» »

Akomulatorski vijačnik Hofer

Akomulatorski vijačnik Hofer

«
1
2

mihavihar ::

Se splača tole vzet v hoferju, tako za prevrtati kak cigelk, kaj skup za šraufati?

https://www.hofer.si/sl/p.ferrex-akumul...

OK.d ::

S tem ne boš cegla vrtal.
Kdaj pa bodo to imeli oz. so imeli?
LPOK.d

Zimonem ::

Za vkup šraufat je neroden. Čez cegel bo šlo. Če se splača ne vem. Kup ljudi na forumu naj bi, bajto v kup spravilo z poceni masincami.

mn ::

Za v zid bi bila tale boljša, če jo že niso razprodali:

https://www.hofer.si/sl/p.ferrex-akumul...

Če se splača? Ne vem? Jaz bi jo za domačo uporabo vzel, če bi trenutno kupoval kaj takšnega. Moja že precej let stara Workzone šraufarca dela OK.

tony1 ::

mihavihar je izjavil:

Se splača tole vzet v hoferju, tako za prevrtati kak cigelk, kaj skup za šraufati?

https://www.hofer.si/sl/p.ferrex-akumul...


Za ta denar je tole zastonj.

Boscheva 12 voltna šravfarica (torej manjše moči) je 3x dražja, ima pa morda le enkrat daljšo življenjsko dobo...

mn ::

No, ceni prištejte še ceno akumulatorja in polnilca, da ne bo kdo pozabil.

Vseeno zelo poceni.

tony1 ::

Boschev 12V pride z 2 baterijama + polnilcem in kovčkom okrog 100 EUR.

mihavihar ::

nikjer ne piše da ni vključen polnilec in baterija.

TheBlueOne ::

Kaj ni tako, da pise ce baterij ni? So pa na fotografijah, tako da zna biti da so?

Drugace pa izgleda OK. Del kjer se vpenja izgleda zelo OK za tak denar.

feryz ::

To je zelo dobro, za nikoli rabiti. Od tistega, ki kupuje tak škart, namenjen zgolj ustvarjanju smeti, se pač ne pričakuje, da ga bo tudi rabil.
Torej je več kot odličen nakup.

TheBlueOne ::

feryz je izjavil:

To je zelo dobro, za nikoli rabiti. Od tistega, ki kupuje tak škart, namenjen zgolj ustvarjanju smeti, se pač ne pričakuje, da ga bo tudi rabil.
Torej je več kot odličen nakup.


Bi znal biti presenecen. Kot student sem kupil nekaj podobnega in z njim naredil vse v hisi plus ca. sedem let malenkosti po stanovanju in pri frendih. Da ne govorimo, da je bil motor za sukanje grila. Potem imam 220v vrtalnik podjetja OK (15€) in je res OK. :D Izgleda kakor da je dal skozi vojno, z njim zmesal lepila za kaksne 100m2 ploscic prevrtal lukenj za nekaj his itn. in se vedno dela. Oboje zlorabljeno kolikor se da pa po dolgih mucnih letih se vedno dela kot novo. Za po hisi vec kot dovolj, ce pa kdo dela kaj bolj natancnega pa bolj ne.

Likalnik ::

TheBlueOne je izjavil:

feryz je izjavil:

To je zelo dobro, za nikoli rabiti. Od tistega, ki kupuje tak škart, namenjen zgolj ustvarjanju smeti, se pač ne pričakuje, da ga bo tudi rabil.
Torej je več kot odličen nakup.


Bi znal biti presenecen. Kot student sem kupil nekaj podobnega in z njim naredil vse v hisi plus ca. sedem let malenkosti po stanovanju in pri frendih. Da ne govorimo, da je bil motor za sukanje grila. Potem imam 220v vrtalnik podjetja OK (15€) in je res OK. :D Izgleda kakor da je dal skozi vojno, z njim zmesal lepila za kaksne 100m2 ploscic prevrtal lukenj za nekaj his itn. in se vedno dela. Oboje zlorabljeno kolikor se da pa po dolgih mucnih letih se vedno dela kot novo. Za po hisi vec kot dovolj, ce pa kdo dela kaj bolj natancnega pa bolj ne.


