» »

Xbox One

Xbox One

««
2 / 27
»»

St235 ::

Pesimist je izjavil:

js z nizjim performansom ko 8core v S5 :))


kar tolaži se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

puginho ::

Pesimist je izjavil:

pri 500EUR za taki šmorn nemorajo delati izgub. Je na nivoju 6let starega compa z cca 2-3 leta staro graficno po performansu. Mobilni telefoni jo bojo letos dohiteli.
Bolse bi naredli ce bi amd desktop cpu not sklacli.


hahahah si iz lune padel?. Pokaži mi en špil na telefonu ki je že dohitel x360. Če si ne moreš privoščit konzole še ne pomeni da je slaba.

drvo ::

Še najmanj pomembno je kakšen je mlinček, če bodo izdajali dobre naslove. Kaj je v mlinčku je navadno geekovsko preseravanje. Kakšni pa bojo naslovi pa bomo še videli, najbrž se bo našlo kaj za vsak okus.

kratos ::

do konca leta 2015 bodo prišli takšni naslovi na new gen konzole da bo Pesimist v kotu jokal z svojim mobitelom v roki in se tepel po glavi.

hojnikb ::

še vedno lahko proda svojga pametnjakoviča in kupi konzolo >:D
#brezpodpisa

Pesimist ::

Kak nej fixam ker mi je fucking roka zginla pri upravlanju z kinect motion. Brez da moram restorat sistem, ker se mi neda redownloadat vse kljjub 100Mbit :)

EDIT:
Nehajte bluzit, jaz imam 530EUR vredni Xbox One od lanskega Decembra in 6 let stari PC q9300 z novejso graficno 7950AMD in vem o cem govorim. Battlefield dela dosti bol smooth na PCju v visji resoluciji.

Performance letosnjih konzol je sramotni in absurdni. Mimo tega dejstva negre.
Ce laufas neko igro kot fifa, in hoces medtem pognat app kot twich. It takes fucking forever in vcasih sploh ne starta correctno. 8 core my ass.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

hojnikb ::

Če bi povedu, kaj je treba pofixat, nebi škodl:)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Pesimist ::

Ko upravlas z kinektom, mahanje z roko, roke enostavno ni oz je nevidna, ker vidim da se knofi na menuju aktivrajo.

hojnikb ::

Pesimist je izjavil:

Kak nej fixam ker mi je fucking roka zginla pri upravlanju z kinect motion. Brez da moram restorat sistem, ker se mi neda redownloadat vse kljjub 100Mbit :)

EDIT:
Nehajte bluzit, jaz imam 530EUR vredni Xbox One od lanskega Decembra in 6 let stari PC q9300 z novejso graficno 7950AMD in vem o cem govorim. Battlefield dela dosti bol smooth na PCju v visji resoluciji.

Performance letosnjih konzol je sramotni in absurdni. Mimo tega dejstva negre.
Ce laufas neko igro kot fifa, in hoces medtem pognat app kot twich. It takes fucking forever in vcasih sploh ne starta correctno. 8 core my ass.

Zakaj si potem sploh nabavo xbone, če maš tak hudo kišto ? :\


PS:
Seveda ma stvar 8 jedern proc
#brezpodpisa

Pesimist ::

Vem da ma 8 jederni procesor. O performancu le tega je govora.

Jaz vem zakaj sem kupo Xbox in mi do danasnjega dneva ni zau. To pa vse zgoraj omenjeno ne spremeni.

kratos ::

http://hwcdn.libsyn.com/p/4/4/c/44c89c7...

Kinectu moraš pokazat dlan roke. Meni skoraj vedno zagrabi, če mi pa ne pa pomaham oz. zaprem/odprem dlan.

hojnikb ::

Eh mogoče je pa problem v tem, ker NSA preveč čekira tebe in potem XBOX nima več resourcov sledit tvojim gesturam :)):))

//sarcasm off
#brezpodpisa

Pesimist ::

kratos je izjavil:

http://hwcdn.libsyn.com/p/4/4/c/44c89c7...

Kinectu moraš pokazat dlan roke. Meni skoraj vedno zagrabi, če mi pa ne pa pomaham oz. zaprem/odprem dlan.


eh. govorim o tem http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox...

