» »

Koliko bo štromar vreden čez 10 let?

Koliko bo štromar vreden čez 10 let?

««
26 / 48
»»

Holedino ::

Veliko več si lahko privošči ljub višji najemnini. SIcer pa stanovanja najema samo okrog 10 % ljudi statistično, večina živi v svojih stanovanjih ali pa stanovanjih svojih staršev ali sorodnikov (ne v istem kot so starši, ampak starši dajo sinu svojo ta drugo stanovanje v uporabo).

Valvoline ::

Ah ja, mamin genij inginercek je pa zdaj izracunal da je najboljse ce avta sploh nimas, ker mamica ne da za registracijo ter gorivo. Sedi 5+.
:))

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Mislim če si staram mama ki gre 2 km dnevno do trgovine v zjebanem 15 let starem Cliotu potem bi morda lahko prišel s stroškov 100 EUR na mesec, 60.000 EUR v 50 letih skozi.
Starih mam je vec kot si mislis. Brez stare mame tudi ti nebi tukaj bluzil.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

In potem lahko veselo crknes v svoji majhni mescanski luknjici in revmastimi koleni od revnega masiranja po mrazu in dezju.


Nič ne crkneš, obstajajo stvar ki se ji reče rokavice in palerina. Ampak dežja ni 95 % časa takrat ko se nekam odpraviš. Je vožnja s kolesom prevelik sacrifice v zameno za to da si vsako leto pol leta na počitnicah v deželah tretjega sveta ali na Havajih?
Valvorine spet trola, kot sem ti povedal že več kot 10 let ne živim pri starših in si vse plačujem iz svojega dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Holedino je izjavil:

Veliko več si lahko privošči ljub višji najemnini. SIcer pa stanovanja najema samo okrog 10 % ljudi statistično, večina živi v svojih stanovanjih ali pa stanovanjih svojih staršev ali sorodnikov (ne v istem kot so starši, ampak starši dajo sinu svojo ta drugo stanovanje v uporabo).

Poznam ljudi iz Münchna brez avta, to so pravi revezi. Za flat dajo vec, kot jaz ja flat + dva avta. Jedo pa vsak dan kitajske instant testenine.
Aja pa zivijo v luknji sredn najbolj nabasanega bloka.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Holedino ::

Si brez avta, denar ki bi ga drugače dajal za avto daš v delnice in sklade in živiš kot bogataš, "pol leta vsako leto na Havajih", masaže, potovanja, razvajanje, ni da ni, vse kar moraš v zameno za to narest je da se voziš s kolesom. Za razmislit je.. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Holedino je izjavil:

In potem lahko veselo crknes v svoji majhni mescanski luknjici in revmastimi koleni od revnega masiranja po mrazu in dezju.


Nič ne crkneš, obstajajo stvar ki se ji reče rokavice in palerina. Ampak dežja ni 95 % časa takrat ko se nekam odpraviš. Je vožnja s kolesom prevelik sacrifice v zameno za to da si vsako leto pol leta na počitnicah v deželah tretjega sveta ali na Havajih?
Valvorine spet trola, kot sem ti povedal že več kot 10 let ne živim pri starših in si vse plačujem iz svojega dela.

Ja je. Havaji so brezveze. Vsako nedeljo z cabrioletom po pokrajini je veliko lepse in stanovanje na podezelju z vrtickom.
Neprecenljivo, ampak ti mladi mamin blokar tega ne ves.

Holedino je izjavil:

Si brez avta, denar ki bi ga drugače dajal za avto daš v delnice in sklade in živiš kot bogataš, "pol leta vsako leto na Havajih", masaže, potovanja, razvajanje, ni da ni, vse kar moraš v zameno za to narest je da se voziš s kolesom. Za razmislit je.. ;)

Ne splaca se. Od denarja, ki lezi v skladih nimas nic. Ga je treba tudi dvignit, potem pa ne lezi vec. Zacaran krog.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Holedino ::

