» »

Ali so vas ze klicali (zdravniki klicejo po telefonu)?

Ali so vas ze klicali (zdravniki klicejo po telefonu)?

««
2 / 11
»»

dsfsfawer235 ::

Oberyn je izjavil:

Mimogrede, če je to res, kar berem tu, da zdravniki pogojujejo zdravila in zdravstveno oskrbo s prejemom cepiva, potem pa nimam besed. To potem ni več za zapor, to je za črno ruto in zid. Zato upam, da to ne drži.


Seveda ne drzi. Gre se za SDSovski napad na javno zdravstvo, kjer bi radi naredili enako sranje kot so ga naredili z zobozdravstvom v celotnem zdravstvenem sektorju. 90% "antivaxerskih" nakladacev tule je SDSovcev (10% je pa resno motenih), vseh cepljenih in ustvarjajo ugodno politicno situacijo za krajo javnega denarja preko posojil in EU pomoci. Tako prozorni so, da ze oci bolijo vsakic, ko se eden njih oglasi. Zal pa je vecina slovenskega prebivalstva preneumna, da bi dojela.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

To sicer drži, samo s to opombo da javno zdravstvo počasi in vztrajno uničujejo vse vlade že 30 let. Skratka to je agenda slovenske koruptivne elite, elite ki je žal skupna vsem političnim opcijam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

dsfsfawer235 ::

Lonsarg je izjavil:

To sicer drži, samo s to opombo da javno zdravstvo počasi in vztrajno uničujejo vse vlade že 20 let. Skratka to je agenda slovenske koruptivne elite, elite ki je žal skupna vsem političnim opcijam.


Da. Ampak kljub temu, je dejansko kriticen udarec v javno zdravstvo (izven korupcije, ki je stalnica in je resljiva), uspel samo eni - SDS. V prejsnjem vladanju so unicili zobozdravstveno varstvo do nivoja, ko brez placila ne mores vec racunati nanj in naceli splosno zdravstvo. Zdaj so se nanj spravili bolj koncentrirano, ce si pogledate teme o cepljenju, boste hitro opazili tendenco, ki divergira v "za vse je krivo zdravstvo" (+ nekaj res zabitih osebkov, ki jasno povejo, da bi radi zasebno zdravstvo, npr. MatoXXX).

Nehajte brati teme dobesedno, iscite rumeno nit, pa vam bo hitro jasno kaj je agenda "antivaxerskega" (ki to sploh ni) tabora, ki je dejansko sestavljen iz ene ali dveh hudo angaziranih oseb pod n accounti.

Zgodovina sprememb…

dsfsfawer235 ::

Pa da ne bom delal krivice: Vostok (spet pod n accounti) ni med njimi, verjetno je edini pravi antivaxer na celem forumu.

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Pa da ne bom delal krivice: Vostok (spet pod n accounti) ni med njimi, verjetno je edini pravi antivaxer na celem forumu.


Kaj ti veš sine, ki si 48 ur na forumu. Si znaš zavezat vezalke?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Pa da ne bom delal krivice: Vostok (spet pod n accounti) ni med njimi, verjetno je edini pravi antivaxer na celem forumu.


Kaj ti veš sine, ki si 48 ur na forumu. Si znaš zavezat vezalke?


Mislis, po SDSovsko, "na rumeno"? Ne, ne znam, me bos naucil, imate kaksne posebne vozle ali se prepoznavate samo po rjavih srajcah?

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Pa da ne bom delal krivice: Vostok (spet pod n accounti) ni med njimi, verjetno je edini pravi antivaxer na celem forumu.


Kaj ti veš sine, ki si 48 ur na forumu. Si znaš zavezat vezalke?


Mislis, po SDSovsko, "na rumeno"? Ne, ne znam, me bos naucil, imate kaksne posebne vozle ali se prepoznavate samo po rjavih srajcah?


Nisi na tekočem, nisem več SDS. Od unega PTC. :)

Drgač mene še niso klicali po telefonu za cepljenje. Če me bojo, bom pač lepo povedal, da trenutno nisem zainteresiran. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

Nisi na tekočem, nisem več SDS. Od unega PTC.


Cestitke. Zal iz napacnih razlogov.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Nisi na tekočem, nisem več SDS.


Cestitke. Zal iz napacnih razlogov.


Vsak ma svoj razlog. Ne moreš pričakovat da bo vsem nekaj všeč ali da bo nekoga motilo nekaj kar drugega ne bo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Nisi na tekočem, nisem več SDS.


Cestitke. Zal iz napacnih razlogov.


Vsak ma svoj razlog. Ne moreš pričakovat da bo vsem nekaj všeč ali da bo nekoga motilo nekaj kar drugega ne bo.


Kot sem ti povedal, cestitam ti za odlocitev proti omikanosti. Tvoj razlog pa je napacen, saj si imel na voljo veliko razlogov za to, pa te ni motilo. Zdaj, ko so se vtaknili naravnost v tvoje zivljenje (saj ne, da se prej niso, samo nisi dojel), se pa pritozujes. Mimogrede, nisem vedel, da si (bivsi)SDSovec, je bilo pa videti in fasisticnih vrednot se vedno nisi zavrgel. Je pa korak naprej. Povej, ko se znebis tudi te nesnage.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Nisi na tekočem, nisem več SDS.


Cestitke. Zal iz napacnih razlogov.


Vsak ma svoj razlog. Ne moreš pričakovat da bo vsem nekaj všeč ali da bo nekoga motilo nekaj kar drugega ne bo.


