» »

Testiranje cepljenih?

Testiranje cepljenih?

Kayzon ::

Glede na to, da se ne testira cepljenih, kar je 50% ljudi, ni čudno da bo prenašalcev virusa čedalje več s tem ko bo več cepljenih.

D3m ::

Meni žena pravi, da so cepljeni prenašalci. ;)
Facebook ji je to povedal.

Jaz pa cepljen. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Slopek ::

maticb492 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Haha....zadnjič sem bil v trgovini in takoj, ko sem pomislil, kako je edino ta ukrep, da ti nekdo ne diha za ovratnik ok, se mi nekdo nalepi na hrbet. Fak, kako sovražim to vpadanje v "moj" prostor.


Ti si sigurno en izmed onih, ki stoji 2 metra pri praznem traku v trgovini, samo da on za tabo ne more zlagat gor izdelkov.

Pa saj je vseeno kdo sem jaz, problem je, ker tebe moti, da mene motijo moteni ljudje.
Vidiš problem?

D3m je izjavil:

Meni žena pravi, da so cepljeni prenašalci. ;)
Facebook ji je to povedal.

Jaz pa cepljen. ;)

Lepo, da se z ženo razumeta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Lonsarg ::

Okuzen bo itak vsak to zimo, ki se ni bil. Tudi cepljeni seveda vsaj asiptomatsko za kak dan.

PCT ukrep torej ni namenjen manjsemu sirjenju. Namenjen je da se bolnice manj polnejo (ker se zaradi ukrepa povisa cepljenost).

In ta cilj je PCT delno dosegel, ker se je zaradi njega dvignilo stevilo cepljenih iz miljon na 1.2 miljona. Stevilo necepljenih odraslih se je znizalo za cirka 20%, kar pomeni tudi priblizno 20% manj ljudi na intenzivi.

Nekaj je, ni pa nek blazen uspeh. Pri 20% ekstra na intenzivi bi pac sedaj imeli zasedenih 145 postalj namesto 125 postelj.

solatko ::

maticb492 - Kako si vedu? Res je, saj se še vedno poznajo črte namenjene distanci. Jaz se tega držim pa ti?

D3m - Statistika je kurba, včasih pokaže tudi kakšno neprijetno stvar, v danem primeru navkljub cepljenju, so bolnice spet polne in število okužb raste, polovico državljanov se ne drži več vseh drugih ukrepov, flaše z razkužilom so morali lani polnit na 1 uro, so se ljudje pred dospetjem v trgovino špricali najman 3x, zato so nekatei imeli probleme s kožo, sedaj pa flaško napolnijo zjutraj, ko prične trgovina delat. Vozičkov nihče več ne razkužuje,....., tudi mize v lokalih bolj redko,...... Mene gledajo kot osmo čudo, ko se ukrepov še vedno, striktno držim.

Lonsarg - Iz tvojih ust (Krekovih, Poklukarjevih) v Božja ušesa, da me enkrat cepljeni nehajo podjebavat, potem pa imun ali mrtev, izbira je v vsakem primeru moja. Brez poživitvenega pika, bo cepljene podiralo, ker nimate protiteles po nekaj mesecih. Varni so samo prebolevniki, ki so se uspeli izognit fašizmu. Okužbe po cepljenju, dokazano niso nič lažje zaradi cepiva, se pa ne tvorijo lastna protitelesa ob obolevnosti pri cepljenih. Kdor se je piču, se bo verjetno moral pikat preostanek življenja, kar je bil cilj.
Kdor je rizičen, bo na ventilatorju, kljub cepljenjem, glavnino sta pa pobrala prvi in drugi val. Za smrti samo v 3. in 4.-em valu pa ni poročil. Tistih nekaj mertvih na dan pa verjetno tisti redki, ki bi morali it že lani.
Skrbi pa število mlajših, cepljenih na intenzivki, torej cepivo ne preprečuje težjih potekov bolezni in je verjetno namenjen samo temu, da telo ne proizvaja lastnih protiteles po cepljenju. Upam, da necepljeni taki tudi ostanemo, če ne za drugo, zato, da bojo mnenja "znanstvenikov, farmacije in politikov" potrjene, naj nas pobere, neprilagojence, butaste.
Delo krepa človeka

stara mama ::