Mamin blokar hahahah, nimam nič z mamo, sem ti že povedal da se motiš o meni. Razmisli, večina ljudi res avto ima po defaultu, kot da so na neke vrste "avtopilotu", ima ga zato ker ga večina ljudi ima in ponavljajo za njimi. Razmislili seveda niso. Pa se res splača dat 600.000 € v 50 letih zato da imaš avto? Z tem denarjem ki bi ga namesto v avto dajal v delnice da bi se obrestoval bi lahko živel kot bogataš..

m0LN4r ::

Holedino je izjavil:

Mamin blokar hahahah, nimam nič z mamo, sem ti že povedal da se motiš o meni. Razmisli, večina ljudi res avto ima po defaultu, kot da so na neke vrste "avtopilotu", ima ga zato ker ga večina ljudi ima in ponavljajo za njimi. Razmislili seveda niso. Pa se res splača dat 600.000 € v 50 letih zato da imaš avto? Z tem denarjem ki bi ga namesto v avto dajal v delnice da bi se obrestoval bi lahko živel kot bogataš..

Se splaca ja. Razlogov je neskoncno mnogo, ampak se ne splaca razlagati nekomu, ki tega ne bi razumel o cem se gre.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

Molnar eno samo stvar te prosim: DAJ POGLEJ TA VIDEO CELEGA PROSIM! Pol mi pa povej svoje mnenje. Ne nekaj na pamet. Poglej ga. Celega. Ne samo minute.
The Insane Cost of Cars


m0LN4r je izjavil:

Holedino je izjavil:

Mamin blokar hahahah, nimam nič z mamo, sem ti že povedal da se motiš o meni. Razmisli, večina ljudi res avto ima po defaultu, kot da so na neke vrste "avtopilotu", ima ga zato ker ga večina ljudi ima in ponavljajo za njimi. Razmislili seveda niso. Pa se res splača dat 600.000 EUR v 50 letih zato da imaš avto? Z tem denarjem ki bi ga namesto v avto dajal v delnice da bi se obrestoval bi lahko živel kot bogataš..

Se splaca ja. Razlogov je neskoncno mnogo, ampak se ne splaca razlagati nekomu, ki tega ne bi razumel o cem se gre.


Hočeš povedati da te družba z svojim zasmehovanjem tistih, ki nimajo avta sili da imaš avto, pa četudi ga drugače ne bi imel? Zanimivo ane.. :) ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Ze pri Opel Corsa cost you 6704€/ year je dovolj, da se ne splaca tega sranja gledati naprej.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

To so podatki iz znanstvene študije, visoko usposobnjeni strokovnjaki so jih izračunali..tvoja nepripravljenost da si vzameš 20 minut za video pa vse pove. IGnorant si.

m0LN4r ::



Holedino je izjavil:

To so podatki iz znanstvene študije, visoko usposobnjeni strokovnjaki so jih izračunali..tvoja nepripravljenost da si vzameš 20 minut za video pa vse pove. IGnorant si.

Novinarji in youtuberji niso znanstveniki, to ves?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Holedino ::

m0LN4r je izjavil:



Holedino je izjavil:

To so podatki iz znanstvene študije, visoko usposobnjeni strokovnjaki so jih izračunali..tvoja nepripravljenost da si vzameš 20 minut za video pa vse pove. IGnorant si.

Novinarji in youtuberji niso znanstveniki, to ves?


Ne. Študijo so naredili znanstveniki, ne novinarji. Novinarji samo predstavijo rezultate. To na tvoji sliki jasno kaže 354 € na mesec, kar je enako 218.400 € v 50 letih! Zdej pa prištej še gorivo, te bo glava pekla!

m0LN4r ::

m0LN4r je izjavil:

Ze pri Opel Corsa cost you 6704€/ year je dovolj, da se ne splaca tega sranja gledati naprej.

Mene stane corsa, ker sem zvesta stranka 400-450€ na leto. Njega pa 6700€.
Lej ce si butast, si pac butast.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

Butast si ti, ne jaz, menda znanstveniki bolj vejo od tebe. Al misliš da si ti pametnejši od vseh znanstvenikov in strokovnjakov? Daj prosim ne bi tak ignorant in poglej cel video. Al pa vsaj 10 minut, daj prosim te ne bit tak ignorant.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Lej med 450EUR in 6700EUR je ogromna razlika.