Imel sem ze vse njihove bugge, black screen, zdaj to. In vem da nisem sprejel invajta v njihov beta program

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

hojnikb ::

To je pa to, ko software pišejo "opice".
#brezpodpisa

kratos ::

Izgleda da imam potem jaz srečo (potrkam na les), ker nisem naredil niti enega hard reseta od kar ga imam (torej že pol leta). Bil sem v beta testiranju patchov pa sem po dveh šel ven da se nebi opekel :)

helij333 ::

Mogoče kdo ve zakaj mi kinect ne deluje. Delal je prvi dan. Sedaj mi piše kinect is unpluged.

Pesimist ::

izklopi xbox nato vklopi in drzi prst na kapacitivnem gumbu 10 sekund. Ce potem se vedno nedela je kaput.
Upam da si ze kable prej prevero.

Pesimist ::

in dela?

Mene je tudi vceraj v glavo jebalo vse ko sem izklop konzole z kinektom izvedo. Sel je v neskoncni loop on off. Vsak dan znova razocara MS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

helij333 ::

Ni delalo. Sem poslal nazaj v trgovino in bom videl kaj bodo rekli.

oo7 ::

Quantum Break ekskluziva za Xbox one

Mešanica iger Max Payne in Alan Wake od razvijalcev Remedy, ki so ustvarili omenjeni igri.

Pesimist ::

kaj so ze uradno usposobli xbox one controller za PC? Brez da rabim neke pluginije na win 8.1.

Dans sem malo na pc spilal z logitech f310 in je katastrofa od gamepada proti xboxovem pa sem nekoc mislil da je superduper gamepad. Drugega speedlinka ko je 10€ kontroler po obcutku se mi zdaj zdi celo bolsi kot logitech pa nemorem enejblat vec 100% kot je slo na win7.

mamuti ::

Živjo, nameravam si kupiti igralno konzolo, pa ne vem ali ps4 ali xbox one. zelo pomembno mi je, da se da nastimati netflix. po moznosti brez plačevanja poseben naročnine microsoftu ali sonyju. zanima me tudi, kaj je boljse: kinect ali kamera od ps4?

hvala

kratos ::

Poglej najprej kaj bi rad igral, ekskluzivne igre na obeh konzolah.
Netflix ter ostale take stvari ne podpirajo slovenije, sicer jih lahko zrihtaš da delajo preko proxyev, vpn-jev,... vendar je seveda mesečna naročnina (pri Microsoftu za netflix ter ostale aplikacije ne potrebuješ live gold naročnine).

Glede kamer pa je kinect 2.0 vsekakor boljši v vseh pogledih, tako software kot hardware.
Potem pa še poglej kontrolerje, meni osebno ps4 še vedno ne seže do kolen xbox one kontrolerju vendar to je stvar posameznika.

mamuti ::

hvala! meni je bolj ušeč xbox. zanima me le, če se splača plačevati 50$ na leto, in ce je to sploh na voljo v Sloveniji. moj prijatelj, ki ima ps4 plačuje psn+ skupaj s kolegom, tako da imata isti račun. a je to možno tudi na xbox?

kratos ::

Misliš če se splača plačevati za xbox live ? Vsekakor. Počakaj na kakšno akcijo in celoletno naročnino dobiš za pičlih 30-35€ max, takih akcij pa je ogromno tekom leta na različnih straneh. Možna je uporaba xbox live na xbox 360 in xbox one na istih računih (ter seveda na večih xboxih z istim računom), za dva različna računa to ni mogoče ne na xboxu, ne na playstationu ker je 1 naročnina na 1 račun (ki ga lahko uporabljaš na bilokateri konzoli).

Aja xbox live pa si registriraš pod USA in imaš njihove cene (cca. 20% ceneje) če kupuješ preko stora. Slovenije mislim da še vedno ni pod državami vendar itak se nima smisla registrirati pod Slovenijo.

mamuti ::

hvala! a mislis, da se mi ga splaca kupiti v leclercu, kjer imajo akcijo, da je za 450EUR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mamuti ()

MaticKregar ::

A kdo ve, bo v kratkem akcija za xbox live, oz kje dobiti najceneje? Vzel bi za 3 mesece!

