» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
11 / 20
»»

kajtimara ::

Kdo sploh še ZAHTEVA cepljenje?

p.s. USA 2/2 kadarkoli. Še kdo/kako?

kajtimara ::

OPS

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Kazen za neposlušne. Ali se boš cepil ali pa ne boš igral. Teror se nadaljuje...

Đoković brez mastersov v Miamiju in Indian Wellsu

Novak Đoković z novimi težavami. Američani so se odločili, da bodo podaljšali posebne pogoje vstopa v državo, kar pomeni, da do 10. aprila lahko tja potujejo samo polno cepljeni. Potemtakem bo Srb primoran izpustiti mastersa v Indian Wellsu, ki bo na sporedu od 8. do 19. marca, in v Miamiju, kjer poteka od 22. marca do 2. aprila.

https://www.24ur.com/sport/ostalo/dokov...

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Torej "jebeš resnico"? Raje boš budalil kot pa preveril to kar tuliš. Zato ker si strahopetna lažniva podgana.

8-O

Kaj je tebe spet utrgalo? Resnica je, da kdor je cepljen proti otroškim boleznim in ostalim zadevam ne more biti antivaxxer. To definicijo ste vaxxerji spremenili v "novo resnico", da je vsak necepljen proti covidu antivaxx. Zdaj ste pa tudi sami postali del te "nove resnice" antivaxx kluba! >:D:D

Pithlit, ti si antivaxxerka po novem. Welcome to the club! Ko boš imela 4/4 boš spet v klubu vaxxerjev. >:D

Antivaxxer je vsak ki z lažmi hujska proti cepljenju.

To, da sta dva odmerka povsem dovolj je dejstvo. Preverljivo. Sam ti raje lažeš. Preveril pa ne bi, kajne. Ker bi ti to tvoje blesave teorije na glavo postavilo. Podgana strahopetna lažniva.

Res se sprašujem kako in zakaj ti moderatorji to dopuščajo.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


Antivaxxer je vsak ki z lažmi hujska proti cepljenju.

To, da sta dva odmerka povsem dovolj je dejstvo. Preverljivo. Sam ti raje lažeš. Preveril pa ne bi, kajne. Ker bi ti to tvoje blesave teorije na glavo postavilo. Podgana strahopetna lažniva.

Res se sprašujem kako in zakaj ti moderatorji to dopuščajo.

Antivakserka si po novem ti, ker se nisi cepila 4/4. Pa to ni zrastlo na mojem zeljniku ampak na zeljniku zagriženih vaxxerjev, kateri so pisali, da so vsi antivaxx, kateri ne hodijo redno po odmerke. Zdaj pa že enkrat nehaj kokodakati in pojdi po vse odmerke (4/4) do takrat pa si antivaxxerka kot mi vsi ostali.

Ja dva odmerka sta danes dovolj, da si antivaxxerka kot je bilo pred 2 leti dovolj, da nisi šel po 1 pikico v ramo in si tudi postal antivaxxer. Zmeni se s svojimi pajdaši in se več ne razburajaj nad menoj in mi več ne piši, da je 2/2 dovolj. Ne ni, ti so lepo vaxxerji povedali, da ni 2/2 dovolj, ampak če nočeš biti antivaxx moraš imeti 4/4.

Cepljenje še obstaja? Obstaja. Ljudje še naprej umirajo od covida? Umirajo. Ali še vedno rešujemo življenja starejših? Še vedno. Pithlit, si se cepila 4x? Nisi. Torej si po definiciji vaxxerjev postala antivaxxerka. Kaj tebi ni jasno? Jaz ne pišem za veljavnost potrdil, ampak za definicijo antivaxx, katera je zrastla na zeljniku vaxxerjev. In če ne želiš več biti antivaxxerka potem že enkrat idi po 4. dozo, ne pa da se je egoistična pizda odločila, da se več ne cepi, ker se ti je začelo jebati za življenja dedekov in babic, ter si sedaj postala še morilka starejših občanov. Kaj je res tak težko iti po 4. dozo?