Kot sem ti povedal, cestitam ti za odlocitev proti omikanosti. Tvoj razlog pa je napacen, saj si imel na voljo veliko razlogov za to, pa te ni motilo. Zdaj, ko so se vtaknili naravnost v tvoje zivljenje (saj ne, da se prej niso, samo nisi dojel), se pa pritozujes. Mimogrede, nisem vedel, da si (bivsi)SDSovec, je bilo pa videti in fasisticnih vrednot se vedno nisi zavrgel. Je pa korak naprej.


V bistvu so me zmotle tud slikice z dobavitelji medicinske opreme......pa 7 patronov solzilca na demonstrante povprečno, pa kadrovanje na NIJZ...verjamem da ni zmotlo to sam mene in da se je precej folka distanciralo od SDS. Kar navsezadnje kažejo tud zadnje raziskave javnega mnjenja.

Sam zaj smo pri zdravnikih, ki besno kličejo na dom.....:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

V bistvu so me zmotle tud slikice z dobavitelji medicinske opreme......pa 7 patronov solzilca na demonstrante povprečno, pa kadrovanje na NIJZ...verjamem da ni zmotlo to sam mene in da se je precej folka distanciralo od SDS. Kar navsezadnje kažejo tud zadnje raziskave javnega mnjenja.

Sam zaj smo pri zdravnikih, ki besno kličejo na dom.....:D

Zanimivo, da te patrija in privatizacija zobozdravstva / splosnega zdravstva ni zmotila...

feryz ::

Da ne bo res kdo mislil, da ni prisile.
Zdaj sem od fotra, je po prvem šusu. Zaprisežen antivakser. Zakaj?
Boli ga rama, verjetno bo potrebna operacija.
V domači vasi je dobil napotnico in naredil test. Odpravil se je v bolnico, naročen. Tam pride do kapije, golman ga vpraša po papirjih. Stari pokaže rezultat testa, vratar vztraja da gredo lahko naprej samo pc. Stari začne noreti in pizditi, vratar nekaj telefonari in mu končno reče naj počaka.
Čez nekaj časa prideta v avlo zdravnica in sestra. Ker gre za diagnostični pregled, mu zdravnica pove, da ga bo kar tam pregledala, ker ne sme naprej. Opravijo pregled, da mu napotnico za slikanje in ga napoti k privatniku, ker necepljeni, zdravi ljudje (to naj bi izkazoval frišen test) nimajo vstopa v bolnico, privatnik pa ga bo verjetno sprejel. Kako bo potem z nadaljnjimi pregledi in operacijo, se bo pa kasneje pokazalo.
Seveda je tukaj vse narobe, ampak star človek, ki gre enkrat letno zaradi potrebe v Ljubljano, ne bo pritožb pisal in okrog odvetnikov laufal. Torej je šel iz bolnice direkt v domačo ambulanto, rekel naj mu nekaj vbrizgajo in to so tudi storili. Zdaj čaka na drugi šus, da bo lahko prišel v bolnico na pregled in nadaljnje ukrepe.
Tako dela naše zdravstvo. Zdaj se morajo le še dogovoriti, kdo bo pokasiral keš, ker ga je prepričal v cepljenje. Pravzaprav prisilil v cepljenje.

phys ::

@feryz, a ti to resno? Kolikor berem po spletkah od bolnisnic, pise povsod PCT.
Ce je to bilo res, apeliram nate da greste v tozbo, ker to je pa sranje od sranja. In ce boste sli tozit, primaknem 500€ za stroske, cisto resno mislim.

dsfsfawer235 ::

phys je izjavil:

@feryz, a ti to resno? Kolikor berem po spletkah od bolnisnic, pise povsod PCT.
Ce je to bilo res, apeliram nate da greste v tozbo, ker to je pa sranje od sranja. In ce boste sli tozit, primaknem 500EUR za stroske, cisto resno mislim.

Lol, a ti v to sranje verjames? :)) Daj pojdi po feryzevi zgodovini pa si malo poglej kaksne neumnosti je klatil, pa ti bo takoj vse jasno. Pac SDSov propagandist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

solatko ::

toro69 - Zakaj lažeš, svečka?

sash951 - Osebni zdravnik ima tvojo številko, saj si jo dal sam sestri, ko te je vpisala.

;-) - Še en lažnivec

PrihajaNodi - Avstrija prizna število protiteles v krvi, ne glede na čas obolevnosti.

c01-a039 - Stevanovič je out, so ljudje že pogruntal, da je jajotov satelit. Je pa dejansko problem, komu dat glas. Malo me prijetno presenečaš, glede na mnenja pri cepljenju. Dober odgovor, samo problem je, ker je tudi psihiatrija na covid nedelovanju, samo nujni primeri.:)

Telbanc - Če te niso že jajotove poti v jajce in trikratno zaprosilo za vrnitev knjižice KPS, potem res rabiš dolgo. Gospod Stalin mlajši, je že v osnovni šoli pokazal svoj zapriseženi partijski značaj. Sem lev, ampak sem se partije vedno izogibal z izgovorom, da knjižice nisem vreden, ker nisem še nič pametnega naredil za njo.

feryz - Lej, tejle zgodbi pa ne morem čisto verjeti, tako hudo ze enkrat še ni, bo pa z naslednjim odlokom. Če na sodišču (bil prejšnji četrtek) velja PCT, ne more bit v nobeni ustanovi drugače. Še celo, kot vabljena stranka bi šel lahko tudi brez tega, za sodnike in odvetnike pa je pogoj obvezen.

