» »

Sužnji sistema

Sužnji sistema

jb_j ::

kdo od Vas je večji Suženj Sistema kot Jaz?
Zakaj igraste žrtve?

(meni blokirajo internet, telefon, bančni račun, človekove pravice, svobodo,
in prosti dostop do Vseh dejanskih novic)



in še Nataša Pirc Musar, ničesar ne naredi glede tega,
ko se mi na masovni skali krade vse to........

(moja osebna, izjava je:
"NE PRIVOLIM, V NIKAKRŠNO DELJENJE OSEBNIH PODATKOV,
DELJENJE MOJE SVOBODE IN MOJIH ČLOVEKOVIH PRAVIC")

vsi ki počnejo nasprotno, so v nasprotju z zakonodajo.......



( če bi to naredili meni nezavedno,
je to pravno gledano, samo prevara,
ker jaz ne privolim !!!!! )

zobnik ::

Eni komaj čakajo, da te prijavijo, tako so mene lani na Vrhniki, ker nisem nosil v eni trgovini maske, prijava je bila lažna da sem pijan, čez 15 minut so me policaji lovil z lučkam, ni prišel za mano, ampak kontra, nekje obrnil in za mano. Zališeval so me o drogah, mamilah, pihal, pregledal dokumente....ura je bila okol 11 ure dopoldne, lepo vreme.
Tolk o tem, folk prijavlja a se ne zaveda da dosegli s tem ne bodo nič..no koliko je resnice v tem lahko so policaji imel sam akcijo na tisti dan al pa je res nekdo prijavil.
v 15 letih me v pasu 50km niso nikol ustavli pa se več let od PON-PET vozil čez LJ

jb_j ::

zobnik je izjavil:

Eni komaj čakajo, da te prijavijo, tako so mene lani na Vrhniki, ker nisem nosil v eni trgovini maske, prijava je bila lažna da sem pijan, čez 15 minut so me policaji lovil z lučkam, ni prišel za mano, ampak kontra, nekje obrnil in za mano. Zališeval so me o drogah, mamilah, pihal, pregledal dokumente....ura je bila okol 11 ure dopoldne, lepo vreme.
Tolk o tem, folk prijavlja a se ne zaveda da dosegli s tem ne bodo nič..no koliko je resnice v tem lahko so policaji imel sam akcijo na tisti dan al pa je res nekdo prijavil.
v 15 letih me v pasu 50km niso nikol ustavli pa se več let od PON-PET vozil čez LJ


in kaj ima to veze,
tebi ne kradejo človekovih pravic......

meni jih.......

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Recimo, da ne vem, kaj je on hotel povedati, jaz sem mu odgovoril, kot si to jaz predstavljam, za intermezzo pa v SLO ni nobenega med 5%-ti najbogatejših.
Če ti ne zastopiš, kaj hočem povedat, je to pač znak, da so tisti, ki jih poslušaš, dobro opravili svoje delo. To kar sem napisal jaz pa predstavlja neko vago, med pravljicami o hudih tetah in stricih v oblakih in dejstvi življenja. Če bi bila družba dovolj humana in razgledana, bi obveljalo nekaj, podobnega komunizmu, ne pa sistem, ki temelji na izkoriščanju šibkejših, kot je danes. Ne mislim komunizma preko inštitucij in raznih sekretarjev ampak način brezrazredne družbe, kjer bi bil vsak posameznik enako pomemben in vreden.

Seveda je to veliko preveč za razumet in usmerit debato v to smer, kar se je najlepše pokazalo v temi o UTD, ki bi svet lahko približal temu..

UTD tega ne bi naredil. Saj smo imeli UTD med korona krizo. Prosim ne vleči se ven. Nisi imel pojma o čem govori in sedaj iščeš najbolj časten izhod. če pa gledamo samo idejo, potem je za cel svet OK tudi krščanstvo, ki je meni opralo glavo, tebi pa jo je komunistična partija.