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::



Ti pa še kr pravi budalo iz sebe.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:



Ti pa še kr pravi budalo iz sebe.

Misliš rečt, da si ravno budala ti, ko nam spet dokazuješ svojo funkcionalno nepismenost. :)):)):))

Pithlit, ko boš 4/4 cepljena več ne boš antivaxxerka. Pa lahko še 100 slikic lepiš. Nisem si jaz izmislil definicije antivaxx, ampak so to storili tvoji "bivši" pajdaši. Namreč sedaj si tudi ti po njihovi teoriji antivaxxerka. :))8-)

darkolord ::

Pithlit je izjavil:

Antivaxxer je vsak ki z lažmi hujska proti cepljenju
Tole.

kamiKaZaA ::

darkolord je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Antivaxxer je vsak ki z lažmi hujska proti cepljenju
Tole.

Ne bo držalo. Zadnji 2 leti smo brali, da vsak ki ni šel po prvo dozo, je antivaxx. Pa kasneje poslušali, da je antivaxx tisti, ki je šel po prvo dozo ni pa potem šel po drugo... in to je potem definicija za antivaxx. Pithlit, katera je priznala, da ni šla po 4. dozo (ker se je začela bati igel >:D ) je sedaj postala antivaxxerka.

darkolord ::

Ne, niste tega brali.

Miki N ::

Malo kdo danes ustreza STROKOVNI definiciji polno cepljenega.
Upravni mogoče - strokovni a-a.

Tako da

Mi svo vsi sad antivaks generacija
i mi smo sad najveća nacija

Pithlit ::

Miki N je izjavil:

Malo kdo danes ustreza STROKOVNI definiciji polno cepljenega.
Upravni mogoče - strokovni a-a.

Tako da

Mi svo vsi sad antivaks generacija
i mi smo sad najveća nacija

Samo vsak ki je prejel vse nujne odmerke. Torej 2x mRNA, oz. 1x vektorsko.
Life is as complicated as we make it...

LeQuack ::

Zdravstveno osebje ki je sodelovalo pri "ekperimentu" se je kar nekam potuhnilo zadnje čase.
Quack !

solatko ::

0-02-05-cbd9d38c2839d5c22b7bd86af5386fd58160d6772f4abd51e514b3182f140c47_db9001119465267a

Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

sbawe64 ::

Japonska, Ronca gre na raven gripe
https://edition.cnn.com/2023/01/20/asia...
2020 is new 1984
Corona World order

wcpapir ::

Malo sem prebral zadnje strani teme, pa vidim da je se kar nekaj korona astronavtov (flateartherjev) na forumu.

Berem spet cez par mesecev.

Lp

globoko grlo ::

A ni tko, da booster dela sam pol leta?
TOrej smo zdej vsi necepljeni?
Priznam, da se s temi b00sterji nisem ukvarjal.

aja


7.8%, sej to ja ni velik, par folka manj, to še požremo, ane.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

I`m a Pfizer Girl,
in a Covid world...

https://twitter.com/heartereum/status/1...

kamiKaZaA ::

Hmmm, le zakaj WHO noče preklicati pLandemije?

Svetovna zdravstvena organizacija (WHO) še ne bo odpravila izrednih razmer, razglašenih zaradi pandemije covida-19, je danes sporočil generalni direktor WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus in opozoril, da pandemije še ni konec.
https://vecer.com/svet/who-se-ne-bo-odp...

globoko grlo ::

To je res noro, profesorje, znanstvenike, parlamentarce, vse in vsakega ki reče kar koli proti direktivam, se ga unič. Eni kle pa veselo ploskajo.