Junija sem bil pri zdravnici, zaradi nekega potrdila in mi je omenila cepljenje pa sem jo v parih minutah prepričal, da se ne bom in zakaj ne cepil. Potem sva bila zaradi žene še parkrat v telefonskem kontaktu in ni niti enkrat omenila karkoli v tej zvezi. Da bi me pa sedaj klicala na tole orgijanje SDS fašistov pa dvomim, mi deluje dovolj pametna in razumna. Je pa zamenjala mojega dolgoletnega zdravnika, ki je hudo zbolel in ne dela več. (Baje ima hude strdke v glavi, se je cepil med prvimi, ker dela v DSO-ju, je pa bil edini družinski zdravnik, ki je sprejemal paciente ob moji preselitvi v MB).
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fair enough.

Ej nodič, kako kaj kaže v romuniji? Slišim da vas zapirajo in da nikamor ne moreš. :D Se nisi hvalil kako obvladujete situacijo brez mask. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Do sedaj bolj uspešno, kot naši fašisti z vsemi nebulozami in kršenjem ustave, zakonov, evropskih direktiv,......
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Do sedaj bolj uspešno, kot naši fašisti z vsemi nebulozami in kršenjem ustave, zakonov, evropskih direktiv,......

Joj solatko spet nekaj bluziš. Nimaš zadnjih podatkov za Romunijo. Nodi pa je šel po moje že spat. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fair enough.

Ej nodič, kako kaj kaže v romuniji? Slišim da vas zapirajo in da nikamor ne moreš. :D Se nisi hvalil kako obvladujete situacijo brez mask. :D


Ja, rekel sem tudi da Avstralski scenarij pride v Evropo. Sam podpiram vsakršne ukrepe samo da se virus ustavi.

solatko je izjavil:

111111111111 - Do sedaj bolj uspešno, kot naši fašisti z vsemi nebulozami in kršenjem ustave, zakonov, evropskih direktiv,......


Povsod je podobno, samo prijemi so različni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hemi426 ::

feryz je izjavil:

Da ne bo res kdo mislil, da ni prisile.
Zdaj sem od fotra, je po prvem šusu. Zaprisežen antivakser. Zakaj?
Boli ga rama, verjetno bo potrebna operacija.
V domači vasi je dobil napotnico in naredil test. Odpravil se je v bolnico, naročen. Tam pride do kapije, golman ga vpraša po papirjih. Stari pokaže rezultat testa, vratar vztraja da gredo lahko naprej samo pc. Stari začne noreti in pizditi, vratar nekaj telefonari in mu končno reče naj počaka.
Čez nekaj časa prideta v avlo zdravnica in sestra. Ker gre za diagnostični pregled, mu zdravnica pove, da ga bo kar tam pregledala, ker ne sme naprej. Opravijo pregled, da mu napotnico za slikanje in ga napoti k privatniku, ker necepljeni, zdravi ljudje (to naj bi izkazoval frišen test) nimajo vstopa v bolnico, privatnik pa ga bo verjetno sprejel. Kako bo potem z nadaljnjimi pregledi in operacijo, se bo pa kasneje pokazalo.
Seveda je tukaj vse narobe, ampak star človek, ki gre enkrat letno zaradi potrebe v Ljubljano, ne bo pritožb pisal in okrog odvetnikov laufal. Torej je šel iz bolnice direkt v domačo ambulanto, rekel naj mu nekaj vbrizgajo in to so tudi storili. Zdaj čaka na drugi šus, da bo lahko prišel v bolnico na pregled in nadaljnje ukrepe.
Tako dela naše zdravstvo. Zdaj se morajo le še dogovoriti, kdo bo pokasiral keš, ker ga je prepričal v cepljenje. Pravzaprav prisilil v cepljenje.


Verjamem vaši prigodi, ampak da je varko zahteval PC?
To dejansko je neka interna napak?
Še za on primer dečka z opeklinim iz Celja smo videli, da ni bil tak problem PCT (Oče se je strinjal za HAT pri prehlajenem sinu, problem je bilo 45min čakanja)

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ja, rekel sem tudi da Avstralski scenarij pride v Evropo. Sam podpiram vsakršne ukrepe samo da se virus ustavi.

Torej si se že cepil. Čestitam. Nisem vedel.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

spenstar ::

Mene sigurno ne bo klicala naslednjih 9 dni, ker je sla na dopust. :)
SPENSTAR--builder

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spenstar ()

D3m ::

Nimam bakrene parice.

Žal. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

korenje3 ::

najbolj ga bodo najebal ljubljanski zdravniki ker v ljubljani je že preko 85% cepljenih.

anticepilci so itak že lansko leto poklali kar se je dalo pobit... tako da jih bo letos manj mrtvih.

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Hemi426 ::

Korenje3, sem cepljen, da mi ne boš očital antivaxxa, ampak kako hudo mentalno bolan moraš biti, da označiš necepljene za morilce?
Dobesedno sodelavce imam, z znaki Covida, ki se niso šli testirat, ker so kao cepljeni in varni.
Kdo je tukaj večji ogroževalec :D?
Ker če se cepljen v državi z 40% necepljenih, ne greš testirat...
Edino če meniš, da je življenje necepljenega manjvredno, kar tudi ne dvomih pri vas fanatikih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

korenje3 ::

Hemi426 je izjavil:

Korenje3, sem cepljen, da mi ne boš očital antivaxxa, ampak kako hudo mentalno bolan moraš biti, da označiš necepljene za morilce?
Dobesedno sodelavce imam, z znaki Covida, ki se niso šli testirat, ker so cepljeni in varni.
Kdo je tukaj večji ogroževalec :D?