Malidelničar je izjavil:

Kaj pa, če v realnosti vsak lahko čisto lepo zadovoljno živi, kakor je pač sposoben in v tem najde smisel? In se pri tem ne obremenjuje z nekakšnim "sistemom", ker "sistema" ni in "sistem" prav nič ne briga oz. "sistem" se dnevno ne matra kako bi namenoma povprečnega Janeza/Štefko dol tlačil in štrafal.
Potem si zadovoljen, ustvarjalen, kaj poizkušaš spremeniti, se veseliš majhnega stalnega inkrementalnega napredka in se ne obremenjuješ s tem, če si morda "suženj" nekoga/nečesa?

Težava je kot vedno v denarju. In načeloma če si sam se z zgoraj napisanim lahko strinjam. Če imaš pa partnerko, se zadeva spremeni, če pa imaš otroke, si pa odvisen od družbe in sistema.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

pedofilska agencija (cerkev) med drugim je pa zadeva, ki jo je potrebno izkoreniniti. Pa ne samo pedofilske agencije ampak vse ostale religije, ki bazirajo na knjigah pravljic in na imaginarnih osebah.

Če bi razpustil omenjene organizacije, bi kar naenkrat imel miljone ljudi, ki ne bi vedeli kam sami s seboj.

Če podam primer. Recimo Pedro Opeka, misijonar v imenu RKC, je naredil toliko dobrega v nekaj letih, kar mi ne bomo sposobni v 100 letih.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

l0g1t3ch ::

Mislim da ima rkc dovolj velik budget, da se reklamira sama, ne rabi še zastonjskih odvetnikov tule.

P. S. Dobra dela lahko delaš tudi če nisi veren.

P. P. S. Kolikor škode so razni misijonarji naredili po Afriki ali pa Indijancem, bodo rabili se milijon Pedrotov da bodo vsaj na nuli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

jb_j ::

l0g1t3ch je izjavil:

Mislim da ima rkc dovolj velik budget, da se reklamira sama, ne rabi še zastonjskih odvetnikov tule.

P. S. Dobra dela lahko delaš tudi če nisi veren.

P. P. S. Kolikor škode so razni misijonarji naredili po Afriki ali pa Indijancem, bodo rabili se milijon Pedrotov da bodo vsaj na nuli.


mislim, da se tudi bogatune lahko iztoži,
za zločine zoper človečnost samo,
vsi ki so bili vpleteni v to........

mislim, da je bogata elita naredila veliko več škode kot RKC,

bogata elita, nima misionarjev, ki celo življenje posveča za pomoč ljudem,
(razen na Instagramu in podobno)





RKC kot celota, posveča lastno življenje za pomoč ostalim....
(imajo pa smeti v svojih vrstah)

bogata elita, pa živi na smeteh v svojih vrstah,
ki se izživlja nad nemočnimi in revnimi.........

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

l0g1t3ch ::

Rkc = bogata elita.

jb_j ::

l0g1t3ch je izjavil:

Rkc = bogata elita.


Naštej bogato elito, ki jo ti poznaš !!!!!!!!
DA SE ODREČE DENARJU, IN SAMO POMAGA LJUDEM !!!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

l0g1t3ch ::

Lahko pa prodajo premoženje in to nakažejo v dobrodelne namene in začno plačevat davke.

jb_j ::

l0g1t3ch je izjavil:

Lahko pa prodajo premoženje in to nakažejo v dobrodelne namene in začno plačevat davke.


IN TI ???????

l0g1t3ch ::

Jaz plačujem davke.

jb_j ::

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz plačujem davke.


davek pride šele po smrti,
FANT MOJ !!!!!!

ti nisi samo pomagal ljudem s svojim denarjem......

samo pomagal soljudem s svojim denarjem, in se mu lastno praktično odrekel,
lastnemu bogastvu in denarju.......

(da je to tvoja ideja, da samo pomagaš ostalim, ki nimajo pomoči)

RKC to počne..........






oni živijo skromno,
IN NIMAJO JAHT IN VIL......

ker ta denar namenjajo za revne, lačne in uboge,
ki nimajo pomoči s strani države......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

l0g1t3ch ::

Hm, prav varčujejo ne z količino zlata.

