» »

Ali so vas ze klicali (zdravniki klicejo po telefonu)?

Ali so vas ze klicali (zdravniki klicejo po telefonu)?

««
3 / 11
»»

widj3098dj32 ::

Se vidi da imamo drugacne definicije liberalnosti - najbolj liberalen mozen ukrep bi bil to, kaj so nam prodajali lani: precepljenje ranljivejsega dela prebivalstva.

Na preventivi za nabiranje imunosti ni bilo narejeno 0, na posteljnih kapacitetah 0, politika/stroka pa je s svojimi prijemi z glavo skozi zid (ki jih seveda dobijo od EU zaradi miljardnih naprintanih doklad) zapravila vso zaupanje prebivalstva.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

c01-a039 - Če bi testi bili zastonj, nebi nihče goljufal, če bi bili odloki zakon, bi jih verjetno tudi spoštovali, če bi se šlo našim strokovnjakom za zdravje populacije, bi P pogoj veljal, dokler bi bilo v krvi dovolj anti teles (nekje to velja, brez časa po prebolevnost,... Koliko cepljenje preprečuje širjenje virusa, so še vedno samo študije in predvidevanja, glede na okužbe v precepljenih državah, je še vedno najbolje distanca, maske v zaprtih prostorih, razkuževanje rok (tega ne vidiš več) in umivanje rok. Cepljenje pomaga k ukinitvi lockdown-a je bulšit in bo tudi tam, kjer so to naredili, spet prišlo do njega zaradi okuženih 2x ali 3x cepljenih.
Morda pomaga pri lažji prebolevnost (predvidevanja), ugotovljeno pa pomaga imunski sitem pri prebolelih ob novi okužbi, katere potek je veliko lažji, kot je bila prva.
Sedanja cepiva za alfa sev, ne učinkujejo dovolj pri delta in nadaljnih mutacijah, torej koliko je smiselno cepljenje proti starejšim sevom? Zopet smo pri ocenjevanjih.

Torej zagotovo je, da nič v zvezi z virsom covid 19, ni gotovo. Še vedno je opcija, da bomo necepljeni imeli v prihodnje manj problemov, kot tisti, ki ste se cepili in se boste še ali pa obratno, vendar so to še vedno v znanstvenih krogih, predvidevanja, ocene, testiranja,...
Sicer pa preberi kakšen zajeb je bil DDT, ravno tako produkt znanosti. Tudi takrat so vsi, ki na poljih niso uporabljali tega strupa, veljali za čudake, družbene škodljivce,... vseeno pa so edini uživali zdravo hrano, ko so koloradske hrošče pobirali ročno. Koliko je bilo znanstvenih zajebov pri zdravilih, obdelavi hrane, uporabi plastike, fosilnih goriv, v končni fazi tobaka, kjer strokovnjaki še danes niso enotni ali dejansko povzroča raka ali ne, če umirajo za enako obliko tudi ljudje, ki nikoli niso prižgali tobačnega izdelka.

Vzhodna medicinska filozofija veleva iskanje vzroka, tradicionalna medicina stremi k lajšanju posledic. Vidiš razliko - za primerjavo, ko te boli glava, sežeš po aspirinu, jaz uporabim akapresuro, efekt je enak, glava ne boli več, samo, da jaz nisem zaužil snovi, ki ima tudi negativna delovanja na telo. Do sedaj sem vse gripe prebolel s čajčki, limonco in medom, seveda ležanjem, bolečine pa sem krotil s pritiskanji na določene živce.
Delo krepa človeka

delavec44 ::

Čist isto bi bilo brez omejevanj, PCT in ostalih nebuloz. Naj se ogroženi cepijo kot pri gripi, ostali se pa naravno prekužijo in je. Tu gre za politično zgodbo enako kot pri nezakonitem prehajanju migrantov čez meje.

WizzardOfOZ ::

dsfsfawer235 je izjavil:

PCT pogoj je najbolj liberalen mozen ukrep.


To je najslabši ukrep od vseh ostalih.

Če se hočemo kovida znebiti, bi bilo edino pravilno, da če si testiran na vsakih 48 ur, potem lahko okoli hodiš. Vse ostale pa zašvasat v bajte. Če si cepljen ali prebolel ali necepljen še ne pomeni, da nisi kužen in da deliš virus naokoli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Saj se nikogar ne omejuje. Pac vsak si lahko sam izbere ali raje zivi v lockdownu ali ne, precej bolje kot, ce bi pavsalno zaprli vse.

Vsaj v idealni vzpostavitvi. Tole, kar je vlada zakuhala je pa neumnost, vsaj dokler ne bo PCT ukrep dejansko preverjan in uveljavljan.

Obstaja verjetnost, da bo zdaj bolj resno, na porocilih so povedali, da so zaceli okrog hoditi inspektorji - kar je seveda se eno salabajzerstvo, zakaj sele zdaj in ne ze pred enim mesecem.


So začeli bolj hoditi, sem iz Primorske regije in danes si imel na 24h reportažo, da bolj nadzorujejo v naših koncih. https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...
Ampak samo opozarjajo, ker nimajo zakonske podlage za kazen.
Zakaj ne uredi vlada zakonske podlage?
Ne da se mi iskati in linkat; ampak Pokljukar je malo časa nazaj govoril o uveljavitvi PC, potem ko je pa US samo zadržalo PC pri državnih uslužbencih (niti niso sodili o sami ustreznosti PCja), je pa takoj spremenil ploščo, da je PCT dosti ustrezen.