Pokličeš inšpekcijo. Folk s covidom nima kej delat med ljudmi.
Cepiš se pa zato da zavaruješ druge. Ker vsi vemo da tisti, ki ima imunski odziv bo preživel. Problem so tisti, ki ga nimajo niti, ko se cepijo. Take lahko reši samo zdravilo - protitelesca druge osebe.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Hemi426 ::

Niti pod razno ne bom klical inšpekcije, ker verjamem, da je vsak toliko samo-odgovoren, da bo poskrbel za test, če ima znake kljub cepivu.

WizzardOfOZ ::

bolani nimajo kaj delat v službi. naj ostanejo doma, pa če so ali pa niso cepljeni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

korenje3 ::

Hemi426 je izjavil:

Niti pod razno ne bom klical inšpekcije, ker verjamem, da je vsak toliko samo-odgovoren, da bo poskrbel za test, če ima znake kljub cepivu.


Ti kr verjami...
sej vsi vemo kako folk gljufa s testi.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

fordin ::

Ali mislite, da bo zarad tega se vec lazno cepljenih? Samo da zdravnik dobi tiste procente? Koliko je po vasem mnenju trenutno lazno cepljenih, se prav tistih, kot v primeru iz Zalca, ko so odkrili zapolsene, ki so zrihtal proti placilu, za 400 eur?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

PrihajaNodi ::

korenje3 je izjavil:

najbolj ga bodo najebal ljubljanski zdravniki ker v ljubljani je že preko 85% cepljenih.

anticepilci so itak že lansko leto poklali kar se je dalo pobit... tako da jih bo letos manj mrtvih.


Koga so poklali? Cepljene?

fordin je izjavil:

Ali mislite, da bo zarad tega se vec lazno cepljenih? Samo da zdravnik dobi tiste procente? Koliko je po vasem mnenju trenutno lazno cepljenih, se prav tistih, kot v primeru iz Zalca, ko so odkrili zapolsene, ki so zrihtal proti placilu do 400 eur?

Absolutno. Namesto kovid dodatkov so jim povecal place

korenje3 je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Korenje3, sem cepljen, da mi ne boš očital antivaxxa, ampak kako hudo mentalno bolan moraš biti, da označiš necepljene za morilce?
Dobesedno sodelavce imam, z znaki Covida, ki se niso šli testirat, ker so cepljeni in varni.
Kdo je tukaj večji ogroževalec :D?


Pokličeš inšpekcijo. Folk s covidom nima kej delat med ljudmi.
Cepiš se pa zato da zavaruješ druge. Ker vsi vemo da tisti, ki ima imunski odziv bo preživel. Problem so tisti, ki ga nimajo niti, ko se cepijo. Take lahko reši samo zdravilo - protitelesca druge osebe.

Kako so pa taksni brez imunskega sistema ziveli do sedaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hemi426 ::

Ne razumeš.
Bom pojasnil maksimalno, da ne bo zapletov.
Sem univerzitetno izobražen, imam magister, v naravoslovni smeri.
Cepil se nisem zaradi drugih, ampak ker se mi časovno ni dalo testirati na 48h za uporabo vsakdanjih storitev.
Niti me ni strah smrti, Covida me ni bilo strah, niti cepiva; če umremo pač umremo.
Za moje pojme ni razlike med korelacijo smrti za vožnjo ponočo med vikendom in Covidom/Cepivom.
Cepil sem se z Moderno, imam dobrega kolega na dokaj visokem položaju farmacije v Švici, mi je ti svetoval isto.
Mi je že bilo dosti moteče, da ko sem na začetku sumil na nevarnost vektorskih cepiv, so me takoj označili po forumih za teoretika zarot, ker nisem izobražen v tej smeri in da naj ne dvomim.
Glede smrti one 20 letne punce, so sedaj fanatični zagovorniki pametni, da se punca ni sama prej pozanimala in da je to njena krivda. Čeprav, če bi na vseh dosegljivih forum vprašala, bi ji odgovorili v smislu, da naj ne bo taka teoretičarka zarot in da naj posluša stroko, da so vsa cepiva enakovredno varna in preizkušena, kar smo videli, da ni res. EMA in CDA, sta že dolgo prej odvsetivali vektorska cepiva za ženske mlajše od 50 let.
Pustimo, da se sedaj STROKA vleče ven, da je šlo za administrativno napako, čeprav se samo vlečejo ven in kimajo dinarcem.
Pa cel čas Covida že poslušam, da naj verjamem statistiki, medtem ko te ob izpostavitvi, da je v starostni skupini te punce (15-25) isto umrlih zaradi cepiva in Covida, tako označijo za antivaxxerja. Pa gre tukaj samo za gola matematična dejstva (smrt 1:1), in če ta ista dejstva iszpostaviš proti cepivom si največji bavbav, čr pa v korist, ti pa ploskajo.
Torej zakaj naj na nekoga cepljenga bolanega pokličem inšpekcijo, če mi je folk dal vedet, da sem sam odgovoren za vse?
Jaz tudi ne bom šel v 100 letih na odnos k prostitutki in klical inšpekcije, če bo imela znake spolnih bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

PrihajaNodi ::

Torej zakaj naj na nekoga cepljenga bolanega pokličem inšpekcijo, če mi je folk dal vedet, da sem sam odgovoren za vse?