Pa naš lokalni župnik redno vozi nov avto.

Precej več govorijo o skromnosti, kot jo prakticirajo.

jb_j ::

l0g1t3ch je izjavil:

Hm, prav varčujejo ne z količino zlata.

Pa naš lokalni župnik redno vozi nov avto.

Precej več govorijo o skromnosti, kot jo prakticirajo.



župnik vozi nov avto.......
ne vozi Ferrarija, lamborginija, bmwja, audija.....


kot preserantje ki govorijo o skromnosti,
sramota na tistih.......

CopiumRovte ::

Ena taka žrtev tega sistema je bila moja mama, ki mi je umrla pred kratkim. Cel življenje garala, da je lahko imela nekaj malega, potem prišla do penzije, ki jo je uživala samo cca 5 let, predno so jo pred parimi dnevi na UKC Ljubljana ubili malomarni "bogovi v belem".

jb_j ::

CopiumRovte je izjavil:

Ena taka žrtev tega sistema je bila moja mama, ki mi je umrla pred kratkim. Cel življenje garala, da je lahko imela nekaj malega, potem prišla do penzije, ki jo je uživala samo cca 5 let, predno so jo pred parimi dnevi na UKC Ljubljana ubili malomarni "bogovi v belem".


ma zasluženo je umrla,
tko kot vsi...... (bomo nekoč)

upam, da je živela dolgo, dobro, pošteno in uspešno,
(da se ji, ne bo težko sodilo po smrti)

l0g1t3ch je izjavil:

Hm, prav varčujejo ne z količino zlata.

Pa naš lokalni župnik redno vozi nov avto.

Precej več govorijo o skromnosti, kot jo prakticirajo.



župnik vozi nov avto.......
ne vozi Ferrarija, lamborginija, bmwja, audija....


Če bi župnik vozil, rabljenega ali novega Volvota,
bi ga jaz javno linčal,
(ker je uporabil javno darovani denar)

za fakn dober avto ala Volvo......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

CopiumRovte ::

Saj kmalu ne bo več takega sistema. Kdo ve kaj bo, verjetno še slabše. Vojne, starejša populacija bo umirala, ker ne bo nobenega, da bi skrbel za njih. Taki, kot so solatko, bodo mogoče že v naslednji generaciji imeli hude probleme. Prebivalstvo se krči, zmanjkalo bo mladih ljudi. Produktivnost bo strmo upadla. Mogoče lahko računamo na robotizirano kmetijstvo in tovornjake ki bodo sami vozili pridelke. Mogoče... Jaz bi raje danes učil svoje otroke o samo oskrbi.

jb_j ::

jst bi že našega lokalnega župnika tožil,
ker je vozil Volkswagna, Golfa,

ko je Škoda praktično isti avto pod isto znamko,
za veliko manj denarja.....

CopiumRovte je izjavil:

Saj kmalu ne bo več takega sistema. Kdo ve kaj bo, verjetno še slabše. Vojne, starejša populacija bo umirala, ker ne bo nobenega, da bi skrbel za njih. Taki, kot so solatko, bodo mogoče že v naslednji generaciji imeli hude probleme. Prebivalstvo se krči, zmanjkalo bo mladih ljudi. Produktivnost bo strmo upadla. Mogoče lahko računamo na robotizirano kmetijstvo in tovornjake ki bodo sami vozili pridelke. Mogoče... Jaz bi raje danes učil svoje otroke o samo oskrbi.



to je dejstvo, ki bo prišlo:
popolnoma avtomatizirano kmetijstvo, tovornjakarstvo,
pa ladje in železnice si pozabil....

aja, starejša populacija bo pa vedno umirala, tako pač je.....
(samo vprašanje časa je, za Vse nas, pa če smo starejši ali mlajši)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Malidelničar ::

Pa kaj ste taki depresivci, kot kakšni redneck hillbillyji iz West Virginie, ki jih je Hillary Clinton označila za deplorables :)) Miro Cerar se je podobno zameril, ko je napisal 'Slovenec sem, delam, ne jamram' al kaj je že bilo tisto. Pa še vseeno je ruralno Ameriško prebivalstvo bolj ponosno, samozadostno, takšno pionirsko, prodorno.