tudi jaz sem istega mnenja...sem obnovil celo hiši s tem "hoby" orodjem...tako, da zadeva je kar vzdržljiva...
ko si pa ravno omenil OK firmo...sem kupil še pred leti na razprodaji štemarco in zadeva še vedno dela...kupil sem jo samo zato ker je bila 15-20€ in sm rekel ah za ta denar pa tudi, če takoj crkne...z njo sem poleg svoje hiše preštemal še kolegovo...ena no name firma...pa tako vzdržljiva.
kakorkoli...verjamem, da so razne makite, hilti, dewalt in podobno super zadeve...ampak za domačo uporabu...tudi, če obnavljaš/gradiš jo pa ni čez ta poceni orodje...poleg tega imajo še 3 leta garancijo

link_up ::

jaz sem tudi enkrat kupil monitor za enkratno uporabo, pa se ni izslo. Ce mislis delat si kupi orodje. Orodje pa je jasno draga stvar ker z njim dejansko lahko kaj naredis.
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

m3k ::

mihavihar je izjavil:

nikjer ne piše da ni vključen polnilec in baterija.

Navodila za uporabo (PDF, str. 7)

Vsebina embalaže / deli opreme
.....
8 Baterija (ni priložena)
9 Polnilnik za baterijo (ni priložen)

.....

:))

mn ::

Če bi bila baterija priložena, bi bil vrtalnik z baterijo cenejši kot sama baterija.

feryz je izjavil:

To je zelo dobro, za nikoli rabiti. Od tistega, ki kupuje tak škart, namenjen zgolj ustvarjanju smeti, se pač ne pričakuje, da ga bo tudi rabil.
Torej je več kot odličen nakup.


Z vsem spoštovanjem, ampak tole je bedarija. Jaz rad doma kako stvar naredim na DIY princip, tudi okrog hiše je vedno kaj in mi razno hobi orodje dobro služi. Kot sem rekel, nek star Workzone vrtalni vijačnik mi dela po moje že skoraj 10 let. Res pa da včasih tudi po mesec skupaj stoji ne da bi se ga dotaknil.

In za takšno uporabo kupovati profi orodje je bedarija. Seveda pa ne bom predlagal Ferrex nekomu, ki dela s tem orodjem vsak dan po par ur.

Moj pristop je bolj, kupi hobi, kar polomiš nadomesti s kvalitetnim orodjem.

matobeli ::

Baterije prej kupi. Mislim da so ble par dni nazaj še 35€ ;)

Mašina bo pa dobra za tist čemur je namenjena. Mel so sicer nedolgo nazaj eno brushless ki bi bla boljša varjanta ali pa udarni vijačnik če misliš velik v cegle vrtat.

Mike_Rotch ::

mn je izjavil:

Za v zid bi bila tale boljša, če jo že niso razprodali:

https://www.hofer.si/sl/p.ferrex-akumul...

Če se splača? Ne vem? Jaz bi jo za domačo uporabo vzel, če bi trenutno kupoval kaj takšnega. Moja že precej let stara Workzone šraufarca dela OK.


Tole sem kupil pred kratkim, pa izgleda solidno. Imam eno zelo podobno Workzone iz hoferja že kakih 6 let, pa še vedno dela, le baterija je že malo slabša. Pa je mašinca naredila ogromno, od prenove stanovanja do kar nekaj kosov pohištva, nešteto zmontiranih polic, sestavljenih IKEA omar...

c3p0 ::

Imam podobnega od Iskre (kitajski), 18V, za manjša dela čisto OK. Za daljše delo, manjše zadeve na betonu ipd. pa Makita 18V vrtalnik, ki zna že tolčt zraven.

cronos1234 ::

mn je izjavil:

Če bi bila baterija priložena, bi bil vrtalnik z baterijo cenejši kot sama baterija.

feryz je izjavil:

To je zelo dobro, za nikoli rabiti. Od tistega, ki kupuje tak škart, namenjen zgolj ustvarjanju smeti, se pač ne pričakuje, da ga bo tudi rabil.
Torej je več kot odličen nakup.


Z vsem spoštovanjem, ampak tole je bedarija. Jaz rad doma kako stvar naredim na DIY princip, tudi okrog hiše je vedno kaj in mi razno hobi orodje dobro služi. Kot sem rekel, nek star Workzone vrtalni vijačnik mi dela po moje že skoraj 10 let. Res pa da včasih tudi po mesec skupaj stoji ne da bi se ga dotaknil.

In za takšno uporabo kupovati profi orodje je bedarija. Seveda pa ne bom predlagal Ferrex nekomu, ki dela s tem orodjem vsak dan po par ur.

Moj pristop je bolj, kupi hobi, kar polomiš nadomesti s kvalitetnim orodjem.


