» »

Glavna vožnja

Glavna vožnja

anabanana123 ::

Pozdravljeni!
Čez 2 tedna imam glavno vožnjo. Začetek vožnje ima na Cesti dveh cesarjev 176, Ljubljana. Zanima me, po kakšnih poteh vas je ocenjevalec peljal na vožnji( po kateri avtocesti, po katerih stranskih ulicah, ), tisti ki ste začeli na istem naslovu kot jaz.
(Prosim čim bolj natančno mi opišite pot).
Hvala za odgovor

M-XXXX ::

Zakaj in kako bi ti to lahko kaj pomagalo?
Če znaš voziti (pa malo sreče) boš naredila, drugače boš pa še ene 2-3h dodala vožnjam.

anabanana123 ::

Zanima me zato, da se lahko malo spoznam z zemljevidom (ker nisem iz ljubljane), da se bolje psihično pripravim in da nebom tok živčna.

donvito ::

anabanana123 je izjavil:

Zanima me zato, da se lahko malo spoznam z zemljevidom (ker nisem iz ljubljane), da se bolje psihično pripravim in da nebom tok živčna.

Zakaj, saj ti tako on govori kam pelji. Zakaj delaš v Lj-ni, in ne v matični občini? :)

Kapitan Jack ::

anabanana123 je izjavil:

Zanima me zato, da se lahko malo spoznam z zemljevidom (ker nisem iz ljubljane), da se bolje psihično pripravim in da nebom tok živčna.

Rajsi odnehaj, ker takih ne rabimo na cesti. Ce se ne znas voziti, se prej nauci in vplacaj dodatnih 10-20ur.

tetriandoch ::

Verjetno ste se asi že rodili za volanom in se že znate vozit. Še noben se eni naučil vozit v avtošoli, pa tudi asi se niste, ampak ste se naučili ko ste vozili sami. Mene pa motijo Italjani, pa doktorji, ki vozijo 50 po ravni cesti zjutraj, ko se ljudje vozijo v šiht. Pa tisti, ki vozijo 60 v naselju in izven njega. Pa mislim, da je prav malo mladih voznikov vmes.

anabanana123 je izjavil:

Zanima me zato, da se lahko malo spoznam z zemljevidom (ker nisem iz ljubljane), da se bolje psihično pripravim in da nebom tok živčna.


Kar pogumno na vožnjo pa bo. Poglej si širšo okolico. Težko je reči, kam te bo komisija peljala. Sam nisem iz LJ, pa tudi izpit sem delal v svoji sosednji opčini(Postojna). Več pa bo povedal kdo iz LJ, seveda če ni vozniški as, ki je pozabil da je tudi on enkrat delal izpit. Morda takrat, ko je bilo na cesti 10 avtov in ne danes, ko jih srečaš 20 v 15 minutah. Pa srečno.

Zgodovina sprememb…

Klamzi ::

Brezveze se sekirat, sigurno znaš dovolj da ga uspešno opraviš, tako da samo mirno, brez panike ;)
Kje si pa opravljala ure vožnje?

P.S. Če se ti slučaaajno kje zalomi pa tud nebo konec sveta ane

Tody ::

Ljubljana ni težka za vozit. Če te je strah semaforjev se pač pelji malo po ljubljani. Od dolgega mosta do urgence. Gledal bo ce se znas kontrolirat in vozit 50 po letališki in bočno parkirat na parkirišču kjer so črte. Pazi na ogledala, smernike in da nobenega ne izsiliš. Tudi čez rondo Tomačevo se splača zapeljat.

Srečno

starfotr ::

Bolj pomembno je, da znaš parkirat bočno, kot pa pa veš, kje bo potekala vožnja.

Izkoristi pospeševalni pas in zavriralni pas, drži ustrezno razdaljo.

To je to.

ZveeZ ::

Instruktor bo najbolje vedel kam bi te komisija lahko peljala.
Sklepam, da bos pred glavno voznjo se kaj vozila.
Takrat bo tudi primeren cas, da poves instruktorju v cemu si nesigurna, da stvar obnovite.

IL_DIAVOLO ::

Tody je izjavil:

Ljubljana ni težka za vozit. Če te je strah semaforjev se pač pelji malo po ljubljani. Od dolgega mosta do urgence. Gledal bo ce se znas kontrolirat in vozit 50 po letališki in bočno parkirat na parkirišču kjer so črte. Pazi na ogledala, smernike in da nobenega ne izsiliš. Tudi čez rondo Tomačevo se splača zapeljat.

Srečno


Ljubljana je najtežja za vozit. To je dejstvo, tak da ce je druga opcija, si naredi uslugo in ne delat izpita v Ljubljani.

Jaz vem, da ne bi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

delavec44 ::

Zakaj bi bila Ljubljana najtežja? Sediš v gužvi pol ure in je. Semaforizacija je ustrezna kar pa ne upam trditi za druge kraje.

starfotr ::

Če je LJ težka za vozit, potem ne sme obstajati možnost, da se taki osebi podeli licenco za vožnjo.

