» »

Xbox game pass v Sloveniji

Xbox game pass v Sloveniji

1 2
3
4

Motion ::

Sepravi trenutno najcenejša opcija je, kupit 3x12 mesecov live gold za turčijo na cd keys (cca 75e), nato sprement regijo računa na turčijo, redimat kode (preko turškega vpnja /proxija?? ) Nato spremenit regijo nazaj na uk /us. Moram še na kaj pazit?

To mi bo dalo 36 mesecov GP core naslednji teden?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Buggy ::

Sej WW licenca ni bistveno drazja, zakaj bi se zajebaval s turcijo in VPN ter pol spreminjal regijo. Jaz imam WW pa sem zadnjic zardi napacno dodeljenega IP-ja od ISP-ja (Iran) imel dva dni nedostopno storitev. Ce kupujes za tri leta IMO ni smiselno prihraniti tistih par EUR, glede na to kaksne potencialne probleme imas lahko.

Motion ::

WW je 30% dražji. 25e vs 37e.

Edit 50% dražji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Nesta ::

Kje to kupujete?

Motion ::

Cdkeys
Eno vprašanje, jutri se samo live gold pretvori v GP core. Live gold code se bo dalo redimat še naprej če si jih boš lastil? Danes lahko kupim live gold kodo za 12 mesecov sam mi jo ni treba še danes uporabit?

Nesta ::

Pa je potrebno na kaj paziti ko se kupuje xbox game pass na Cdkeys? Mora biti za Evropo?

Motion ::

Eu sl pa ww če nočes se igrat z proksiji in vpnji

Motion ::

Sem šou po turški poti. Redimanje prek vpnja je šlo skoz brez problema. Edino kar je da turki lahko stakajo le 13 mesecov naročnin. Seveda jst sem nabavu za 36 mesecov :)) . No potem sem mel mal daljši pogovor z xbox suportom in so mi rekli da moje kode ne pretečejo in da naj nebi mel problemov jih redimat niti čez 2 leti.
No še ene par stvari za info. Tip na suportu je prav tako reku da world wide oziroma globalne kode ne obstajajo (vse naj bi imele neke omejitve glede regij, čeprav na cdkeys jih prodajajo kot global). Prav tako če je koga zaimalo, GP core nemoreš pretvorit v GP Console ali PC če bi kdo to hotu.

Buggy ::

tnx za info!

No potem sem mel mal daljši pogovor z xbox suportom in so mi rekli da moje kode ne pretečejo in da naj nebi mel problemov jih redimat niti čez 2 leti

To verjetno ne, samo po vsej verjetnosti ne bos mogu vec 35 mesecev Live gold pretvorit v 3 leta Ultimate s tem, da bos nad njim prijavil se en mesec Ultimate kodo in ti bo ves gold pretvorilo v Ultimate, kot se je to delalo sedaj.

Jaz imam UK racun in vzamem WW licenco, tako da imam cim manj zajebancij.

Srecno v uzivanciji Game PAss-a. Nas caka kar nekaj dobrih naslovov se.

Motion ::

Sej se mi ne gre niti tolk za ultimate. Najbrš bom ostal kar na GP core. Morda pa kupim še kakšno 12 mesečno live gold kodo dokler so še navoljo, ko že nimajo roka veljavnosti. Cene bodo najbrš šle samo gor.

Nesta ::

A je to to ali so kaksni boljsi deali?

https://www.cdkeys.com/12-month-xbox-ga...

Motion ::

hočeš ultimate? men se zdi da koverzija live gold (GP Core) v ultimate po razmerju 3/2 še deluje.

Nesta ::

Se mi splaca ultimate imet?

Nesta ::

Se mi splaca ultimate imet oz kake so prednosti?

Hvala

Motion ::

Razlika je:
CORE
25 iger po njihovem izboru + Multiplayer (+ 1x ali 2x na leto naj bi dodali odvzeli kako igro)

CONSOLE vklučuje prbližno 500 iger brez multiplayerja

PC vklučuje ene 250 iger z multiplayerjem

ULTIMATE vklučuje
Game Pass za PC (ene 250 iger)
Game Pass CONSOLE (ene 500 iger)
Multipayer
+ še neki bombočki

Kaj rabiš / hočeš se moraš pa sam odločit

https://pureinfotech.com/xbox-game-pass...

