» »

PC - TV povezava ne dela. Klasika?

PC - TV povezava ne dela. Klasika?

odisejada ::

Nič, nada, null, niente, tema. To vidim na TV, ko priklopim notebooka. Situacija je naslednja: grafična na notebooku je ATI mobility M6. Izhod je 7 pinski (katastrofa, kako so se tega spomnili??!!), Kabel imam torej 7-pinski ->>> 4 pinski (S-VHS) + composite. Potem pa še konverter iz composite na scart. Scart gre v TV.

Kabel ni dolg (cca. 30 cm). Sprobal sem tudi z drugim kablom, pa nič. V settingsih displaya ne morem nič naštimat na TVju, ker kaže, da sploh ni connectan.

Ima kdo kako idejo?

tnx

CaqKa ::

jaz poznam mašine na katerih so se winsi tako zmrdali da je vse drugo delelo razn tv izhoda... reinstal winsev je blo edino kar je pomagalo...

sicer pa si poglej tavlko temo: PC na TV - splošni nasveti

odisejada ::

Hvala, vendar sem vse to sprobal, pa ne gre. Kot sem napisal, se v settingsih ATI ne morem "igrat", ker TV ni prikazan kot connectan. Kabli so tudi ok.
Preklet hudič, sem besen. Prodajo ti računalnik, zaračunajo pa stvari, ki ne delajo.

CaqKa ::

kaj če pa probaš z kakšno novejšo televizijo?

odisejada ::

Tv imam Phillipsov, star 1 leto. Ima tudi S VHS vhod, vendar n 4 pinski, ampak composite. Poleg tega sem sprobal še na bratovem Sonyju, pa tudi ne dela.

Kar mi je uspelo od včeraj: v settingsih grafične sem lahko naštimal, da je drugi monitor enake resolucije kot primarni. To je pa tudi vse. Gor sem dal tudi najnovejši driver za grafično.

CaqKa ::

composite je obični vhod...
supervideo pa je 4 pinski in nikakor drugače :)
obstaja še rgb vhod ter scart ki ponavadi združuje vse naštete.

trenutno predlagam na novo naložitev winsev ali pa novejše driverje oziroma nastavljanje driverjev ki si jih očistno že čisto pomešal :)
ah ja.. ko bi že tako prebral temo ki sem ti dal link pol bi vedo da se ni fajn z driveri spilat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565098 (4427) anjica
»

Amino T2 scart --> RCA ali S-VIDEO

Oddelek: Omrežja in internet
103426 (2843) Putimir
»

Konektor iz 7 na 4 pine

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
101059 (901) Pudding
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253124 (2657) romario
»

Geforce Tv-out .. katere kable rabim?

Oddelek: Zvok in slika
111433 (1206) KuhaR

Več podobnih tem