Moja teza je, da je ob vseh tipično slovenskih težavah, ki so se nabirale toliko let, sistem čisto kul in nam daje bogate možnosti, tudi v času krize. Sploh v Sloveniji bi v resnici odlično deloval zaradi majhnosti libertarni sistem in ne obsežni social-demokratski. Po mojem bi se veliko Slovencev počasi že postavilo na noge, če se jim da možnost. Mlajši prodorno razmišljajo, starejši še vedno znajo delati z rokami, Slovenci imamo ogromno podjetniško-tehničnega znanja, skupaj z tem da gremo v svet (znamo jezike, znamo pristopati do tujcev, dobiti biznis) Slovenci imamo na splošno mentaliteto t.i. varčne 'švabske gospodinje', to so vse odlične karakterne lastnosti.

Sistem v Sloveniji omogoča vseeno zadovoljno življenje, kjer nisi noben suženj in živiš izpolnjeno življenje, tudi če je bolj skromno in se zavedaš da si morda 'radnička klasa' ali pa pol-kmet. Morda tega nismo odkrili in preveč vsi silimo s karierizmom v Ljubljano oz. Osrednjeslovensko regijo, hočemo delati v prestolnici za nerealno visoke plače, ki jih pri nas ob takšni produktivnosti (trenutno!) paš še ni (in bo trajalo še nekaj let da dvignemo produktivnost), bentimo, ker prometno-nepremičninske razvojne politike v naši bližini ne morejo urediti nepremičnin po naših željah, obenem nedelujoče socialne politike ne morejo rešiti naših hektičnih družinskih življenj, ki smo si jih z norenjem levo desno zakomplicirali sami (kuća-posao-vrtec).

Trdno sem prepričan, da tisti, ki bo ob krizi reagiral trezno bo čez 10 let zmagovalec in del vsaj nižjega srednjega razreda v Sloveniji (če ne še močnejše zasidran v višjem srednjem razredu). Karte se bodo premešale. To se je pokazalo leta 2008, zadeve so se obrnile, uspeli so tisti, ki so bili prej v devetdesetih zapostavljeni, kriza je pokazala kdo je tisti, ki zna, koga pa se umetno dviguje. Tisti, ki pa bo histeriziral in za neuspeh krivil druge bo propadel, se zapil in končal v obcestnem jarku in čakal na vedno novega političnega "Vodjo", da sproži "revolucijo", ki ga bo pa tokrat "res rešila" njegovih muk ...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Tukaj imaste krizo, karkoli že to pomeni, kot neko binarno kategorijo. V bistvu je daleč najpomembnejši faktor kako boš izšel iz nje.... kako huda je. :))

gtx970op ::

jb_j je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz plačujem davke.


davek pride šele po smrti,
FANT MOJ !!!!!!

ti nisi samo pomagal ljudem s svojim denarjem......

samo pomagal soljudem s svojim denarjem, in se mu lastno praktično odrekel,
lastnemu bogastvu in denarju.......

(da je to tvoja ideja, da samo pomagaš ostalim, ki nimajo pomoči)

RKC to počne..........


oni živijo skromno,
IN NIMAJO JAHT IN VIL......

ker ta denar namenjajo za revne, lačne in uboge,
ki nimajo pomoči s strani države......


V kateri pravljici pa ti živiš?