Za mojo stevilko, ti jaz lahko takoj izpolnim URADNI obrazec in posljem pogodbo za podpisat. Za tvojih 6700EUR potegnjenih iz riti pa ga obrazca in predracuna ni nikjer.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Valvoline ::

50 let da te mamica subvencionira? Hm.... Vse je mozno, napredna medicina pa to...
:))
Pro ka te vprasajo na razgovoru za siht je to ce imas izpit za avto ter lastni prevoz, ce ne ti itak takoj pokazejo vrata. Kak bi mamin inginercek tega vedel ce ni bil nikoli na razgovoru za zaposlitev. Ve pa vse o evjih kljub temu da volana se ni povohal.
LOOOL

Zgodovina sprememb…

Holedino ::

Lej med 450EUR in 6700EUR je ogromna razlika.


450 EUR mesečno je 5400 EUR na leto, kar ni kaj dosti manj od 6700 EUR. In odvisno je od specifičnega modela in malo tudi od specifične države, študija je delana za Nemčijo. Ampak tudi v Sloveniji ni kaj dosti drugače. Valvorine trola kot po navadi, mene nihče ne subvencionira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Holedino je izjavil:

Butast si ti, ne jaz, menda znanstveniki bolj vejo od tebe. Al misliš da si ti pametnejši od vseh znanstvenikov in strokovnjakov? Daj prosim ne bi tak ignorant in poglej cel video. Al pa vsaj 10 minut, daj prosim te ne bit tak ignorant.

Se enkrat, individualni privat prevoz, ki nas pripelje kadarkoli, kamorkoli je neprecenljiv, ampak ti tega ne razumes, ker si pac hejter v osnovi.
Ne mores razumeti stvari, ki jih nisi uzival.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

Valvorine, si pogledal CEL ta video? Ko boš me zanima tvoj komentar. Seriously.


Pro ka te vprasajo na razgovoru za siht je to ce imas izpit za avto ter lastni prevoz, ce ne ti itak takoj pokazejo vrata. Kak bi mamin inginercek tega vedel ce ni bil nikoli na razgovoru za zaposlitev. Ve pa vse o evjih kljub temu da volana se ni povohal.
LOOOL

Trolaš. Motiš se o meni, sem ti že povedal. Tole z šihtom je pa tvoj izgovor v glavi, v resnici za večino šihtov ne zahtevajo da imaš avto, le to da se vsak dan prikažeš na šihtu ob tej in tej uri (od 7:00 do 9:00) pa delaš 8 ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Holedino je izjavil:

Lej med 450EUR in 6700EUR je ogromna razlika.


450 EUR mesečno je 5400 EUR na leto, kar ni kaj dosti manj od 6700 EUR. In odvisno je od specifičnega modela in malo tudi od specifične države, študija je delana za Nemčijo. Ampak tudi v Sloveniji ni kaj dosti drugače. Valvorine trola kot po navadi, mene nihče ne subvencionira.

Ja sej, celo lizing je drazji. Ce pa kupim na kes in zvozim do konca pa je se dosti manj. Anyway, ampak nadaljujmo tukaj.
individualni privat prevoz, ki nas pripelje kadarkoli, kamorkoli je neprecenljiv, ampak ti tega ne razumes, ker si pac hejter v osnovi.
Ne mores razumeti stvari, ki jih nisi uzival.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

m0LN4r je izjavil:

Holedino je izjavil:

Butast si ti, ne jaz, menda znanstveniki bolj vejo od tebe. Al misliš da si ti pametnejši od vseh znanstvenikov in strokovnjakov? Daj prosim ne bi tak ignorant in poglej cel video. Al pa vsaj 10 minut, daj prosim te ne bit tak ignorant.

Se enkrat, individualni privat prevoz, ki nas pripelje kadarkoli, kamorkoli je neprecenljiv, ampak ti tega ne razumes, ker si pac hejter v osnovi.
Ne mores razumeti stvari, ki jih nisi uzival.