Ja, tole je cisti fail, T sploh ne pase v ukrep.

P in C preprecujeta, da bi haral po lokacijah, kjer se lahko okuzis, ce nisi cepljen/prebolel.

T preprecuje, da bi se drugi okuzili od tebe. Skratka eno z drugim nima nobene veze in T bi bilo potrebno odstraniti iz ukrepa.

Razen tega, bi bilo treba lokacije, ki ne preverjajo pogojev, preprosto zapreti. Nic denarnih kazni, samo dovoljenje za obratovanje se jim ukine, skratka po enaki logiki kot deluje PCT pogoj - lastnik gospodarske entitete naj se sam odloci, ali ima raje lockdown ali preverjanje PCT pogoja.

Potem bi u bistvu korona izginila, ker ne bi vec vedeli kdo jo ima. Vidis to tvojo zabito logiko
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Badwolff ::

solatko je izjavil:

Če bi se to slučajno zgodilo meni, bi varnostnika odpeljali na zbujanje, sam pa bi po opravljenem posegu, odšel na PP in možem v modrem, pojasnil, kaj se je zgodilo. Če bi imel zaradi tega kakšne posledice pa bi tožil varnostno podjetje, ker so kazensko in materialno odgovorni za fašista v svojih vrstah.


Tak Chad si? Bravo, pravih dedcev primanjkuje.

dsfsfawer235 ::

Vsem nakladacem zgoraj:

PCT pogoj je najbolj liberalen mozen ukrep.

Sam se odlocis ali se bos zascitil pri obiskovanju riskantnih lokacij, ali pa ostanes doma, kar je posledica lockdowna, k kateremu rines in si ga zelis.

To bi moral poceti vsak sam ze po defaultu ampak kot vidimo (in smo videli lani), temu ni tako.

Vase pritozevanje je ena navadna hinavscina.

Ne moti te, da imas sam po svoji izbiri lockdown, moti te, da ga nimajo tudi vsi ostali, ki pa so ravnali odgovorno in se zascitili.

Skratka ne pizdi, to, da bi rad povzrocal tezave v druzbi je tvoj osebni problem in, da te zdaj jezi, ker ti tega nekdo ne dovoli, tudi.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

solatko ::

c01-a039 - Še vedno sanjaš, oziroma kar copy-paste širiš nekaj, kar dejansko ni preverjeno. O čem ti sanjaš?
Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? Večino so prisilili PC ukrepi, kateri nimajo nikakršne znanstvene podlage, da te to dejansko zaščiti in druge okoli tebe, nasprotno, poglej, kakšen procent cepljenih je v bolnici.
Cepljenje je prostovoljno samo za brezposlne in upokojence, za aktivne je prostovoljno-obvezno, če hočete funkcionirat v trenutnem fašizmu. Prostovoljno bo takrat, ko ne bo hebanje v glavo tistih, ki se zaradi različnih vzrokov ne cepijo. Še celo ti, ki nisi strokovnjak, širiš propagando o tem. Poslužite se strupa, saj ni nevaren, zaščiti vas in druge pa še zastonj je. Če hočete preverit svoje zdravstveno stanje glede corone pa plačajte in vam velja samo 48 ur.
Malo premisli v sebi in boš morda ugotovil, da si s temi točkami nakladalec samo ti, saj širiš nepreverjeno agendo.

Badwolff - Smo različni, nekateri hodite v fitnes-e, jaz hodimi že skoraj 60 let na treninge, zadnji dve leti s kolegom trenerava v njegovi kleti.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Vsem nakladacem zgoraj:

PCT pogoj je najbolj liberalen mozen ukrep.

Sam se odlocis ali se bos zascitil pri obiskovanju riskantnih lokacij, ali pa ostanes doma, kar je posledica lockdowna, k kateremu rines in si ga zelis.

To bi moral poceti vsak sam ze po defaultu ampak kot vidimo (in smo videli lani), temu ni tako.

Vase pritozevanje je ena navadna hinavscina.

Ne moti te, da imas sam po svoji izbiri lockdown, moti te, da ga nimajo tudi vsi ostali, ki pa so ravnali odgovorno in se zascitili.

Skratka ne pizdi, to, da bi rad povzrocal tezave v druzbi je tvoj osebni problem in, da te zdaj jezi, ker ti tega nekdo ne dovoli, tudi.

Statisticno imas iste moznosti do 35 da umres za kovidom al cepivom.

solatko je izjavil:

c01-a039 - Še vedno sanjaš, oziroma kar copy-paste širiš nekaj, kar dejansko ni preverjeno. O čem ti sanjaš?
Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? Večino so prisilili PC ukrepi, kateri nimajo nikakršne znanstvene podlage, da te to dejansko zaščiti in druge okoli tebe, nasprotno, poglej, kakšen procent cepljenih je v bolnici.
Cepljenje je prostovoljno samo za brezposlne in upokojence, za aktivne je prostovoljno-obvezno, če hočete funkcionirat v trenutnem fašizmu. Prostovoljno bo takrat, ko ne bo hebanje v glavo tistih, ki se zaradi različnih vzrokov ne cepijo. Še celo ti, ki nisi strokovnjak, širiš propagando o tem. Poslužite se strupa, saj ni nevaren, zaščiti vas in druge pa še zastonj je. Če hočete preverit svoje zdravstveno stanje glede corone pa plačajte in vam velja samo 48 ur.
Malo premisli v sebi in boš morda ugotovil, da si s temi točkami nakladalec samo ti, saj širiš nepreverjeno agendo.