Pri nas skoraj vsaka vas ima svojo cerkev in zadnjih 10 let vsak duhovnik pobira "prostovoljni prispevek" vaščanov za obnove te cervke. A veš koliko starih ljudi, ki komaj shajajo s penzijo je darovalo za obnove te cerkev, ki jih praktično noben razen 50+ letnikov ne obiskuje? Zato ker jim duhovniki naredijo slabo vest itd... Da ne govorim o tem, da za obnovo cerkve je dober samo en in edini projektantski biro iz Celja, ki je vedno izbran in stane več kot 50kEUR (tudi če gre za najosnovnejšo obnovo), neglede na to ali je obnova cerkve vredna 100kEUR ali 500kEUR.

Bratranec je zato, ker ni hotel prispevat 500EUR za obnovo cerkve moral froce izpisati iz verouka.

Aja pa en duhovnik prinas si je ene 5 let nazaj kupil novi Audi Q7. A ti veš kolk ta avto stane? Ja vse gre v dobrodelnost ane?

Kako lahko zagovarjaš to pedofilsko organizacijo, ki si je nakopala miljarde premoženja (tudi v sloveniji, da ne govorim o Vatikanu), medtem ko nek drobiž obračajo v dobrodelnosti. Zakaj rabijo hektarje gozdov, investicije v sklade, delnice, domove za starejše itd... Za kaj za vraga se morajo it biznis? Pa vse kar rabijo so cerkve, ostalo pa naj darujejo v dobrodelne namene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtx970op ()

m0LN4r ::

CopiumRovte je izjavil:

Saj kmalu ne bo več takega sistema. Kdo ve kaj bo, verjetno še slabše. Vojne, starejša populacija bo umirala, ker ne bo nobenega, da bi skrbel za njih. Taki, kot so solatko, bodo mogoče že v naslednji generaciji imeli hude probleme. Prebivalstvo se krči, zmanjkalo bo mladih ljudi. Produktivnost bo strmo upadla. Mogoče lahko računamo na robotizirano kmetijstvo in tovornjake ki bodo sami vozili pridelke. Mogoče... Jaz bi raje danes učil svoje otroke o samo oskrbi.

Samooskrba je super ideja, ampak vladarji sveta zahoda bodo poskrbeli za to, da bos prej obupal kot pa kaj lahko sam pridelal. Z raznimi birokratskimi dovoljenji, inspektorji, pregledi in in in.
Bos videl, ce pa bos kaj mutil po svoje pa te bo sosed, ki je zvest politiki in zakonom takoj prijavil, da se potesi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

TheBlueOne ::

m0LN4r je izjavil:


Samooskrba je super ideja, ampak vladarji sveta zahoda bodo poskrbeli za to, da bos prej obupal kot pa kaj lahko sam pridelal. Z raznimi birokratskimi dovoljenji, inspektorji, pregledi in in in.
Bos videl, ce pa bos kaj mutil po svoje pa te bo sosed, ki je zvest politiki in zakonom takoj prijavil, da se potesi.


Nic ne kaze na kaj takega.

l0g1t3ch ::

Oh boh pomagi, samo jamranje in izgovori...

Tale molnar se preseli v Nemčijo, ker mu delo doma na kmetiji ne diši.
Sedaj pa samo jamra kako ni samooskrbe pa kako ne more kurit na drva in podobne neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Miki N ::

TheBlueOne je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Samooskrba je super ideja, ampak vladarji sveta zahoda bodo poskrbeli za to, da bos prej obupal kot pa kaj lahko sam pridelal. Z raznimi birokratskimi dovoljenji, inspektorji, pregledi in in in.
Bos videl, ce pa bos kaj mutil po svoje pa te bo sosed, ki je zvest politiki in zakonom takoj prijavil, da se potesi.


Nic ne kaze na kaj takega.


Sosed opisan zgoraj že obstaja. Zdaj rabiš samo še pravo situacijo, da se aktivira.

l0g1t3ch ::

Reptili, NWO, gospodarji,sistem,...

To so samo izgovori mentalnih revežev.
Nismo mi krivi da smo bedniki, ampak je to krivda *vstavi poljubnega krivca*.