Kako je nisem užival? Seveda sem jo. Avto je strošek da glava peče ko poračunaš koliko te vse skupaj stane, zato pa tudi trdim da je avto prekletstvo sodobnega sveta in če se malo potrudiš se da živeti brez njega (in z občasnim najemanjem avta /carsharingom).

Ce pa kupim na kes in zvozim do konca pa je se dosti manj.


Je pa še vedno ranga 350.000 € v 50 letih če voziš bolj stare avte in 500.000 do 700.000 € v 50 letih če voziš nove avte. In večina ne kupi in zvozi do konca, ampak kupi in proda in spet kupi ipd, kar je še veliko več zgubljenega keša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

Valvoline ::

Holedino je izjavil:

Valvorine, si pogledal CEL ta video? Ko boš me zanima tvoj komentar. Seriously.

Sn ze povedal, tvoj prijatelj mamin sincek, move along.

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:


Se pravi, si se zlagal, ker za 500 evrov ni bil avto 11x servisiran, ampak niti 1x, v 11 letih nisi zamenjal zavorne tekočine, antifriza, napolnil klime, zamenjal ploščic, tudi ta o vseh filtrih za 9 evrov je malo bosa.
Niti nimaš porabe 6 do 7, ampak jo na 6,5 "lahko spraviš". Same laži.

vidim da te izredno boli ker maš namška jajca ki jih moraš stalni nekaj servisirat pa stalno nekaj menjat.
na tem avtu se na 150k kilometrov menja vodna pumpa (49€) in hladilna tekočina, en jermen (16€) ki vse poganja (avto ima ketno, ki se jo samo preveri, jermen pa poganja klimo, vodno pumpo in alternator), pa zamenjal bom ploščice 50€ in menjal zavorno tekočino. vse skupaj bo pa še vedno ceneje, kot redni servis za kakega "prestižnega" nemca.

in ja avto je bil servisiran vsakih 15k kilometrov.

Valvoline ::

Holedino je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Holedino je izjavil:

Butast si ti, ne jaz, menda znanstveniki bolj vejo od tebe. Al misliš da si ti pametnejši od vseh znanstvenikov in strokovnjakov? Daj prosim ne bi tak ignorant in poglej cel video. Al pa vsaj 10 minut, daj prosim te ne bit tak ignorant.

Se enkrat, individualni privat prevoz, ki nas pripelje kadarkoli, kamorkoli je neprecenljiv, ampak ti tega ne razumes, ker si pac hejter v osnovi.
Ne mores razumeti stvari, ki jih nisi uzival.


Kako je nisem užival? Seveda sem jo. Avto je strošek da glava peče ko poračunaš koliko te vse skupaj stane, zato pa tudi trdim da je avto prekletstvo sodobnega sveta in če se malo potrudiš se da živeti brez njega (in z občasnim najemanjem avta /carsharingom).

Ce pa kupim na kes in zvozim do konca pa je se dosti manj.


Je pa še vedno ranga 350.000 € v 50 letih če voziš bolj stare avte in 500.000 do 700.000 € v 50 letih če voziš nove avte. In večina ne kupi in zvozi do konca, ampak kupi in proda in spet kupi ipd, kar je še veliko več zgubljenega keša.

Carsharing je popolna neumnost, 10x drazje kot lastnistvo.

nejc_nejc ::

Razmislili seveda niso. Pa se res splača dat 600.000 EUR v 50 letih zato da imaš avto? Z tem denarjem ki bi ga namesto v avto dajal v delnice da bi se obrestoval bi lahko živel kot bogataš..

Spet hruške in jabolka v isti košari.

Ti gledaš od danes proti 2072.
Pa poglej rikverc. Vse se postavi na glavo, a ne.
Za strojnika malo cudno razmišljaš.
Sem ti ze prej napisal, z nukico na vrtu, bom cez 1000 let na 0. Strom bo pa zastojn, plugin.