St235 ::

kratos je izjavil:

Misliš če se splača plačevati za xbox live ? Vsekakor. Počakaj na kakšno akcijo in celoletno naročnino dobiš za pičlih 30-35€ max, takih akcij pa je ogromno tekom leta na različnih straneh. Možna je uporaba xbox live na xbox 360 in xbox one na istih računih (ter seveda na večih xboxih z istim računom), za dva različna računa to ni mogoče ne na xboxu, ne na playstationu ker je 1 naročnina na 1 račun (ki ga lahko uporabljaš na bilokateri konzoli).

Aja xbox live pa si registriraš pod USA in imaš njihove cene (cca. 20% ceneje) če kupuješ preko stora. Slovenije mislim da še vedno ni pod državami vendar itak se nima smisla registrirati pod Slovenijo.


na psn+ je vsaj na ps3 na en račun možno hkrati vezat dve konzoli. Včasih je bilo celo 5.

kratos ::

@Mamuti če je xbox one z kinectom potem je 450€ dober deal pri nas tako da ga kar vzami (pa če imaš možnost vzami vsaj 2 leti garancije - pri novih sistemih nikoli ne veš kaj bo in defektna elektronika ponavadi crkne v cca letu, če po tem času še vedno dela si lahko brez skrbi)

@Lakotnik29 aha, pri xbox live mislim da si lahko samo na en račun prijavljen naenkrat - vendar nisi omojen na svojo konzolo ker se lahko praktično prijavljaš iz kjerkoli.

St235 ::

Pri psn+ se lahko registiraš na dveh konzolah hkrati. Če se na tretji imaš sicer dostop do stora/trofeje itd... ne moreš dostopat do vsebin, ki so pogojene z psn+, inštalirat kupljenih špilov itd...

Pesimist ::

nevem kak je ker nimam dveh konzol samo loginan na master nerabis bit da imas gold na silver accountu. Ce pa so kake zanke vmes z konzolo pa nemorem probat.

Zdaj so aktivirali tudi games with gold. Ampak za mene je to brezveze, ker ce bi htel kero koli od free iger spilat bi jo ze zdavnaj kupo. Raje bi vido konkretni popust na bilokaj vsaj 1x na mesec, ne pa na njihov izbrani šrot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kratos ::

Xbox One kontroler je sedaj podprt tudi na računalnikih :) Driverji:
http://majornelson.com/2014/06/05/pc-dr...

mamuti ::

Zanima me, ce ima kdo izkusnje z telimi prodajalci konzol: http://playgame.si/xbox-konzola/xbox-on... ker se mi zdi kar ugodna ponudba.

kratos ::

Ja, pokliči ga pa se zmeni. Sem tudi sam kupil konzolo pri njemu.

Mešalec ::

Na goblinu sem bral da po namestitvi in aktivaciji igre DVDja z igro več ne rabiš, tako bom lahko igro prodal naprej saj bom igro zagnal iz trdega diska. Zanima me če to drži saj potem skoraj nebom v minusu če bom igro prodal naprej.

hojnikb ::

Na goblinu sem bral da po namestitvi in aktivaciji igre DVDja z igro več ne rabiš, tako bom lahko igro prodal naprej saj bom igro zagnal iz trdega diska. Zanima me če to drži saj potem skoraj nebom v minusu če bom igro prodal naprej.

To nebo šlo :)
#brezpodpisa

Goblin ::

Si prepričan? :)
http://www.goblin.si

Goblin ::

Ups, Xbox One tema, verjetno si to prebral za Xbox 360. Res je, da če kupiš DVD verzijo igre za Xbox One, potem mora biti DVD vedno prisoten.
http://www.goblin.si

Mešalec ::

Točno tak piše na goblinu:
Vsak Xbox bo opremljen s trdim diskom velikost 500GB, ki bo namenjen za namestitev iger, ki bo obvezna za vse igre. Po namestitvi in aktivaciji igre DVDja z igro več ne boste potrebovali.

hojnikb ::

Goblin je izjavil:

Ups, Xbox One tema, verjetno si to prebral za Xbox 360. Res je, da če kupiš DVD verzijo igre za Xbox One, potem mora biti DVD vedno prisoten.