Badwolff - Smo različni, nekateri hodite v fitnes-e, jaz hodimi že skoraj 60 let na treninge, zadnji dve leti s kolegom trenerava v njegovi kleti.

Ti bodo kmalu penzijo vzeli ker nisi pospikan
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

solatko ::

PrihajaNodi - Ni problema, imam toliko rezerve, da bom preživel, dokler te fašisti ne odletijo. Penzijo imam za kavice in cigarete.
Delo krepa človeka

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Še vedno sanjaš, oziroma kar copy-paste širiš nekaj, kar dejansko ni preverjeno. O čem ti sanjaš?
Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? Večino so prisilili PC ukrepi, kateri nimajo nikakršne znanstvene podlage, da te to dejansko zaščiti in druge okoli tebe, nasprotno, poglej, kakšen procent cepljenih je v bolnici.
Cepljenje je prostovoljno samo za brezposlne in upokojence, za aktivne je prostovoljno-obvezno, če hočete funkcionirat v trenutnem fašizmu. Prostovoljno bo takrat, ko ne bo hebanje v glavo tistih, ki se zaradi različnih vzrokov ne cepijo. Še celo ti, ki nisi strokovnjak, širiš propagando o tem. Poslužite se strupa, saj ni nevaren, zaščiti vas in druge pa še zastonj je. Če hočete preverit svoje zdravstveno stanje glede corone pa plačajte in vam velja samo 48 ur.
Malo premisli v sebi in boš morda ugotovil, da si s temi točkami nakladalec samo ti, saj širiš nepreverjeno agendo.

Sem ti ze vse povedal, vseeno je zakaj so se cepili, dejstvo je, da cepljenje pomaga in so naredili nekaj dobrega zase in za druzbo.

Ti po drugi strani noces narediti tega koraka, kar je seveda cisto tvoja legitimna pravica, samo imej enake ukrepe kot bi jih imeli, ce bi vsi razmisljali tako kot ti.

Se eden, ki bi imel vse pravice socialne drzave, hkrati pa ne bi placeval davkov, a? Saj ti pravim, hinavec si (pa vsi ostali z enakim razmisljanjem tudi).

PrihajaNodi je izjavil:

Statisticno imas iste moznosti do 35 da umres za kovidom al cepivom.

Sicer cista neumnost, ampak k sreci, ti ne bo treba dokazovati, ker je cisto vseeno - saj pravim, se ti ni treba cepit.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Colt1911 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Saj se nikogar ne omejuje. Pac vsak si lahko sam izbere ali raje zivi v lockdownu ali ne, precej bolje kot, ce bi pavsalno zaprli vse.

Vsaj v idealni vzpostavitvi. Tole, kar je vlada zakuhala je pa neumnost, vsaj dokler ne bo PCT ukrep dejansko preverjan in uveljavljan.

Obstaja verjetnost, da bo zdaj bolj resno, na porocilih so povedali, da so zaceli okrog hoditi inspektorji - kar je seveda se eno salabajzerstvo, zakaj sele zdaj in ne ze pred enim mesecem.


So začeli bolj hoditi, sem iz Primorske regije in danes si imel na 24h reportažo, da bolj nadzorujejo v naših koncih. https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...
Ampak samo opozarjajo, ker nimajo zakonske podlage za kazen.
Zakaj ne uredi vlada zakonske podlage?
Ne da se mi iskati in linkat; ampak Pokljukar je malo časa nazaj govoril o uveljavitvi PC, potem ko je pa US samo zadržalo PC pri državnih uslužbencih (niti niso sodili o sami ustreznosti PCja), je pa takoj spremenil ploščo, da je PCT dosti ustrezen.


Ja, tole je cisti fail, T sploh ne pase v ukrep.

P in C preprecujeta, da bi haral po lokacijah, kjer se lahko okuzis, ce nisi cepljen/prebolel.

T preprecuje, da bi se drugi okuzili od tebe. Skratka eno z drugim nima nobene veze in T bi bilo potrebno odstraniti iz ukrepa.

Razen tega, bi bilo treba lokacije, ki ne preverjajo pogojev, preprosto zapreti. Nic denarnih kazni, samo dovoljenje za obratovanje se jim ukine, skratka po enaki logiki kot deluje PCT pogoj - lastnik gospodarske entitete naj se sam odloci, ali ima raje lockdown ali preverjanje PCT pogoja.


Iz ukrepov je potrebno izločititudi C , ter pustiti samo P.
Ker C ste banda kužna.8-) Pobili boste vse babice , gamad fajzerska!;(

Miki N ::

Bodimo realni.

Glede da Ronca ne gre nikamor nam ostane samo še Jim Jones strategem: enostavno se razdeli vsem Flavor Aid(*) in naredimo skupinca - jebiga, če ni rešitve je pač ni - saj nam nihče ne more očitati, da nismo poizkusili.