Niti ne sme iti vozit v tujino.

c3p0 ::

Pokliči Niko Kovač za nasvet. Za tortico ti pove vse trike, ampak ne jih upoštevat.

IL_DIAVOLO ::

delavec44 je izjavil:

Zakaj bi bila Ljubljana najtežja? Sediš v gužvi pol ure in je. Semaforizacija je ustrezna kar pa ne upam trditi za druge kraje.


Drugje ni toliko pasov za razvrščanje, kar se tiče Slovenije.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

bemfa ::

Sej če se narobe razvrstiš ne padeš. Paziš, da zapelješ kamor določa prometni pas (ne narediš prekrška) in na primernem mestu obrneš. Zapraviš 10 minut :D

delavec44 ::

A maš lahko navigacijo vklopljeno v teh modernih časih?

starfotr ::

Saj maš 2 človeka, v avtu, katere voziš naokoli in poznajo LJ. Kaj rabiš navigacijo?

delavec44 ::

Boljše ti povejo na kateri pas moraš iti pred križiščem. Če je to pač problem.

IgorCardanof ::

Imajo res toliko različnih poti, po katerih te lahko peljejo, da dvomim, da ti kaj pomaga, če jih veš nekaj od teh.

Mene je peljal do viča pa naprej do FMFja pa potem po tisti cesti za njo do Aškerčeve (1 cesta nižje dol od Tržaške), pa potem naprej po Trnovem po tistih ulicah. Za konec sva šla pa nato za par kilometrov na avtocesto in za konec še parkiranje z ritjo nazaj.

Prvega katerega sem pa padel, je pa šel po nekih ne tako glavnih ulicah do Brezovice, sem tam zajebal vožnjo vzratno, potem me je pa samo še po glavni cesti peljal nazaj do Ceste dveh cesarjev.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

c3p0 je izjavil:

Pokliči Niko Kovač za nasvet. Za tortico ti pove vse trike, ampak ne jih upoštevat.

To je ziher troll tema in nas OP malo trola. Pa potrolajmo še vsi malo skupaj to temo. "Ne parkiraj kot Nika in boš naredila izpit."

zobnik ::

Mislim, d aje sedaj po Ljubljani precej lažje vozit kot pred 15let+ takrat so mene peljal pač iz Roške proti jugu.

Raptor F16 ::

anabanana123 je izjavil:

Pozdravljeni!
Čez 2 tedna imam glavno vožnjo. Začetek vožnje ima na Cesti dveh cesarjev 176, Ljubljana. Zanima me, po kakšnih poteh vas je ocenjevalec peljal na vožnji( po kateri avtocesti, po katerih stranskih ulicah, ), tisti ki ste začeli na istem naslovu kot jaz.
(Prosim čim bolj natančno mi opišite pot).
Hvala za odgovor


Čist odvisno kakšne volje bo človk, ki bo izvajal komisijski del.

Julija 2020 sem opravljal izjemno čuden izpit za kombinacijo B + E (avto plus prikolica 3,5t), ki je bil bolj podoben blagemu izpitu za B kategorijo.

V glavnem... vozil sem se po cesti dveh cesarjev skoz "sibirijo" in potem mimo Rakove po opekarski. Varianta je da se boš jajcal po ulicah v Trnovem ali pa šel naprej na Jurčkovo in kolovratil okol Rudnika. Jaz sem se na Rudniku vozil ob železnici kjer sem pol v eni ulici bočno in rikverc parkiral, pa na neprednostno ritensko obračal. Iz nekega čudnega razloga smo se nato šli vozit po dolenjski cesti (vpadnica) vse do Škofljice, zavili proti Igu kjer je cesta praktično za tempomat in potem še po Ižanski nazaj. Potem pa še na obvoznico in na izvozu center dol in nazaj na izhodišče kjer sem prikolo rikverc parkiral, zavaroval in avto sparkiral vštric. Seveda opravil čeprav komisija rada mal podjebava v stilu da se mal budalo iz tebe naredi "ja ne vem, ni blo najboljš, to bi lah blo bolš uno me je motil..." "ste opravu" lol

Moj izpit je bil iskreno krneki ker se komisiji očitno ni dal tist dan kaj dost živet. Za pokazat sem mel glih ene 5 situacij kjer se je vidlo ravnanje s prikolo in tako so mi za preostanek dal neko brezvezno turo sam da je cajt okol minil. :))


Sicer pa drugo kot "table gledat" ti ne morm svetovat :) Če boš pe že ruknil pa ne boš ne prvi ne zadnji.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033077 (12477) mtp2
»

Neupravicen padec na izpitu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6015375 (12975) LordNacho
»

Padec pri izpitu? Zadosten razlog? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16336238 (28820) dj_uro
»

Najcenejše vožnje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5812557 (10922) šernk

Več podobnih tem