» »

Pomoč in nasvet za nadroid tv box

Pomoč in nasvet za nadroid tv box

tiltech ::

Pišite mi prosim uporabniki android tv boxa.
Zaradi moje velike slabovidnosti sem v dilemi in rešitvi za gledanje televizijskih programov. Testiral sem vse sorte preko Samsung telefona android in tudi preko iphona. Na vsaki napravi in vsaki aplikaciji od tv ponudnikov je kea hiba, da mi ne omogoča preprosto uporabo. Začel sem razmišljati, če uporabil android tv box in nato na njega namestil aplikacijo. Imam več aplikacij za ogled tv. Eon, T2 in tudi od A1 sem testiral. Ker uporabljam talkback da mi telefon govori, se ene aplikacije ne podpirajo med seboj in ne deluje če je govor aktiviran. Pozkusil sem tudi preko računalnika win10, ampak ni tako 100% govor, kot je android. Enkrat pove in enkrat ne.

Zdaj bi pa prosil od vas pojasnilo in nasvet. Prosil bi vas, če bi lahko kdo pogledal ali tv box omogoča talkback/voice assistent isto kot je android na telefonu ali ne. Pa kako je glede govornega ukaza preko daljinskega upravljalnika?
Kako je pa glede daljinskega upravljalnika na tv boxu? Kaj se lahko z njim dela? Televizijo imam 60" in lahko še kaj preberem če je kontrastno.

Naj še to povem, da ne boste imeli napačno mišljenje. Lahko uporabljam kot do sedaj preko ogleda na tv z boxom od operaterja, ampak še vedno ne morem brati kaj piše na zaslonu. Opis programa, prikaz obvestil itd. Na telefonu mi prebere celoten opis, spored, programe in tudi opis oddaje ali filma. Zato iščem rešitev, da bi lahko to na tv. Do sedaj sem priklapljal telefon preko hdmi kabla na tv, da sem imel sliko na tv preko telefona.
Je android OS podoben telefon-tv box, kar se tiče nastavitev in samega delovanja?

Resnično bi potreboval vašao apomoč da ne bi zastonj kupoval tv box. Najlepša hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Omrežja in internet
1034178685 (2615) mag3
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138025 (9816) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144136 (8465) ruski76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561085935 (345942) Mavrik

Več podobnih tem