(*) fun fact: ni bil Kool Aid, kot gre mit ampak prej omenjena konkurenca, ki jo je v tistih časih pod licenco delala tudi Kolinska, Droga, karkoli .. imamo še recept!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

solatko ::

c01-a039 - Dejstvo je, da cepljenje ne ustavi virusa, vse ostalo niso dejstva, ampak pričakovanja, ocene,... podobno, kot trditve in opozorila utišanih.
Tvoje trditve, so privelečene za lase, dejstvo je, da sem do sedaj počel stvari bolje zase in za družbo, saj se do sedaj še nisem okužil in upam, da se tudi ne bom, če me ne bo okužil kak okuženi cepljenec, ki ne uporablja več maske ali narobe, ki mi v trgovini diha za ovratnik, saj se ne drži priporočene distance, si ne razkužuje več rok, saj je cepljen in s tem zaščiten.
Zakaj zavajaš in voziš cepilsko propagando, če veliko tega, kar trdite glede na dogajanja v drugih, skoraj precepljenih državah, ne drži. Zakaj lažeš in dodajaš trditve, ki so že neveljavne, zakaj delaš propagando za nekaj, kar dokazano ne deluje tako, kot so trdili. Zakaj zanikate imunost prebolelim?
Enostavno se takih iger nočem iti, ne bom testna opica, ki se bo špikala celo življenje na vsakih nekaj mesecev. Če bom okužen in prebolim, bom zaščiten bolje od vseh vas cepljenih, če ne prebolim, bom pač še ena številka v statistiki.
Teža in način ukrepanja je odvisna, kakšne fašiste imaš na vladi. Normalne demokratičen družbe, vse probleme rešujejo na zakonsko podprt način, pri nas to delajo z odloki. V vseh demokratičnih družbah o ukrepih odločajo strokovnjaki, pri nas to dela plešasti fašist, strokovnjaki, ki ugovarjajo ali poizkušajo dati drugačne smernice so odstopljeni ali odstavljeni. Ljudje, ki iščejo določena pojasnila, so označeni za posameznike, ki se zaradi leve usmeritve upirajo, odgovorov pa ne dobijo, ker jih naši droga strokovnjaki, niti ne poznajo.
Jaz socilane države ne koristim, niti sem bolan, niti ne dobivam podpore, penzijo sem zaslužil, vse kar je žene vplačevala 42 je razen 4-ih let penzije, ostalo družbi, skrbim za svoje zdravje, po naravni poti in ne kemijo, kaj bi še rad. Sem egoist, če prav družbe ne izkoriščam, če pa se bom cepil, bom pa kar naenkrat dober človek. Halo, kaj so vsem cepiva požrla sive celice ali kaj se dogaja?

Colt1911 - Bravo, pustiti PT, tudi cepljeni na testiranja in ob pozitivnem testu, obvezna izolacija. Prebolevniki izredno redko ponovno zbolijo, zato ali testiranje za vse ali pogoj PT. Res pa je, da v tem primeru ne bo evrčkov za posameznike na oblasti.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Kljukec, ti je že pognal nos ali to pišeš za dodatni pingo. Kmalu bomo slišali za pozitivne stranske učinke cepiv. Si prvi ali vas je več.

Zelo si zanimiv. Ko neverjetne zgodbice trosijo anticeplici pa vsemu takoj verjameš. Torej moraš biti prave barve da si lahko izmišljuješ zgodbice. Tako kot ti kako je bila bivša juga fantastična.:D

solatko je izjavil:

Colt1911 - Bravo, pustiti PT, tudi cepljeni na testiranja in ob pozitivnem testu, obvezna izolacija. Prebolevniki izredno redko ponovno zbolijo, zato ali testiranje za vse ali pogoj PT. Res pa je, da v tem primeru ne bo evrčkov za posameznike na oblasti.

Imaš prav. Ker s testi pa nobeden ni zaslužil. Sami reveži so tisti, ki so prodajali teste.

PrihajaNodi je izjavil:


Ti bodo kmalu penzijo vzeli ker nisi pospikan

Važno da si se ti špiknil. Samo čakam še novico iz romunije, da bo obvezen pogoj C.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

fordin ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje je zakaj se omejuje zdrave in cepi otroke.

Zakaj nosiš v Romuniji masko?

Ne vem za ostale cepljene, amapk jaz se počutim noro OK.

Nikoli v življenju nisem pretekel 5 km, sedaj jih pretečem brez težav. Algebra ki mi je delala na faksu težave, mi je popolnoma jasna, tako da dejansko razmišljam, da bi šel na magisterij iz matematike. Tudi spolno življenje se je konkretno popravilo. Sedaj ni problema imet trdega 30-40 minut, žena je izredno zadovoljna.

Cepljen sem pa z Astra Zeneco. Toplo priporočam. Meni se je super obneslo.


Komentar meseca. :)

Bolj verjamem solatkotu kot tebi, ki pravis, da prej nisi mogel pretect 5 km, zdaj pa lahko, ker si se spiknil s cudezno vodico in se pocutis menda noro dobro, ocitno zelo zelo zavajas, niti lagat ne znas. Algebra ki ti je delala na faksu težave, ti je zdaj popolnoma jasna, tako da dejansko lahko razmišljas, da bi šel na magisterij iz matematike? Vse to zarad cudezne vodice, lol. To niti top shop prodajalci ne znajo tako prepricat kot ti. Po drugi strani pa prevec vleces na strankarske debate. Bi te vprasal ce tebi tudi placujejo pisanje po forumu, pa bonus, ce dosezete doloceno stopnjo precepljenosti? Koliko pa placujejo? Kaj dobite? To verjetno bolj slabo placujejo, ali pa morda dobro placajo pa prevec zagonite na kriptovalute? Kaj prevec leverage shortate, ali kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje je zakaj se omejuje zdrave in cepi otroke.

