» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
19 / 20
»»

LeQuack ::

Bolibri je izjavil:

Povzeek : anticepilci so še vedno flatearherji, cepilcem pa se gladko jebe za to, da anticepilci stopicljajo na mestu.



Če nimaš up-to date doze in veljavnega kovid passporta se prosim ne smeš identificirati kot cepilec, ampak kar anticelipelc.
Quack !

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Več kot 330.000 ljudi s trajnimi stranskimi učinki po cepljenju

Soočajo se s številnimi simptomi, nekateri od njih trajajo že več kot dve leti.

Kaj Bacilček, spet mečeš ven neke random številke brez virov?

Več kot 500.000 ljudi, ki se ni cepilo, nima nobenih težav, ker so pač mrtvi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


Več kot 500.000 ljudi, ki se ni cepilo, nima nobenih težav, ker so pač mrtvi.

A zato si se nehal cepit in se povrhu pričel prekomerno razkuževati vsak dan? >:D

Lahko bi ubral tudi drugačne metode, če si se že odločil za to tvojo pot...

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

A zato si se nehal cepit in se povrhu pričel prekomerno razkuževati vsak dan? >:D

Lahko bi ubral tudi drugačne metode, če si se že odločil za to tvojo pot...

Jaz vsaj priznam da so moje številke preprosto izmišljene. Kaj pa tvoje, Bacilček?

Kakšno razkuževanje tudi tebi ne bi škodilo ali pa vsaj umivanje. Niso vsi bacili, zdravi bacili. Si to vedel Bacilček??
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

A zato si se nehal cepit in se povrhu pričel prekomerno razkuževati vsak dan? >:D

Lahko bi ubral tudi drugačne metode, če si se že odločil za to tvojo pot...


Kakšno razkuževanje tudi tebi ne bi škodilo ali pa vsaj umivanje. Niso vsi bacili, zdravi bacili. Si to vedel Bacilček??

;((

Kje si ti iz tiste študije razbral, da so čisto vse bakterije, mikrobi zdravi? Kaj si ti spet iz svoje riti potegnil zaključke, da vsi ki se ne razkužujemo se tudi ne umivamo ali celo obstaja študija za to, kjer si ti podpisan pod njo? Ne drži ta tvoj zaključek, sem ti že 100x napisal.

Sedaj ne vem ali si tako bebav ali imaš težave z bralnim razumevanjem ali si retardiran, da si ti iz tiste priložene študije razbral vse te neumnosti katere sedaj pišeš. In ne da se mi več razlagati tiste študije o razkuževanju. Kdor ima IQ višji od 70 jo je razumel, kdor nižji pa se naj še kar naprej zaliva s tem razkužilom v prekomernih količinah.

Drugače pa si že vsem dokazal, da nisi zmožen debate in da smo lahko srečni, da imamo takšno veliko javno upravo, ker drugače ti ne bi nikoli imel službe, ker imaš bralno razumevanje na nuli, logiko na nuli, delovne zmožnosti na nuli in retardiranost na ful mode kar je sploh možno. Kje sploh najti službo za takšno osebo kot je 1111111111111111?

Američani imajo zelo lep izraz za takšne prestrašene paničarje kot si ti, kateri se bojijo vsega okoli sebe in se zavijajo v vato. Imenujejo jih "useful idiot".

sbawe64 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Bolibri je izjavil:

Povzeek : anticepilci so še vedno flatearherji, cepilcem pa se gladko jebe za to, da anticepilci stopicljajo na mestu.

Aja, pozabil sem: anticepilski lobi zatrjuje, da cepljena oseba ne bi smela rikniti, nikoli več, zlasti pa ne po cepljenju. Pred lahko, po cepljenju pa ne, ker je cepivo krivo. FlatearthTM#iamtrump#

Več kot 330.000 ljudi s trajnimi stranskimi učinki po cepljenju

Soočajo se s številnimi simptomi, nekateri od njih trajajo že več kot dve leti.

V Slo ?
2020 is new 1984
Corona World order

kamiKaZaA ::

sbawe64 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Bolibri je izjavil:

Povzeek : anticepilci so še vedno flatearherji, cepilcem pa se gladko jebe za to, da anticepilci stopicljajo na mestu.

Aja, pozabil sem: anticepilski lobi zatrjuje, da cepljena oseba ne bi smela rikniti, nikoli več, zlasti pa ne po cepljenju. Pred lahko, po cepljenju pa ne, ker je cepivo krivo. FlatearthTM#iamtrump#

Več kot 330.000 ljudi s trajnimi stranskimi učinki po cepljenju

Soočajo se s številnimi simptomi, nekateri od njih trajajo že več kot dve leti.

V Slo ?

Evropa

Koliko ljudi ima trajne stranske učinke po cepljenju?
https://e-maribor.si/koliko-ljudi-ima-t...

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Kje si ti iz tiste študije razbral, da so čisto vse bakterije, mikrobi zdravi? Kaj si ti spet iz svoje riti potegnil zaključke, da vsi ki se ne razkužujemo se tudi ne umivamo ali celo obstaja študija za to, kjer si ti podpisan pod njo? Ne drži ta tvoj zaključek, sem ti že 100x napisal.


Sedaj ne vem ali si tako bebav ali imaš težave z bralnim razumevanjem ali si retardiran, da si ti iz tiste priložene študije razbral vse te neumnosti katere sedaj pišeš. In ne da se mi več razlagati tiste študije o razkuževanju. Kdor ima IQ višji od 70 jo je razumel, kdor nižji pa se naj še kar naprej zaliva s tem razkužilom v prekomernih količinah.

Drugače pa si že vsem dokazal, da nisi zmožen debate in da smo lahko srečni, da imamo takšno veliko javno upravo, ker drugače ti ne bi nikoli imel službe, ker imaš bralno razumevanje na nuli, logiko na nuli, delovne zmožnosti na nuli in retardiranost na ful mode kar je sploh možno. Kje sploh najti službo za takšno osebo kot je 1111111111111111?

Američani imajo zelo lep izraz za takšne prestrašene paničarje kot si ti, kateri se bojijo vsega okoli sebe in se zavijajo v vato. Imenujejo jih "useful idiot".


