» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
8 / 20
»»

IL_DIAVOLO ::

StevicaM je izjavil:

T440 je izjavil:

Rešili so te ostali odgovorni posamezniki, ki pa so se cepili. Reči jim hvala.



Haha jaz upam samo da se hecas =) jaz sem necepljen sem delal med bolnimi, rakavimi, starimi in me ni pobralo, niti prehlajen nisem bil.


Rak in starost se ne prenaša kapljicno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kamiKaZaA ::

Redkvica77 je izjavil:

Koliko babic in dedkov je pomoril kamikaza s svojim egoističnim obnašanjem? Mamo kaj statistike in grafov?


Raje ti povej zakaj si prestopil med egoistične pizde in več ne nosiš maske v trgovini? A od zdaj naprej ti je vseeno za babice in dedke, ter si prestopil na stran morilcev? Zakaj se egoistična pizda več ne cepiš? Danes je potrebno imeti že 4 odmerke.

Tudi Pithlit je postala egoistična pizda, ker ni šla po 4. odmerek! Še sama je lepila, daje 2/2 cepljena in kasneje fake-shop 3/3, a danes je potrebno biti 4/4, če ne želiš postati egoistična pizda in morilec dedkov in babic!

solatko ::

kamiKaZaA - Jaz že od začetka sprašujem, koliko ljudi je dejansko umrlo OD COVID-19 -a pa ne dobim odgovora ne od zdravnikov, ne od epidemiologov, ne od statistikov, niti ne od uradnih organov.

Dimnik - sem po pomoti napisal vsi, ti si namreč iz lasten izkušnje ugotovil, da cepivo zaščiti pred okužbo vse, ker se je to zgodilo pri tvoji družini, jaz sem ti napisal dva primera, v enem smo se okužili vsi (prostor je bil majhen in slabo zračen) in drugi, kjer sin (cepljen ni dobil vcirusa od okužene partnerke) in to je potrditev, da nikoli ne rečem vsi, brez izjem in podobno, kar prevečkrat trdite vaxerji in so podobno trdili tudi "uradni znanstveniki". V tem postu sem to res napisal, ampak bi morala beseda vsi iti ven. Svet ni črno bel, hotel sem povdariti, da ni od cepiva odvisno ali se boš okužil ali ne. Včasih človek napiše lapsus in to je en od njih, celotna trditev pa je resnična, ker cepivo pred okužbo ne varuje, kar so priznali tudi izdelovalci, čez 73. bomo izvedeli čemu je sploh namenjeno. Noben znanstvenik nima odgovora na čisto preprosta vprašanja različnih ljudi (ravnateljev, medicinskih delavcev, avstrijskega ustavnega sodišča,......), vaxerji pa ste o vsem seznanjeni in še vedno širite propagando in napadate zdrave-necepljene.
Delo krepa človeka

StevicaM ::

Cepljeni si ne bodo nikoli priznali, da so nategnjeni in da so mnogi dobil side effects. Kolega se cepil med plandemijo, zadnjic ko sem kupoval smukec puder za otroka ga vidim ko v lekarni sprasuje farmacevtko kako deluje imunoglukan, ker ma zelo slab imunski sistem :)) pred tem pa bil znan kot hribolazec.

Redkvica77 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

Koliko babic in dedkov je pomoril kamikaza s svojim egoističnim obnašanjem? Mamo kaj statistike in grafov?


Raje ti povej zakaj si prestopil med egoistične pizde in več ne nosiš maske v trgovini? A od zdaj naprej ti je vseeno za babice in dedke, ter si prestopil na stran morilcev? Zakaj se egoistična pizda več ne cepiš? Danes je potrebno imeti že 4 odmerke.

Tudi Pithlit je postala egoistična pizda, ker ni šla po 4. odmerek! Še sama je lepila, daje 2/2 cepljena in kasneje fake-shop 3/3, a danes je potrebno biti 4/4, če ne želiš postati egoistična pizda in morilec dedkov in babic!


aha si na trgu spil par piv pa si pokazal svoj pravi obraz¿ jaz masko nosim se vedno, ker se pocutim kot nindza sploh s crno. Cepljen tudi sem. Ti si pa morilec babic in dedkov!!!

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

solatko je izjavil:

T440 - To je bila laž, saj cepivo ne prepreči niti ene okužbe, vsi, ki so se našli v družbah z okuženimi, so se okužili!

