» »

Xbox Series S 512GB

Xbox Series S 512GB

yonny ::

Pozdravljeni, me prav čudi da še ni te teme.

Jaz namreč kupujem Xbox Series S 512GB - Fortnite & Rocket, na amazonu je cena €306.54

Kako se vam zdi, torej te dve igrici lahko nato igram brez dodatnih stroškov, tudi multiplayer?

Še link: https://www.amazon.de/gp/product/B09HSJ...

Ganon ::

Samo štiri teme nižje.

Xbox Series X

yonny ::

torej temo od Xa, spada tja tudi S? Ni logično, pa vendar vse je mogoče

Ganon ::

Splošna tema za novi xbox.

newpop ::

You have to select to be happy, and awareness upon being happy, so that it will be glad. in case you as an alternative consciousness upon knowing that you will be happy in case you acquire some thing, you'll by no means be satisfied, as you have not learned to "scent the roses". the irony is that whilst you are glad, you're unavoidably greater efficient, and far more likely to attain what the whole thing-seekers are seeking.
best seo company

edi45 ::

Totalen nateg. Isto kot je bil že s prejšnjo generacijo konzol. Kupi pri nas, že dobiš nove zapakirane za 250EUR na bolhi ali pa marketplace-u. ali pa 300 v trgovini. Fortnite je free game, isto kot warzone in še kaj. Za rocket league ne vem sicer če je free. Pri teh igrah ne potrebuješ xbox live gold, oz game pass ultimate za igranje preko spleta. Da poenostavim, vse igre ki so "free" lahko igraš popolnoma zastonj preko spleta. Včasih si vseeno rabil naročnino za online, vendar mislim da od letošnjega aprila ali maja naprej, ne rabiš več.

nateg je zato, ker dobiš zraven igro, ki je tako ali tako free, jo lahko sam dol potegneš iz MS Store. Jaz nebi kupil tega, ampak rajše za 50EUR manj kupim "navadnega" pri nas in si potegneš vse free špile, katere hočeš (moje mnenje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

yayo ::

Egii ::

Zdravo, kaj lahko kateri razloži postopek za butle še enkrat , otroku sem za božička kupil Xbox Series S 512GB sedaj pa me zanima ta Pass gold al ultimate pa karo regijo se registrirat oz. kak je najbolši postopek za nas Slovence. Hvala

scipascapa ::

UK ali ZDA.

Egii ::

scipascapa je izjavil:

UK ali ZDA.

Ne razumen kaj točno misliš, kje sem ga kupil al?

yonny ::

Egii je izjavil:

Zdravo, kaj lahko kateri razloži postopek za butle še enkrat , otroku sem za božička kupil Xbox Series S 512GB sedaj pa me zanima ta Pass gold al ultimate pa karo regijo se registrirat oz. kak je najbolši postopek za nas Slovence. Hvala


izbereš eno sebi najbližjo regijo, ker SLO ni not

nato imaš dosti brezplačnih iger, tako da za začetek ne rabiš nobenih naročnin.....

Egii ::

Okey vem da sem tečen pa vseeno, prijavljen sem z računom in hočem kupit Pass direkt z miscorosfta, sedaj pa seveda pri plačilu z paypal jamra da morem spremeniti (The region in which your payment option was issued and your Store region need to match) probo sem že vse živo pa ni uspeha ,če se keremu slučajno da pomagat. Pa lepe božične praznike.

hojnikb ::

jah sj ti piše. Rabiš ameriško kartico (oz kakšno regijo si nastavo). Ali obratno. Račun skreirat z slovenskim naslovom.
#brezpodpisa

Egii ::

OK zda kartica odpade, račun sem kreiral SLo pa ne gre.

Egii ::

Če je keri pripravljen pomagat pri nakupu passa, bi lepo prosil. Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36272068 (1385) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021758 (746) Magic1
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347296641 (16355) filip007
»

XBOX Series X ali PS5? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6012220 (9681) Gregor P
»

Microsoft potrdil šibkejši Xbox serije S

Oddelek: Novice / Konzole
346594 (3628) Zvezdica27

Več podobnih tem