Seveda sem mislil Xbone (sj hudiča smo v xbox one temi). Bi blo mal neumno s strani Microsofta, da bi omogočl kej takega :)
#brezpodpisa

Goblin ::

To je bilo napovedano s strani Microsofta in takrat je tudi nastal opis izdelka, ki pa sem ga sedaj popravil.
Mišljeno je bilo, da bo imela vsaka igra DRM zaščito (verjetno CD ključ zraven vsakega DVDja ali pa vsak DVD z unikatno kodo) in bi bilo potrebno vsake toliko časa povezati Xbox One na splet, da se preveri veljavnosti licence. Plošček pa bi služil samo za namestitev.
Praktično skoraj isto kot če kupiš kodo za prenos igre in se veže na račun.

Na srečo do tega ni prišlo in zaščita pri Xbox One igrah deluje isto kot pri PS3, PS4 in Xbox 360. Skratka epična napaka Microsofta:


[ Odstranjena offtopic vsebina. -- moderator ]
http://www.goblin.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

hojnikb ::

Na srečo do tega ni prišlo in zaščita pri Xbox One igrah deluje isto kot pri PS3, PS4 in Xbox 360. Skratka epična napaka Microsofta:

Zakaj že ?
#brezpodpisa

St235 ::

zato, ker jih je skupnost praktično raztrgala ko so to privlekli na plano in ker bi ustrajanej pri njihovi odločitvi pomenilo da ne bi obstajal trg rabljenih iger za xbox, da o temu da bi bil brez internetne pvoezave xbox uporaben samo kot obtežilnik papirja. V že tako slabšem izhodiščnem položaju kot ps4 bi to po vsej verjetnosti pomenilo katastrofo. Pa so pravočasno stisnili rep med noge.

hojnikb ::

Hmm, a si mislil epično napako s tem, da niso implementiral DRMja na tak način, kot je blo prvotno mišljeno ali s tem, da so šli po starem ? :\
#brezpodpisa

Goblin ::

A ne pove zgornji video dovolj? S to napovedjo so si ustvarili negativno publiciteto, ki jih bo spremljala do naslednje generacije. Za nameček pa se je še Sony močno pošalil iz situacije. Oziroma bolj iz prve roke se pogosto srečujem s kupci, ki so mnenja, da moraš imeti Xbox One vedno na internetu, da lahko igraš igre. Kljub temu, da je Microsoft to politiko kasneje spremenil, ta novica ni bila tako udarna kot prvotna.
Še bolj pomemben pa je splošen vtis (boljši izraz hype), ki ga ima konzola ob izidu in še hujšo napako je naredil Sony s PS3 in je na koncu prešel iz 80-85% tržnega deleža (PS2 generacija) na kakšnih 30% v PS3 generaciji.
http://www.goblin.si

Mavrik ::

*khm*

Ta tema ne bo Microsoft vs. Sony flamewar.
The truth is rarely pure and never simple.

oo7 ::

Ekskluziva za Xbox one prvi gameplay igre Quantum Break

oo7 ::

Japan's Xbox One Launch Looks Sad As You'd Expect
http://kotaku.com/japans-xbox-one-launc...

oo7 ::

Forza Horizon 2

Zelo dobre ocene

Videogamer - 8
Eurogamer Italy - 9
Joystiq - 4/5
Polygon - 7
Eurogamer - 9
IGN - 9
TheKoalition - 9.5
CyberShack - 4/5
GodIsAGeek - 9
TotalXbox - 8
ShopTo - No score
Xboxlife.dk - 9
Eurogamer DE - 9
Insidegames.ch - 9
PPE.pl - 9
Destructoid - 9.5
Games Radar - 4/5
NZ Gamer - 8.8
Shacknews - 8
EGM - 7.5
Gamesmurf - 8
Z-Giochi - 8.5
Gamer365 - 9

IcyFox ::

Kje se bi v Sloveniji dalo dobit Xbox One najbolj poceni, po možnosti v bundlu z Sunset Overdrive?
««
2 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36271911 (1228) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021687 (675) Magic1
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517406 (14370) kevin55
»

Xbox "ONE" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
12532656 (22089) greeenmaster

Več podobnih tem