Bacilček, tako sem iz tiste študije razbral da so vsi mikrobi zdravi, tako kot si ti razbral da se jaz vsak dan razkužujem. Če si ti kar namišljaš stvari, jaz si pa ne smem. POjdi si raje umit ušesa, da boš bolje slišal. :)

Kako pa veš da imam sploh službo? Jaz sem doma, nič ne delam, razen razkužujem cele dneve, iz tvojih davkov me pa plačujejo, da širim cepilsko in razkuževalno propagando takim umazancem kot si ti, bacilček.

kamiKaZaA je izjavil:

Evropa

Koliko ljudi ima trajne stranske učinke po cepljenju?
https://e-maribor.si/koliko-ljudi-ima-t...

Koliko ljudi pa je bilo cepljenih? Da mogoče vidimo, koliko to nanese %, če si seveda sposoben najti ta podatek, bacilček. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

V UK majo en sistem rumenih kartonov iz katerega so razvidni stranski ucinki zdravstvenih posegov, tudi covid cepljenja. Pred kratkim niso vec javno dostopni. Pa mi ti nula povej zakaj, bo slo?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

globoko grlo je izjavil:

V UK majo en sistem rumenih kartonov iz katerega so razvidni stranski ucinki zdravstvenih posegov, tudi covid cepljenja. Pred kratkim niso vec javno dostopni. Pa mi ti nula povej zakaj, bo slo?

Mi daš kakšno povezavo, članek na to temo, da lahko preberem. Sistema rumenih kartonov v UK ne poznam.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

Več kot 330.000 ljudi s trajnimi stranskimi učinki po cepljenju

Soočajo se s številnimi simptomi, nekateri od njih trajajo že več kot dve leti.


Sascha Schwartz je pred dvema letoma željno pričakoval cepivo proti koronavirusu. Tedaj 30-letnik je s cepljenjem želel pridobiti več svobode v življenju in pomagati pri obvladovanju epidemije. Bil je aktivni športnik, ki se je rad družil, cepljenje je zanj pomenilo povratek v življenje, ki ga je poznal pred izbruhom virusa.

Vendar se je po 25. marcu, ko se je cepil s cepivom Astra Zenece zanj vse spremenilo. Dobil je vročino, vrtoglavico in glavobol. In ti simptomi niso izginili niti do danes. »Nikoli v svojem življenju se še nisem počutil tako nemočnega, je za DW povedal Schwartz. Do danes je občutil že 96 simptomov, najbolj neugoden med njimi je t. i. megla v glavi. Zaradi simptoma »brainfog« se ni zmožen zbrati in najbolj enostavna dejanja postanejo nemogoče, eno izmed njih je branje. »Kot da sem na avtopilotu. Dražljaji ne prispejo do mojih možganov,« stanje opisuje Schwartz...

https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

Kje je sedaj Mitja Okorn? Bo posnel dokumentarec ali bo ostal dvoličnež, kateri laže in zavaja druge, da ni našel nobenega s stranskimi učinki cepljenja in jih zato ni vključil v svoj propagandni po naročilu Janše dokumentarec. >:D

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Bolibri je izjavil:

Povzeek : anticepilci so še vedno flatearherji, cepilcem pa se gladko jebe za to, da anticepilci stopicljajo na mestu.

Aja, pozabil sem: anticepilski lobi zatrjuje, da cepljena oseba ne bi smela rikniti, nikoli več, zlasti pa ne po cepljenju. Pred lahko, po cepljenju pa ne, ker je cepivo krivo. FlatearthTM#iamtrump#

Več kot 330.000 ljudi s trajnimi stranskimi učinki po cepljenju

Soočajo se s številnimi simptomi, nekateri od njih trajajo že več kot dve leti.

V Slo ?

Evropa

Koliko ljudi ima trajne stranske učinke po cepljenju?
https://e-maribor.si/koliko-ljudi-ima-t...

Popravek. Sedaj sem našel original članek. Gre za Nemčijo in ne za celo Evropo kot je zmotno poročal e-maribor.

Torej v Nemčiji je 330.000 ljudi z resnimi stranskimi učinki po cepljenju s covid.

Še statistika za cepljenje v Nemčiji proti covidu:

Vaccination status

64.9 M people (77.9 % of the population) have received a vaccine dose so far. Of these, 63.6 M people (76.4 %) have received a basic immunisation. 52.1 M people (62.6 %) have additionally received a booster vaccination. 12.6 M people (15.2 %) have received at least two boosters.

18.4 M people are currently unvaccinated (22.1 % of the population).

Torej 5 ljudi od 1000 ima resne stranske učinke ali 1 na vsakih 200 cepljenih. Takšno cepivo ne bi nikoli dobilo zelene luči po 10+ letih testiranj. Sedaj smo dobili odgovor zakaj do sedaj ni nobeno Mrna cepivo dobilo zelene luči, dokler niso ustvarili izrednih razmer skozi umetno pLandemijo in ga po hitrem postopku preko podkupnin odobrili...

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Popravek. Sedaj sem našel original članek. Gre za Nemčijo in ne za celo Evropo kot je zmotno poročal e-maribor.

Torej v Nemčiji je 330.000 ljudi z resnimi stranskimi učinki po cepljenju s covid.

Še statistika za cepljenje v Nemčiji proti covidu:

Vaccination status

64.9 M people (77.9 % of the population) have received a vaccine dose so far. Of these, 63.6 M people (76.4 %) have received a basic immunisation. 52.1 M people (62.6 %) have additionally received a booster vaccination. 12.6 M people (15.2 %) have received at least two boosters.

18.4 M people are currently unvaccinated (22.1 % of the population).

Torej 5 ljudi od 1000 ima resne stranske učinke ali 1 na vsakih 200 cepljenih. Takšno cepivo ne bi nikoli dobilo zelene luči po 10+ letih testiranj. Sedaj smo dobili odgovor zakaj do sedaj ni nobeno Mrna cepivo dobilo zelene luči, dokler niso ustvarili izrednih razmer skozi umetno pLandemijo in ga po hitrem postopku preko podkupnin odobrili...