Zakaj nosiš v Romuniji masko?

Ne vem za ostale cepljene, amapk jaz se počutim noro OK.

Nikoli v življenju nisem pretekel 5 km, sedaj jih pretečem brez težav. Algebra ki mi je delala na faksu težave, mi je popolnoma jasna, tako da dejansko razmišljam, da bi šel na magisterij iz matematike. Tudi spolno življenje se je konkretno popravilo. Sedaj ni problema imet trdega 30-40 minut, žena je izredno zadovoljna.

Cepljen sem pa z Astra Zeneco. Toplo priporočam. Meni se je super obneslo.


Torej je s teboj se v redu. Vesel sem zate, da končno razodeneš vse blagodejne učinke cepljenja z astrazeneko. In nejevernim Tomažem poveš, da maš zaj ror ko iz železa.
Da sedaj pretečeš 5 kilometrov povsem brez težav, in da se ti je logika dvignila na nivo Alberta Ajnštajna.

Na začetku napiše še, da se počutiš noro. Jaz tud tko mislim. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dexterboy ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Še vedno sanjaš, oziroma kar copy-paste širiš nekaj, kar dejansko ni preverjeno. O čem ti sanjaš? Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? Večino so prisilili PC ukrepi, kateri nimajo nikakršne znanstvene podlage, da te to dejansko zaščiti in druge okoli tebe, nasprotno, poglej, kakšen procent cepljenih je v bolnici. Cepljenje je prostovoljno samo za brezposlne in upokojence, za aktivne je prostovoljno-obvezno, če hočete funkcionirat v trenutnem fašizmu. Prostovoljno bo takrat, ko ne bo hebanje v glavo tistih, ki se zaradi različnih vzrokov ne cepijo. Še celo ti, ki nisi strokovnjak, širiš propagando o tem. Poslužite se strupa, saj ni nevaren, zaščiti vas in druge pa še zastonj je. Če hočete preverit svoje zdravstveno stanje glede corone pa plačajte in vam velja samo 48 ur. Malo premisli v sebi in boš morda ugotovil, da si s temi točkami nakladalec samo ti, saj širiš nepreverjeno agendo.
Badwolff - Smo različni, nekateri hodite v fitnes-e, jaz hodimi že skoraj 60 let na treninge, zadnji dve leti s kolegom trenerava v njegovi kleti.

Je že Vostok trobil, ostali tudi, še jaz sem pisal spomladi;
Dokler se bo svetovna populacija povečevala ne glede na Covid (ali pa Triglav virus, vseeno kateri bo), so vsi ukrepi kršenje človekovih pravic. Če pa uleti na sceno Ebola, bomo pa ubirali drugačne besede in njih dejanja. Za današnjo situacijo pa jaz vidim izhod v čim prejšnji prekuženosti in uvedbi 2. amandmaja še v Slovensko ustavo. Mogoče potem 7-62 rata najbolj nevaren virus :))
Dodatek; najbolj žalostno je pa to, da se je velika večina folka cepila NE zaradi zdravja sebe in drugih, ampak zaradi UGODNOSTI, ki jih pridobijo s cepljenjem. In potem na plano samo od sebe pride vprašanje; KAKO naj ima človek najmanjši občutek empatije zaradi takšnih ljudi? Da se cepim, da bo moja EGOISTIČNA rit lahko šla poleti na morje na Hrvaško? Je že bolje, da nekdo aktivira tiste nuke. Ali pa da meteorit že končno trešči v ta planet...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

fordin je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje je zakaj se omejuje zdrave in cepi otroke.
Zakaj nosiš v Romuniji masko? Ne vem za ostale cepljene, amapk jaz se počutim noro OK. Nikoli v življenju nisem pretekel 5 km, sedaj jih pretečem brez težav. Algebra ki mi je delala na faksu težave, mi je popolnoma jasna, tako da dejansko razmišljam, da bi šel na magisterij iz matematike. Tudi spolno življenje se je konkretno popravilo. Sedaj ni problema imet trdega 30-40 minut, žena je izredno zadovoljna. Cepljen sem pa z Astra Zeneco. Toplo priporočam. Meni se je super obneslo.
Komentar meseca. :) Bolj verjamem solatkotu kot tebi, ki pravis, da prej nisi mogel pretect 5 km, zdaj pa lahko, ker si se spiknil s cudezno vodico in se pocutis menda noro dobro, ocitno zelo zelo zavajas, niti lagat ne znas. Algebra ki ti je delala na faksu težave, ti je zdaj popolnoma jasna, tako da dejansko lahko razmišljas, da bi šel na magisterij iz matematike? Vse to zarad cudezne vodice, lol. To niti top shop prodajalci ne znajo tako prepricat kot ti. Po drugi strani pa prevec vleces na strankarske debate. Bi te vprasal ce tebi tudi placujejo pisanje po forumu, pa bonus, ce dosezete doloceno stopnjo precepljenosti? Koliko pa placujejo? Kaj dobite? To verjetno bolj slabo placujejo, ali pa morda dobro placajo pa prevec zagonite na kriptovalute? Kaj prevec leverage shortate, ali kaj?
Za "elferja" ne skrbi, ker je že v postih med lockdowni pokazal svoj pravi obraz in izgubil vso kredibilnost. Je pa uspešen v igri trolla, ampak hej, vsak ima v svojem obstoju neko vlogo :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

solatko ::