Če računaš da boš imel mašinco 10 let in računaš amortizacijo na 10 let je precej vseeno katero kupiš, za 30 EUR ali "profi" za 130 EUR, mesečni strošek je v obeh primerih zanemarljiv. Delati 10 let je zagotovo bolje s "profi" orodjem kot s slabšim :)

matobeli ::

Sej kupiš še enedva alpa tri kose orodja, pol pa ni več čist vseeno.

starfotr ::

Zadeva je taka, da si izbereš eno znamko in si te znamki zvest.

Jaz imam doma Makito in njihove izdelke. V službi imajo Bosch.

Ker potem imaš iste polnilce, iste baterije ipd.

Mike_Rotch ::

ali "profi" za 130 EUR


Za 130 eur ne dobiš ravno profi mašine. Pri Makiti, Dewaltu, Milwaukee itd. se spodobne serije baterijskih vrtalnikov/vijačnikov začnejo pri 300, 400 eur.

Pa računaj, da ima vsaka firma svoje baterije, tako, da investiraš v "ekosistem", pa se hitro pozna razlika.

Jaz imam doma Makito in njihove izdelke. V službi imajo Bosch.


Samo pazi, ni vsaka Makita enaka Makiti. Cenejši modeli made in china so slabše od tega kar dobiš v Hoferju. Pa baterije znajo biti različne med različnimi linijami iste znamke. Pri Boschu vem, da imajo vsaj 2 tipa baterij, ki nista kompatibilna med sabo.

floyd1 ::

Ni slab ta strojček (po 2 mescih uporabe), ampak iskri pa občasno tako, da kaka iskra tudi ven zleti 8-O. Isto tudi njegov "impact" bratec.
Kupil sem ga bolj za štos, ker sem ravno imel baterije in polnilec že doma 8-). Drugače sta tu še makita in metabo.

darkolord ::

mn je izjavil:

Moj pristop je bolj, kupi hobi, kar polomiš nadomesti s kvalitetnim orodjem.
To je najboljši nasvet.

Na tak način imaš lahko precej več različnega orodja, ki ga sicer ne bi kupil, potem z uporabo pa vidiš, kaj je tisto, kar dejansko bolj rabiš.

Tudi najslabše namensko orodje je stokrat boljše kot da ustreznega orodja nimaš.

cronos1234 ::

Mike_Rotch je izjavil:

ali "profi" za 130 EUR


Za 130 eur ne dobiš ravno profi mašine. Pri Makiti, Dewaltu, Milwaukee itd. se spodobne serije baterijskih vrtalnikov/vijačnikov začnejo pri 300, 400 eur.

Pa računaj, da ima vsaka firma svoje baterije, tako, da investiraš v "ekosistem", pa se hitro pozna razlika.

Jaz imam doma Makito in njihove izdelke. V službi imajo Bosch.


Samo pazi, ni vsaka Makita enaka Makiti. Cenejši modeli made in china so slabše od tega kar dobiš v Hoferju. Pa baterije znajo biti različne med različnimi linijami iste znamke. Pri Boschu vem, da imajo vsaj 2 tipa baterij, ki nista kompatibilna med sabo.


Bosch Pro serija GDX 180-LI + GSR 180 akumulatorski set ima 2 mašinci, 2 bateriji in polnilec + kovček. Okoli 200EUR, se pravi okoli 100 EUR po komadu. Zadosti "pro" za doma po moje :)
Ekosistem je lahko prednost ali slabost, kot vzameš - ne vem ali ima Hofer/kateri-drug-poceni-vendor tudi ekosistem da lahko imaš več mašin in baterije ki jih menjaš med njimi ?

jest10 ::

Ekosistem je lahko prednost ali slabost, kot vzameš - ne vem ali ima Hofer/kateri-drug-poceni-vendor tudi ekosistem da lahko imaš več mašin in baterije ki jih menjaš med njimi ?


Hofer in lidl imata

Mike_Rotch ::

Zadosti "pro" za doma po moje :)


Zadosti "pro" je IMHO tudi Ferrex iz hoferja. Ampak govorim o profesionalnih mašinah, ne tistih, ki imajo "pro" v imenu.

In ja, lahko seveda uporabljaš baterije na več napravah.

cronos1234 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Zadosti "pro" za doma po moje :)


Zadosti "pro" je IMHO tudi Ferrex iz hoferja. Ampak govorim o profesionalnih mašinah, ne tistih, ki imajo "pro" v imenu.

In ja, lahko seveda uporabljaš baterije na več napravah.