Zakaj pa nisi prilimal članka, da si lahko sami preberemo? Ali jemlješ spet številke iz konteksta?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

LeQuack ::

Yossarian je izjavil:

Še eno zanimivo branje.


Kaj pa imA index.hr od tega da širijo dezinformacije? Najbrž si hočejo zaščitit hrbet ker so prej 2 leti zganjal teror in promovirali cepljenje za otroke, ker da drugače bodo cele familije ubil s svojim virusom.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Kje je sedaj Mitja Okorn? Bo posnel dokumentarec ali bo ostal dvoličnež, kateri laže in zavaja druge, da ni našel nobenega s stranskimi učinki cepljenja in jih zato ni vključil v svoj propagandni po naročilu Janše dokumentarec. >:D

Lepo je povedal, da se ni nobeden javil. In jaz mu verjamem. Predvsem ste anticepilci glasni, ko ste anonimni, da bi se pa kdo izpostavil, pa kar naenkrat nimate več simptomov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Kje je sedaj Mitja Okorn? Bo posnel dokumentarec ali bo ostal dvoličnež, kateri laže in zavaja druge, da ni našel nobenega s stranskimi učinki cepljenja in jih zato ni vključil v svoj propagandni po naročilu Janše dokumentarec. >:D

Lepo je povedal, da se ni nobeden javil. In jaz mu verjamem. Predvsem ste anticepilci glasni, ko ste anonimni, da bi se pa kdo izpostavil, pa kar naenkrat nimate več simptomov.

;((8-O

Spet te zafrkava funkcionalna nepismenost? V dokumentarcu so se javili ravno tisti, ki se niso cepili (za tebe antivaxxerji) in imeli težave sam pa je povedal, da ni našel nobenega cepljenega s težavami. Niti enega v celi Sloveniji. In potem ti narediš spet neki svoj zaključek (citirano): Lepo je povedal, da se ni nobeden javil. In jaz mu verjamem. Predvsem ste anticepilci glasni, ko ste anonimni, da bi se pa kdo izpostavil, pa kar naenkrat nimate več simptomov.

WTF??? 8-O;((

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


;((8-O

Spet te zafrkava funkcionalna nepismenost? V dokumentarcu so se javili ravno tisti, ki se niso cepili (za tebe antivaxxerji) in imeli težave sam pa je povedal, da ni našel nobenega cepljenega s težavami. Niti enega v celi Sloveniji. In potem ti narediš spet neki svoj zaključek (citirano): Lepo je povedal, da se ni nobeden javil. In jaz mu verjamem. Predvsem ste anticepilci glasni, ko ste anonimni, da bi se pa kdo izpostavil, pa kar naenkrat nimate več simptomov.

WTF??? 8-O;((

Mea Kulpa. Tako je kot si napisal, takrat niso bili težava anticepilci, ampak najti nekoga cepljenega s simptomi. Drži. Očitno ni obstajal noben živ cepljen, ki bi imel posledice.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


;((8-O

Spet te zafrkava funkcionalna nepismenost? V dokumentarcu so se javili ravno tisti, ki se niso cepili (za tebe antivaxxerji) in imeli težave sam pa je povedal, da ni našel nobenega cepljenega s težavami. Niti enega v celi Sloveniji. In potem ti narediš spet neki svoj zaključek (citirano): Lepo je povedal, da se ni nobeden javil. In jaz mu verjamem. Predvsem ste anticepilci glasni, ko ste anonimni, da bi se pa kdo izpostavil, pa kar naenkrat nimate več simptomov.

WTF??? 8-O;((

Mea Kulpa. Tako je kot si napisal, takrat niso bili težava anticepilci, ampak najti nekoga cepljenega s simptomi. Drži. Očitno ni obstajal noben živ cepljen, ki bi imel posledice.

Mea culpa se drugače napiše, ampak to ni niti pomembno. Ve se kaj si mislil.

Drugače pa sam menim, da so obstajali cepljeni s simptomi, ogromno njih, ampak jih niso želeli vključiti v ta propagandni dokumentarec, ker potem več ne bi mogli tako zelo strašiti in prodajati grozne zgodbe, da če se ne cepiš boš nastradal...

LeQuack ::

Predvidevam da so v naših bolnicah/zdr. domovih vsi zaposleni up to date s kovid cepivi in veljavnim passportom, da ne ogrožajo pacientov.
Quack !

kamiKaZaA ::

“The vaccine was not brought in for COVID. COVID was brought in for the vaccine. Once you realize that, everything else makes sense.” ~ Dr. Reiner Fuellmich

"I'm not saying the vaccine doesn't offer protection, we're not allowed to say that."
~Dr. John Campbell



Vaccinated Countries Have Highest EXCESS DEATH Rates – New Study

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

“The vaccine was not brought in for COVID. COVID was brought in for the vaccine. Once you realize that, everything else makes sense.” ~ Dr. Reiner Fuellmich

"I'm not saying the vaccine doesn't offer protection, we're not allowed to say that."
~Dr. John Campbell



Vaccinated Countries Have Highest EXCESS DEATH Rates – New Study


Dr. Reiner Fuellmich - tale je odvetnik
Dr. Reiner Fuellmich - tale je pa nurse teacher (karkoli že to pomeni)

Skratka noben zanesljiv vir. Drugi je pa youtuber, ki hoče predvsem šokirat. :D Bolj se bo treba potruditi, da nas prepričate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


Skratka noben zanesljiv vir. Drugi je pa youtuber, ki hoče predvsem šokirat. :D Bolj se bo treba potruditi, da nas prepričate.

Torej se še vedno redno cepiš z boosterčki? In nosiš masko po trgovini?

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Torej se še vedno redno cepiš z boosterčki? In nosiš masko po trgovini?

Ni potrebe. Stroka priporoča cepljenje za rizične skupine in starejše od 60 let. Nisem ne eno ne drugo. Drugače bi se pa cepil.

