh izdelkov, ki imajo razne popuste vezane na teiste kartice... prosim posnemajte me...


Dosegel si izključno to, da si se prikrajšal za popuste.

jype ::

Ganon je izjavil:

Dosegel si izključno to, da si se prikrajšal za popuste.
Pa da trgovine več ne vedo, kaj nakupuje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

gusto ::

Melanholija je izjavil:

Zakaj pa bi sploh kupoval v tej dragi šprtni trgovini?

Včasih se dobi določena zadeva ugodno. Point mojega posta pa je, kaj zaboga je tista "pika cena" in kako pridem do nje. Ker z registrirano kartico na računu očitno ne.

bambam20 ::

Melanholija je izjavil:

Zakaj pa bi sploh kupoval v tej dragi šprtni trgovini?



Sploh ni draga. Superge za košarko imajo ugodne.

krneki0001 ::

Bud_Bundy je izjavil:

Jaz sem naredil križ, ćez vse kartice "ugodnosti". Izogibam se tudi vseh izdelkov, ki imajo razne popuste vezane na teiste kartice... prosim posnemajte me...


Tudi jaz, samo da jaz zatežim še za popuste (brez kartic), ko plačujem z gotovino in če ne dajo dovolj popusta grem kupovat drugam in to tudi na glas prodajalki povem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

bambam20 ::

krneki0001 je izjavil:


Tudi jaz, samo da jaz zatežim še za popuste (brez kartic), ko plačujem z gotovino in če ne dajo dovolj popusta grem kupovat drugam in to tudi na glas prodajalki povem.



A, ha. IN v kateri trgovini s hrano ti dajo poseben popust na gotovino, ker ti zahtevaš. LOl

Lej. sej te nihče ne sili, da kupuješ tam. greš drugam. jezus kristus. Pejt drugam. Kaj imaš ti prodajalki težit. A je ona kriva, kakšne so cene?

krneki0001 ::

bambam20 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Tudi jaz, samo da jaz zatežim še za popuste (brez kartic), ko plačujem z gotovino in če ne dajo dovolj popusta grem kupovat drugam in to tudi na glas prodajalki povem.



A, ha. IN v kateri trgovini s hrano ti dajo poseben popust na gotovino, ker ti zahtevaš. LOl

Lej. sej te nihče ne sili, da kupuješ tam. greš drugam. jezus kristus. Pejt drugam. Kaj imaš ti prodajalki težit. A je ona kriva, kakšne so cene?


Ona ni nič kriva, lahko pa da popust. Če ga ne more grem drugam. Za svoj denar lahko zahtevam več.
Če si se pa ti sprijaznil in povsod polno ceno plačaš, si si pa sam kriv.

mojsterleo ::

Zeleno piko se splača imet, če znatno nakupuješ v mercatorju, m tehnika ali kateri od partnerskih trgovin, ker je zastonj kartica in še zastonj (brez dodatnih stroškov) dobiš na obroke.
Osebno občasno zavijem v interšport. Cene so res višje, ampak izdelki so pravilom bolj kakovostni kot pa iz kika, hervisa ipd. Poleg tega imajo v asortimanu tudi večje številke oblačil. Splača se pogledat na akcijsko polico.
Op: Pika cena je cena ob nakupu s pika kartico. (zadostuje če jo predložiš)
Lahko se ti je zgodilo, da izdelek sploh ni bil več v pika akciji. Trgovci so glede tega precejkrat šlampasti.

koyotee ::

In zakaj ne bi kupil ps4 s 25% popusta v mercatorju?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

krneki0001 ::

Zato ker je še vedno predrago.

koyotee ::

Ja nic, pol pa pisi na amazon pa rec da ne shajas z 200€/mesec ce majo kaj gratis robe :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

krneki0001 ::

"Trgovina, ki prodaja kruh in televizorje, nima ne kruha in ne televizorjev dobrih."

Zakaj bi kupil novo zadevo, ko pa mulci hočejo vedno novejše zadeve in jim starši to kupijo, po treh mesecih se pa naveličajo in dobiš skoraj za pol cene malo rabljeno zadevo.

Enako je z avtom. Nekateri najnovejše avte menjajo vsaki 2 leti. Tisti prvi modeli imajo vedno kak problem, lastnik to že porihta v garanciji in ti dobiš 2 leti star avto za pol cene z že odpravljenimi napakami.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

nebivedu, kaj takega pa še ne. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

FXMagic ::

krneki0001 je izjavil:

Bud_Bundy je izjavil:

Jaz sem naredil križ, ćez vse kartice "ugodnosti". Izogibam se tudi vseh izdelkov, ki imajo razne popuste vezane na teiste kartice... prosim posnemajte me...


Tudi jaz, samo da jaz zatežim še za popuste (brez kartic), ko plačujem z gotovino in če ne dajo dovolj popusta grem kupovat drugam in to tudi na glas prodajalki povem.


No comment really. ;((

T440 ::

https://www.dnevnik.si/1043039296/slove...

Če kdo rabi komplet podatke iz Pika zelene kartice (s katero je možno plačati do 50 EUR brez PIN-a), se je novinarka dnevnika potrudila in slikala dejansko kartico svoje tajnice na način, da je vse vidno.

P.S. ne podpiram nelegalnih aktivnosti, s svojim postom le izražam mnenje, da je predmetna novinarka Dnevnika idiot.

mojsterleo ::

Mercator Pika ima nov kupon! Sedaj lahko v petek in soboto izbereš 25% kupon na 1 izdelek ali pa 10% kupon na celoten nakup.:)

Magic1 ::

Odkar so spremenili in dali 25% na sredo, ga sploh še nisem uporabil. Mogoče me spet kdaj vidijo čez vikend.
Magic

mojsterleo ::

Magic1 je izjavil:

Odkar so spremenili in dali 25% na sredo, ga sploh še nisem uporabil. Mogoče me spet kdaj vidijo čez vikend.

Folk ga masovno unovčuje za alkohol.:D

Magic1 ::

Jaz ne razmišljam o alkoholu v sredo:))
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posiljevanje s trgovinskimi aplikacijami (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46030222 (3178) NuMaN
»

Mercator Pika - elektronska identifikacija

Oddelek: Loža
5969 (639) V-i-p
»

Amazon odprl prvo fizično trgovino brez blagajn (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7823854 (20271) SimplyRF
»

Ukinitev gotovinskega plačevanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523394 (20479) thramos
»

Kartice ugodnosti - zakaj ne?

Oddelek: Loža
457927 (6483) matobeli

Več podobnih tem