Vir?

Aja sori, maš tolk dolgega da ti ne rabiš svojih trditev utemeljevat. Praktično najdaljšega, saj imaš vedno... v vseh temah... prav. Še nikoli te nismo ujeli na laži. Klanja se, vaše visočanstvo, in se iskreno opravičujem.

Ampak... Vir?

kamiKaZaA je izjavil:

Tudi Pithlit je postala egoistična pizda, ker ni šla po 4. odmerek! Še sama je lepila, daje 2/2 cepljena in kasneje fake-shop 3/3, a danes je potrebno biti 4/4, če ne želiš postati egoistična pizda in morilec dedkov in babic!

Ti imaš tudi najdaljšega. Sam za razliko od solatkota, v tvojem primeru govorimo o nosu. Verjetno je sedaj že nekje v solatkotovi riti. Just sayin'.

Redkvica77 je izjavil:

aha si na trgu spil par piv pa si pokazal svoj pravi obraz¿ jaz masko nosim se vedno, ker se pocutim kot nindza sploh s crno. Cepljen tudi sem. Ti si pa morilec babic in dedkov!!!

Moja je mavrična!
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

-Wall ::

A ta manipulativni psihopatski narcis, se vedno pametuje drugim, hkrati pa se ne drzi svojih lastnih izjav?

solatko je izjavil:

Ko boš imel pravo izobrazbo, boš ob detaljnem pregledu lahko dal mnenje, ki bo zasebne narave in ne za široko javnost


Bo seveda vsem svetoval svoje svetovne nazore o kidanju gnoja, za zraven je pa veliki mojster infektologije, tako, da lahko pametuje celotnemu svetu o cepivih.

Zanimivo, kako krize pomagajo, da najvecji gnoji priplavajo na vrh, se bolj zanimivo pa je, da dolocen promil idiotov v druzbi, raje poslusa take drekace, kot, da bi poslusal zdravnike.

StevicaM je izjavil:

Cepljeni si ne bodo nikoli priznali, da so nategnjeni in da so mnogi dobil side effects. Kolega se cepil med plandemijo, zadnjic ko sem kupoval smukec puder za otroka ga vidim ko v lekarni sprasuje farmacevtko kako deluje imunoglukan, ker ma zelo slab imunski sistem :)) pred tem pa bil znan kot hribolazec.


Ti je solatko vse razlozil, pac psihopatski manipulativni narcisi, brez izobrazbe, nimate kaj pametovati o zadevah, ki jih ne razumete. Sploh pri 12 letih ne, pojdi se raje s sosolci sprasevati cemu sluzi lulcek.

solatko je izjavil:

Ko boš imel pravo izobrazbo, boš ob detaljnem pregledu lahko dal mnenje, ki bo zasebne narave in ne za široko javnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

solatko ::

Ljudje, kaj je z vami, saj ste cepljeni in popolno zaščiteni pa še zastonj je bilo? Čemu tokiko nestrpnosti? Mi pač gledamo na svoje zdravje in nočemo bit poizkusne ovce ameriških farmacevtov in tudi to je človeško. Živite lepo v svojem svetu in pustite necepljene pri miru, jim zaželite srečno in zdravo novo leto, tako kot to želimo mi vam. Umirite malo svoje hormone, čas bo zacelil rane in morda bomo nekoč zopet složni in živeli brez sovraštva, kot smo to počeli v moji mladosti.

Še enkrat vsem želim vesele božične praznike in predvsem zdravo in uspešno pa tudi srečno 2023.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

solatko je izjavil:

Ljudje, kaj je z vami, saj ste cepljeni in popolno zaščiteni pa še zastonj je bilo? Čemu tokiko nestrpnosti? Mi pač gledamo na svoje zdravje in nočemo bit poizkusne ovce ameriških farmacevtov in tudi to je človeško. Živite lepo v svojem svetu in pustite necepljene pri miru, jim zaželite srečno in zdravo novo leto, tako kot to želimo mi vam. Umirite malo svoje hormone, čas bo zacelil rane in morda bomo nekoč zopet složni in živeli brez sovraštva, kot smo to počeli v moji mladosti.

Še enkrat vsem želim vesele božične praznike in predvsem zdravo in uspešno pa tudi srečno 2023.

Zakaj se lažeš?