Nesta ::

Eno vprašanje, verjetno ze vsi to veste ampak mislil sem da z game passom dobim tudi igre ki so v EA play. Ko sem včeraj hotel namestiti Dead Space me je vrglo na ušiv EA, kar je še razumljivo, vendar mi je potem tam ponudilo polno ceno igre??

prosim za dodatna navodila :)

Hvala vam že vnaprej.

Motion ::

EA Play je vključen samo v GP Ultimate

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Nesta ::

Kje pa lahko kupim GP Ultimate?
Uradno ga ne morem

Tole recimo?

https://gameseal.com/xbox-game-pass-ult...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Motion ::

Kupiš 3 leta GP Core recimo. Redimaš kode da maš 3 leta GP core. Nato kupiš 1 mesec GP Ultimate in ga redimaš. Sedaj ti bo samodejno spremenilo 3 leta GP Core v 2 leti GP Ultimat. Pogles si po temi nazaj, je blo že večkrat napisano kako gre in kje naceneje dobit kode.

Nesta ::

Zgleda komplicirano :) Upam da najdem kako to naredim.

wowmijav ::

Jao fantje jz sm cisto zgublen, karkoli probam se mi ustavi, ker hocejo od mene placilno sredstvo ob redeemu xbox game pass ultimate, kupil sem 1 mesecno kodo, ki jo probam redeemat. Ma kdo kak nasvet? Paypala mi ne sprejme, kreditne tudi ne...

Motion ::

Pa kje ti poskušaš to redeemat? Na xboxsu?

wowmijav ::

Motion je izjavil:

Pa kje ti poskušaš to redeemat? Na xboxsu?


Na PCju z vpn, sprejeme mi kodo, a potem hoce nacin placila, ki pa ga noce sprejet… paypal mi pravi can’t authorise card, za kreditno mi pravi da so napacni podatki, a skos placujem preko neta :/

Motion ::

Nevem meni normalno redeema kode v MS accoutu.

Tu kliknem na redeem code, nato se upišem v račun, spremenim regijo, vklopim VPN, in dela. ME sploh nič ne praša po plačilnem sredstvu.

https://support.microsoft.com/en-us/acc...

wowmijav ::

Motion je izjavil:

Nevem meni normalno redeema kode v MS accoutu.

Tu kliknem na redeem code, nato se upišem v račun, spremenim regijo, vklopim VPN, in dela. ME sploh nič ne praša po plačilnem sredstvu.

https://support.microsoft.com/en-us/acc...


Jaz mislm da je problem ker je racun popolnoma nov, nekje sem bral da so v zadnjem letu uvedli auto renewal, ki ga lahko izkljucis sele po narocilu in tako ne morem redeemat kode brez nacina placila iz drzave kjer sm na vpn…
Sem mislu da bom malo ceneje prsu skozi, tak al tak bi rad samo preigral gears of war serijo in bom vrjetno dal xbox naprej, tako da sem resil tako da sem malo preplacal v konzolkotu za 3 mesece in so mi tudi oni aktivirali in sedaj dela…

DirkDiggler ::

Je že kdo mogoče sprobal urediti GamePass tako, da je kupil ključ za XboxLiveGold za regijo Turčijo in potem konvertal na Gamepass? Gre to brez težav ?
Do sedaj sem tako delal samo s kodo za EU regijo. Namreč ključ za Turško regijo pride 13eur ceneje kot pa EU ključ.

Motion ::

Ja dela, jst sem v septebru tako naredu z turško live gold kodo.

Nesta ::

Je tole drugace tudi legit?

Dela v slo?

https://www.konzolko.si/narocnina-xbox-...

Tale je celo za 7,8€ na mesec: https://www.konzolko.si/xbox-game-pass-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Nesta ::

Kolega je kupil je rekel da se je moral na Irski vpn povezat da je lahko aktiviral. Pride pa cca 8€ na mesec. Je tudi kaksna cenejsa varianta?

Nesta ::

Je imel kdo težave z aktivacijo game pass premium od konzolkota? Da se ne bom nategnil za 180€ :)

Motion ::

Dvomim da je kdo sploh kupu GP-U na konzolkotu za 180e ker obstajajo cenejše alternative

Nesta ::

Samo jaz je nisem nasel. Na cdkeys je vse drazje:
https://www.cdkeys.com/12-month-xbox-ga...

Motion ::

kupiš GP core 3 leta in nato še en mesec GP ultimate, vn ti rata 2 leti GP ultimate.
*turški in argentinski GP lahko maš največ 13 mesecov naenkrat.