Sem že na začetku pLandemije reku, da je to zločin proti človeštvu!!!
Eni kle pa kr ploskajo WEFu in resetu.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Sam kovid dodatki so pa super a ne?
Quack !

grobijan ::

Vaškim čudakom vsem naenkrat zmanjka tablet?

globoko grlo ::

Zdej majo izobraževanje za ussr specialno operacijo.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

fulk ::

Pozdravljeni,
mene pa blazno interesira, zakaj lahko pride ven informacija od Pfizer execa, da se tam igračkajo (/želijo igračkati) z virusi za namene spodbujanja pandemije in pri tem FBI še ni izvedel racijo poslopja, vklenil vodstvo in jih odpeljal na zaslišanje?

Nekaj kar je bilo domena znanstveno-fantastičnih trilerjev in Alex Jones oddaj je zgleda sedaj realnost. Pri tem se je izkazalo, da v praksi jih FBI ni niti poklical po telefonu, največji iskalnik na svetu pa jim še aktivno pomaga pri prikrivanju.

Kako točno to deluje, mi bo moral povedati kak poznavalec mainstream resnice, ker v moji glavi zadeve delajo prevale. Post 2020 svet najbrž.

Hvala

alternative ::

Preglej naslednje videje, predvsem Desmeta, ti bo marsikaj jasneje.
Died Suddenly (2022):
https://rumble.com/v1wac7i-world-premie...

Uninformed Consent (2022):
https://odysee.com/@QuantumRhino:9/Unin...
https://rumble.com/v1frkwp-matador-film...

Safe and Effective: A Second Opinion (Documentary, 2022):
https://odysee.com/@Adverse:c/Safe-and-...
https://rumble.com/v1lwbgs-safe-and-eff...

Mattias Desmet, korelacija med nacizmom, stalinizmon in korona histerijo:


fulk ::

Hvala za linke, ampak moram povedati, da so pretežno nepomembni v dani situaciji. Razumem sociološki splet okoliščin.

Kar ne razumem je, zakaj niso, ko so (bojda preverjeno) ujeli na kameri Pfizer R&D execa, ki se hvali kako njegovo podjetje razvija viruse in jih (predvidevam) spušča v okolje z namenom eventuelne prodaje "protistrupa", FBI in ostale varnostne službe izvedele temeljito racijo vseh prostorov, zasegle dokumente in izprašale vse potencialne osumljence?
Ne vem če se zavedate. V kolikor so obtožbe resnične, ne samo, da so teoretiki zarot imeli prav. Še nerodno jim je lahko, da so pre-omejeno sanjali. Lastne firme so to počele. Firme, ki so nam MSMji zagotavljali, da so višek napredka in znanosti. Produktom katerim moramo zaupati brez oklevanja.

Zakaj to ni škandal stoletja in zakaj ne vidimo pogroma, ne vem.
Mogoče so vse preiskovalce in kriminaliste precepili s 5G čipi in jim OTA izklopili možgane. 50/50% šans, da je to na tej točki res. Če ima kdo boljšo razlago, poslušam.

solatko ::

fulk - Želja po nadzoru in vladanju nima cene in to je glavni point vseh teh zadev, ne v ZDA, Evropi, Aziji,.... temveč na celem svetu.
Delo krepa človeka

fulk ::

Profit gor ali dol.
Vprašanje je preprosto. Zakaj lahko privatno podjetje generira nevarne različice ekstremno kužnega virusa, popolnoma brez ljudskega/državnega nadzora, dejanje katero smo morali izvedeti prek leaka? Leaka, ki ga je največji iskalnik na svetu aktivno zatiral. Pristojne institucije pa gladko ignorirale (vsaj zaenkrat).
Jaz že razumem, če bi se šlo za CCP in njihov bioweapons program. Ampak Pfizer je slabi dve leti nazaj bil obvezna zimska oprema ljudi.
To je direkten ekvivalent Epsteina. Liknil je največji elitni pedo ring na svetu -> in nikomu ništa.