Zakaj še zdaj PCT vedno obstaja, če smo dobili zdravila?

solatko ::

stara mama - Fašisti zdravila zanikajo kot fakenews.
Delo krepa človeka

Utk ::

D3m je izjavil:

Meni žena pravi, da so cepljeni prenašalci. ;)
Facebook ji je to povedal.

Jaz pa cepljen. ;)

FB ima tokrat pač prav.

FoxKnox ::

stara mama je izjavil:

Zakaj še zdaj PCT vedno obstaja, če smo dobili zdravila?


Zato ker imamo T celice

D3m je izjavil:

Meni žena pravi, da so cepljeni prenašalci. ;)
Facebook ji je to povedal.

Jaz pa cepljen. ;)


Ločitev takoj !
Pa prepoved pribljiževanja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

solatko ::

Utk - Za tako ugotovitev pa res ne rabi FB, to je tudi uradni podatek "stroke", samo čitat je potrebno še kaj drugega, kot FB in Lady.
Delo krepa človeka

;-) ::

Imamo cca 1 mio in pol cepljenih, prebolevnikov. Torej 1/4 prebivalstva ki hodi v trgovine je še neprekužene/necepljene.

V bolnišnicah je 1/3 cepljenih in 0 prebolelih.

Kje je biti bolj varno, v bolnišnici ali v trgovini ?

spegli ::

Cepjleni večinoma trosijo okužbe okrog. Tiste jebene postelje pa si vtaknite nekam. Če je povpraševanje po storitvah večje, se storitve poveča. Drugač pa vrnite denar od zavarovanja.

spegli ::

Je denar za vsak drek, za eno novo bolnišnico pa nikol.

feryz ::

Zakaj bi pa rabil novo bolnico?
Kar tam naj dajo nove postelje, kjer si ga preobremenjeni dohtarji na roke mečejo. Dvojna korist.

solatko ::

feryz - Saj imajo medicinske sestre, pomagajo študentke medicine,.... možnosti za zabavo, kolikor hočeš.
Delo krepa človeka

eventyrer ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


sem prepričan da bodo to uvedli takoj ko bo cela populacija cepljena. Zaenkrat cepljenim nudijo bonbonček ne-testiranja, da bi se čimveč ljudi cepilo.

Marketing pač, nič drugega.

Ja, se strinjam da bi morali testirat tud cepljene.

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

eventyrer je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


sem prepričan da bodo to uvedli takoj ko bo cela populacija cepljena. Zaenkrat cepljenim nudijo bonbonček ne-testiranja, da bi se čimveč ljudi cepilo.

Marketing pač, nič drugega.

Ja, se strinjam da bi morali testirat tud cepljene.


Vsaj kakšno študijo narediti na referenčnem vzorcu! (za začetek)

solatko ::

friendbreez - tega ne bojo naredili, ker bi padel propagandni material za agitprop.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

friendbreez - tega ne bojo naredili, ker bi padel propagandni material za agitprop.

Jaz sem cepljen. Hitro testiramo tudi otroke, da ne bodo zapirali šole zaradi nas. Pač odgovorni starši se cepijo in upoštevajo preventivne ukrepe. Lahko se tudi cepljeni testiramo, takoj ko bodo necepljeni nehali kupovati in goljufati s potrdili, naj pokažejo hrbtenico in si testiranje plačajo, put the money where your mouth is. CEpil sem se ker po prebranih študijah in tehnologijah verjamem, da je znanost v letu 2021 uspela toliko napredovati, da je ustavrila solidno cepivo, ki lahko precej ustavi, če že ne popolnoma ustavi širitev virusa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

friendbreez - tega ne bojo naredili, ker bi padel propagandni material za agitprop.