111111111111 - Kje si prebral, da poslušam zgodbe anticepilcev, delam samo logične zaključke iz vseh informacij, ki jih dobim, za enkrat so - si, težji od + sov. V vsem tem času, kljub temu, da sem se veliko gibal med ljudmi, ob upoštevanju vseh drugih priporočil znanstvenikov - maska, razkužilo in umivanje rok ter distanca, izogibanje fizićnih stikov, sem preživel brez okužbe, sedaj pa me ogrožajo cepljeni, ker se teh nujnih ukrepov ne držijo več, zato pa jih je toliko okuženih, ker so varni z 2x-nim pikom.

Kaj imajo tu proticepilci pa veš samo ti.

DexterBoy - Ko sem junija postal vdovec, me je sin nekako prepričal, da grem z njim, ženo in vnukom za 10 dni v Malinsko. Ko sem šel v soboto na brezplačni hitri test v Europark, sem potihem želel, da bi bil pozitiven, ker mi pač ni bilo do morja, nisem imel niti volje, niti želje pa me je test zajebal in sem bil negativen. Zadnji dan dopusta, smo se testirali tam, vsak test 20€. Dopust je bil še kar v redu, izpolnjeval sem PCT pogoj, nisem se okužil, če prav moram priznati, da sem bil toliko sesut, da mi je bilo čisto vseeno, če me corona pobere, da bi se pridružil moji boljši polovici.
Vendar gre življenje dalje in spet čutim neko odgovornost do samega sebe. Ja večina se je cepila, zaradi drugih marginalnih potreb, jaz bi se, če bi se počutil zdravstveno ogroženega, morda že takrat, ko je žena dobila diagnozo, lani avgusta. Tudi ona zaradi popolne neodpornosti, večkratnih obiskov bolnice (tudi urgence, kjer je bilo največ okužb) se ni okužila, sva pa upoštevala čisto vsa navodila.

Glede na to, imam občutek (ponavadi me ne zapelje v napačno odločitev), da cepljenja, glede na vse drugo, ne rabim, tudi moja osebna zdravnica mi ni nasprotovala, pač ni SDS pripadnica pa tudi levih ne, kolikor mi je znano. Tako, da ne in še enkrat ne, samo, če bojo dali obvezno.
Delo krepa človeka

dexterboy ::

@solatko;
moje sožalje ob izgubi žene. Upam, da se ne zapreš sam vase in umakneš iz družbenega življenja...
Jaz sem včeraj izgubil strica, zadnji, ki sem ga še imel. Poleti sta se z ženo cepila in pristala za tri tedne doma med stenami brez moči, da bi šla v štacuno za voglom. Poleti šla na morje, ko se je stricu poslabšalo stanje. Doktor tukaj, doktor tam, minevali dnevi, tedni... sedaj je čas izgubil vrednost.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

feryz ::

Nisem bral, pa nisem prej napisal.
Kaj vi verjamete in kaj ne, me boli kurac. Tastari je to doživel in valjda njemu verjamem. Vem da se ne bi šel kar tako cepit, če že nima drugega razloga, se ne bi šel zato, ker neskončno sovraži plešasto pokveko. Ampak starega človeka, kot lahko berete, ni težko stisniti v kot in prisiliti. Navsezadnje bi tudi star človek rad prišel do zdravstva in na koncu poizkušal udobno živeti. Ne z bolečinami v rami.

Btw, bom še malo naložil. Pri bratu so zaradi določenega razloga, točneje zaradi kozlarij v zdravstvu, kar ima lahko za posledico tudi smrt, čeprav izgleda da ne bo tako hudo, vsi cepljeni. Zdaj je že tretji okužen in kot kaže, bo samo mene, necepljenega, spet obšlo. Čeprav sem se ponovno nagoltal, popolnoma od blizu, na tone tega strahovitega virusa.

PrihajaNodi ::

Važno da si se ti špiknil. Samo čakam še novico iz romunije, da bo obvezen pogoj C.


Nah narkomancek in ljubitelj igel pa res nisem. Raje vzamem korono
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

fordin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Važno da si se ti špiknil. Samo čakam še novico iz romunije, da bo obvezen pogoj C.


Nah narkomancek in ljubitelj igel pa res nisem. Raje vzamem korono

Teb tudi nic vec ne verjamem. Zakaj? Poglej svoj podpis pod komentarjem. Si kontradiktoren samemu sebi.

Samael ::

solatko je izjavil:


Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? Večino so prisilili PC ukrepi...

Vidiš, ko si se na hitro nekaj izmislil, ker ti tako v tvojem mentalnem stanju ustreza.
Zdaj pa, če za momente uporabiš možgane, premisliš, se boš mogoče spomnil kdaj se je začelo s PCT ukrepi, pa da je v tem obdobju številka cepljenih z nekaj čez 45% prebivalstva poskočila na nekih 55%.
A ti 10% predstavlja večino? Da niti ne omenim, da tudi v tej gruči desetih procentov, kjer se je ene dva-tri tedne večinoma res masovno hitelo na cepilna mesta zaradi PCT ukrepov, prav čisto vsem vendarle to ni bil primarni razlog.
Ljudje, podobno kot naši trenutni oblastniki, lažete, ko širite svojo lastno resnico. Tudi ti si se tu zlagal. Čemu?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fordin ::

Ukrepi so bili ze prej. Dost prej. Ti verjetno govoris o obdobju, ko so stopnjevali pogoje in zahteve.