Verjetno je to ključna zadeva te debate - da "pro" za različne ljudi pomeni različno, da nekateri ljudje že v štartu nikoli ne kupijo najceneje kar obstaja in da nekateri že v štartu vedno kupijo najceneje kar obstaja. Verjamem da ima vsak pogruntano svojo "taktiko" na področju mašinc. Razen tistih ki jih to ne zanima - ker zanje vse delajo drugi :)

floyd1 ::

Ekosistem je lahko prednost ali slabost, kot vzameš...

Zakaj bi bil ekosistem slabost? 5 različnih baterij na 5 različnih strojih s 5. polnilci lahko imaš še vedno, če želiš. Ekosistem tako sranje rešuje. In ko za malo bolj resno delo rabiš več baterij/polnilcev za en sam stroj, imaš tudi to hitro pokrito. Npr. 30 eur daš za 2 hofer polnilca, ko si pri makiti še zelo daleč od enega samega... Za doma polna kapa.

starfotr ::

Ma neumnost je, da ima vsaka firma svoj patent za to.

Goran's Blog ::

Za hoby kaj za povrtati, zavrtati čisto ok tile vrtalniki.
Seveda se pa ne more to primerjati z Bosch,Makita itd...
Pri teh zadevah iz Hoferja, Lidla je baterija švoh (hitro se iztroši, porabi).
Pri Bosch, Makita če maš za doma pozabiš sploh, da dela na beterijo ker se noče in noče izpraznit.

tony1 ::

To pa drži. Boschevega udarnega vijačnika (imam ga izključno zato, da 2x letno menjam gume na treh avtih) nisem v treh letih polnil še nikoli, in kaže še vedno polno napolnjenost...

Mike_Rotch ::

Goran's Blog je izjavil:

Za hoby kaj za povrtati, zavrtati čisto ok tile vrtalniki.
Seveda se pa ne more to primerjati z Bosch,Makita itd...
Pri teh zadevah iz Hoferja, Lidla je baterija švoh (hitro se iztroši, porabi).
Pri Bosch, Makita če maš za doma pozabiš sploh, da dela na beterijo ker se noče in noče izpraznit.


Škoda pisati take primerjave brez konkretnih modelov.

Ferrex ima v ponudbi brushed in brushless mašine. Razlika je precejšnja, tako v moči kot v porabi baterije. Makite dobiš take cheap plastične za 40 in take za 400 eur. Tista poceni 12v Makita definitivno ni primerljiva s Ferrex (hofer) brushless mašino.

Evo, ena primerjava:

Parkside je slabša, seveda, ampak za 1/3 cene dobiš 80% zmogljivosti, kar je za moje potrebe povsem OK za domačo uporabo.

darkolord ::

Pri teh zadevah iz Hoferja, Lidla je baterija švoh (hitro se iztroši, porabi).
To ne drži.

Sploh parkside baterije so odlične. Večinoma jih kar takoj razprodajo, ker z adapterji (3D printer tukaj zmaga) jih lahko uporabiš skorajda na vseh znamkah.

floyd1 je izjavil:

Ekosistem je lahko prednost ali slabost, kot vzameš...

Zakaj bi bil ekosistem slabost? 5 različnih baterij na 5 različnih strojih s 5. polnilci lahko imaš še vedno, če želiš. Ekosistem tako sranje rešuje. In ko za malo bolj resno delo rabiš več baterij/polnilcev za en sam stroj, imaš tudi to hitro pokrito. Npr. 30 eur daš za 2 hofer polnilca, ko si pri makiti še zelo daleč od enega samega... Za doma polna kapa.
Pač če enkrat investiraš v ekosistem, bo težje preklopiti oz. dodati drugega. Če imaš npr. 4 baterije od Makite, je precej ugodneje kupiti nov strojček (brez baterije) od Makite kot druge znamke z baterijo in polnilcem, četudi je slednji morda malo boljši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

OK.d ::

Ta brez krtačk je še boljši, vendar je tudi cena druga 70€.
https://www.hofer.si/sl/p.ferrex-akumul...
LPOK.d

floyd1 ::

Pri teh zadevah iz Hoferja, Lidla je baterija švoh (hitro se iztroši, porabi).