Jaz sem cepljen. Hitro testiramo tudi otroke, da ne bodo zapirali šole zaradi nas. Pač odgovorni starši se cepijo in upoštevajo preventivne ukrepe. Lahko se tudi cepljeni testiramo, takoj ko bodo necepljeni nehali kupovati in goljufati s potrdili, naj pokažejo hrbtenico in si testiranje plačajo, put the money where your mouth is. CEpil sem se ker po prebranih študijah in tehnologijah verjamem, da je znanost v letu 2021 uspela toliko napredovati, da je ustavrila solidno cepivo, ki lahko precej ustavi, če že ne popolnoma ustavi širitev virusa.


Kateri respiratorni virus smo do sedaj ustavili?
NOBENEGA!
RESPIRATORNI VIRUSI SO PRISOTNI CELO LETO S TO RAZLIKO, DA IMAMO PAČ JESENIIN POZIMI LJUDJE OSLABLJEN IMUNSKI SISTEM IN TAKRAT ZBOLEVAMO BOLJ!

Vsi resp. virusi imajo "rezervoar" v živalskem svetu!!! NENOGOČE JIH JE POPOLNOMA USTAVITI!
NI MOŽNO.

Od sars-cov-1 (še malo pa bo 20 let) delajo teste in cepiva za koronavirusih (pri živalih), uspeh v skoraj 20 letih: NIČ, NADA, NIENTE...!!!

(pri sars-cov-2 pa bo torej ratalo? nemogoče)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

solatko ::

111111111111 - Kateri zakon kršimo, aja odlokec, ki nima zakonske osnove, torej nič ne kršimo.
Takoj ko bo sprejet zakon in bo šel tudi na US skozi, bomo plačali potrebne teste.
Poglej, ti zaupaš znanosti brez popolnih informacij, jaz pač ne. Ti si se cepil in prav je tako, jaz se nisem in to je ravno tako prav, saj je cepljenje prostovoljno. Držim se vseh ukrepov in priporočil, da se ne okužim in, da ne ogrožam drugih, ti si cepljen in večina vas je pozabila, na druga priporočila, ki dokazano zmanjšujejo možnost okužbe s katerikoli virusom, ne samo s corono. Upam, da me kak cepljeni cepec ne okuži, ko bo kašljal vame ali z okuženimi rokami, brez obveznih rokavičk, brskal med istimi bananami, grozdjem, paradajzi,... kot jaz.
Če me bo, bom pač upal, da bo potek lahek, kot je bil pri sinu in snahi, če ne bo, si bom pač sam kriv in ne bomo krivil vlade in "strokovnjakov".
Če pa se pokaže, da na kakšni točki, teorija zarote ni bila samo teorija (sploh ne prvič v zgodovini na znanstvenem področju), bom z vami sočustvoval, vam ne bom oporekal glede, za vas pravilne odločitve in vam ne bom privoščil vsega najhujšega, kar vi počnete z necepljenimi. Boste pa na žalost, na hudo boleč način spoznali, da se tudi znanosti ne sme zaupat od prve, vedno je potrebno drugo mnenje, brez cenzur in zmerjanja z fakenews FB strokovnjaki.
Da veliko trditev agitprop-a ne drži, se že kaže in večina je lepo, pametno tiho, kaj še bo, ne ve nihče.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Kateri zakon kršimo, aja odlokec, ki nima zakonske osnove, torej nič ne kršimo.
Takoj ko bo sprejet zakon in bo šel tudi na US skozi, bomo plačali potrebne teste.
Poglej, ti zaupaš znanosti brez popolnih informacij, jaz pač ne. Ti si se cepil in prav je tako, jaz se nisem in to je ravno tako prav, saj je cepljenje prostovoljno. Držim se vseh ukrepov in priporočil, da se ne okužim in, da ne ogrožam drugih, ti si cepljen in večina vas je pozabila, na druga priporočila, ki dokazano zmanjšujejo možnost okužbe s katerikoli virusom, ne samo s corono. Upam, da me kak cepljeni cepec ne okuži, ko bo kašljal vame ali z okuženimi rokami, brez obveznih rokavičk, brskal med istimi bananami, grozdjem, paradajzi,... kot jaz.
Če me bo, bom pač upal, da bo potek lahek, kot je bil pri sinu in snahi, če ne bo, si bom pač sam kriv in ne bomo krivil vlade in "strokovnjakov".
Če pa se pokaže, da na kakšni točki, teorija zarote ni bila samo teorija (sploh ne prvič v zgodovini na znanstvenem področju), bom z vami sočustvoval, vam ne bom oporekal glede, za vas pravilne odločitve in vam ne bom privoščil vsega najhujšega, kar vi počnete z necepljenimi. Boste pa na žalost, na hudo boleč način spoznali, da se tudi znanosti ne sme zaupat od prve, vedno je potrebno drugo mnenje, brez cenzur in zmerjanja z fakenews FB strokovnjaki.
Da veliko trditev agitprop-a ne drži, se že kaže in večina je lepo, pametno tiho, kaj še bo, ne ve nihče.