AliRes ::

Drži. Okoli mene so se še pred uvedbo PCT pogoja cepili predvsem zato, da imajo mir s testiranjem v službi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()

Kayzon ::

Ne velika vecina,ampak skoraj da vsi,ki jih poznam in so se cepili,so se zaradi dveh razlogov. Eden je ta,da so neovirano sli na morje. Drugi razlog je pa da se ne rabijo testirati na dva dni tako kot ostali ki smo zdravi ze dve leti.

Imam sodelavca,star 29 let. Cepil se je prvotno zaradi morja in mu je bilo vseeno samo da ima mir. Sedaj pa se na ves glas hvali kako se mu gre za sodrzavljanje in da moramo biti solidarni eni do drugih in ne vem kaj vse. Zgleda kot da bi si metal pesek v oci sedaj,da se bolje pocuti ker je to naredil.

D3m ::

No vidiš. Samo, da ima mir.

Jaz sem se cepil, da lahko v službo hodim. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

49106 ::

This work was strictly voluntary, but any animal who absented himself from it would have his rations reduced by half." -
Animal Farm - George Orwell


For the common good” is the most common excuse for uncommon evil.
~Jakub Bożydar Wiśniewski

The promise of safety from foreign danger has been always the instrument of tyranny at home.
James Madison

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

D3m ::

Nice quotes. But I have bills to pay. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

49106 ::

We all do.

D3m ::

No vidiš. I had to do it. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

pirat ::

Dobro jutro, dobil sem klic. Spraševali so, če imam telefonsko od Nodija.

Miki N ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro, dobil sem klic. Spraševali so, če imam telefonsko od Nodija.


Mene tudi! Izgleda, da ga sprobajo izslediti in internirati. 8-O

Nodi, ne skrbi ne bom izdal pa če mi vrtajo koleno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro, dobil sem klic. Spraševali so, če imam telefonsko od Nodija.

:):D

Si jo dal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

Dobro jutro, dobil sem klic. Spraševali so, če imam telefonsko od Nodija.

:):D

Si jo dal?


Nodi, ne se hecati - menda je na NIJZ cela panika zaradi tebe, kličejo okrog, aktivirali so upokojene inšpektorje - zadnjič je Kreka skoraj manjši infarkt ko je zariplo rohnel "Ujemite mi pizduna necepljenega!".

Bodi previden. Izgleda, da si razkrinkal njihov plan zadnjič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Torej sem zadnji preživeli v tem zombi scenariju. Valda de ne bodo šli v domačo klet gledat...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Kličejo lepo, ravno sem na terenu v Slov.Konjicah, v roku pol ure 2x zvonil domač teleofn pri družini, če so cepljeni, če jih bilokaj zanima itd.

Izgleda da imajo zdravniki čas in potrebujejo dodaten zaslužek. Po 19 mesecih lahko rečem da vidim premike naprej, zdravstvo se zaganja.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Kličejo lepo, ravno sem na terenu v Slov.Konjicah, v roku pol ure 2x zvonil domač teleofn pri družini, če so cepljeni, če jih bilokaj zanima itd.

Izgleda da imajo zdravniki čas in potrebujejo dodaten zaslužek. Po 19 mesecih lahko rečem da vidim premike naprej, zdravstvo se zaganja.

A ti se nisi sov po svojo dozo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej sem zadnji preživeli v tem zombi scenariju. Valda de ne bodo šli v domačo klet gledat...

Bodo, bodo.
Evropska komisija je objavila razpis za mobilne infra in rentgen kamere s katerimi bodo preskenirali celotno EU. Cepljeni se bodo na kameri kazali drugače - zaradi redkih kovin v cepivu bodo obarvani rumeno, medtem ko boste necepljeni živo rdeče. Penetracija kamer je do 40 metrov globoko v klet, tudi več betonskih slojev je ne ustavi. Po identifikaciji necepljenega sledi fizična konfrontacija ter cepljenje, v primeru bega tudi s posebej modificirano puško za uspavanje slonov. Nakup kamer financira Bill Gates, puške pa časti Tonin. Cepiva seveda prispeva BigPharma, ker so brezplačna pa si je BigPharma izgovorila pravico da cepivom doda tudi druge učinkovine ki se trenutno testirajo in si tako zagotovi dovolj velik vzorec populacije za testiranje učinkovin, za katere so testi na živalih prepovedani.

solatko ::

DexterBoy - Hvala, je že v redu, ko si z nekom 50 let, se pač pričakuje, da bo eden slej, ko prej ostal sam, samo pri 64-ih je le še rahlo prezgodaj.
Delo krepa človeka

;-) ::

PrihajaNodi je izjavil:

;-) je izjavil:

Kličejo lepo, ravno sem na terenu v Slov.Konjicah, v roku pol ure 2x zvonil domač teleofn pri družini, če so cepljeni, če jih bilokaj zanima itd.

Izgleda da imajo zdravniki čas in potrebujejo dodaten zaslužek. Po 19 mesecih lahko rečem da vidim premike naprej, zdravstvo se zaganja.

A ti se nisi sov po svojo dozo?