TheBlueOne ::

Ce nekdo misli, da je najpametnejsi, uspe pa nikjer, so odgovori kakor "Reptili, NWO, gospodarji, sistem" kakor balzam za ego.

gruntfürmich ::

pa kakšna samooskrba, prosim vas lepo.
1 mesec bi še morda preživeli samo s hrano, potem pa bi si zaželeli sodobnega sveta in storitev ter dobrin, ki jih za male pare šopajo kitajčki.
NOBEDEN v zahodnem svetu se ni pripravljen odpovedat udobju, ki mu ga zagotavlja globalizacija in s tem povezano število dobrin.
kdor misli da je z njivo samooskrben in da bo s tem pregural celo življenje te totalen retard. še v bajti nič ne moreš popravit ne da bi ti pripeljali nekaj iz drugega konca sveta...
samo ne se smešit!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

pedofilska agencija (cerkev) med drugim je pa zadeva, ki jo je potrebno izkoreniniti. Pa ne samo pedofilske agencije ampak vse ostale religije, ki bazirajo na knjigah pravljic in na imaginarnih osebah.

Če bi razpustil omenjene organizacije, bi kar naenkrat imel miljone ljudi, ki ne bi vedeli kam sami s seboj.

Če podam primer. Recimo Pedro Opeka, misijonar v imenu RKC, je naredil toliko dobrega v nekaj letih, kar mi ne bomo sposobni v 100 letih.


To je bolj ko ne izjema. En sam človek. Kaj pa vsi ostali?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

sentiš ::

Jaz bi živela v taki komuni, kot je bila prikazana v filmu Midsommar.

Je v Sloveniji kaj prostora/zakonodaje za ustanovitev kultom podobnih komun?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sentiš ()

TheBlueOne ::

Menda imas eno komuno, ne vem pa, ce je podobna tisti v filmu. smo bili na obisku s solo, torej pred davnimi casi. Vodi jo neka zenska, vse si pridelajo sami. Minimalna izpostavljenost "svetu", menda se najbolj, ker je sola obvezna. Morda najdem, ne vem pa ce se vedno obstaja ...

Malidelničar ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce nekdo misli, da je najpametnejsi, uspe pa nikjer, so odgovori kakor "Reptili, NWO, gospodarji, sistem" kakor balzam za ego.

Ja ampak to se je še posebej po 2008 razpaslo. Sploh NWO izgovor je totalno sfaljen, ker je jasno, da Američani-Rusi-Kitajci-Indijci pa tudi Evropejci vlečejo na različne strani in ne more za tako različnimi političnimi entitetami stati ena enotna "shadow" organizacija :))

Tega včasih v devetdesetih ni bilo, vsaj jaz se ne spominjam, da bi imeli takšne teorije. Ljudje so bolj sprejemali svoje stanje, svoj uspeh, uspeh drugih pa tudi svojo smolo in napake in smolo drugih. Ne vem morda se jim je zdelo, da vseeno "uspevajo" vsi skupaj in zato niso gledali sosedom v denarnice oz. na dvorišča in v garaže/delavnice. Pa nekako je vseeno vse šlo gor se poasi izboljševalo, čeprav smo vmes prebrali, da je kje vmes skrahirala kakšna firma pa kakšen škandal je prišel na nacionalko in v časopisne medije.

V bistvu je težava ker ljudje niso pravilno izkoristili prednosti Slovenije v časih krize, ker smo preveč okorni. Seveda Slovenec nima opcije kot Američan, ki se lahko iz primestja San Francisca iz Kalifornije preseli v majhno mestece v recimo Idaho. Ampak vseeno je veliko opcij za racionalizacijo življenja, opcij da izbereš novo pot, obrneš lajf (kar bi morda bilo v neki svetovni metropoli težko) tako, da se ne zapičiš v samo eno idejo in če ti ne uspe, so krivi 'reptili'. Zanimivo, da kot Sloveniji sorodna mala država so recimo kakšni Estonci ali Čehi popolnoma drugače reagirali. Pa tudi v svetovnem merilu majhni a sicer bogati Avstrijci so ob krizireagirali hladno 'kot špricer' in celo mala ultrabogata a od krize izjemno prizadeta Irska se je preprosto pobrala, pa je bil šok tam izjemen. Tako da tudi male skupnosti lahko racionalno, fleksibilno, prodorno pregurajo zadeve. Slovenci smo pa preveč pasivni, za krivdo obtožujemo druge, še raje pa sodržavljane in lastne sosede.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

kriptobog ::

Malidelničar je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ce nekdo misli, da je najpametnejsi, uspe pa nikjer, so odgovori kakor "Reptili, NWO, gospodarji, sistem" kakor balzam za ego.