Vprasanje je zakaj se omejuje zdrave in cepi otroke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dsfsfawer235 ::

Saj se nikogar ne omejuje. Pac vsak si lahko sam izbere ali raje zivi v lockdownu ali ne, precej bolje kot, ce bi pavsalno zaprli vse.

Vsaj v idealni vzpostavitvi. Tole, kar je vlada zakuhala je pa neumnost, vsaj dokler ne bo PCT ukrep dejansko preverjan in uveljavljan.

Obstaja verjetnost, da bo zdaj bolj resno, na porocilih so povedali, da so zaceli okrog hoditi inspektorji - kar je seveda se eno salabajzerstvo, zakaj sele zdaj in ne ze pred enim mesecem.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Hemi426 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej zakaj naj na nekoga cepljenga bolanega pokličem inšpekcijo, če mi je folk dal vedet, da sem sam odgovoren za vse?


Vprasanje je zakaj se omejuje zdrave in cepi otroke.


Nodi zakaj si popravil,da "si pričakoval bolje od mene, ampak da v SLO talajo diplome kot bonbone.
Sicer imaš prav, nekdo ki se je cepil, si bolj zasluši jellybean kot jaz z diplomo in magistrom https://www.reddit.com/r/mildlyinterest...

Na začetku sem ti zelo spoštoval, si pisal dosti podkrepljene vaxx-skeptične stvari.
Sedaj si pa postal nek antivaxx ekvivalent Zmaugiju/ben doverju/One Half itd...
Celo registriral si se kot One -half1
Da te ni sram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje je zakaj se omejuje zdrave in cepi otroke.

Zakaj nosiš v Romuniji masko?

Ne vem za ostale cepljene, amapk jaz se počutim noro OK.

Nikoli v življenju nisem pretekel 5 km, sedaj jih pretečem brez težav. Algebra ki mi je delala na faksu težave, mi je popolnoma jasna, tako da dejansko razmišljam, da bi šel na magisterij iz matematike. Tudi spolno življenje se je konkretno popravilo. Sedaj ni problema imet trdega 30-40 minut, žena je izredno zadovoljna.

Cepljen sem pa z Astra Zeneco. Toplo priporočam. Meni se je super obneslo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Hemi426 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Saj se nikogar ne omejuje. Pac vsak si lahko sam izbere ali raje zivi v lockdownu ali ne, precej bolje kot, ce bi pavsalno zaprli vse.

Vsaj v idealni vzpostavitvi. Tole, kar je vlada zakuhala je pa neumnost, vsaj dokler ne bo PCT ukrep dejansko preverjan in uveljavljan.

Obstaja verjetnost, da bo zdaj bolj resno, na porocilih so povedali, da so zaceli okrog hoditi inspektorji - kar je seveda se eno salabajzerstvo, zakaj sele zdaj in ne ze pred enim mesecem.


So začeli bolj hoditi, sem iz Primorske regije in danes si imel na 24h reportažo, da bolj nadzorujejo v naših koncih. https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...
Ampak samo opozarjajo, ker nimajo zakonske podlage za kazen.
Zakaj ne uredi vlada zakonske podlage?
Ne da se mi iskati in linkat; ampak Pokljukar je malo časa nazaj govoril o uveljavitvi PC, potem ko je pa US samo zadržalo PC pri državnih uslužbencih (niti niso sodili o sami ustreznosti PCja), je pa takoj spremenil ploščo, da je PCT dosti ustrezen.

Telbanc ::

Hemi426 je izjavil:

Ne razumeš.
Bom pojasnil maksimalno, da ne bo zapletov.
Sem univerzitetno izobražen, imam magister, v naravoslovni smeri.
Cepil se nisem zaradi drugih, ampak ker se mi časovno ni dalo testirati na 48h za uporabo vsakdanjih storitev.
Niti me ni strah smrti, Covida me ni bilo strah, niti cepiva; če umremo pač umremo.
Za moje pojme ni razlike med korelacijo smrti za vožnjo ponočo med vikendom in Covidom/Cepivom.
Cepil sem se z Moderno, imam dobrega kolega na dokaj visokem položaju farmacije v Švici, mi je ti svetoval isto.
Mi je že bilo dosti moteče, da ko sem na začetku sumil na nevarnost vektorskih cepiv, so me takoj označili po forumih za teoretika zarot, ker nisem izobražen v tej smeri in da naj ne dvomim.
Glede smrti one 20 letne punce, so sedaj fanatični zagovorniki pametni, da se punca ni sama prej pozanimala in da je to njena krivda. Čeprav, če bi na vseh dosegljivih forum vprašala, bi ji odgovorili v smislu, da naj ne bo taka teoretičarka zarot in da naj posluša stroko, da so vsa cepiva enakovredno varna in preizkušena, kar smo videli, da ni res. EMA in CDA, sta že dolgo prej odvsetivali vektorska cepiva za ženske mlajše od 50 let.
Pustimo, da se sedaj STROKA vleče ven, da je šlo za administrativno napako, čeprav se samo vlečejo ven in kimajo dinarcem.
Pa cel čas Covida že poslušam, da naj verjamem statistiki, medtem ko te ob izpostavitvi, da je v starostni skupini te punce (15-25) isto umrlih zaradi cepiva in Covida, tako označijo za antivaxxerja. Pa gre tukaj samo za gola matematična dejstva (smrt 1:1), in če ta ista dejstva iszpostaviš proti cepivom si največji bavbav, čr pa v korist, ti pa ploskajo.
Torej zakaj naj na nekoga cepljenga bolanega pokličem inšpekcijo, če mi je folk dal vedet, da sem sam odgovoren za vse?
Jaz tudi ne bom šel v 100 letih na odnos k prostitutki in klical inšpekcije, če bo imela znake spolnih bolezni.