Pri ponarejanju dokumentov ne kršiš odlokec ampak kršiš KZ-UPB1 256. člen.

Ne gre vsak zakon preko US. Ko je zakon sprejet je veljaven. Tudi US ne more zakona razveljaviti za nazaj. Tudi odloka ne.

Preden sem se cepil sem se informairal. Uporabil sem tudi zdravo kmečko pamet, ki mi pravi, da če svoje ljudi cepi Krka in vsi večji farmacevti, je zelo velika verjetnost, da ne bodo pomrli v naslednjih 2 letih. Če je večja precepljenost med zdravniki, kot medicinskimi sestrami, kdo po tvoje bolj spremlja socialna omrežja in teorije zarot?

Če se ti bo bolezen zakomplicirala, boš pristal na ventilatorju in zasedel posteljo v intenzivi. NIhče te ne bo krivil, bomo pa rekli da si ravnal neodgovorno, ker se pri svojih letih nisi cepil. Povej mi kdaj sem necepljenim želel vse najslabše, pa se lahko naprej pogovarjava, trditve brez osnove so pa brezveze.

Zmerljivke pa uporabljam, ker se kot oče šoloobveznih otrok srečujem s starši, ki mi težijo ker je žena zdravnica in mi razlagajo kako je neumna da verjame cepivom. NAjraje jih preusmerim v homeopatijo in čimdalj stran od lekarn in zravil za visoki pritisk.

Tudi skeptiki ponarejajo dokumente, snemajo dokumentarce in lažejo praktično na vsakem koraku. Komu naj verjamem? neodvisnemu strokovnjaku z srednje šolsko izobrazbo, ki dela v proizvodnji ali zdravnici, ki je 8 let študirala in dnevno rešuje življenja in jih izgublja in dela v COVID oddelku?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

widj3098dj32 ::

111111111111 je izjavil:

Komu naj verjamem? neodvisnemu strokovnjaku z srednje šolsko izobrazbo, ki dela v proizvodnji ali zdravnici, ki je 8 let študirala in dnevno rešuje življenja in jih izgublja in dela v COVID oddelku?

Kdo od teh dveh ima profit od korona dodatkov? Komu od teh dveh grozi karierni samomor, ce se postavi nasproti?