Res ne razumem. Ali sem jaz nor, slep itd.

darkolord ::

Misliš tole "bojda preverjeno"?

fulk ::

Kateri del tega članka se ti je zdel kot smrtonosni protiudarec?

o you could either take Project Veritas's or Carlson's words for it or search for this name on Google, Bing, or Duck Duck Go yourself.

Top tier novinarstvo.

Of note, a search for "Triston" without the "h" did return an Urban Dictionary entry that described "Triston" as "a very hot and cute boy who always wants to disagree. Who has the softest hair in the entire world." So if you are looking for someone hot, disagreeable, and really soft-haired, there is that.

?

For example, you can think about and talk about everything that you are going to do with Jason Mamoa, ..

Joseph Jason Namakaeha Momoa
Jason Momoa @ Wikipedia

darkolord ::

Smrtonosni protiudarec čemu?

fulk ::

Zdelo se mi je, da mi pariraš ali celo vračaš udarec. Zato sem prelistal članek, našel pa Lady-level novinarstvo. Še v ONI so bolj kvalitetni kot to kar sem prejle prebral.

darkolord ::

Ja, se strinjam, je poden.

Ampak kaj pričakuješ na "bojda preverjene" informacije?

Se zdi res bolj verjetno, da gre za veliko zaroto, ki jo vsi želijo pomesti pod preprogo, kot eden od mnogih bullshitov far-right aktivistične skupine in je res tako poden, da zaradi tega nihče ne poroča o tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

c3p0 ::

Saj že spinnajo. Nove straine delajo, da lahko preizkušajo cepiva.

Pfizer has admitted it 'engineered' mutated Covid viruses in lab tests to ensure its vaccine and drugs remained effective against new variants - but the company denies the experiments posed a risk to the public.


Pfizer pa res ne bi...

gruntfürmich ::

fulk je izjavil:

Kako točno to deluje, mi bo moral povedati kak poznavalec mainstream resnice, ker v moji glavi zadeve delajo prevale.
mainstream resnica? katera?
ali MSM resnica?
ali resnica ruskih trolov?
ali resnica ameriških trolov?
ali resnica teoretikov zarot?
ali resnica kontra obveščevalnih think tankov ala CIA?
ali resnica vaškega janeza kako se huduje kako je zaprt v občine?
ali resnica verskih voditeljev, v katero se prikade Bog?
resnic je ogromno; tako zelo veliko da če nimaš IQ-ja več kot 145 in cele dneve časa da sfiltriraš VSE informacije in ti je kristalno logično in jasno kaj je res in kaj ni, ti možgane napihne in obstaneš v svojem balončku. in tisti balonček je tvoja resnica. tako da si izberi v katerem balončku si ti!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Prav vsak je v svojem balončku, ki je zmes vseh teh stvari, o kateri pišeš.

fulk ::

darkolord je izjavil:

Ja, se strinjam, je poden.

Ampak kaj pričakuješ na "bojda preverjene" informacije?

Se zdi res bolj verjetno, da gre za veliko zaroto, ki jo vsi želijo pomesti pod preprogo, kot eden od mnogih bullshitov far-right aktivistične skupine in je res tako poden, da zaradi tega nihče ne poroča o tem?


Ne sledim ti.
Kateri del te zgodbe je "bullshit far-right aktivizem"?
Zakompliciral si.

Zadeva je preprosta. Posneli naj bi Pfizerjevega execa, ki je izvalil to pa ono.
Pfizer je odgovoril:
https://www.pfizer.com/news/announcemen...
In nikjer ne vidim, da bi zanikal dotično osebo ali izvajanja nekakšnih poskusov.