Zgodovina sprememb…

Holedino ::

Valvoline je izjavil:

Holedino je izjavil:

Valvorine, si pogledal CEL ta video? Ko boš me zanima tvoj komentar. Seriously.

Sn ze povedal, tvoj prijatelj mamin sincek, move along.


To ni NOBEN ARGUMENT! Debatira se z argumenti. Kar si ti tukaj napisal je AD HOMINEM LOGICAL FALLACY!
https://www.logicallyfallacious.com/log...

Tip: When others verbally attack you, take it as a compliment to the quality of your argument. It is usually a sign of desperation on their part. Si desprate ker ne držijo tvoje pravljice? SLikica zate:


nejc_nejc je izjavil:

Razmislili seveda niso. Pa se res splača dat 600.000 EUR v 50 letih zato da imaš avto? Z tem denarjem ki bi ga namesto v avto dajal v delnice da bi se obrestoval bi lahko živel kot bogataš..

Spet hruške in jabolka v isti košari.

Ti gledaš od danes proti 2072.
Pa poglej rikverc. Vse se postavi na glavo, a ne.
Za strojnika malo cudno razmišljaš.
Sem ti ze prej napisal, z nukico na vrtu, bom cez 1000 let na 0. Strom bo pa zastojn, plugin.


Ne. Toliko te stane če se bencin ali dizel ne bo nič podražil. Če se bo te bo stal še več... ..

Valvoline je izjavil:

Holedino je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Holedino je izjavil:

Butast si ti, ne jaz, menda znanstveniki bolj vejo od tebe. Al misliš da si ti pametnejši od vseh znanstvenikov in strokovnjakov? Daj prosim ne bi tak ignorant in poglej cel video. Al pa vsaj 10 minut, daj prosim te ne bit tak ignorant.

Se enkrat, individualni privat prevoz, ki nas pripelje kadarkoli, kamorkoli je neprecenljiv, ampak ti tega ne razumes, ker si pac hejter v osnovi.
Ne mores razumeti stvari, ki jih nisi uzival.


Kako je nisem užival? Seveda sem jo. Avto je strošek da glava peče ko poračunaš koliko te vse skupaj stane, zato pa tudi trdim da je avto prekletstvo sodobnega sveta in če se malo potrudiš se da živeti brez njega (in z občasnim najemanjem avta /carsharingom).

Ce pa kupim na kes in zvozim do konca pa je se dosti manj.


Je pa še vedno ranga 350.000 € v 50 letih če voziš bolj stare avte in 500.000 do 700.000 € v 50 letih če voziš nove avte. In večina ne kupi in zvozi do konca, ampak kupi in proda in spet kupi ipd, kar je še veliko več zgubljenega keša.

Carsharing je popolna neumnost, 10x drazje kot lastnistvo.


Ne drži, če ne rabiš avta vsak dan definitivno ne drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

WizzardOfOZ ::

car sharing je brez veze. za metrote, ki živijo v centru mest, če se moraš pa malo dlje peljat, te pride pa že predrago, je pa potem že ceneje enga twingota za 300EUR kupit pa se vozit. pride konkretno ceneje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Avta ne rabijo druzbeni izmecki, junkiji, socijalkarji, vecni studenti itn.

WizzardOfOZ ::

Valvoline je izjavil:

Avta ne rabijo druzbeni izmecki, junkiji, socijalkarji, vecni studenti itn.

samo ti ne dojamejo tega, pa propagirajo ev ponavadi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Holedino ::

Valvoline je izjavil:

Avta ne rabijo druzbeni izmecki, junkiji, socijalkarji, vecni studenti itn.


Ne drži, marsikdo v mestu zelo lepo živi brez njega, in si zaradi prihrankov lahko mnogo stvari več privošči, ne pa za životari in kot se dostikrat zgodi "še za kruh" in položnice nima..

WizzardOfOZ je izjavil:

car sharing je brez veze. za metrote, ki živijo v centru mest, če se moraš pa malo dlje peljat, te pride pa že predrago, je pa potem že ceneje enga twingota za 300EUR kupit pa se vozit. pride konkretno ceneje.


