» »

Zakaj je ChatGPT prava stvar ali kam to vodi

Zakaj je ChatGPT prava stvar ali kam to vodi

1 2 3
4
»

dronyx ::

Humanoidni roboti, ki so sposobni oponašati človeka, so praktično tudi že za ovinkom. Problem je sicer še vedno cena v primerjavi s ceno človeškega delavca, ampak s serijsko proizvodnjo tudi tu za marsikatero delovno mesto ne bo več dileme. V te tehnološke rešitve se danes investira milijarde in rezultati so hitro vidni. Tako kot si danes ni možno zamisliti avtomobilske tovarne brez robotov, bo čez nekaj let še marsikje drugje.

Gregor P ::

Tudi pod razno rezultati niso hitro vidni; tisti, ki pa so, so plod več desetletnega dela.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dronyx ::

Saj ni res, pa je.

Očitno ima Copilot vgrajene neke blokade in če so slike preveč šokantne (po njegovem mnenju), ti kar prepove nadaljnje umetniško delo. Meni je napisal - Poslati ne morete nobenega poziva več. Preden začnete novo stvaritev, počakajte, da bodo stvaritve v teku dokončane.

In kaj je Copilota tako šokiralo?







in še par slik, ki jih je on narisal, ne jaz.

V bistvu je bila moja ideja da mi nariše opico, ko se v avtu sproži zračna blazina ob trku. On mi pa nariše te šokantne slike, ob katerih sem se kar prestrašil. In namesto da jaz blokiram Copilota, je on blokiral mene. Ne vem pa kaj moram naredit, da mi pustijo nadaljnje umetniško ustvarjanje in premikanje meja v sodobni umetnosti. Mogoče se samo odklene čez nekaj časa. Je pa vse skupaj bizarno. On riše te šokantne slike, mene pa blokirajo. Ne moreš se iti umetnost ob toliko blokadah! Kaj tu ni jasno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jaz pa mislim, da bo ChatGpt izpodrinil programerje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29941964 (1343) SambaShare
»

ChatGPT dobiva plačljivo inačico

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
398331 (1623) OutOfTheBox
»

Kako vam je ChatGPT (oz. A.I) že spremenil življenje?

Oddelek: Znanost in tehnologija
232276 (901) BorutO
»

OpenAI odprl API za GPT-4 vsem naročnikom

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
175384 (2948) fulk
»

ChatGPTju grozi tožba zaradi obrekovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
5013643 (9856) Zimonem

Več podobnih tem