Si to kdaj testiral? Ferrex velika baterija 5Ah (Hofer) zdrži noro dolgo, tamale pa so švoh kot pri vseh ostalih sistemih. Zato pa jo tudi plačaš malo več (če še držijo "stare" cene, mislim da sta 15 in 35€). Pa Hoferjeve imajo notri neke zelo solidne, "firmske" celice. Na YT so jih že trgali narazen in so dobro narejene.

link_up ::

Milwaukee se kupi in dela. Te cungalunga firme so za stran vrzt. Res se nimate cisto nic radi, samo denar vas skrbi.
In and Out

Mike_Rotch ::

Si gladko ignoriral direktno primerjavo med čungalunga lidl mašino in Milwaukee ali imaš drugačne izkušnje kot tale človek v videu?

link_up ::

Imas prav, sploh nisem opazil...ampak vseeno bi se bedasto pocutil, ce bi dal za masino 50e.
In and Out

Mike_Rotch ::

Ker?

Goran's Blog ::

Odvisno za kaj jo rabiš.
Za 50€ bo za hoby za doma čisto ok, vsekakor pa kupiš enkrat za 200-300€ za doma in ti bo večna.

link_up ::

ja, ker ne mislim petkrat kupovati.
In and Out

Mike_Rotch ::

Za 50€ bo za hoby za doma čisto ok, vsekakor pa kupiš enkrat za 200-300€ za doma in ti bo večna.


Spet domneve, ki nimajo osnove v resničnem svetu. Kot smo ugotovili v tej temi nas ima kar nekaj mašine iz hoferja ali lidla po 6, 7, 10 let, pa še vedno delajo.

Kupovati mašino za 30 let pa nima smisla. Kapaciteta baterij pada s časom, ne samo z uporabo tako, da boš moral slej ko prej menjati. Tehnologija napreduje. Danes praktično povsod dobiš brushless motorje in odlične 18/20V baterije. 15 let nazaj so bile tudi profesionalne še v veliki meri na 12V in krtačkah.

Jaz vam sicer ne branim dragega orodja, go for it. Samo neumno se mi zdi poslušati kako so low end kitajske makite super v primerjavi z dejansko solidnimi "no name" mašinami.

Goran's Blog ::

Mike_Rotch je izjavil:

Za 50€ bo za hoby za doma čisto ok, vsekakor pa kupiš enkrat za 200-300€ za doma in ti bo večna.


Spet domneve, ki nimajo osnove v resničnem svetu. Kot smo ugotovili v tej temi nas ima kar nekaj mašine iz hoferja ali lidla po 6, 7, 10 let, pa še vedno delajo.

Kupovati mašino za 30 let pa nima smisla. Kapaciteta baterij pada s časom, ne samo z uporabo tako, da boš moral slej ko prej menjati. Tehnologija napreduje. Danes praktično povsod dobiš brushless motorje in odlične 18/20V baterije. 15 let nazaj so bile tudi profesionalne še v veliki meri na 12V in krtačkah.

Jaz vam sicer ne branim dragega orodja, go for it. Samo neumno se mi zdi poslušati kako so low end kitajske makite super v primerjavi z dejansko solidnimi "no name" mašinami.


A ti dejanko delaš to skozi leta z različnimi vrtalniki ali pač samo bereš specifikacije in gledaš Youtube videje ? :)

Mike_Rotch ::

Kaj, če delam?

Če misliš ali jih uporabljam, potem je odgovor da. Kot sem napisal zgoraj, ena Workzone mašinca iz hoferja je pri meni že cca. 6, 7 let. Preživela obnovo stanovanja, izgradnjo terase, pomagala narediti en kup pohištva iz nule in sestaviti en kup omar, zmontirati en kup polic, zmešati ogromno barve in lepila itd.

Nisem pro uporabnik, ampak daleč od tega, da bi nabirala prah na polici.

floyd1 ::

Goran's Blog je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Za 50€ bo za hoby za doma čisto ok, vsekakor pa kupiš enkrat za 200-300€ za doma in ti bo večna.


Spet domneve, ki nimajo osnove v resničnem svetu. Kot smo ugotovili v tej temi nas ima kar nekaj mašine iz hoferja ali lidla po 6, 7, 10 let, pa še vedno delajo.

Kupovati mašino za 30 let pa nima smisla. Kapaciteta baterij pada s časom, ne samo z uporabo tako, da boš moral slej ko prej menjati. Tehnologija napreduje. Danes praktično povsod dobiš brushless motorje in odlične 18/20V baterije. 15 let nazaj so bile tudi profesionalne še v veliki meri na 12V in krtačkah.

Jaz vam sicer ne branim dragega orodja, go for it. Samo neumno se mi zdi poslušati kako so low end kitajske makite super v primerjavi z dejansko solidnimi "no name" mašinami.


