» »

Xbox Series X

Xbox Series X

rdecaluc ::

Na cdkeys je trenutno mesečni GAME PASS ULTIMATE 8,19€. To je preračunano 98,28€ letno kar je kr ugodna cena, če želite ultimate. Bil je tudi že po 6€ in nekaj centov.
Est modus in rebus. ,typos

rdecaluc ::

Od 21. aprila dalje bo na xboxu mogoče zastonjsko igranje FREE-TO-PLAY online iger :)

Xbox live plačilo za to ne bo več potrebno.
Est modus in rebus. ,typos

mayne ::

Še vedno se da kupiti Xbox Live gold in plačati 1 mesec gamepass, in ti vse konverta v Gamepass ultimate.

Sem aktiviral 36 mesecev Xbox live gold (Brazil) prek VPN za 90€ in 1 mesec gamepass za 1€, dobil gamepass ultimate do 2024 :)

Best deal in gaming.

filip007 ::

Potem se nastavi na VB (GB), rabim VPN ali to deluje samo od sebe.

Razmišljam o SS, optike še ne bo tako kmalu in izbor iger na Neo igre ni nevem kaj, stane pa 8€ na mesec.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

rdecaluc ::

Imam UK račun, meni dela vse brez težav na XSX, plačujem preko paypala.

Če pa slučajno game pass za PC kaj štrajka samo nastavi PC regijo na UK in bo delovalo.
Est modus in rebus. ,typos

oo7 ::

Xbox Series X|S six month report card

https://www.thesixthaxis.com/2021/05/10...

oo7 ::

Xbox Series X - Halo Infinite Limited Edition Bundle

ETI3n ::

Ali je sploh kje v Slo dobavljiv Xbox Series X?

Ransom ::

Skyman ::

Microsoft Xbox Series S Refresh In 2022, Xbox Series X Refresh In 2023 - Could Utilize New 6nm AMD APUs With Faster Clocks, More Cores

https://wccftech.com/microsoft-xbox-ser...

Renex ::

Zdravo. Ker se po enem letu pavze vračam na konzolo, tokrat na xbox, me zanima kako je z nakupi v ms store? So potrebne kake nastavitve v profilu, se lahko kupuje direkt preko mastercarda ali paypala? Naj ustvarim nov račun ali uporabim obstoječega od microsofta? Hvala za odgovore.

kmegli ::

Najbolš bo, če si account narediš na UK naslov. Lahko kupuješ ali paypal ali mastercard, sam uporabljam paypal brez težav.

Pač za UK je boljša ponudba in izkušnja s trgovino nasploh, Slovenija tako ali tako še ni podprta, UK je nekako podbno kot US regija. Vsaj včasih je bilo dosti stvari region locked, pa smo zato ustvarjali račune v UK - podobna praksa je drugod po svetu, imaš v povezavah spodaj.

Gamepass (ultimate) ali Live Gold pa kupiš preko kakšne strani (cdkeys, eneba,allkeys, G2A...), kjer imajo popuste in lahko ujameš Ultimate 12mesecev tudi za cca 72€ - prejšni mesec na G2A in si potem kodo vneseš preko spleta na M$ strani uporabniškega računa. Glej, da naročino vzameš z Global regijsko oznako, npr. za EU potem ne dela z UK account in tako dalje.

Malo več si lahko prebereš tukaj in tukaj.

LP

Renex ::

Hvala za info. Mi je ravno uspelo vse nastaviti z mojim obstoječim računom in tudi nakup je uspel preko mastercarda.

oo7 ::

Microsoft's 20th Anniversary Xbox controller has been revealed early



https://www.videogameschronicle.com/new...

marex93 ::

cakam na Xbox Series X - Halo Infinite Limited Edition Bundle

oo7 ::

marex93 je izjavil:

cakam na Xbox Series X - Halo Infinite Limited Edition Bundle


Novembra letos ?

Ganon ::

15. novembra, natanko 20 let po izidu prve igre v seriji Halo. 20 let je minilo ... :8)

ETI3n ::

Ganon je izjavil:

15. novembra, natanko 20 let po izidu prve igre v seriji Halo. 20 let je minilo ... :8)

Se še dobro spomnim, prvič sem ozrl igro na takratni naslovnici pc gamerja, zame osebno high hype za tist cajt, škoda da je izginil tisti čar.

oo7 ::

Xbox Series X|S so do zdaj na Japonskem prodali 100 000 konzol. Xbox one je na Japonskem potreboval 4 leta, da je prodal 100 000 konzol.

Če bo šlo tako naprej se zna zgoditi, da bo do konca leta Xbox X prodal na Japonskem več kot Xbox one vsa leta skupaj.

oo7 ::

Microsoft Unveils 20th Anniversary Xbox Controller

note3 ::

Zanima me če je že kdo vzel xbox v mercator m tehniki na 25%popusta ki ga imajo ob petkih bi šlo skozi?

oo7 ::

note3 je izjavil:

Zanima me če je že kdo vzel xbox v mercator m tehniki na 25%popusta ki ga imajo ob petkih bi šlo skozi?