Sem povedala že večkrat. Takoj ko nehate z vašimi lažmi in izmišljotinami... vas nihče niti povohal ne bo. Dokler pa na javnem foruma lažete in izjavlja te gluposti... Vam bomo pač parirali.

K pobojem je pa podpisoval vaš tabor, dragi solatko.
Life is as complicated as we make it...

Slopek ::

Cepiva so šla na trg nepreverjena, torej ste testni subjekti.
Lahko še tolikokrat napišeš, da je to laž, ne bo spremenilo dejstva, da je to Pfizer priznal.

solatko ::

Pithlit - Poglej, ne moreš in ne moreš nehat. Prvo, do pobojev je prišlo zaradi kolaboracije, če nebi bilo te, tudi po vojni nebi bilo enostrankarskih volitev, revolucija tistih nekaj tisoč predvojnih komunistov kraljevine Jugoslavije pa nebi mogli sprovest. Kdo je prisegel Hitlerju v času, ko je več kot pol Evrope vedelo, da gre rajh k hudiču? Sedaj morajo pa samo še zgodovinarji povedat, oziroma so že, kdo je bil na pravi strani.
Ko nekaj napišeš, kar ni niti slučajno prav, je moja dolžnost, da ti odgovorim, zato nehaj in še enkrat vesele praznike, ostalo pa pusti tistim, ki bojo resnico povedali ali ugotovili, ko bojo dokončno uskladili svoja mnenja, tako za covid, kot za bližjo zgodovino, saj bi tudi osamosvojitev radi pripisali samo eni politični opciji, če prav je bil referendum pozitiven v takšni višini, da je evidentno pozitivno glasovanje tudi velikega števila državljanov, ki so bili iz drugih republik. Vojno pa sta v veliki meri dobili Milica in Jelko Kacin, nemalo zaslug pa ima tudi Milan Kučan na pogajanjih in ne samo desni blok z IJJ na čelu, kot se hoče prikazat sedaj. Veš, nekateri smo živeli tako v yugi, kot takrat, ko so se na Roški jebal svetlo in temno rdeči.
Sicer je pa povsem jasno, da si vas kakih 20%-ov še vedno želi komunistov stalinovega tipa na oblasti, če prav smo 1991 rekli dovolj. SDS bi se komot preimenoval v novo - staro KPS.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

StevicaM ::

solatko je izjavil:

Ljudje, kaj je z vami, saj ste cepljeni in popolno zaščiteni pa še zastonj je bilo? Čemu tokiko nestrpnosti? Mi pač gledamo na svoje zdravje in nočemo bit poizkusne ovce ameriških farmacevtov in tudi to je človeško. Živite lepo v svojem svetu in pustite necepljene pri miru, jim zaželite srečno in zdravo novo leto, tako kot to želimo mi vam. Umirite malo svoje hormone, čas bo zacelil rane in morda bomo nekoč zopet složni in živeli brez sovraštva, kot smo to počeli v moji mladosti.

Še enkrat vsem želim vesele božične praznike in predvsem zdravo in uspešno pa tudi srečno 2023.



Tocno tko. Bi pa cepljenim toplo priporocal naj se ne zafrkavajo in da redno osvezujejo svojo imunost z busterji. Za vecjo varnost naj mesajo busterje med seboj! Jaz se bom pa drzal pancete, cesna in kisanega zelja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Redkvica77 ::

Kaj zdaj je konec prepucavanja?

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

solatko je izjavil:

Pithlit - Poglej, ne moreš in ne moreš nehat. Prvo, do pobojev je prišlo zaradi kolaboracije, če nebi bilo te, tudi po vojni nebi bilo enostrankarskih volitev, revolucija tistih nekaj tisoč predvojnih komunistov kraljevine Jugoslavije pa nebi mogli sprovest. Kdo je prisegel Hitlerju v času, ko je več kot pol Evrope vedelo, da gre rajh k hudiču? Sedaj morajo pa samo še zgodovinarji povedat, oziroma so že, kdo je bil na pravi strani.
Ko nekaj napišeš, kar ni niti slučajno prav, je moja dolžnost, da ti odgovorim, zato nehaj in še enkrat vesele praznike, ostalo pa pusti tistim, ki bojo resnico povedali ali ugotovili, ko bojo dokončno uskladili svoja mnenja, tako za covid, kot za bližjo zgodovino, saj bi tudi osamosvojitev radi pripisali samo eni politični opciji, če prav je bil referendum pozitiven v takšni višini, da je evidentno pozitivno glasovanje tudi velikega števila državljanov, ki so bili iz drugih republik. Vojno pa sta v veliki meri dobili Milica in Jelko Kacin, nemalo zaslug pa ima tudi Milan Kučan na pogajanjih in ne samo desni blok z IJJ na čelu, kot se hoče prikazat sedaj. Veš, nekateri smo živeli tako v yugi, kot takrat, ko so se na Roški jebal svetlo in temno rdeči.
Sicer je pa povsem jasno, da si vas kakih 20%-ov še vedno želi komunistov stalinovega tipa na oblasti, če prav smo 1991 rekli dovolj. SDS bi se komot preimenoval v novo - staro KPS.

