» »

XBOX Series X ali PS5?

XBOX Series X ali PS5?

1
2
»

rdecaluc ::

UganiKdo je izjavil:

A je kdo to trdil? Nobene konzole ne kupiš zaradi kontrolerja.


Wiber je povedal da bi vzel zaradi kontrolerja in 30% boljšega GPUja.

ROFL, opazka o pismenosti več kot očitno ni bila žaljivka ampak dejstvo.


Lepo da spregledaš dejstvo da ima 30% boljši GPU.

Tipičen PS fanboy si.
Est modus in rebus. ,typos

IL_DIAVOLO ::

Zakaj si presenečen?

rdecaluc ::

Gregor P je izjavil:

Kako pa je kaj z različnimi žanri iger; je še vedno tako, da se npr. strategije igra na PC? Potem so še ostale igre, kjer si zelo odvisen od miške ipd. Ali se da že vse igrati tudi na konzolah?


Nekaj strategij je tudi na konzolah, vendar so na PCju dosti boljše že zaradi podpore modom. Se pa da. Ima pa playstation nekaj več RPG iger z zgodbo - last of us, god of war ipd. Se pa tudi te počasi selijo tudi na PC :)
Est modus in rebus. ,typos

IL_DIAVOLO ::

https://www.tomsguide.com/news/forget-t...

Xbox pobira zlata vredne drobtinice.

springfield ::

Hecno, Xbox ima vse, boljsi HW, boljsi kontroler, BW compatibility,... Na koncu se je pa prodalo vec kot 2x vec PS4 kot Xbox One. Kaj mislite zakaj? Igre.

IL_DIAVOLO ::

Ker pa ne zivimo za igre, nam je xbox za kratenje dolgih večerov super in ugodna izbira. Tudi straha pred bani ni, sploh na rabljenem trgu. Pa se povezljivost s pc-jem.

Ps je pa drag in nic kaj friendly.

springfield ::

Vsakomur svoje, za mene je to igralna konzola. Za ostale stvari imam temu namenjen HW. Ocitno so vecini igre za igralno konzolo bolj pomembne, kot povezljivost s PC-jem.

Kvinta ::

Ps je pa drag in nic kaj friendly.


To je blo včasih ...precej neuporabn je bil vsaj meni ker ni šlo kontrolerjev gor priklopit sem bil navajen na konzole in ni šlo drugač še dandanes igram na pc vse razn point n click špilov na kontroler....Plus tega odvisno kaj igraš.
Pred nedavnim sem konzole prodal in zdaj mam vse na PC katerega brez problema nesem v dnevno na Tv.
Problem konzol je pri meni samo to ,da za določene igre katere največ igram rabim vsaj 3 konzole recimo na pc je to vse v enem.
Ko pa bom šel na dopust pa si konzolo sposodim:D
A.C.A.B

Gregor P ::

Nekako si smisel konzol prestavljam tudi v enostavnosti uporabe; da samo priklopiš na velik TV in uživaš v igranju različnih iger (za nekaj let; ne rabiš razmišljati o specifikacijah, nadgradnji ipd.).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Glede na to, da sta ti zadnji konzoli od Sony in Microsofta (za razliko od Nintendovih) praktično kar zelo močna računalnika zapakirana v lično ohišje, ali ju dejansko lahko tudi uporabljaš kot PC, vsaj deloma? Npr. priklopiš in uporabljaš tudi tipkovnico, miško? Vsaj za kakšna osnovna PC opravila (e-pošta brskanje po spletu ipd.)? Lahko tipkovnico in miško na konzolah uporabljaš tudi za igre? Ali je to še vedno ločeno oz. prepuščeno v domeni PC?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

... ker če lahko gor poganjamo Linux (PS, XBOX) potem je očitno možno:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188317 (1721) Gagatronix
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36272155 (1472) oo7
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534379 (878) Skyman
»

Microsoft potrdil šibkejši Xbox serije S

Oddelek: Novice / Konzole
346602 (3636) Zvezdica27

Več podobnih tem