Najboljše, da pokličeš in vprašaš.

skyform ::

V spodnji povezavi piše na katere izdelke ne velja in Xbox ni med njimi, morda so pozabili nanj, čudno. :)

https://www.mercator.si/akcije-in-ugodn...

patron ::

Če koga zanima, zalogo imajo na gamers.si. Naročil kar tako, ker ga nikjer drugje ne moreš in ga dobil v dveh dneh! Res pa je da je malenkost dražji.

https://www.gamers.si/xboxseries/xbox-s...

Ghost007 ::

včasih si lahko vzel 25% off. Potem so se pa baje druge trgovine pritožle in so ukinili.
M tehnika pa nikoli ni priznavala 25% bonov. Bilo je izključno rezervirano za živilsko trgovino, vendar so tudi tam imeli konzola oddelek.

oo7 ::

Xbox Series S Wins Black Friday in the US
According to the latest data, the best-selling console in the U.S. on Black Friday is the Xbox Series S. It surpassed the PS5, Xbox Series X, and Nintendo Switch.

https://www.gamepressure.com/newsroom/x...

mAXTER ::

Eno vprašanje..za nečaka kupujem 3 mesečni Gamepass Ultimate na CDKEYS.com pa me zanima, glede na to da ima prijavljen UK account, če velja nato izbira XBOX EU kot pravilna glede na to da UK ni več uradno v EU?

kmegli ::

Par mesecev nazaj je imel brat identično situacijo in mu EU koda ni prijela. Se je potem dogovoril za menjavo za Global oznako, pa je šlo čez.

Odkar je UK zapustil EU, moraš za UK račun kupiti Global različico.

mAXTER ::

Aha, no točno na to sem pomislil. Hvala za informacijo :)

note3 ::

Ker xbox ne podpira slovenije me zanima katero regijo je najboljše izbrati,da lahko plačuješ z mastercard..In če še deluje tista akcija da kupiš gold za 12 mesec ter pretvoriš potem v ultimate

skyform ::

Xbox Series X od včeraj na voljo v BigBangu, so pa dvignili ceno za 50€.

https://www.bigbang.si/xbox-series-x-ig...

Ganon ::

Kar čudno, da imajo zalogo, drugje ga ne najdeš. Škoda, ker so preveč požrešni, cena bi morala biti 499 evrov.

mAXTER ::

Pa dobro, glede na nedobavljivost se mi iskreno 50 eur dodatka ne zdi tulk pretirano.. se vedno boljse kot 99% scalping cen...Sam bi ga takoj nabavil vendar ze imam Series S ki mi zaenkrat sluzi vec kot odlicno.. se vedno se cudim kako tihe so te nove generacije konzol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

skyform ::

Tudi jaz sem najprej nabavil Series S tokrat pa X pri BB in mi ni žal, ker sem pogrešal 4k ostrino. FH4 in FH5 sta zakon igri sedaj na 4k 60fps še toliko bolj, Xbox sem si kupil  predvsem zaradi teh dveh iger PS5 pa za ostale igre. Res je Xbox je neverjetno tih in to oba S in X, PS5 pa je prava zverina proti njima, je v meniju glasnejši kot Xbox pod polno obremenitvijo, v igrah pa je PS5 že prav neznosno glasen, je odvisno od igre, v enih je glasnejši kot v drugih. PS5 spušča tolko različnih zvokov, da je že prav smešno, res razočarljivo proti Xboxu, pri xboxu pa čuješ samo nežn veter od ventilatošja in še to samo, če greš res čist blizu. In Xbox je nonstop enako glasn neodvisno katero igro igraš. Zato pa je Xboxov kontroler navadn klump proti PS5. Xbox kontroler je glasen, da grozat, gumbi so tako glasni in cheap, to vse tak poka oz klika, kot da bi imel nek kontroler iz 90ih. PS5 kontroler je 100x boljši, čist tih in ful modern. Škoda, da imata obe konzoli svoje pomanjkljivosti, če bi jih združil bi to bila top zadeva.

skyform ::

Če morda koga zanima, moj relativno nov gejming kanal na Youtubu.

https://www.youtube.com/channel/UCsGHQ_...

Ghost007 ::

play and charge baterije za te kontrolere je praktično nemogoce dobiti..

oo7 ::

Xbox Series X and S are Microsoft's fastest-selling consoles despite limited supplies

https://www.gamesradar.com/uk/xbox-seri...


Kot kaže se dobro prodaja.

mAXTER ::

Tisti ki imate Gamepass je gor prišla serija Mass Effect Legendary edition :D Baje da bodo dodali še Ubisoft knjižnico iger...morm priznat da je za tistih 10€ na mesec kr dober deal sedaj to postalo.