Tebi se je čisto snelo?
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

Pithlit - Če ne jemlješ vsega resno, se ti ne, garantirano. Kmalu bom 69 in nimam nobenih tablet, očala pa samo za branje.
Delo krepa človeka

Redkvica77 ::

Mozgane pa za? Likanje? Se mi zdijo ze suhi..

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Solatko....pa ti res ne moreš brez jebene juge? Misliš, da si samo ti živel v jugi? Jebala te juga in potem ti nekomu govoriš komuniste???Juge si želite ti, kučan in podobni, ampak ti praviš janša, ahahhaaaaah, enim se vam redno prikazuje janša, pa ne aamo v sanjah..

Zdaj pa nazaj na temo, a se šw spomniš kaj od klobasanja od včeraj?
Ponavljali se ne bomo vsak dan.

solatko ::

Dimnik - Samo odgovarjam, svet se ni začel leta 1991. Sicer pa je bilo več malih ljudi zadovoljnih v jebeni yugi, kot v demokratični Sloveniji. Poglej kaj vse se je naredilo v-46 letih yuge in koliko v 32-ih samostojne demokracije.
In iz časov jebene yuge imaš večino družbene infrastrukture, stanovanj in hiš.
Delo krepa človeka

StevicaM ::

solatko je izjavil:

Dimnik - Samo odgovarjam, svet se ni začel leta 1991. Sicer pa je bilo več malih ljudi zadovoljnih v jebeni yugi, kot v demokratični Sloveniji. Poglej kaj vse se je naredilo v-46 letih yuge in koliko v 32-ih samostojne demokracije.
In iz časov jebene yuge imaš večino družbene infrastrukture, stanovanj in hiš.



To kar je Juga zgradila in napolnila z masinerijo, tehniko in ljudstvom te banana drzave nastale po njej ne morejo niti prebelit, kaj sele napolnit z tehniko in ljudstvom.

Vball ::

Redkvica77 ::

Clickbait

gruntfürmich ::

Jugonostalgiki, ne preveč halucinirat. Če so vas oprali, ne tega preveč razlagat naokoli.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Redkvica77 ::

Res je, niti moj second hand Kolumbijski snegec ne pere tako mocno kot je uspelo Yugo partiji. Posledice cutimo se danes..

Lp

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Ja, zato v jugi nihče ni imel osebnega zdravnika in to šele zdaj popravljamo. Oh wait...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

StevicaM ::

https://www.kurir.rs/sport/ostali-sport...

Se en mlad sportnik, ki je verjel v znanost

BlackHole ::

Vsak dan nekdo umre izneneda.
LP Marko

kamiKaZaA ::

StevicaM je izjavil:

https://www.kurir.rs/sport/ostali-sport...

Se en mlad sportnik, ki je verjel v znanost

Zdaj te bodo vaxxerji spet napadali, da je to propaganda in fake news, ker so novico objavili srbski mediji...

Zgodovina sprememb…

špinel1 ::

je še kdo tukaj ki se zelo težko prehladi ? večkrat sem bil blizu corona positive folka, pa nism staknil. Pred 1 tednom sm bil okoli človeka ki je bil ful prehlajen,spet nism nič staknil.
Nasplošno cel lajf sm se zelo redko prehladil.
Nism še mel korone, 1x cepljen z moderno, ni blo drugič ker sm mel grozno reakcijo (varna cepiva malo morgen)

Scaramouche3 ::

Ne moreš verjeti

StevicaM ::

špinel1 je izjavil:

je še kdo tukaj ki se zelo težko prehladi ? večkrat sem bil blizu corona positive folka, pa nism staknil. Pred 1 tednom sm bil okoli človeka ki je bil ful prehlajen,spet nism nič staknil.
Nasplošno cel lajf sm se zelo redko prehladil.
Nism še mel korone, 1x cepljen z moderno, ni blo drugič ker sm mel grozno reakcijo (varna cepiva malo morgen)