Trenutno na CD keys 12 mesecov core, turški 27E in 1 mesec ultimate turški 8E. Ven dobiš 9 mesecev GP ultimate za 35E.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Nesta ::

Motion ::

https://www.cdkeys.com/12-month-xbox-li...

Pa lahko si jih kupiš na zalogo ker te nimajo roka trajanja.

Nesta ::

Motion je izjavil:

https://www.cdkeys.com/12-month-xbox-li...

Pa lahko si jih kupiš na zalogo ker te nimajo roka trajanja.


Super hvala ti car si. Potem pa rabim kupiti se ultimate?

Nesta ::

Je to to?

 Xbox gold

Xbox gold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Nesta ::

Lahko aktiviram 3*12 mesecev in dobim 3 leta game pass?
Če potem aktiviran se 1 mesec premium dobim 3 leta premium pass?

Nesta ::

Sem narocil 3*12 mesecev pa 1 mesec premium.
Upam da se nisem nategnil :) A lahko to kadarkoli aktiviram?

Motion ::

katero regijo/državo si vzel?

Nesta ::

Motion je izjavil:

katero regijo/državo si vzel?


Turcija


 Xbox game pass

Xbox game pass

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Motion ::

kot sem gor napisu, 12 mesecev bo max kar boš lahko naenkrat vnovčil, ostalo bo moralo počakat da se bo izteklo

Nesta ::

Kateri vpn za turcijo priporocaste?

Nesta ::

Sem aktiviral 12 mesecev xbox core. Edino sedaj vidim da ne morem aktivirati premium ker imam do konec januarja se xbox game pass in ne morem tega scanslati :)

Nesta ::

Tako stanje imam:

 game pass

game pass

Motion ::

Za na kozoli igrat rabil ali GP Core ali Console ali Ultimate. S tem da Ultimate vklučuje vse tri CORE, Console ali PC. Načeloma bi za igranje na konzoli blo dovolj da bi GP PC pretvoru v Ultimate.

Ćeprav GP PC nebi smel ovirat pretvorbe Core na ultimate. Poskusi vprašat CS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Nesta ::

Motion je izjavil:

Za na kozoli igrat rabil ali GP Core ali Console ali Ultimate. S tem da Ultimate vklučuje vse tri CORE, Console ali PC. Načeloma bi za igranje na konzoli blo dovolj da bi GP PC pretvoru v Ultimate.

Ćeprav GP PC nebi smel ovirat pretvorbe Core na ultimate. Poskusi vprašat CS.


Tole mi javi ko hocem aktivirat kodo za ultimate:

 Redeem

Redeem



Region pa sem ze prej spremenil na Turcijo in zalaufal VPN in se povezal na Turcijo.

 Region

Region

Nesta ::

Kupil sem se en gamepass ultimate (EU) pa mi javlja da ni OK. Sem sel na VP UK in je slo skozi na zadnjem koraku pa mi tole javlja:

Sprememba regije trgovine Microsoft Store
Regija, v kateri ste kupili naročnino, se mora ujemati z regijo trgovine Store. Če težave ne odpravite s spremembo regije trgovine Store, se obrnite na nas prek Microsoftove podpore.
Sprememba regije trgovine Microsoft Store Regija, v kateri ste kupili naročnino, se mora ujemati z regijo trgovine Store. Če težave ne odpravite s spremembo regije trgovine Store, se obrnite na nas prek Microsoftove podpore.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
gtayXFoNMUyaHs8o.66.98
2023/11/20 - 09:42:35 UTC


Kaj to pomeni? Kje to zamenjam?

Motion ::

Jst sem kupu vse Turško. Na računalniku sem dal regijo Turčijo, na MS računi sem dal prav tako regijo Turčijo, nato sem uporabu hola browser kjer sem izbral turški vpn in mi ni javilo nobene napake.

radenska10 ::

Eno vprašanje...imam samsung s95c ki naj bi podpiral gaming hub, torej tudi igranje xbox brez konzole...
Itak da SLO regija to ne podpira?
Kako bi zadevo lahko rešil, mogoče VPN na routerju?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36372504 (343) oo7
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347297205 (16919) filip007
»

Xbox Series S 512GB

Oddelek: Konzole
141922 (1241) Egii
»

Xbox One za 150€?

Oddelek: Pomoč in nasveti
222526 (1970) mtosev
»

Xbox game pass

Oddelek: Konzole
51582 (1528) antireal

Več podobnih tem