Aja pa če kdo najde kje kakšen dober deal za Gamepass ala CDkeys ipd. se toplo priporočam za informacijo 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

scipascapa ::

no poglejmo :)

xseki ::

Some small gaming news today.

1. Microsoft is acquiring Activision Blizzard. Includes all studios under the brand. (Est $70bn deal)

2. Activision Blizzard games will come to Game Pass after the deal closes.

3. Game Pass now has 25 million subscribers.


https://twitter.com/ZhugeEX/status/1483...

https://news.xbox.com/en-us/2022/01/18/...

Microsoft to buy Activision in $68.7 billion all-cash deal
https://www.cnbc.com/2022/01/18/microso...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

scipascapa ::

jao jao.

mAXTER ::

Sem vedel da moram pocakat z nakupom Diablo 2: Resurrected:))

Ganon ::

Že od prevzema ZeniMaxa sem imel občutek, da to še zdaleč ni konec nakupov. In imamo še eno bombastično novico. Kdo bo naslednji? :))

Motion ::

Dnarja da nevedo kam z njim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Cupakabra123 ::

Zdravo,

Razmisljam o nakupu Xbox Series S in me zanima mnenje tistih, ki si ga lastite. Nisem nek hardcore gamer. Imam ze Nintendo Switch zazelel sem pa si konzolo, ki bi poganjala novejse igre (z boljso grafiko), ki jih na Switchu ni. Kje se najbolj splaca kupiti samo osnoven Xbox? Gledal sem na Amazon.de za 288€ Se dobi kje za manj? Kako ste zadovoljni z Game Pass in velikostjo diska glede na to, da je digital only?

mAXTER ::

Jst jo imam priklopljeno na 1080p tv in deluje odlično. Zelo tiha tudi med obremenitvijo, skupaj z Gamepass tvori dobro kombinacijo. Je pa disk obenem najsvetlejša točka zaradi hitrega nalaganja in tudi najtemnejša točka zaradi omejitve s prostorom. Če igraš 2 do 3 naslove naenkrat še gre, drugače se pa res hitro napolni. Opcija je priklop večjega prenosnega diska za hranjenje downloadanih špilov, ki se pol po potrebi prenesejo na notranji SSD za igranje. Če imaš slabo internetno povezavo je to boljša oz hitrejša opcija kot vedno znova igre downloadat na konzolo.

V glavnem jst si jo lastim že dobro leto in zaenkrat nobenih težav, kot že povedano, za 300€ nabavne cene ter 12€ mesečno za Gamepass je dober deal 8-)

yonny ::

tudi jaz imam S in imam priklopljeno na 1080 in dela super, gamepass še nimam, igram samo fortnite katera je zastonj

Big Poppa ::

Cupakabra123 je izjavil:

Zdravo,

Razmisljam o nakupu Xbox Series S in me zanima mnenje tistih, ki si ga lastite. Nisem nek hardcore gamer. Imam ze Nintendo Switch zazelel sem pa si konzolo, ki bi poganjala novejse igre (z boljso grafiko), ki jih na Switchu ni. Kje se najbolj splaca kupiti samo osnoven Xbox? Gledal sem na Amazon.de za 288€ Se dobi kje za manj? Kako ste zadovoljni z Game Pass in velikostjo diska glede na to, da je digital only?

Jaz sem bil pred isto dilemo. Čakal sem na series x, ker imam tv, ki podpira 4k, 120 hz, vrr bla bla (Sony XH90) pa ga pol leta nisem mogel nikjer kupit. Potem mi je lepega dne dopizdilo poslušati ventilator od PS3 in sem se zapeljal do mediamarkta, vzel series s in nimam nobenih pripomb. Za to kar jaz potrebujem je idealna, gamepass ultimate pa flight simulator in obe forzi, pa sem zadovoljen. Tudi grafika je na 1080p čist spodobna, niti ne pogrešam 4k. Res pa je, da nisem gamer, špilam mogoče dve uri na teden.

Kot so povedali sogovorniki, igre lahko skopiraš na zunanji usb 3.1 disk in jih ni potrebno stalno ponovno downloadat.

aalimehra ::

Wow!! I am very excited to buy one.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Cupakabra123 ::

Ok torej danes pride Xbox Series S. Je kaj takega kar moram vedet ko bom delal setup? Je vazno kateri region uporabljam za Microsoft account. Kaksna fora z GamePass glede paketov. Kaj se najbolj splaca za zacetek?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Igre
962126747 (225) Zmajc
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14716 (159) acookook
»

Gamers.si - mnenja in izkusnje

Oddelek: Pomoč in nasveti
122228 (345) yayo
»

XBOX Series X ali PS5? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6012087 (9548) Gregor P
»

Microsoft potrdil šibkejši Xbox serije S

Oddelek: Novice / Konzole
346481 (3515) Zvezdica27

Več podobnih tem