V starostni skupini te punce je umrla oseba moškega spola. Za korono. Ženske do 25 let smrtnega primera ne beležijo.
Zato je zadeva še bolj tragična. Do 35 let je umrla le ena oseba ženskega spola.

Stroka je v doseganju večje precepljenosti pač šla v ta riziko, zavestno. Kljub predhodni smrti v Bruslju. Odgovornost ne prevzame nobeden, verjetno zato ne, ker je šlo za doseganje "višjih ciljev".

Medtem ko so drugje ukrepali, naša stroka pač ni, zato so zame pač nesposobni. Niso določili optimalne starostne okvire populacije, za določeno cepivo, medtem ko drugod so jih. In to je to.

Kdo jim bo zaj še kaj verjel?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

korenje3 ::

Hemi426 je izjavil:

Ne razumeš.
Bom pojasnil maksimalno, da ne bo zapletov.
Sem univerzitetno izobražen, imam magister, v naravoslovni smeri.
Cepil se nisem zaradi drugih, ampak ker se mi časovno ni dalo testirati na 48h za uporabo vsakdanjih storitev.
Niti me ni strah smrti, Covida me ni bilo strah, niti cepiva; če umremo pač umremo.
Za moje pojme ni razlike med korelacijo smrti za vožnjo ponočo med vikendom in Covidom/Cepivom.
Cepil sem se z Moderno, imam dobrega kolega na dokaj visokem položaju farmacije v Švici, mi je ti svetoval isto.
Mi je že bilo dosti moteče, da ko sem na začetku sumil na nevarnost vektorskih cepiv, so me takoj označili po forumih za teoretika zarot, ker nisem izobražen v tej smeri in da naj ne dvomim.
Glede smrti one 20 letne punce, so sedaj fanatični zagovorniki pametni, da se punca ni sama prej pozanimala in da je to njena krivda. Čeprav, če bi na vseh dosegljivih forum vprašala, bi ji odgovorili v smislu, da naj ne bo taka teoretičarka zarot in da naj posluša stroko, da so vsa cepiva enakovredno varna in preizkušena, kar smo videli, da ni res. EMA in CDA, sta že dolgo prej odvsetivali vektorska cepiva za ženske mlajše od 50 let.
Pustimo, da se sedaj STROKA vleče ven, da je šlo za administrativno napako, čeprav se samo vlečejo ven in kimajo dinarcem.
Pa cel čas Covida že poslušam, da naj verjamem statistiki, medtem ko te ob izpostavitvi, da je v starostni skupini te punce (15-25) isto umrlih zaradi cepiva in Covida, tako označijo za antivaxxerja. Pa gre tukaj samo za gola matematična dejstva (smrt 1:1), in če ta ista dejstva iszpostaviš proti cepivom si največji bavbav, čr pa v korist, ti pa ploskajo.
Torej zakaj naj na nekoga cepljenga bolanega pokličem inšpekcijo, če mi je folk dal vedet, da sem sam odgovoren za vse?
Jaz tudi ne bom šel v 100 letih na odnos k prostitutki in klical inšpekcije, če bo imela znake spolnih bolezni.



"da se punca ni sama prej pozanimala in da je to njena krivda."

Tole je tvoj vključek, ki ni resničen.
In to je problem antivaxerjev. Širijo laži in govorice.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

PrihajaNodi ::

Vse bi bilo bolje ce bi vzela Astro Zenico. Um wait...ce si tam do 45 bolje da nekomu placas in se okuzis, sploh ce nimas drugih tezav z zdravjem. In tako dobis potrdilo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

fordin ::

Nikoli v življenju nisem pretekel 5 km, sedaj jih pretečem brez težav.

In kaj zelis povedat, da zdaj lahko teces 5 km izkljucno zarad cudezne vodice? Pred tem pa nisi tekel oziroma nisi mogel? Ne verjamem ti nic vec.

fordin ::

Vec cepljenih, visja bo nagrada. (24ur iz video prispevka spodaj Svet na Kanalu A)
Do nagrad upraviceni, ce najmanj 2 uri na teden opravljajo
- klicanje pacientov
- pisanje clankov za lokalni casopis
- predavanja za drustva
- razdeljevanje promocijskega materiala
- promocija cepljenja vrat do vrat

https://www.24ur.com/novice/korona/nagr...



Ocitno nekdo placuje za spodbujanje k cepljenju proti koroni. Omenja se pisanje clankov, nastop v medijih, promocija na razlicne nacine, od vrat do vrat, predavanja, razdeljevanje promocijskega materiala.

Torej v clanku omenjajo, da je to nov program vlade? Nekje drugje sem od nekoga zasledil, da bo drzava dobila ne vem koliko milijard, ce izpolni doloceno kvoto precepljenosti, menda 70 procentov? ali je to res? Kdo placuje drzavi? Kdo namenja toliko denarja takim promocijam? Potem pa ce imate odgovor, me zanima kdo pa njim placuje, in naprej, po piramidi navzgor, kdo je nad njimi, ki jim placuje, po sistemu follow the money. kot je omenila bivsa novinarka Damjana Bakaric, so jo kot novinarko ucili, ce ni prepricana, katera stran ima prav, naj uporabi metodo follow the money.