Sem, to naredim na tešče.

fordin ::

Cepiva seveda prispeva BigPharma, ker so brezplačna

kako brezplacna, kaj niso placana iz davkoplacevalskega denarja?

apfelstrudl ::

Samael je izjavil:

solatko je izjavil:


Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? Večino so prisilili PC ukrepi...

Vidiš, ko si se na hitro nekaj izmislil, ker ti tako v tvojem mentalnem stanju ustreza.
Zdaj pa, če za momente uporabiš možgane, premisliš, se boš mogoče spomnil kdaj se je začelo s PCT ukrepi, pa da je v tem obdobju številka cepljenih z nekaj čez 45% prebivalstva poskočila na nekih 55%.
A ti 10% predstavlja večino? Da niti ne omenim, da tudi v tej gruči desetih procentov, kjer se je ene dva-tri tedne večinoma res masovno hitelo na cepilna mesta zaradi PCT ukrepov, prav čisto vsem vendarle to ni bil primarni razlog.
Ljudje, podobno kot naši trenutni oblastniki, lažete, ko širite svojo lastno resnico. Tudi ti si se tu zlagal. Čemu?

Ne tako na pamet.
Jaz poznam točno enega ki se je cepil zaradi skrbi pred korono. Resno, ... enega. Je bolnik z rakom.
Vsi ostali, ki so se cepili še pred uvedbo PCT so se zaradi tega da so poleti v miru hodili riti namakat v Hrvaško morje, pa v Grčijo, ....

Tisto ko v kamero govorijo je pa nekaj podobnega kot študentka v vrsti pred centrom za cepljenje, ki jo je POP TV na hitro vprašal zakaj se gre cepit par dni pred uvedbo PCT in je rekla, da zaradi zdravja in da bo zaščitila ostale (jeap, seveda blondi... in to ti je kapnilo 2 dni pred PCT) :)

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Torej sem zadnji preživeli v tem zombi scenariju. Valda de ne bodo šli v domačo klet gledat...

Bodo, bodo.
Evropska komisija je objavila razpis za mobilne infra in rentgen kamere s katerimi bodo preskenirali celotno EU. Cepljeni se bodo na kameri kazali drugače - zaradi redkih kovin v cepivu bodo obarvani rumeno, medtem ko boste necepljeni živo rdeče. Penetracija kamer je do 40 metrov globoko v klet, tudi več betonskih slojev je ne ustavi. Po identifikaciji necepljenega sledi fizična konfrontacija ter cepljenje, v primeru bega tudi s posebej modificirano puško za uspavanje slonov. Nakup kamer financira Bill Gates, puške pa časti Tonin. Cepiva seveda prispeva BigPharma, ker so brezplačna pa si je BigPharma izgovorila pravico da cepivom doda tudi druge učinkovine ki se trenutno testirajo in si tako zagotovi dovolj velik vzorec populacije za testiranje učinkovin, za katere so testi na živalih prepovedani.



Poglej si zadetke na googlu pa duck duck go ko vpišeš, grafen oksid v cepivih. Veselo branje.

fordin je izjavil:

Cepiva seveda prispeva BigPharma, ker so brezplačna

kako brezplacna, kaj niso placana iz davkoplacevalskega denarja?


Ne vsa, nekaj so jih donirali od tistih držav, ki so že pocepili.

;-) je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

;-) je izjavil:

Kličejo lepo, ravno sem na terenu v Slov.Konjicah, v roku pol ure 2x zvonil domač teleofn pri družini, če so cepljeni, če jih bilokaj zanima itd.

Izgleda da imajo zdravniki čas in potrebujejo dodaten zaslužek. Po 19 mesecih lahko rečem da vidim premike naprej, zdravstvo se zaganja.

A ti se nisi sov po svojo dozo?


Sem, to naredim na tešče.


Kaj pa je razlika če si sit?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Ni razlike, cepim se večkrat dnevno, tudi sit seveda, ampak jutranje je baje najpomembnejše.

Miki N ::

Ne skrbi Nodi, to z detektorji je FAKE NEWS, ti pa povem iz insiderskih virov, ki jih ne smem razkriti, da so naši najeli nekaj avstralskih inštruktorjev, ki jih trenirajo v najbolj brutalnih taktikah lova na vaks-bežnike. Kempi bodo pa menda določene "opuščene" vojašnice.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Ni razlike, cepim se večkrat dnevno, tudi sit seveda, ampak jutranje je baje najpomembnejše.


A to se cepis zaradi lastnega zdravja ali varovanja drugih, tistih, ki imunskega sistema nimajo? Katero pa ti najbolj odgovarja? Meni se vedno Johnson disi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dsfsfawer235 ::

apfelstrudl je izjavil:


Jaz poznam točno enega ki se je cepil zaradi skrbi pred korono. Resno, ... enega. Je bolnik z rakom.


Ja, gibljes se v hudo neinteligentnih krogih.

Mogoce bi lahko zacel pocasi razmisljati o tem, da bi se druzil z malo bolj inteligentnimi ljudmi, ti bo koristilo.

Pa ne samo na podrocju cepljenja, bos morda lahko spoznal tudi nasprotujoce mnenje, ki ti bo dalo misliti.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112498701 (76898) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75897946 (75384) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36457824 (46129) D3m

PCT - ponarejanje ter preverjanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36942792 (32628) kamiKaZaA

Več podobnih tem