» »

Xbox game pass v Sloveniji

Xbox game pass v Sloveniji

1 2 3
4
»

Nesta ::

Sedaj sem si koncno lahko aktiviral game pass ultimate, vendar mi ob namestitvi Iger ki zahtevajo EA Play v aplikaciji EA zahteva da kupim ali naročim EA play pri njih dodatno....?

Ni to v Game pass ultimate avtomatsko??

Hvala

DirkDiggler ::

Preveri če imaš povezan račun med Microsoft pa EA.

Nesta ::

DirkDiggler je izjavil:

Preveri če imaš povezan račun med Microsoft pa EA.


To bi bila logicna razlaga, katero poskusam narediti ze 2 dni :)
Sedaj sem naredil se prijavo preko Xboxa (prej sem imel na gmail)
pa mi vedno ko dam namesti igro v Xbox odpre nov EA app in se prijavim lahko samo preko maila...
Enkrat mi je celo uspelo nda bi si omogocil linkanje xbox in ea pa je javilo napako....
Nevem zakaj je tako komplesno :) Ali pa sem jaz zabit :D

Motion ::

si poskusu kontaktiral live support prek chata. Men men so vedno rešili problem.

Buggy ::

BP meni preko ultimate UK accounta deluje tudi DL in run EA spilov, ki so vkluceni v bundle, kot pa receno...linkas accounte. Imam pa se stari live upgrade-an na ultimate za 1€ na tri leta. Lahko da je zdej kej drugace.

Nesta ::

Kje ste kontaktirali pomoč? Jaz sem sem obrnil na Xbox in so javili da to mora EA rešiti in sem odprl case pri EA in mi kreteni pošiljajo samo generične maile z linki kaj lahko preverim.... NIČ ne rešijo, jaz sem pa že zgubil 14 dni zafrkavaja :)

Nesta ::

Zdej pa nevem vec ali jaz kaj narobe delam ali je to prav kar mi sedaj kaze:


Poskusam recimo namestiti F1 2023 na Xbox game pass in se mi odpre tole:

Seveda se moram v EA posebej vpisat ceprav sem tam ze vpisan... Ampak ok....

Dobim pa tole:

 F123

F123

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Nesta ::

Tole meni ni nič jasno. Že ves mesec mi EA support piše da preverjajo in gledajo in nič se ne zgodi...

A je kar fora da imam xbox registriran na hotmail, EA pa na gmail??

ne vem več kaj in kako. Ko grem na EA in kliknem na EA play mi ponudi 4 opcij EA app, Stream, Playstation in Xbox.. Ko klinem Xbox me vrze na stran kjer imam aktivirano Xbox game pass ultimate... In se ne zgodi nic...

Ea app je tako zanič da se mi vsaketoliko sesuje ko se logiram, včasih celo javi da bi sycal xbox in ea in potem javi napako... potem drugic se prijavim notri brez tezav in mi ponudi da vsak spil kupim... nevem tale EA app izgleda kot ena seminarska...

Nesta ::

Vse se mi je zjebal.... Na fake xbox profil se me povezal.. in ZDEJ NE MOREM VEČ POVEZATI NA PRIMARNI PROFIL... KER JE TO LIFETIEM... EA JE ZA STOZIT IN ZA ZAPRET!!! PRIZADETO!

Nesta ::

Končno uspelo urediti. Tale EA je res bolano zanič narejen. Kot da bi delala ena garažna hiša.

Magic1 ::

Klasik Microsoft. Bi si mislil da je office 365 kaj boljši.
Magic
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36372463 (302) oo7
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347297180 (16894) filip007
»

Xbox Series S 512GB

Oddelek: Konzole
141922 (1241) Egii
»

Xbox One za 150€?

Oddelek: Pomoč in nasveti
222526 (1970) mtosev
»

Xbox game pass

Oddelek: Konzole
51582 (1528) antireal

Več podobnih tem