Če že ne racija, vsaj FBI investigacija. Ker očitno Pfizer, po njegovih lastnih besedah, nekaj in-vitro počne, zgolj uradno pa ne vemo kaj točno.
V kolikor gre za mutiranje tako kužnega virusa kot je sars-cov-2, potem bi to moral biti najbrž vsaj BSL4 lab in pod nadzorom inštitucij. Če je bila ta pandemija bolj šala, ni garantirano, da naslednja bo tudi.

fulk ::

gruntfürmich je izjavil:

fulk je izjavil:

Kako točno to deluje, mi bo moral povedati kak poznavalec mainstream resnice, ker v moji glavi zadeve delajo prevale.
mainstream resnica? katera?
ali MSM resnica?
ali resnica ruskih trolov?
ali resnica ameriških trolov?
ali resnica teoretikov zarot?
ali resnica kontra obveščevalnih think tankov ala CIA?
ali resnica vaškega janeza kako se huduje kako je zaprt v občine?
ali resnica verskih voditeljev, v katero se prikade Bog?
resnic je ogromno; tako zelo veliko da če nimaš IQ-ja več kot 145 in cele dneve časa da sfiltriraš VSE informacije in ti je kristalno logično in jasno kaj je res in kaj ni, ti možgane napihne in obstaneš v svojem balončku. in tisti balonček je tvoja resnica. tako da si izberi v katerem balončku si ti!


No torej zakaj vihat nos čez teoretike zarot, če je resnic toliko?
Predvidevam, da si že bil na kakšnem letu. Tam si najbrž sam pogruntal, da so ravnozemljaši prizadeti v glavi.

...

Si bil v kitajskih BSL4 labih ali v Pfizerjevem R&D oddelku?

darkolord ::

fulk je izjavil:

Ne sledim ti.
Kateri del te zgodbe je "bullshit far-right aktivizem"?
Zakompliciral si.

Zadeva je preprosta. Posneli naj bi Pfizerjevega execa, ki je izvalil to pa ono.
Pfizer je odgovoril:
https://www.pfizer.com/news/announcemen...
In nikjer ne vidim, da bi zanikal dotično osebo ali izvajanja nekakšnih poskusov.

Če že ne racija, vsaj FBI investigacija. Ker očitno Pfizer, po njegovih lastnih besedah, nekaj in-vitro počne, zgolj uradno pa ne vemo kaj točno.
V kolikor gre za mutiranje tako kužnega virusa kot je sars-cov-2, potem bi to moral biti najbrž vsaj BSL4 lab in pod nadzorom inštitucij. Če je bila ta pandemija bolj šala, ni garantirano, da naslednja bo tudi.
Ja, sedaj je že "naj bi". V bistvu nihče ni potrdil, da so sploh res posneli Pfizerjevega execa. Če se motim ("bojda preverjeno" pa to), pa prosim za vir. Googlanje tega človeka namreč ne najde ničesar.

Da bi moral biti "vsaj" BSL-4 lab, si se kar sam odločil?

gruntfürmich ::

fulk je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

fulk je izjavil:

Kako točno to deluje, mi bo moral povedati kak poznavalec mainstream resnice, ker v moji glavi zadeve delajo prevale.
mainstream resnica? katera?
ali MSM resnica?
ali resnica ruskih trolov?
ali resnica ameriških trolov?
ali resnica teoretikov zarot?
ali resnica kontra obveščevalnih think tankov ala CIA?
ali resnica vaškega janeza kako se huduje kako je zaprt v občine?
ali resnica verskih voditeljev, v katero se prikade Bog?
resnic je ogromno; tako zelo veliko da če nimaš IQ-ja več kot 145 in cele dneve časa da sfiltriraš VSE informacije in ti je kristalno logično in jasno kaj je res in kaj ni, ti možgane napihne in obstaneš v svojem balončku. in tisti balonček je tvoja resnica. tako da si izberi v katerem balončku si ti!


