» »

Akomulatorski vijačnik Hofer

Akomulatorski vijačnik Hofer

1
2
»

harvey ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kako ne gre primerjat, če imaš na youtubu en kup primerjav :)

Saj lahko tri šraufe priviješ in to primerjaš, YT prenese vse, privij jih 10.000 in to primerjaj.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Mike_Rotch ::

Ko kdo objavi video direktne primerjave jamrate, da 3 šraufi ne naredijo razlike (čeprav jih je "malo" več kot 3).

Ko kdo napiše iz lastnih izkušenj, da se zadeva obnese tudi po več letih uporabe vam ni všeč, ker enostavno veste, da je zadeva crap.

Hkrati seveda iz kampa Makita ni nobenih konkretnih primerjav, samo izjave, da poceni hofer roba sigurno ne more biti OK.

Zimonem ::

Glej Milič ima ene 200 orodij na isti bateriji. Lidl serija katera ravno pride ven. Good luck čez par let. Pustimo ob strani stikala, rezervne dele in vse ostalo.

Goran's Blog ::

floyd1 je izjavil:

Ja doma jih imam in niso v vitrini. Na podlagi kakih izkušenj pa pišeš ti o slabih baterijah? Resno vprašam, ker me zanima, če sem kaj spregledal...
Tudi pri meni so včasih žgale od jutra do večera... 7 let v gradji se je naredilo marsikaj. Dan pri obrtniku pa tudi ne traja več kot 24 ur.
Gips plate so jeba za držat in šraufat, nek ultimativni test za mašine pa to nikoli ne bo, to zmore že kak mini 12V vijačnik.


Nekaj sem jim sam imel iz Hoferja in Lidla in ne vem zakaj so bile na začetku super tipi topi po dobrem letu so pa baterije začele izgubljati in se je skrajšala doba vijačenja na veliko.
Z Boschevo tega efekta nimam, je pa res da je velika razlika v ceni med eno in drugo tako, da verjetno v istem rangu cenovnem so verjetno res tam tam ne vem.

link_up ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kaj, če delam?

Če misliš ali jih uporabljam, potem je odgovor da. Kot sem napisal zgoraj, ena Workzone mašinca iz hoferja je pri meni že cca. 6, 7 let. Preživela obnovo stanovanja, izgradnjo terase, pomagala narediti en kup pohištva iz nule in sestaviti en kup omar, zmontirati en kup polic, zmešati ogromno barve in lepila itd.

Nisem pro uporabnik, ampak daleč od tega, da bi nabirala prah na polici.



ok, ampak, ce bos hotel zvrtati v 60cm armiran beton za kabel ali dva, potem je ze samo sveder toliko kot tri take masine. :) Valda ne bos tega vpenjal tja. ;)
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

Mike_Rotch ::

Kje točno ti najdeš 60cm armiran beton? Živiš v jedrskem bunkerju?

floyd1 ::

Nekaj sem jim sam imel iz Hoferja in Lidla in ne vem zakaj so bile na začetku super tipi topi po dobrem letu so pa baterije začele izgubljati in se je skrajšala doba vijačenja na veliko.

Stare ni-cd, pa tudi prve generacije li-ion "kitajcev" so bile res slabe. Ampak današnji strojčki imajo notri LG in Samsung celice, ki so bistveno boljše od tistih starih "jajc".

matobeli ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kje točno ti najdeš 60cm armiran beton? Živiš v jedrskem bunkerju?


Vsi bloki iz 60ih. Stene opeka, skelet pa 60cm železobetona. Ne morš prevrtat z profi vibracijsko pa če se daš na pol. Komot pa z hobi udarnim in dobrim svedrom.

Zimonem ::

matobeli je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Kje točno ti najdeš 60cm armiran beton? Živiš v jedrskem bunkerju?


Vsi bloki iz 60ih. Stene opeka, skelet pa 60cm železobetona. Ne morš prevrtat z profi vibracijsko pa če se daš na pol. Komot pa z hobi udarnim in dobrim svedrom.

Ne vem sicer če lahko takole na hobi varjanto sploh posegati v konstrukcijo. Oz naj nebi.

floyd1 ::

Tako je, vibracijska pa je kvečjemu za opeko in kak švoh omet, za 70 let star armiran beton park sigurno ne.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkside izdelki - vaše izkušnje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10323428 (1256) fikus_
»

Kater baterijski vrtalnik? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603199296 (7401) lopov
»

akumulatorski vrtalni vijačnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921892 (4344) TheBlueOne
»

Vibracijski vrtalnik ali udarni vrtalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12726153 (10434) Silici
»

Akumulatorski vijačnik / vrtalnik (prvo aku. orodje kasnejšega kompleta) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9911796 (9218) BorutO

Več podobnih tem