Badwolff ::

feryz je izjavil:

Da ne bo res kdo mislil, da ni prisile.
Zdaj sem od fotra, je po prvem šusu. Zaprisežen antivakser. Zakaj?
Boli ga rama, verjetno bo potrebna operacija.
V domači vasi je dobil napotnico in naredil test. Odpravil se je v bolnico, naročen. Tam pride do kapije, golman ga vpraša po papirjih. Stari pokaže rezultat testa, vratar vztraja da gredo lahko naprej samo pc. Stari začne noreti in pizditi, vratar nekaj telefonari in mu končno reče naj počaka.
Čez nekaj časa prideta v avlo zdravnica in sestra. Ker gre za diagnostični pregled, mu zdravnica pove, da ga bo kar tam pregledala, ker ne sme naprej. Opravijo pregled, da mu napotnico za slikanje in ga napoti k privatniku, ker necepljeni, zdravi ljudje (to naj bi izkazoval frišen test) nimajo vstopa v bolnico, privatnik pa ga bo verjetno sprejel. Kako bo potem z nadaljnjimi pregledi in operacijo, se bo pa kasneje pokazalo.
Seveda je tukaj vse narobe, ampak star človek, ki gre enkrat letno zaradi potrebe v Ljubljano, ne bo pritožb pisal in okrog odvetnikov laufal. Torej je šel iz bolnice direkt v domačo ambulanto, rekel naj mu nekaj vbrizgajo in to so tudi storili. Zdaj čaka na drugi šus, da bo lahko prišel v bolnico na pregled in nadaljnje ukrepe.
Tako dela naše zdravstvo. Zdaj se morajo le še dogovoriti, kdo bo pokasiral keš, ker ga je prepričal v cepljenje. Pravzaprav prisilil v cepljenje.


Slučajno vem, kako potekajo stvari v ljubljanskih bolnicah. Pa prvič slišim za tako obravnavo. Ne rečem, da ni možno, ampak skrajno nenavadno. Tudi pc ni pogoj za vstop v klinični center.

dsfsfawer235 ::

Hemi426 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Saj se nikogar ne omejuje. Pac vsak si lahko sam izbere ali raje zivi v lockdownu ali ne, precej bolje kot, ce bi pavsalno zaprli vse.

Vsaj v idealni vzpostavitvi. Tole, kar je vlada zakuhala je pa neumnost, vsaj dokler ne bo PCT ukrep dejansko preverjan in uveljavljan.

Obstaja verjetnost, da bo zdaj bolj resno, na porocilih so povedali, da so zaceli okrog hoditi inspektorji - kar je seveda se eno salabajzerstvo, zakaj sele zdaj in ne ze pred enim mesecem.


So začeli bolj hoditi, sem iz Primorske regije in danes si imel na 24h reportažo, da bolj nadzorujejo v naših koncih. https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...
Ampak samo opozarjajo, ker nimajo zakonske podlage za kazen.
Zakaj ne uredi vlada zakonske podlage?
Ne da se mi iskati in linkat; ampak Pokljukar je malo časa nazaj govoril o uveljavitvi PC, potem ko je pa US samo zadržalo PC pri državnih uslužbencih (niti niso sodili o sami ustreznosti PCja), je pa takoj spremenil ploščo, da je PCT dosti ustrezen.


Ja, tole je cisti fail, T sploh ne pase v ukrep.

P in C preprecujeta, da bi haral po lokacijah, kjer se lahko okuzis, ce nisi cepljen/prebolel.

T preprecuje, da bi se drugi okuzili od tebe. Skratka eno z drugim nima nobene veze in T bi bilo potrebno odstraniti iz ukrepa.

Razen tega, bi bilo treba lokacije, ki ne preverjajo pogojev, preprosto zapreti. Nic denarnih kazni, samo dovoljenje za obratovanje se jim ukine, skratka po enaki logiki kot deluje PCT pogoj - lastnik gospodarske entitete naj se sam odloci, ali ima raje lockdown ali preverjanje PCT pogoja.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Hemi426 d- Meni kot uporabniku zdravstvenih storitev je vseeno ali je napaka ali fašizem. Če bi se to slučajno zgodilo meni, bi varnostnika odpeljali na zbujanje, sam pa bi po opravljenem posegu, odšel na PP in možem v modrem, pojasnil, kaj se je zgodilo. Če bi imel zaradi tega kakšne posledice pa bi tožil varnostno podjetje, ker so kazensko in materialno odgovorni za fašista v svojih vrstah.
Zakaj se cepljeni, cepcem opravičujete, raje povej ali si se cepil zato, ker meniš, da se boš zaščitil ali zato da si "svoboden"?
Torej si tudi ti žrtev fašističnih ukrepov, saj se nisi cepil zaradi zdravstvenih razlogov s cepivom, ki ne prepreči okužbe ali pomaga do tega, da ne končaš na ventilatorju pa tudi še ni čito gotovo, saj se najde tudi take, ki so ob polnem cepljenju gor.
Za sprejetje zakona moraš imet večino pa še v skladu z ustavo mora bit, torej je najpre potrebno dopolnit ustavo. Boš še spraševal zakaj ne sprejmejo zakon? PCT je ustezen, samo T nebi smeli računat. Pred tem, so se ljudje pridno testirali (ni interes politikov in farmacije), bo 20.-ti, 30.-ti odmerek prinesel več $, ko bo to postalo normalno, se bo cepivo podražilo za 10x in bo denarja toliko, da se z drugimi zdravili ne bojo več ukvarjal.