Ne drži. Oziroma drži če avto rabiš vsak dan. Ampak nihče ki se gre car sharing ne rabi avta vsak dan. Če ga pa rabiš enkrat na 3 dni ali manj, potem pa definivno ne drži. EV je pa ravno tako avto, še vedno stane dosti več kot da avta ne bi imel, vendar pa EV ljub temu stane 2 do 3x manj od avtomobila na naftne derivate ko gledamo overall vse stroške v življenjski dobi avta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

nejc_nejc ::

Ne. Toliko te stane če se bencin ali dizel ne bo nič podražil. Če se bo te bo stal še več... ..


Ja in 2072 bom za 350.000... kupil enako stevilo, piksen pira (ali kaj drugega) kot danes.

m0LN4r ::

Glej holedino, ti lepo sedi v svoji luknji, goni kolo.
Jaz se bom pa zdej vsedel v udoben sedez v avtu in sel na grill do kolega, po kosilu tam pobral eno kolegico in bova cruzala po pokrajini, poslusala road trip muzko in se ustavila na bolj privat koscku jezera, kjer naju nihce ne bo motil, bova malce uzivala in nato nadaljevala pot do mesta, kjer se dobimo na pijaci z naslednjo rundo kolegov. Potem pa ce se mi zalusta grem al na obisk k sorodnikom ali pa na en drug b-day party, kam bi naceloma moral it in se bom vrnil v poznih vecernih urah, jutr zjutri pa bomo vidl kam me bo nesla pot, je praznik prinas, mogoce spet kak roadtrip izlet. Mogoce se pa z enim tankom pripeljem do tvojih vrat, ti dam eno klofuto in brez da bi polnil avta pri tebi, vsedem in odpeljem nazaj domov.

Niti ene sekunde se ne bom ukvarjal z "polnenjem" ali javnim prometom za reveze.

vrum vruuuum, papa. Poslji nam kaksno sliko z HAVAJEV !
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

nejc_nejc je izjavil:

Ne. Toliko te stane če se bencin ali dizel ne bo nič podražil. Če se bo te bo stal še več... ..


Ja in 2072 bom za 350.000... kupil enako stevilo, piksen pira (ali kaj drugega) kot danes.



Ali pa boš denar ki ga drugače dajal za avto vlagal da se ti bo obrestoval in si vsako leto privoščil pol leta počitnic in potovanj v tujih krajih. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::


Ne drži, marsikdo v mestu zelo lepo živi brez njega, in si zaradi prihrankov lahko mnogo stvari več privošči, ne pa za životari in kot se dostikrat zgodi "še za kruh" in položnice nima..
Ja privosci si poloznico za kurjavo. HAHAHAHA, zato pa se z vreckami vlaci po mestu. HAHAHAHA.

Kje imas sliko iz havajev?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

m0LN4r je izjavil:

Glej holedino, ti lepo sedi v svoji luknji, goni kolo.
Jaz se bom pa zdej vsedel v udoben sedez v avtu in sel na grill do kolega, po kosilu tam pobral eno kolegico in bova cruzala po pokrajini, poslusala road trip muzko in se ustavila na bolj privat koscku jezera, kjer naju nihce ne bo motil, bova malce uzivala in nato nadaljevala pot do mesta, kjer se dobimo na pijaci z naslednjo rundo kolegov. Potem pa ce se mi zalusta grem al na obisk k sorodnikom ali pa na en drug b-day party, kam bi naceloma moral it in se bom vrnil v poznih vecernih urah, jutr zjutri pa bomo vidl kam me bo nesla pot, je praznik prinas, mogoce spet kak roadtrip izlet. Mogoce se pa z enim tankom pripeljem do tvojih vrat, ti dam eno klofuto in brez da bi polnil avta pri tebi, vsedem in odpeljem nazaj domov.

Niti ene sekunde se ne bom ukvarjal z "polnenjem" ali javnim prometom za reveze.

vrum vruuuum, papa. Poslji nam kaksno sliko z HAVAJEV !