Maske nosim tam kjer so obvezne. Simpl. Ne razumem zakaj bi delal zdraho tam kjer ni treba. Še vedno čakam anticepilce, da mi predstavijo kakšno relevantno statistiko o posledicah cepljenja, množičnem umiranju, itd... Ti še orginalnega članka za tistih 300k ljudi nisi uspel sproducirat, da bi si lahko pogledal raziskavo in statistiko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Torej se še vedno redno cepiš z boosterčki? In nosiš masko po trgovini?

Ni potrebe. Stroka priporoča cepljenje za rizične skupine in starejše od 60 let. Nisem ne eno ne drugo. Drugače bi se pa cepil.

Maske nosim tam kjer so obvezne. Simpl. Ne razumem zakaj bi delal zdraho tam kjer ni treba. Še vedno čakam anticepilce, da mi predstavijo kakšno relevantno statistiko o posledicah cepljenja, množičnem umiranju, itd... Ti še orginalnega članka za tistih 300k ljudi nisi uspel sproducirat, da bi si lahko pogledal raziskavo in statistiko.

In kaj bom imel od tega, če ti dam original članek iz Deutsche Welle z dne 19.03.2023? Čisto nič. Posral se boš na njega kot si se na vse ostale vire. Ampak evo ti ga, beri če želiš:

Post-Vac-Syndrom - die vergessenen Impfgeschädigten

Impfschäden müssen schneller anerkannt werden, fordert Bundesgesundheitsminister Karl Lauterbach. Für die Betroffenen ein längst überfälliger Schritt.


https://www.dw.com/de/post-vac-syndrom-...

LeQuack ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Torej se še vedno redno cepiš z boosterčki? In nosiš masko po trgovini?

Ni potrebe. Stroka priporoča cepljenje za rizične skupine in starejše od 60 let. Nisem ne eno ne drugo. Drugače bi se pa cepil.

Maske nosim tam kjer so obvezne. Simpl. Ne razumem zakaj bi delal zdraho tam kjer ni treba. Še vedno čakam anticepilce, da mi predstavijo kakšno relevantno statistiko o posledicah cepljenja, množičnem umiranju, itd... Ti še orginalnega članka za tistih 300k ljudi nisi uspel sproducirat, da bi si lahko pogledal raziskavo in statistiko.


Meni deluje tole kot anticepilstvo, vse samo če je obvezno, se pravijo da te prisilijo. Precej anticepilsko.
Quack !

coffeetime12 ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Torej se še vedno redno cepiš z boosterčki? In nosiš masko po trgovini?

Ni potrebe. Stroka priporoča cepljenje za rizične skupine in starejše od 60 let. Nisem ne eno ne drugo. Drugače bi se pa cepil.

Maske nosim tam kjer so obvezne. Simpl. Ne razumem zakaj bi delal zdraho tam kjer ni treba. Še vedno čakam anticepilce, da mi predstavijo kakšno relevantno statistiko o posledicah cepljenja, množičnem umiranju, itd... Ti še orginalnega članka za tistih 300k ljudi nisi uspel sproducirat, da bi si lahko pogledal raziskavo in statistiko.


Opozorilo iz preteklosti sledilcem farmacevstkega sistema:



Nova študija in posledice sledenja farmacevstkega sistema :



Boš spodnje razumel?

111111111111 ::

LeQuack je izjavil:

Meni deluje tole kot anticepilstvo, vse samo če je obvezno, se pravijo da te prisilijo. Precej anticepilsko.

Nope, upoštevam kar predlaga stroka. Za COVID sem se cepil, ker so statistike pokazale, da imajo cepljeni lažji potek bolezni. Če se prav spomnim nobenega niso silili, vedno si imel opcijo A in B. Lahko si se odločil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


In kaj bom imel od tega, če ti dam original članek iz Deutsche Welle z dne 19.03.2023? Čisto nič. Posral se boš na njega kot si se na vse ostale vire. Ampak evo ti ga, beri če želiš:

Post-Vac-Syndrom - die vergessenen Impfgeschädigten

Impfschäden müssen schneller anerkannt werden, fordert Bundesgesundheitsminister Karl Lauterbach. Für die Betroffenen ein längst überfälliger Schritt.


https://www.dw.com/de/post-vac-syndrom-...

Kakor berem gre za 50.833 primerov resnih simptomov po cepljenju, kar je bistveno manj kot si navajal?
333,492 pa je bilo sumov nezaželenih učinkov.

Resnično ne vidim, kaj bi rad s člankom dokazal, da imajo cepiva stranske učinke? To že vemo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

coffeetime12 je izjavil:


Boš spodnje razumel?


Razumem. Nekateri raje verjamejo teorijam zarote. :)

MASS PSYCHOSIS antivaxerjev. :) Ljudje so šli na ulice, skakali po cesti, metali kocke, itd... Se strinjam popolnoma so zablodili.

Imaš še kaj drugega razen youtube video materiala? Raziskave, študije, karkoli kar bi pojmovali kot relevantne podatke?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

coffeetime12 ::

Sledenje farma zaslužkom je uničilo življenja povprečnih ljudi v milijonih, ki so v dobri veri širili MSM dogmatiko, da je 'sledenje znanosti' optimum brez vprašanj. Masaža ramce in pikica. Posledice nepreverjene mRNA genske terapije so katastrofalne. MSM, okolica jih je pustila na cedilu in sedaj se sami ukvarjajo z iskanjem rešitev izboljšanja zdravstvenega stanja:



Humanost na vrhuncu

coffeetime12 ::

Nemški zdravstveni minister Karl Lauterbach, 18.03. 2023 : 'Cepiva Covid-19 lahko povzročijo 'stalno invalidnost'!

Nemški minister za zdravje Karl Lauterbach, ki je nekoč trdil, da je cepljenje Covid-19 brez stranskih učinkov, je prejšnji teden priznal, da se moti, češ da se neželeni učinki pojavljajo s hitrostjo enega od 10.000 odmerkov in lahko povzročijo 'hudo invalidnost.'