spenstar - Če je naša, bo dopust prekinila in začela klicat svoje necepljene paciente.>:D

D3m - Ti še marsičesa drugega nimaš, zato si PNG.

korenje3 - Kakšne bistroumne ugotovitve.:'(
Potem pod nobenim pogojem ne zapuščaj kleti!
Tudi tukaj bi rad videl tvojo diplomo medicinske fakultete, smer epidemiologija! Ne trosi lažnjivih trditev, ker je laž smrtni greh.
Lahko pa podajaš svoja mnenja, nikakor pa s trditvami ne zavajaj ljudi, ni lepo. Glede na to, da veste kako folk goljufa, poglejte tudi, da niso bili vaši vodje cepljeni mimo ali v gazo!!! Ali pa so jim PC pogoj dali večkrat cepljeni brezdomci za 100EUR/po cepljenju.
Spet lažeš, boš rekel, da je bila Katja pred cepljenjem opozorjena na možne posledice?

WizzardOfOZ - Dr.Twitko je izdal odlok, po katerem cepljenim ni potrebno it v karanteno, če so bili slučajno v stiku z okuženimi.

c01-a039 - Res veliko možnosti za odločanje - cepi se, če nočeš, da ti zagrenimi vsak dan, naslednjih nekaj let. Po potrebi denarnice, se boš cepil na 6 mesecev, doživljensko, necepljenim pa bomo hebal mater, dokler ne obupajo. Res jaka možnost odločitve.

111111111111 - Kljukec, ti je že pognal nos ali to pišeš za dodatni pingo. Kmalu bomo slišali za pozitivne stranske učinke cepiv. Si prvi ali vas je več.

Telbanc - Stroka gre lahko v kakršen koli riziko, saj ob zajebu ne odgovarjajo, samo napišejo ops, v znanosti so potrebne tudi žrtve. Stroka je ponujala tudi DDT, ki so ga brez kakšnih odškodnin po nekaj letih uporabe, prepovedali, so rekli ops (v nerazvitem svetu pa se je še dolgo, legalno uporabljal).

Badwolff - To je pogoj pri osebkih, ki podpirajo SDS in so dobili možnost, da se po "službeni dolžnosti" fašistično (nezakonito) izživljajo nad bogimi, ki se ne upajo, po domače, usekat po mizi ali gobcu. Gledam skozi okno in vidim policijsko vozili, ki z menjanjem pasov in čudno vožnjo, naredijo za nekaj stoEUR prekrškov in ogrožajo druge udeležence v prometu, da kaznujejo pešca, ki je varno prečkal cesto izven prehoda za pešce na Kardeljevi cesti, da mu lahko napišejo položnico za 80EUR-nepravilno prečkanje ceste. Samo zato, ker lahko.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

widj3098dj32 ::

Podal bi mnenje glede teh predrkavanj okoli stroke, diplom itd. - je komu se slucajno posvetilo, da se v primeru novega virusa kot je covid19 slucajno tudi epidemiologi MOTIJO? Saj veste, motiti se je clovesko, po 2 letih sodec pa se imajo za bogove, ki rinejo z glavo skozi zid. Zato sem se bolj preprican, da je to ciljno za uvedbo diktature green passov in zlom gospodarstva, da se skrije printanje denarja ter prevali krivdo na "necepljene". Hvala.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

sash951 - +1

Zakaj si PNG?

Si kakšnemu nepravemu fašistu na rep stopil?
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

widj3098dj32 ::

solatko je izjavil:

sash951 - +1

Zakaj si PNG?

Si kakšnemu nepravemu fašistu na rep stopil?

Nevem, pred tem sem bil PR, je pa verjetno ker sem provokativen z izjavami, podanim slikovnim ter tekstovnim materialom, ki ni v skladu z narativo NWO (green pass über alles).

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Res veliko možnosti za odločanje - cepi se, če nočeš, da ti zagrenimi vsak dan, naslednjih nekaj let. Po potrebi denarnice, se boš cepil na 6 mesecev, doživljensko, necepljenim pa bomo hebal mater, dokler ne obupajo. Res jaka možnost odločitve.


PCT pogoj je najbolj liberalen mozen ukrep.

Sam se odlocis ali se bos zascitil pri obiskovanju riskantnih lokacij, ali pa ostanes doma, kar je posledica lockdowna, k kateremu rines in si ga zelis.

To bi moral poceti vsak sam ze po defaultu ampak kot vidimo (in smo videli lani), temu ni tako.

Vase pritozevanje je ena navadna hinavscina.

Ne moti te, da imas sam po svoji izbiri lockdown, moti te, da ga nimajo tudi vsi ostali, ki pa so ravnali odgovorno in se zascitili.

Skratka ne pizdi, to, da bi rad povzrocal tezave v druzbi je tvoj osebni problem in, da te zdaj jezi, ker ti tega nekdo ne dovoli, tudi.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()
««
2 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112496699 (74896) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75896004 (73442) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456932 (45237) D3m

PCT - ponarejanje ter preverjanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36941900 (31736) kamiKaZaA

Več podobnih tem