Jaz sem delal med koronavirusom v Keniji, na celotnem Balkanu, Nemciji, Braziliji izvajal varnostne telesne preglede ljudi, med korono bil poskodovan in sem zdravil frakturo noge na travmatologiji v UKC, nato rehabilitacija in obiski poliklinike bil v stiku z nesteto ljudi v zdravstvenem okrogu pa nisem bil niti prehlajen. Sem pa kot zdrav(ce ne stejem poskodbe) bil maltretiran iz strani Sintalovih varnostnikov pred polikliniko, ko so izvajali nek teror pa sem moral z fiksirano nogo stati na mrazu zunaj z berglami, se usesti se nisem smel na tiste lesene klopce pred polikliniko. Ko sem popolnoma okreval mi je bilo jasno, da se bomo morali proti koronavirusu boriti na ulici. Sem bil na vecini protestov(razen jenulovih), mraz, veter, solzivec, voda, prepih niti enkrat nisem bil prehlajen. Ce me nebi maltretirali, se tudi testiral nebi no do danes mi ni ratal bit pozitiven tako da se cudim ljudem ki so do zdaj bili po pet krat pozitivni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

StevicaM ::

StevicaM je izjavil:

špinel1 je izjavil:

je še kdo tukaj ki se zelo težko prehladi ? večkrat sem bil blizu corona positive folka, pa nism staknil. Pred 1 tednom sm bil okoli človeka ki je bil ful prehlajen,spet nism nič staknil.
Nasplošno cel lajf sm se zelo redko prehladil.
Nism še mel korone, 1x cepljen z moderno, ni blo drugič ker sm mel grozno reakcijo (varna cepiva malo morgen)



Jaz sem delal med koronavirusom v Keniji, na celotnem Balkanu, Nemciji, Braziliji izvajal varnostne telesne preglede ljudi, med korono bil poskodovan in sem zdravil frakturo noge na travmatologiji v UKC, nato rehabilitacija in obiski poliklinike bil v stiku z nesteto ljudi v zdravstvenem okrogu pa nisem bil niti prehlajen. Sem pa kot zdrav(ce ne stejem poskodbe) bil maltretiran iz strani Sintalovih varnostnikov pred polikliniko, ko so izvajali nek teror pa sem moral z fiksirano nogo stati na mrazu zunaj z berglami, se usesti se nisem smel na tiste lesene klopce pred polikliniko. Ko sem popolnoma okreval mi je bilo jasno, da se bomo morali proti koronavirusu boriti na ulici. Sem bil na vecini protestov(razen jenulovih), mraz, veter, solzivec, voda, prepih niti enkrat nisem bil prehlajen. Ce me nebi maltretirali, se tudi testiral nebi no do danes mi ni ratal bit pozitiven tako da se cudim ljudem, ki so do zdaj bili po pet krat pozitivni.

m0LN4r ::

StevicaM je izjavil:

https://www.kurir.rs/sport/ostali-sport...

Se en mlad sportnik, ki je verjel v znanost

Maxi Jazz je tudi umrl dva dni nazaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

StevicaM ::

Se oproscam za samocitiranje sem bil vinjen, casu primerno =D

špinel1 ::

StevicaM je izjavil:

Se oproscam za samocitiranje sem bil vinjen, casu primerno =D

js sm pa praznoval lepo božič brez alkohola. In ne pijem alkohola že 12 let. Nevem kaj ma veze božič z alkoholom.

c3p0 ::

Moj znanec se celo leto veseli decembra, ker lahko vsak dan pije z razlogom, razni zaključki in snidenja konec leta. Moj znanec je alkoholik, ki si tega ne prizna.

StevicaM ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

link_up ::

res lepo zlagana sociala...ko pride do tega, da bi nekaj potestiral in pridobil verodostojne rezultate za razvoj, se pa umaknete. Naj na misih testirajo, potem pa dobimo ljudje. A ni smesno? :)
In and Out

Slopek ::

Speed od science, so rekli. To so besedne zveze, ki so bile do zdaj samo v Rick and Morty-ju, v tej novi normali, pa je to izjava ta prave stroke, s katero opravičujejo testiranje na cepljeni populaciji :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

darkolord ::

StevicaM je izjavil:

no do danes mi ni ratal bit pozitiven tako da se cudim ljudem ki so do zdaj bili po pet krat pozitivni.
Hm, jaz sem tudi skakal, plezal in delal svašta, pa si nisem zlomil noge, tako da se čudim ljudem, ki si zlomijo nogo.