In še: 14.08. 2021 je K. Lauterbach na Twitterju dejal, da cepiva 'nimajo stranskih učinkov'. Ramca, ramca vam pravim. Boot lickerji sistema pogoltnejo vse, ja?

coffeetime12 ::

Še enkrat za vse 'ki sledijo znanosti':

111111111111 ::

Znanost ni nezmotljiva, tako kot mislite. Lahko prilepite cel kup filmčkov kako se je znanost motila skozi stoletja. Nič vam ne pomaga. :D

Znanost je najbolje kar imamo trenutno, pa se lahko facebook zdravniki na glavo postavite. Ko boste pregloboko zarezali z nožem, boste leteli po šive, ko boste na operaciji, vam bodo dali cel kup zdravil z ogromno stranskimi učinki, takrat zahtevajte operacijo brez anastezije, ker medicini ne verjamete. :D Pred takimi anticepilci, kapo dol. Ostali ste pa samo ovce, ki še tega ne veste da nič ne veste.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

Znanost ni nezmotljiva, tako kot mislite. Lahko prilepite cel kup filmčkov kako se je znanost motila skozi stoletja. Nič vam ne pomaga. :D

Znanost je najbolje kar imamo trenutno, pa se lahko facebook zdravniki na glavo postavite. Ko boste pregloboko zarezali z nožem, boste leteli po šive, ko boste na operaciji, vam bodo dali cel kup zdravil z ogromno stranskimi učinki, takrat zahtevajte operacijo brez anastezije, ker medicini ne verjamete. :D Pred takimi anticepilci, kapo dol. Ostali ste pa samo ovce, ki še tega ne veste da nič ne veste.

Če se bom urezal bom šel po šive, ker jih potrebujem. Če bom potreboval operacijo bom šel pod anestezijo, ker jo potrebujem. Če pa bo jeseni spet udarila koronca, pa ne bom šel po cepivo, ker ga ne potrebujem in prebolim to ronco kot tudi gripico brez da bi se cepil. Se boš ti cepil jeseni, ko bo spet gripica ali pa ronca razsajala?

In razlika je covid cepivo, kjer ima težave 1 na 200 cepljenih ali pa šivanje, kjer ima težave 1 na 100.000.000.000.000.000. Ampak dopovej to bumbarjem. Ni šans.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Če se bom urezal bom šel po šive, ker jih potrebujem. Če bom potreboval operacijo bom šel pod anestezijo, ker jo potrebujem. Če pa bo jeseni spet udarila koronca, pa ne bom šel po cepivo, ker ga ne potrebujem in prebolim to ronco kot tudi gripico brez da bi se cepil. Se boš ti cepil jeseni, ko bo spet gripica ali pa ronca razsajala?

In razlika je covid cepivo, kjer ima težave 1 na 200 cepljenih ali pa šivanje, kjer ima težave 1 na 100.000.000.000.000.000. Ampak dopovej to bumbarjem. Ni šans.

No, no, bacilček, si spet začel z žaljenjem, ker ne gre po tvoje?

1 na 200 ima BLAŽJE stranske učinke, kot je boleča rama, povišana temperatura, itd... Saj si sam pripopal članek za nemčijo. Verjetno pa je številka še višja, saj jaz ne poznam nobenega cepljenega, ki ne bi imel vsaj boleče rame. Za korono in gripo se ne bom cepil ker nisem v rizični skupini, če bi mi zdravnica priporočala, bi se pa cepil. Bi se ti cepil, če bi ti priporočal osebni zdravnik ali bi ga razglasil za hudiča v belem plašču, ki te hoče ubiti?

Če greš šivat ureznino, dobiš tudi cel kup tablet, da zaustaviš bakterije. Šivi niso nedolžna zdeva, kot jo predstavljaš.

Sploh veš katera zdravila ti big pharma vbrizga med operacijo, da nimaš problemov s šivi? Medrol recimo je že eno zdravilo, ki ga dobiš skoraj pri vsaki operaciji pod anastezijo, njegovi stranski učinki so:

– alergijsko oz. preobčutljivostno reakcijo, npr. izpuščaj na koži, oteklost obraza ali piskajoče
dihanje
– mišične krče
– stanje, ki povzroči bolezenske znake, podobne tistim pri tumorju na možganih (čeprav ne gre za
tumor): zvišan tlak v lobanji, ki se kaže z glavobolom in bruhanjem, otopelostjo (apatijo) in
zaspanostjo; ponavadi se pojavi po prenehanju zdravljenja
– predrtje razjede v prebavilih ali krvavitev iz razjede (kaže se z bolečino v želodcu – zlasti če se
ta širi v hrbet, krvavitvijo iz zadnjika, črnim blatom ali bruhanjem, pri čemer je v izbruhani
vsebini kri)
– akutno vnetje trebušne slinavke (bolečine v trebuhu, ki se širijo v hrbet; spremljata jih lahko
bruhanje in šok, tj. nizek krvni tlak, zmanjšano izločanje seča in pogosto izguba zavesti)
– poslabšanje psihiatričnih/duševnih motenj
– poslabšanje napadov krčev
– poslabšanje vida
– srčno popuščanje – poslabšano črpalno sposobnost srca, ki se kaže z otekanjem gležnjev,
bolečinami v prsih, težkim dihanjem, razbijanjem ali nerednim bitjem srca, nerednim ali zelo
hitrim ali počasnim srčnim utripom
Zdravniku morate povedati, če se vam pojavi kaj od naslednjega:
Bolezni prebavil
– vnetje požiralnika (nelagodje pri požiranju)
Bolezni jeter, žolčnika in žolčevodov
 zvečane vrednostih jetrnih encimov
Bolezni mišično skeletnega sistema in vezivnega tkiva
– šibkost ali propad mišic
– krhke kosti (kosti, ki se zlahka zlomijo)
– zlomi kosti
– okvara kosti zaradi slabega pretoka krvi (bolečina v kolku)
– pretrganje mišičnih kit (bolečina, oteklost ali oboje)
Preiskave
– otekanje in visok krvni tlak zaradi večje vsebnosti vode in soli v telesu
JAZMP-IB/012,IB/016/G,IB/019-07.05.2020 5/7
– mišični krči zaradi izgubljanja kalijevih soli iz telesa; v redkih primerih lahko izgubljanje kalija
pri dovzetnih bolnikih povzroči razbijanje srca (neenakomerno bitje srca, ki se ga bolnik
zaveda).
Bolezni endokrinega sistema
– dolgotrajno zdravljenje zavre sproščanje hormonov, ki jih ponavadi izločajo hipofiza (žleza v
možganih) ter nadledvični žlezi (žlezi, ki ležita nad ledvicami); to povzroči slab odziv na telesne
obremenitve (nizek krvni tlak, ki povzroči omotico); učinek lahko traja več mesecev
– zavrtje normalne rasti dojenčkov, otrok in mladostnikov; zavrtje je lahko stalno
– neredne menstruacije ali izostanek menstruacij pri ženskah
– hirzutizem (čezmerna poraščenost po telesu in obrazu pri ženskah)
– okrogel obraz ali "obraz kot polna luna" (t. i. Cushingoiden obraz)
– večji tek in povečanje telesne mase
– prizadeta presnova ogljikovih hidratov v telesu (sladkorna bolezen), poslabšanje sladkorne
bolezni in potreba po večjem odmerku zdravil proti sladkorni bolezni (to se pri preiskavah krvi
ali urina kaže kot prevelika količina sladkorja), razgradnja telesnih zalog beljakovin
(zmanjšanje telesne mase in izgubljanje mišic na rokah ali nogah), izgubljanje kalcija in dušika
Presnovne in prehranske motnje
– kopičenje maščobnega tkiva na določenih delih telesa
Žilne bolezni
– visok krvni tlak (hipertenzija)
– zvečano strjevanje krvi
Bolezni krvi in limfatičnega sistema
 zvečano število belih krvnih celic
Bolezni imunskega sistema
– manjša odpornost in večja možnost za okužbe, zlasti za neobičajne okužbe; prikritje ali
sprememba simptomov nekaterih okužb ali bolezni
– ponovno razplamtenje (ponovna aktivacija) okužb
– prikritje ali sprememba reakcij na kožne preizkuse, npr. preizkus za tuberkulozo
– preobčutljivostne reakcije
Bolezni kože in podkožja
– slabše celjenje ran
– tanjšanje kože s strijami
– večja nagnjenost k podplutbam
– drobne vijolične/rdeče pike na koži ali v ustih, ki jih povzročajo krvavitve iz majhnih žilic tik
pod kožo oziroma sluznico
Očesne bolezni
– glavkom (zvišan tlak v očesu, ki povzroča bolečine v očeh in glavobole)
– okvara vidnega živca ali očesne leče (kaže se s poslabšanjem vida)
– poslabšanje virusnih ali glivičnih okužb oči
– eksoftalmus (nenormalni pomik očesnega zrkla naprej)
– bolezen mrežnice in horoidne membrane
– zamegljen vid
Bolezni živčevja
– spremembe osebnosti, nihanja razpoloženja, evforija (intenziven občutek dobrega počutja) in
huda depresija; pojav le-teh je verjetnejši, če ste imeli podobne težave že v preteklosti
– nespečnost
– vrtoglavica
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

TL;DR ker mešaš hruške in jabolka.

Na anestezijo bom vedno pristal, ko jo bom potreboval. Nazadnje sem jo, ko so mi mandlje operirali. Cepiva pa bom vedno jemal tista, ki so koristna, dokazano koristna in ki so dala skozi vse faze testiranj in so znani vsi dolgoročni stranski učinki. Nazadnje sem se cepil s specifično imunoterapijo oz. hiposenzibilizacijo. Postopek je trajal več let in sem dobil 50+ vbodov v ramo (1 vbod v ramo na vsakih 5-6 tednov).

Cepivo proti gripi dokazano ni koristno. Torej koristi ti ne, škodi prav tako tudi ne. Zakaj sploh potem jemati nekaj kar ne koristi? Vprašaj tistega, ki jemlje. Cepivo proti covidu, dokazano ni koristno. Torej ti ne koristi, ker lažji potek je tudi imelo več kot 90% ljudi, ki se ni cepilo. Torej koristi ti ne, če pa škodi pa bo pokazal čas (ko bodo vse faze testiranj čez 10+ let končane in bodo znani vsi dolgoročni stranski učinki - cepiva za gripo so to dala skozi in ljudem po cepljenju ne zastaja srček kot je to praksa po covid cepljenju)...

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

Za korono in gripo se ne bom cepil ker nisem v rizični skupini, če bi mi zdravnica priporočala, bi se pa cepil.

Na eni strani označuješ vse, ki se nočejo cepiti proti koroni in gripi za vernike v ploščato Zemljo, za facebook doktorje, za ljudi ki ne verjamejo v znanost... a na drugi strani pa sam napišeš, da se tudi sam ne misliš cepiti proti covidu in gripi, ter sebe ne imenuješ vernika v ploščato Zemljo niti se nimaš za facebook doktorja in se imaš za drugačnega od vseh nas, kateri se tudi ne mislimo cepiti. Kak te to gre skupaj? :)):)):))

@111111111111 - dokler ne boš imel 4 boosterjev v cepilni knjižici in od aprila 2023 že 5. šus, si vse to kar pišeš za druge -> si antivaxxer, vernik v pločato Zemljo, facebook doktor... Zanimivo kako se stvari obračajo in da je toliko ljudi odločilo prestopiti (vključno z @111111111111) med antivaxx.

ripmork ::

kamiKaZaA je izjavil:

Cepivo proti covidu, dokazano ni koristno.
Wrong. Mesece po tem, ko je bil relativno velik del prebivalstva cepljen, so v bolnicah z naskokom bivali necepljeni. Statistika covid sledilnika je bila kristalno jasna.



Lahko se vedno znova odpira nove teme in ponavlja laži, pa bom vsake toliko prilepil isto sliko 8-)
Till next time!

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Cepivo proti covidu, dokazano ni koristno.
Wrong. Mesece po tem, ko je bil relativno velik del prebivalstva cepljen, so v bolnicah z naskokom bivali necepljeni. Statistika covid sledilnika je bila kristalno jasna.

Lahko se vedno znova odpira nove teme in ponavlja laži, pa bom vsake toliko prilepil isto sliko 8-)
Till next time!