No torej zakaj vihat nos čez teoretike zarot, če je resnic toliko?
Predvidevam, da si že bil na kakšnem letu. Tam si najbrž sam pogruntal, da so ravnozemljaši prizadeti v glavi.

točno zato. ker so ravnozemljaši prizadeti v glavo. in potem ti bluzijo kako je nek excel file priletel iz strogo varovanega pfizer laboratorija in da imajo dokaz za globalno zaroto zoper človeštvo?
štekaš? najbolj zarukan folk na planetu ti dopoveduje in dokazuje 'resnico'.
že to je dovolj velik alarm da se jim režiš v faco.

tudi pokvarjena ura je dvakrat na dan točna!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Govorimo o ravni Zemlji?
Če že, potem nihče, ki je že letel ni videl zakrivljenosti, kot je nekdo zgoraj napisal. Je pač prenizko.
Je pa fino, ko se vsakega dvomljivca v učinkovitost, upravičenost in varnost tega cepljenja označi za ravnozemljaša, kajne? Le kdo bi jim verjel?

Invictus ::

Evo, 11. maja konec pandemije za ZDA:..

https://www.mladina.si/222414/v-zda-bod...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

globoko grlo ::

Do maja bo ze kj druzga, al pa terminatorji na ulcah.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

LeQuack ::

globoko grlo je izjavil:

Do maja bo ze kj druzga, al pa terminatorji na ulcah.


Saj je že. Američani lahko molzejo vojno v Ukrajini par let, itak jih stane samo staro orožje. Potem pa bodo že kako drugo vojno načeli, ali pa kak spor s Kitajsko itd.
Quack !

Vinski Kamen ::

darkolord je izjavil:

fulk je izjavil:

Ne sledim ti.
Kateri del te zgodbe je "bullshit far-right aktivizem"?
Zakompliciral si.

Zadeva je preprosta. Posneli naj bi Pfizerjevega execa, ki je izvalil to pa ono.
Pfizer je odgovoril:
https://www.pfizer.com/news/announcemen...
In nikjer ne vidim, da bi zanikal dotično osebo ali izvajanja nekakšnih poskusov.

Če že ne racija, vsaj FBI investigacija. Ker očitno Pfizer, po njegovih lastnih besedah, nekaj in-vitro počne, zgolj uradno pa ne vemo kaj točno.
V kolikor gre za mutiranje tako kužnega virusa kot je sars-cov-2, potem bi to moral biti najbrž vsaj BSL4 lab in pod nadzorom inštitucij. Če je bila ta pandemija bolj šala, ni garantirano, da naslednja bo tudi.
Ja, sedaj je že "naj bi". V bistvu nihče ni potrdil, da so sploh res posneli Pfizerjevega execa. Če se motim ("bojda preverjeno" pa to), pa prosim za vir. Googlanje tega človeka namreč ne najde ničesar.

Da bi moral biti "vsaj" BSL-4 lab, si se kar sam odločil?


Evo vir:
https://odysee.com/@Robert-Self:a0/Proj...

Scaramouche3 ::

Zdaj bi radi celo mutirali virus...

Pithlit ::

Vir: random video random osebe na neki random strani ki dovoljuje skropucala in je zato avtomatsko bolj verodostojen kot tisoče in tisoče strani raziskav s strani folka ki stvari dejansko raziskuje in ima temu primerne kompetence.

Jap, we trust you bro :))

Pustimo ob strani da so praktično vsi ti videi gladko brez konteksta.
Life is as complicated as we make it...

globoko grlo ::

Hajaja pithil, pa ti si motena. Ce pa bluzis po sluzbeni dilznosti, si pa pokvarjena.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Pithlit ::

Vem, vem. Tisti ki edino pravo resnico najdete v teorijah zarote ste pač razsvetljeni. Fuck science!
Life is as complicated as we make it...

Invictus ::

V Nemčiji 36% več mrtvih v decembru kot leto prej...

https://p39.si/2023/01/31/sok-presezna-...

https://www.destatis.de/EN/Press/2023/0...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
11 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252208248 (82346) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75899984 (77422) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60479303 (60805) BigWhale

Več podobnih tem