Za kolegico enkrat na teden tisti brez avta lahko avto najame in počne vse to kar si napisal, pa ga kljub temu pride mnogo ceneje, z prihranki ki jih vlaga v delnice in sklade pa živi kot bogataš, vsako leto pol leta na Havajih ali na Tajskem.

Mogoce se pa z enim tankom pripeljem do tvojih vrat, ti dam eno klofuto

Potem te pa jaz knockputam z bejzbol kijem po gopcu lol.

Niti ene sekunde se ne bom ukvarjal z "polnenjem"


Pri električnem avtu se ravno tako ne rabiš ukvarjat s polnjenjem. Razen ene 2 dni NA LETO ko se pelješ greš na dopust. Za vse vsakodnevne vožnje je 500 km več kot zadosti dometa da zdrži cel dal BREZ filanja na poti. EV je efektivno 2 do 5x cenejši avto overall od bencinskega in nudi enako ugodje. Amapak tudi Ev seveda ni tako poceni kot kolo, to je pa jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Ti naredi najprej izpit, sele po tistem bos lahko sploh razmisljal o najemu avta.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Holedino ::

m0LN4r je izjavil:


Ne drži, marsikdo v mestu zelo lepo živi brez njega, in si zaradi prihrankov lahko mnogo stvari več privošči, ne pa za životari in kot se dostikrat zgodi "še za kruh" in položnice nima..
Ja privosci si poloznico za kurjavo. HAHAHAHA, zato pa se z vreckami vlaci po mestu. HAHAHAHA.

Kje imas sliko iz havajev?


Ne, privošči si mnogo več počitnic in luksznega razvajanja v najetih vilah z bazeni nekje v deželah tretjega sveta. Pol leta potovanj in razvajanja vsako leto, ti pa namesto tega životariš in faraš ko živina vsako leto. Razmisli malo. ;);) Mam že izpit, avto ravno tako, ampak ga bom prodal in se ga znebil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::

Holedino je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Ne drži, marsikdo v mestu zelo lepo živi brez njega, in si zaradi prihrankov lahko mnogo stvari več privošči, ne pa za životari in kot se dostikrat zgodi "še za kruh" in položnice nima..
Ja privosci si poloznico za kurjavo. HAHAHAHA, zato pa se z vreckami vlaci po mestu. HAHAHAHA.

Kje imas sliko iz havajev?


Ne, privošči si mnogo več počitnic in luksznega razvajanja v najetih vilah z bazeni nekje v deželah tretjega sveta. Pol leta potovanj in razvajanja vsako leto, ti pa namesto tega životariš in faraš ko živina vsako leto. Razmisli malo. ;);) Mam že izpit, avto ravno tako, ampak ga bom prodal in se ga znebil.

Z konzervami v rukzaku, v hostelih s 6 osebami v eni sobi. Hahaha. BBL, treba it.
Avto pa ni treba najemat, ker me caka sparkiran pred vrati, vedno.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

nejc_nejc ::

Holedino je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

Ne. Toliko te stane če se bencin ali dizel ne bo nič podražil. Če se bo te bo stal še več... ..


Ja in 2072 bom za 350.000... kupil enako stevilo, piksen pira (ali kaj drugega) kot danes.



Ali pa boš denar ki ga drugače dajal za avto vlagal da se ti bo obrestoval in si vsako leto privoščil pol leta počitnic in potovanj v tujih krajih. :)


No tle se pa vidi, da pojma nimas, ampak res, razvajen mulc s polno ritjo. Vlagal denar... Koliko si ga že ti vložil in dnevno bdel nad njim.....za dnar iz dnara delat rabis kr nekaj cajta na dan. Tako, da ne bluzi youtube in wikipedija znanstvenik.
Aja pa kartico s hawajev poslji.