Slopek ::

darkolord je izjavil:

StevicaM je izjavil:

no do danes mi ni ratal bit pozitiven tako da se cudim ljudem ki so do zdaj bili po pet krat pozitivni.
Hm, jaz sem tudi skakal, plezal in delal svašta, pa si nisem zlomil noge, tako da se čudim ljudem, ki si zlomijo nogo.

Slaba primerjava, če vsaj malo pomisliš....
Necepljenih smo pred virusom najmanj toliko varni kot cepljeni. Smo pa definitivno varni pred učinki zvarka.

Redkvica77 ::

Ne

Slopek ::

Ja!

Redkvica77 ::

Vas bodo pobili

Slopek ::

Kdo? Kako? Boš pomagal?

Redkvica77 ::

Z laserskimi mikrovalovi vas bodo ker ste neposlusni

To je bil popis ustreznih

Zgodovina sprememb…

StevicaM ::

darkolord je izjavil:

StevicaM je izjavil:

no do danes mi ni ratal bit pozitiven tako da se cudim ljudem ki so do zdaj bili po pet krat pozitivni.
Hm, jaz sem tudi skakal, plezal in delal svašta, pa si nisem zlomil noge, tako da se čudim ljudem, ki si zlomijo nogo.



A 17. buster si ze prejel ali mislis ogrozat ljudi okoli sebe?




Poznam eno delovno panogo kjer nadrejeni spodbujajo vse cepljene da pijejo 5 aspirinov tedensko, da ne pride do krvnih strdkov. Znanost!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

kamiKaZaA ::

StevicaM je izjavil:

https://www.logicno.com/zivotni-stil/iz...

Umiranju mladih ni konca

No tega pa je škoda. Ker dejansko ni imel izbire. Ali bo še dalje služil kruh v Ameriki in se cepil ali pa pustil ta šiht in odšel delati nekaj kar ga ne veseli? V takem primeru kot je bil ta mladi fant, bi se tudi sam cepil. :(

In še danes ne moreš vstopiti v Ameriko, če pred tem nisi bil nikoli 2x cepljen ali 3x (pozabil koliko šusov moreš imeti za turistični ali poslovni vstop), čeprav potem nikjer več ne gledajo nič in nimajo PCT, ter se potikaš lahko po celi Ameriki brez dokazovanj, da si bil cepljen pred 2 leti.

P.S. pa sam poznam osebno dva manekena in tu je še pa še fitnesa in pravilne prehrane, da držiš potem tisto postavo in da ko se slikaš zgoraj brez ali v spodnjem perilu, da izstopajo trebušne in ostale mišice (v kategoriji fitnesa in ne bodybuildinga). Tako da je morda spet je bila usodna prekomerna vadba/telovadba? Sicer ne piše nikjer vzrok smrti, samo da je nenadno umrl. Je to novi izraz, ko se nekomu ustavi srček in je bil cepljen?

Redkvica77 ::

Prevec kokaina

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Umrl je za posledicami epilepticnega napada. Ne isci zrtev, ki bodo potrdile tvoje oslarije.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kamiKaZaA ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Umrl je za posledicami epilepticnega napada. Ne isci zrtev, ki bodo potrdile tvoje oslarije.

A, potem pa vse okey. 2 se cepiš ali 3x ali 4x in če potem umreš od epileptičnega napada, pa to potem res ne more biti od cepiva. /s

Redkvica77 je izjavil:

Prevec kokaina

No ja. Možno. A če pomisliš na najbolj znanega slovenskega manekena, kateri je v življenju par kil koke skozi nos dal in je komaj preživel s 3 tisočaki na mesec (valda, če pa je snifal kot zmešan), ter da je danes star 59 let nebi glih rekel, da je en mladenič umrl od preveč kokaina.

Za tiste, ki ne veste kdo je ta slavni slovenski maneken z belim nosekom. Sliši na ime Borut Pahor.

Zgodovina sprememb…

««
8 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252205091 (79189) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898111 (75549) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477392 (58894) BigWhale

Več podobnih tem