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

Kdor se je cepil proti kovidu je naredil nekaj zase, za svoje bljižnje, naredil je nekaj za narod in populacijo.
Kdor se do zdaj ni cepil, ni naredil nič zase , za svoje bljižnje in še manj za populacijo, pokazal je svojo sebičnost, ignoranco in apatijo do vseh okoli sebe. Če ne maraš drugih ne moreš imeti rad samega sebe.

maticb492 ::

FoxKnox je izjavil:

Kdor se je cepil proti kovidu je naredil nekaj zase, za svoje bljižnje, naredil je nekaj za narod in populacijo.
Kdor se do zdaj ni cepil, ni naredil nič zase , za svoje bljižnje in še manj za populacijo, pokazal je svojo sebičnost, ignoranco in apatijo do vseh okoli sebe. Če ne maraš drugih ne moreš imeti rad samega sebe.


Jebiga, si pač končno dobil statističen dokaz da nas je vsaj 45% slovencev apatičnih psihopatov.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

jotunn ::

FoxKnox je izjavil:

Kdor se je cepil proti kovidu je naredil nekaj zase, za svoje bljižnje, naredil je nekaj za narod in populacijo.
Kdor se do zdaj ni cepil, ni naredil nič zase , za svoje bljižnje in še manj za populacijo, pokazal je svojo sebičnost, ignoranco in apatijo do vseh okoli sebe. Če ne maraš drugih ne moreš imeti rad samega sebe.

Sem se cepil pa priznam da sem se cepil zgolj zaradi enega samega razloga... da imam mir... zares iz povsem istega razloga, zaradi katerega sem prej delal norca iz sodelavcev, ki so se sli cepit da so sli lahko na morje... jebiga ja ni par mesecev pa sem na istem. :|
Se pravi ja, sem naredil nekaj zame, samo ne v tem smislu, kot si to predstavljas ti. Za svoje bliznje, za druzbo, narod in populacijo me, ko pride do cepljenja, boli k** tako da tudi ce sem cepljen, sem po tvoje popoln sebicen psihopat.

BigBoss ::

Virusu, ki ima tak narod, se ni treba bati za prihodnost ....

widj3098dj32 ::

BigBoss je izjavil:

Virusu, ki ima tak narod, se ni treba bati za prihodnost ....

Bomo videli po tej zimi, koliko je ta bullshit juice vreden. Drugace pa bodi jezen na vlado, ker ti oni grenijo zivljenje, ne sodrzavljani, ki si ne zelijo Kitajske.

c3p0 ::

FoxKnox je izjavil:

Kdor se je cepil proti kovidu je naredil nekaj zase, za svoje bljižnje, naredil je nekaj za narod in populacijo.
Kdor se do zdaj ni cepil, ni naredil nič zase , za svoje bljižnje in še manj za populacijo, pokazal je svojo sebičnost, ignoranco in apatijo do vseh okoli sebe. Če ne maraš drugih ne moreš imeti rad samega sebe.


To pa si skopiral iz normie manuala uvodni tekst? Koliko sem naredil slabega za bližnje in daljnje, če še nisem niti zbolel? Če sem sumil prehlad, pa sem se nekdaj takoj šel testirat in čez par dni spet, bil ta čas doma v samokaranteni. Zdaj ne več, ugani zakaj.

Invictus ::

FoxKnox je izjavil:

Kdor se je cepil proti kovidu je naredil nekaj zase, za svoje bljižnje, naredil je nekaj za narod in populacijo.

Kdor se je cepil, je nekaj naredil predvsem zase, da lahko leta okoli.

Ampak cepljen folk že pizdi, kar nekaj časa, tudi po tujini, ker ga obravnavajo enako kot necepljenega...