Valvoline ::

Kaksen je to v bistvu beden in pateticen lajf brez avta.... brrrrr.... ne morem si prestavljat, bog pomagaj...
:D

WizzardOfOZ ::

Holedino je izjavil:


Ne, privošči si mnogo več počitnic in luksznega razvajanja v najetih vilah z bazeni nekje v deželah tretjega sveta. Pol leta potovanj in razvajanja vsako leto, ti pa namesto tega životariš in faraš ko živina vsako leto. Razmisli malo. ;);) Mam že izpit, avto ravno tako, ampak ga bom prodal in se ga znebil.

meni do razvajanja po nekih patetičnih vilah ravno ni, poznam pa jih. sem po tretjem svetu prevozil ogromno kilometrov. ampak te zadeve v tretjem svetu so izredno poceni za naše razmere. pa vidiš tudi bolj malo - flašo pa ogromno hrane.
če greš pa tja s svojim avtom(ker tudi gorivo je tam konkretno cenejše) pa imaš marsikaj za videt.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Holedino ::

m0LN4r je izjavil:

Holedino je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Ne drži, marsikdo v mestu zelo lepo živi brez njega, in si zaradi prihrankov lahko mnogo stvari več privošči, ne pa za životari in kot se dostikrat zgodi "še za kruh" in položnice nima..
Ja privosci si poloznico za kurjavo. HAHAHAHA, zato pa se z vreckami vlaci po mestu. HAHAHAHA.

Kje imas sliko iz havajev?


Ne, privošči si mnogo več počitnic in luksznega razvajanja v najetih vilah z bazeni nekje v deželah tretjega sveta. Pol leta potovanj in razvajanja vsako leto, ti pa namesto tega životariš in faraš ko živina vsako leto. Razmisli malo. ;);) Mam že izpit, avto ravno tako, ampak ga bom prodal in se ga znebil.

Z konzervami v rukzaku, v hostelih s 6 osebami v eni sobi. Hahaha. BBL, treba it.
Avto pa ni treba najemat, ker me caka sparkiran pred vrati, vedno.


Ne. Z vilami z bazeni. Na Tajskem za 20 do 50 EUR na noč dobiš vilo z bazeni v nekaterih mestih. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

m0LN4r ::




Tretji svet oz. med reveze. Kjer je nihovih 10 zvezdic kot nasih 3.

Jaz ne maram te revscine, je blizu dosti lepse in sem tam v treh urah:
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

nejc_nejc ::

S Tajsko in Hawaji si pa res patetičen.

Holedino ::

Ne. Za 20 do 50 EUR na noč imaš lepo vilo z bazenom ponekod.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

nejc_nejc ::

Holedino je izjavil:

Ne. Za 20 do 50 € na noč imaš lepo vilo z bazenom ponekod.

In kaj ima to veze z avtom...

Holedino ::

nejc_nejc je izjavil:

S Tajsko in Hawaji si pa res patetičen.

Ne nisem. Sam povem kaj vse bi si lahko človek privoščil če avta ne bi imel in bi tiste 600.000 € ki jih v 50 letih porabi za avte vlagal v delnice in sklade in si s tem privoščil luksuz. A klasični "Slovencelj" ima raje avto in životari..

nejc_nejc je izjavil:

Holedino je izjavil:

Ne. Za 20 do 50 € na noč imaš lepo vilo z bazenom ponekod.

In kaj ima to veze z avtom...


Veliko. Spemljaj debato, ne pa samo uletet notr ko z lune, prebrat zadnji post in potrolat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Holedino ()

nejc_nejc ::

Tale tvoj luksus je luksus, ki je všeč tebi. Meni recimo niti pod razno ni.
Jest se vsedem v gare in grem brez razmišljanja kamor cem tisti trenutek. In glej slucaj, vedno je kaka pumpa na 500km, da dofilam.
Aja, koliko pa imas v delicah in kaksen donos na mesec, nam plebejcem prosim razloži.
««
26 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri električni avto? (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Na cesti
2708241197 (2840) DamijanD
»

Resnica o škodljivosti dizla (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1058125397 (85462) D3m
»

Norvežani bodo že prihodnje leto kupovali le še električne avtomobile (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
68163368 (43208) gruntfürmich
»

rabljen poceni ev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19130196 (25001) hojnikb

Umazana resnica o motorju z notranjim zgorevanjem: 8 milionov smrti vsako leto + more (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25632577 (29108) bluefish

Več podobnih tem