Ja ampak to se je še posebej po 2008 razpaslo. Sploh NWO izgovor je totalno sfaljen, ker je jasno, da Američani-Rusi-Kitajci-Indijci pa tudi Evropejci vlečejo na različne strani in ne more za tako različnimi političnimi entitetami stati ena enotna "shadow" organizacija :))




Ja saj ravno to delajo reptili. Ne želijo, da vemo, da so enotni, zato dajejo vtis, da ne morejo delati skupaj :)):)):))

gruntfürmich ::

morda so bili najbližje židi v kibbutz-ih v res egalitarnih skupnostih... vsaj kar se tiče modernih časov.

TheBlueOne je izjavil:

Menda imas eno komuno, ne vem pa, ce je podobna tisti v filmu. smo bili na obisku s solo, torej pred davnimi casi. Vodi jo neka zenska, vse si pridelajo sami. Minimalna izpostavljenost "svetu", menda se najbolj, ker je sola obvezna. Morda najdem, ne vem pa ce se vedno obstaja ...

kje ste to bli? v kalobju?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Mah pojma nimam. Gazdarica je prisla z nekim hokus pokus znanjen, ce se prav spomnem nekje iz ZDA. Sem nekje 10% preprican, da iz ZDA, tako dolgo je od tega. So pa imeli svojo hrano, svojo cistilno napravo, sami delali parket descico za descico, imeli svoj med itn. In bilo jih je kar nekaj. Dosti so igrali instrumente in od tega morda dobili kaksen €.

gruntfürmich ::

šentjur pri celju?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Zna biti, ce vec ime lahko pogledam, ce je bilo to to. Ampak ni nujno, da so se obdrzali.

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

To je bolj ko ne izjema. En sam človek. Kaj pa vsi ostali?

Jih je še kar nekaj ampak ta je najbolj slaven.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Jaz bom Oktobra sistem sebi v prid obrnil

|HP EliteBook|R5 6650U|

zobnik ::

Zdej ljudje še svoje kure ne bodo smel met, kao, vrjetno gre za širjenje laži. Zihr kak lokalc s 300 kuram jamra kak ne grejo jajca v promet, če pa ma vsaka 5-10 bajta svoje kure.
Ampak se bodo nekaj bolj pametnega spomnil, kao ptičja gripa al pa kej podobnega.

WizzardOfOZ ::

podobno je na novi zelandiji. probaj met svoj paradajz tam.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

podobno je na novi zelandiji. probaj met svoj paradajz tam.

Ma ja. Imaš kakšen link?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

spegli ::

Kako penzijo ? FED je zrihtal delo do 99 let. Pa sej žvimo ful dle pa to :)

IL_DIAVOLO ::

D3m je izjavil:

Jaz bom Oktobra sistem sebi v prid obrnil



Hahahaha legend.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

m0LN4r ::

l0g1t3ch je izjavil:

Oh boh pomagi, samo jamranje in izgovori...

Tale molnar se preseli v Nemčijo, ker mu delo doma na kmetiji ne diši.
Sedaj pa samo jamra kako ni samooskrbe pa kako ne more kurit na drva in podobne neumnosti.

To nima veze z nemcijo, zelena agenda posiljuje povsod, le da so nekatere drzave malo pocasnejse pri vsem tem.
Bodo zeleni rekli, drva sekat fuj, drva kurit fuj. Elektrika sonce juhu.
Saj pa glih v Sloveniji je bil skandal o semenih
Uradno potrjevanje in naknadna kontrola semenskega materiala
pa pri zivinoreji, pa pri skropivih, pa domaci zakol brez veterinarja...