Kako boš pojasnil prekomerno umrljivost med cepljenimi po celem svetu sedaj 2 leti po cepljenju? Ne bi moglo biti obratno (manj umrlih) oz. isto kot je bilo pred cepljenjem? Ni malo čudno, da smo dobili cepivo odrešitve, kjer se je več kot 5 milijard ljudi cepilo, sedaj po odrešitvi pa jih še več umira kot pred tem cepivom odrešitve.

ripmork ::

kamiKaZaA je izjavil:


Kako boš pojasnil prekomerno umrljivost med cepljenimi po celem svetu sedaj 2 leti po cepljenju?
Imaš kako znanstveno študijo, ki jasno prikazuje / dokazuje prekomerno umrljivost med izključno cepljenimi, v primerjavi z necepljenimi?

Sicer pa pomoje razlogi za splošno višjo umrljivost prebivalstva:
- dve leti, ko je bilo bistveno manj zdravniških pregledov (in morebitnih pravočasnih diagnoz vseh bolezni) prinaša večletne posledice - zdravniki so že takrat opozarjali na to
- long covid (spet nekaj, na kar so zdravniki opozarjali in ravno zaradi tega svetovali cepljenje, ker le-to izboljša prognozo ob okužbi)

Pithlit ::

Covid is still a thing? Nimate drugega dela kot se s tem ukvarjat cele dneve?
Life is as complicated as we make it...

LeQuack ::

Pithlit je izjavil:

Covid is still a thing? Nimate drugega dela kot se s tem ukvarjat cele dneve?


Prej so šteli do posameznika natančno vsak primer, top novica dneva, za življenja gre. Zdaj je še veliko večja presežna umrljivost, 15-20% letno odvisno od države, ampak Pithlit samo zamahne z roko, kaj pa je par tisoč mrtvih gor dol.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Pithlit ::

LeQuack je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Covid is still a thing? Nimate drugega dela kot se s tem ukvarjat cele dneve?


Prej so šteli do posameznika natančno vsak primer, top novica dneva, za življenja gre. Zdaj je še veliko večja presežna umrljivost, 15-20% letno odvisno od države, ampak Pithlit samo zamahne z roko, kaj pa je par tisoč mrtvih gor dol.

Zato ker Pithlit zna brat. Nek samomorilček tukaj pa sproti dokazuje da mu to povzroča ogromne težave. Bodisi namerno ali nenamerno. Confirmation bias vas pa napeljuje da pihate v isti rog brez da bi malo premislili. 50k ni ravno 300k kajne? Še manj pa 500k. Ampak to vas ne ustavi da bi malo razmislili o temu komu verjamete. Niti lastnih virov ne razumete, kaj šele kaj bolj kompleksnega.

Pa bo sedaj samomorilček letel in mi razložil da sem jaz tista ki je funkcionalno nepismena, vi mu boste pa ploskali.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

Confirmation bias vas pa napeljuje da pihate v isti rog brez da bi malo premislili. 50k ni ravno 300k kajne? Še manj pa 500k. Ampak to vas ne ustavi da bi malo razmislili o temu komu verjamete. Niti lastnih virov ne razumete, kaj šele kaj bolj kompleksnega.

Slovenski vir citirano:

Več kot 330.000 ljudi s trajnimi stranskimi učinki po cepljenju

Soočajo se s številnimi simptomi, nekateri od njih trajajo že več kot dve leti.


Potem pa sem kasneje našel in tudi sem prilepil nemški vir, kateri pa drugače poroča. Je pa 50.000 še vedno visoka številka ob predpostavki 65.000.000 cepljenih. Torej 1 na vsakih 1300 cepljenih ima resne posledice zaradi cepljenja.

Dimnik ::

Zanimivo res, kako se določeni anticepilčki, nonstop ukvarjajo s cepljenimi, pa koji ku,ac vas to toliko matra......niste cepljeni, živeli boste dolgo pikadajte si mir. Pa mene boli ku,ac, če je kamikazič, pekec, solatko necepljen, če bo imel kakšne posledice, itd....

solatko ::

111111111111 - Od vsega je najbolje upoštevat znanost (v celoti, ne samo dovoljeno) in malo zdrave kmečke logike. Zdravi ljudje si komot zagotovijo lasten imunski sistem, pri bolezni, katera ima manj kot 0,2% smrtnosti, vse drugo je masovna histerija, ki jo povzroči želja po nadziranju množic ali extremnih dobičkih. Pri coroni se je lagalo od prve informacije naprej in se uspešno laže še danes, skoraj tako, kot o demokraciji, kot najboljšem političnem sistemu, v katerem pa je v realnosti več revežev, kot zadovoljnih.

ripmork - Ne moreš imeti nobenih študij, ker se nihče resno ne ukvarja s problemi zaradi cepljenja 1+leto po zadnjem cepljenju. Ko nekdo omeni, da pred cepljenjem ni imel problemov, po cepljenju pa strdki, padec imunskega sistema,... vsak zdravnik odsvetuje FB,... in ugotovi, da je tako poslabšanje splošnega zdravja, nekaj čisto običajnega. Ker se obdukcij umrlih s covid okužbo ni delalo, se niti ne ve, koliko je smrti zaradi tega prehlada in koliko zaradi drugih vzrokov s tem prehladom. Statistika je pač kurba, ki ti pokaže tisto, kar hočeš videt, lahko tudi popolnoma napačno. Če neka država trdi, da so njihovi dohodki odlični, ob tem pa ne da podatka za koliko ljudi, je to statistika, ki ustvarja zelo lažno sliko dejanskega stanja, enako pa je bilo pri kazanju statistike za covid.

Dimnik - Meni pa ni vseeno, če se takšne zajebe pomete pod predprogo v smislu znanstvenih zmot - ops, sorry.
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

Zanimivo res, kako se določeni anticepilčki, nonstop ukvarjajo s cepljenimi, pa koji ku,ac vas to toliko matra......niste cepljeni, živeli boste dolgo pikadajte si mir. Pa mene boli ku,ac, če je kamikazič, pekec, solatko necepljen, če bo imel kakšne posledice, itd....