A ti dejanko delaš to skozi leta z različnimi vrtalniki ali pač samo bereš specifikacije in gledaš Youtube videje ? :)

Po zgoraj prebranem bi rekel, da ti ne delaš ne eno ne drugo, vseeno pa tu daješ nasvete. Za razliko od tebe imam doma tako makito, metabo kot ferrex in lahko rečem, da slednji za domače delo (tudi celodnevno, preizkušeno) povsem zadostuje. Edino baterije polni ferrex občutno dlje kot makita in metabo, a pri teh cenah lahko imaš hoferjevo vse dvojno, pa še vseeno ostane skoraj pol denarja. Mimogrede - hoferjeva "impact" šraufarca je po testih približno tam-tam s poceni makito. Ampak razlike v ceni je pa vseeno 75€.

Goran's Blog ::

floyd1 je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Za 50EUR bo za hoby za doma čisto ok, vsekakor pa kupiš enkrat za 200-300EUR za doma in ti bo večna.


Spet domneve, ki nimajo osnove v resničnem svetu. Kot smo ugotovili v tej temi nas ima kar nekaj mašine iz hoferja ali lidla po 6, 7, 10 let, pa še vedno delajo.

Kupovati mašino za 30 let pa nima smisla. Kapaciteta baterij pada s časom, ne samo z uporabo tako, da boš moral slej ko prej menjati. Tehnologija napreduje. Danes praktično povsod dobiš brushless motorje in odlične 18/20V baterije. 15 let nazaj so bile tudi profesionalne še v veliki meri na 12V in krtačkah.

Jaz vam sicer ne branim dragega orodja, go for it. Samo neumno se mi zdi poslušati kako so low end kitajske makite super v primerjavi z dejansko solidnimi "no name" mašinami.


A ti dejanko delaš to skozi leta z različnimi vrtalniki ali pač samo bereš specifikacije in gledaš Youtube videje ? :)

Po zgoraj prebranem bi rekel, da ti ne delaš ne eno ne drugo, vseeno pa tu daješ nasvete. Za razliko od tebe imam doma tako makito, metabo kot ferrex in lahko rečem, da slednji za domače delo (tudi celodnevno, preizkušeno) povsem zadostuje. Edino baterije polni ferrex občutno dlje kot makita in metabo, a pri teh cenah lahko imaš hoferjevo vse dvojno, pa še vseeno ostane skoraj pol denarja. Mimogrede - hoferjeva "impact" šraufarca je po testih približno tam-tam s poceni makito. Ampak razlike v ceni je pa vseeno 75EUR.


Waw doma maš :)
Si kdaj pri kakšnemu podjetniku delal po cele dneve gips plošče, okna, prekrival strehe ? Verjetno ne glede na tvoj opis.
Verjemi nobeden od teh ni imel orodja iz Hoferja ali Lidla le zakaj. Mogoče pa niso videli Youtube testov jaja :)
So pa kot pravim za domačo uporabo čisto dovolj.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Ja doma jih imam in niso v vitrini. Na podlagi kakih izkušenj pa pišeš ti o slabih baterijah? Resno vprašam, ker me zanima, če sem kaj spregledal...
Tudi pri meni so včasih žgale od jutra do večera... 7 let v gradji se je naredilo marsikaj. Dan pri obrtniku pa tudi ne traja več kot 24 ur.
Gips plate so jeba za držat in šraufat, nek ultimativni test za mašine pa to nikoli ne bo, to zmore že kak mini 12V vijačnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

harvey ::

Ljudje navadno ne ločijo med hobby delom in professinal style. Za doma malo povrtat, pošraufat zadostuje skoraj vsako orodje, za bolj zahtevno uporaba pa ravno ne. Primerjati ti dve liniji orodja žal ne gre, čeprav navzem zgledajo podobno in marskikdo misli, da so razlike samo v nalepkah.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Mike_Rotch ::

Kako ne gre primerjat, če imaš na youtubu en kup primerjav :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkside izdelki - vaše izkušnje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10323412 (1240) fikus_
»

Kater baterijski vrtalnik? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603199238 (7343) lopov
»

akumulatorski vrtalni vijačnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921883 (4335) TheBlueOne
»

Vibracijski vrtalnik ali udarni vrtalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12726141 (10422) Silici
»

Akumulatorski vijačnik / vrtalnik (prvo aku. orodje kasnejšega kompleta) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9911787 (9209) BorutO

Več podobnih tem