Mislim, saj pa nisem rekel, da zdaj se ni mozno, ce nihce ne gleda kako kuri rezes vrat. Dokler te kak vegi hipi ne prijavi za mucenje zivali :)) ce pa ne pa ti kure spusti ven na prosto.
Aktivisti za pravice živali v znak protesta vdrli na zasebno kmetijoSlovenija 2019 - danes zelena politika

zobnik je izjavil:

Zdej ljudje še svoje kure ne bodo smel met, kao, vrjetno gre za širjenje laži. Zihr kak lokalc s 300 kuram jamra kak ne grejo jajca v promet, če pa ma vsaka 5-10 bajta svoje kure.
Ampak se bodo nekaj bolj pametnega spomnil, kao ptičja gripa al pa kej podobnega.

Gripa, veterinarska kontrola, v bistvu moras imeti za kure hotel s talnim gretjem, klimo, soncem, sterilno, prezracevanjem drugace pride gospod inspektor. Sreca je, da se nismo tako dalec, da bi vsako hiso pregledovali pod kaksnimi pogoji so tam zivali.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

PS: sledece se malo spremeni in strozje definira in si out:
- ustrezne naprave za zagotavljanje ustrezne klime in osvetlitve;
49. Zoohigienski normativi določajo minimalne pogoje za rejo domačih živali.
(1) Domače živali je treba rediti tako, da so zadovoljene njihove biološke potrebe, da niso motene njihove telesne funkcije in obnašanje, da ni presežena njihova prilagoditvena sposobnost in da se z njimi ravna skladno s predpisi, ki urejajo zaščito živali in veterinarstvo.

Uradni nadzor

Uradni veterinarji izvajajo nadzor nad odgovornostjo imetnikov živali in pravnih oseb, ki so odgovorne za živali, glede dobrobiti živali. Preverjajo se pogoji reje (okolje, hrana, voda), stanje živali, ravnanja z živalmi (minimalno potrebna ravnanja, prepovedana ravnanja, mučenje živali), načini prevoza živali, načini usmrtitve živali, načini izvajanja poizkusov na živalih, načini gojitve živali in drugo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

podobno je na novi zelandiji. probaj met svoj paradajz tam.

Ma ja. Imaš kakšen link?

The internet rediscovered New Zealand's longstanding ban on personal gardens, and it collectively lost its mind. It's illegal to plant anything on your personal property unless you are a licensed commercial producer. Gardens are banned to ensure the economic stability of the agricultural sector.1. jul. 2018
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


The internet rediscovered New Zealand's longstanding ban on personal gardens, and it collectively lost its mind. It's illegal to plant anything on your personal property unless you are a licensed commercial producer. Gardens are banned to ensure the economic stability of the agricultural sector.1. jul. 2018

Uau. To je dejansko v realnosti, da ne smeš imeti vrta? Nisem vedel. Mogoče veš razlog zakaj so to sprejeli?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Miki N ::

Menda gre sicer bolj za kao neko dokaj dovršeno trolarijo. Glavni krivec je spinoff.co.nz ki je v glavnem citiran glede tega in je menda eden višjih zadetkov na guglu... in je kao šala.

https://www.reddit.com/r/OutOfTheLoop/c...

Mja, vem da imajo različni narodi različne smisle za humor in res, da je to bilo pred leti ... samo že takrat ni bilo smešno. Trolanje mora biti kalibrirano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dilema z nepremičnino (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12610606 (3668) c3p0
»

Vsi, ki ste gradili hiše - se je splačalo? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
43275509 (61308) damirj79
»

Življenski stroški (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
691117906 (100787) Mato989
»

Stanovanjski kredit - izračun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11132488 (29530) Ganon
»

Iti na "svoje" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13326571 (23480) bender rodri

Več podobnih tem