Vredi je Sandi, ne se sekirat, ker to škodi zdravju (in tudi lepoti). ;)

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Za korono in gripo se ne bom cepil ker nisem v rizični skupini, če bi mi zdravnica priporočala, bi se pa cepil.

Na eni strani označuješ vse, ki se nočejo cepiti proti koroni in gripi za vernike v ploščato Zemljo, za facebook doktorje, za ljudi ki ne verjamejo v znanost... a na drugi strani pa sam napišeš, da se tudi sam ne misliš cepiti proti covidu in gripi, ter sebe ne imenuješ vernika v ploščato Zemljo niti se nimaš za facebook doktorja in se imaš za drugačnega od vseh nas, kateri se tudi ne mislimo cepiti. Kak te to gre skupaj? :)):)):))

@111111111111 - dokler ne boš imel 4 boosterjev v cepilni knjižici in od aprila 2023 že 5. šus, si vse to kar pišeš za druge -> si antivaxxer, vernik v pločato Zemljo, facebook doktor... Zanimivo kako se stvari obračajo in da je toliko ljudi odločilo prestopiti (vključno z @111111111111) med antivaxx.

Kje si se izgubil? Omnicron je blažja in bolj nalezljiva oblika COVID-a, ki je poskrbel za ustavitev in splošno odpornost prebivalstva. Prve različice so bile bistveno bolj nevarne, bi moral izbrskat študije, ki to dokazujejo. Meni kot zdravemu 40+ letniku, se ni potrebno niti se ne priporoča cepiti za gripo, niti za COVID, ker nisem v rizičnih skupinah.

Si vedel, da sedaj zdravniki celo priporočajo zdravljenje zgodnje odkritega COVID-a?

Facebook doktorje označujem predvsem vse tiste, ki popajo različne članke, youtube video material, s katerim naj bi dokazovali, da so cepiva za COVID naredila več škode kot koristi. Ko boste imeli primerno raziskavo, bom z veseljem prisluhnil, prej pa pač ne.

Glede na to, da me uvrščaš med antivaxerje ti postavljam naslednje vprašanje: Ali se boš cepil, če bodo zdravniki rekli, da se je treba proti COVID-u obvezno cepiti?

kamiKaZaA je izjavil:

TL;DR ker mešaš hruške in jabolka.

Na anestezijo bom vedno pristal, ko jo bom potreboval. Nazadnje sem jo, ko so mi mandlje operirali. Cepiva pa bom vedno jemal tista, ki so koristna, dokazano koristna in ki so dala skozi vse faze testiranj in so znani vsi dolgoročni stranski učinki. Nazadnje sem se cepil s specifično imunoterapijo oz. hiposenzibilizacijo. Postopek je trajal več let in sem dobil 50+ vbodov v ramo (1 vbod v ramo na vsakih 5-6 tednov).

Cepivo proti gripi dokazano ni koristno. Torej koristi ti ne, škodi prav tako tudi ne. Zakaj sploh potem jemati nekaj kar ne koristi? Vprašaj tistega, ki jemlje. Cepivo proti covidu, dokazano ni koristno. Torej ti ne koristi, ker lažji potek je tudi imelo več kot 90% ljudi, ki se ni cepilo. Torej koristi ti ne, če pa škodi pa bo pokazal čas (ko bodo vse faze testiranj čez 10+ let končane in bodo znani vsi dolgoročni stranski učinki - cepiva za gripo so to dala skozi in ljudem po cepljenju ne zastaja srček kot je to praksa po covid cepljenju)...

Statistika je bila precej jasna. Cepljenje ni zagotovilo imunosti prebivalstva na COVID, je pa zagotovilo, da imaš več možnosti za blažji potek bolezni. Zato sem se sam tudi dal cepiti, ker so se mi v primeru komplikacij ,možnosti povečale na bolje in je bilo manj verjetno da bom pristal v bolnici.

Pithlit je izjavil:

Covid is still a thing? Nimate drugega dela kot se s tem ukvarjat cele dneve?

Hja nekaj moramo počet, do naslednjega smrtnonosnega virusa. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Od vsega je najbolje upoštevat znanost (v celoti, ne samo dovoljeno) in malo zdrave kmečke logike. Zdravi ljudje si komot zagotovijo lasten imunski sistem, pri bolezni, katera ima manj kot 0,2% smrtnosti, vse drugo je masovna histerija, ki jo povzroči želja po nadziranju množic ali extremnih dobičkih. Pri coroni se je lagalo od prve informacije naprej in se uspešno laže še danes, skoraj tako, kot o demokraciji, kot najboljšem političnem sistemu, v katerem pa je v realnosti več revežev, kot zadovoljnih.

ripmork - Ne moreš imeti nobenih študij, ker se nihče resno ne ukvarja s problemi zaradi cepljenja 1+leto po zadnjem cepljenju. Ko nekdo omeni, da pred cepljenjem ni imel problemov, po cepljenju pa strdki, padec imunskega sistema,... vsak zdravnik odsvetuje FB,... in ugotovi, da je tako poslabšanje splošnega zdravja, nekaj čisto običajnega. Ker se obdukcij umrlih s covid okužbo ni delalo, se niti ne ve, koliko je smrti zaradi tega prehlada in koliko zaradi drugih vzrokov s tem prehladom. Statistika je pač kurba, ki ti pokaže tisto, kar hočeš videt, lahko tudi popolnoma napačno. Če neka država trdi, da so njihovi dohodki odlični, ob tem pa ne da podatka za koliko ljudi, je to statistika, ki ustvarja zelo lažno sliko dejanskega stanja, enako pa je bilo pri kazanju statistike za covid.

Dimnik - Meni pa ni vseeno, če se takšne zajebe pomete pod predprogo v smislu znanstvenih zmot - ops, sorry.

Solatko, spet malo blodiš, pokazal pa nisi še niti ene relavantne študije, ki bi jo lahko resno vzeli. Vse vlečeš iz nekih svojih zaključkov, od kolegov, ki so živi ker se niso cepili in mrtvih tistih, ki so se cepili. Skrata ne da se te jemati resno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
19 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252205966 (80064) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898492 (75930) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477948 (59450) BigWhale

Več podobnih tem