Še vedno maska, lockdown, če je, itn...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

111111111111 - Bejž no, uporabljam tam, kjer je odlok nezakonit, za obisk sodišča sem se šel testirat, če prav je sodnica potem dejala, da za stranke, ni potreben PCT, samo za sodnike, uslužbence in odvetnike.
Kršenje odloka ni kršitev, če ta ni po zakonu.
Po katerem zakonu pa je kaznivo izdajanje nezakonitih odlokov vlade?
Daj preberi kaj napišeš, preden stisneš tipko Enter, mešaš hruške in konjske fige, eno je zakon, drugo je odlok, ki ne temelji na zakonski osnovi, ne more pa bit odlok nad zakoni, konvencijami, direktivami, katerih podpisniki smo. Dej fant vzemi se v roke, da ne boš klatil bedarij.
Po katerem členu zakona, te bo kaznoval inšpektor in kakšna bo sankcija, kolikor sem slišal, samo opozarjajo, da to ni v redu.
Ne govori mi o cepljenju po firmah, kjer so se cepili zaradi pogoja PC, nima to nič z zdrvjem veze, tam kjer je cepljenje ostalo prostovoljna odločitev, je cepljenih okoli 1/2 ali manj zaposlenih. Se pač testirajo. Cepil se nisem, ker ne zaupam mnenjem samo ene strani "strokovnjakov" in da sem naredil prav, me vsak dan bolj prepričujejo podatki iz sveta.
Povej pred čim te zaščiti cepivo? Prej si poglej dnevna poročila okužb in poteke bolezni pri cepljenih, po svetu, preberi o hudem naraščanju okužb v državah kot so Belgija, Izrael,..... Imam v familiji tri zdravnike in vsi trije so skeptični, so se pa cepili, da nimajo problemov z vodilnimi, ne pa zaradi zdravja, ker hudičevo dobro vedo, kako in kaj je potrebno, za izdelavo takih kompleksnih cepiv in koliko časa je treba, da se lahko reče, da je to, to. Vsi trije moji žlahtovci dr. so preboleli covid v prvem valu (ali so se cepili mimo pa nisem spraševal). Eden je celo v helikopterski enoti.

FoxKnox - To misliš, ker si se cepil na podlagi nepopolnih in pomanjkljivih informacij in predvidevan, katera pa vsak dan bolj podatki iz tujine, damantirajo. Si kaj jezen nase?
Povej eno dobro stran cepiva, ki so jih obljubljali pa ti bom povedal državo, v kateri predvidevanja ne držijo.
zniža možnost okužbe - laž
omili težje oblike preboievanja - laž
nudi dolgotrajno zaščito in s tem normalno življenje - laž
blagi in redki, nenevarni stranski učinki - laž
zmanjša možnost okuženja drugih ob okužbi - laž
poveča število protiteles - laž
Boš naštel dobre strani cepljenja razen greenpass, ki bo v 6-ih mesecih po zadnjem cepljenju neveljaven.
Upoštevamo vsa priporočila strokovnjakov in smo do danes ostali zdravi, neokuženi in računamo na to, da bomo okužbo preboleli kot večina, v lažji obliki in brez posledic, z zadostnim številom protiteles, ki nas bojo odlično zaščitila ob novi okužbi. Kaj pa vi, se še držite vseh protokolov, namenjenih preprečevanju širjenja okužbe, glede na rezultate zadnjih tednov, ne.

jotunn - Zakaj potem prepričuješ necepljene, ki teh razlogov nimamo, naj se le gremo cepit?

BigBoss - Se strinjam, nove doze sledijo.

sash951 - Ne rabiš čakat, poglej dogajanja v Belgiji in Izrael-u in ti bo jasno, da bolj malo, glede stranskih učinkov se bo pa še pokazalo, Čakam podatke, kaj se cepljenim dogaja s protitelesi po prebolelosti (seveda tistih, ki niso na ventilatorjih). Prebolevniki jih imajo dobolj, da se ne znajdejo v bolnišnicah.

c3p0 - Enako, kot vsi necepljeni in še ne preboleli. Cepljeni so na druga priporočila pozabili.

Invictus - Cepljenje ne prinaša nobenega od obljubljenih bonbončkov
ne ščiti pred hušim potekom bolezni
ne nudi dolgotrajne zaščite
ne vpliva na nižjo možnost okužbe
ne zaščiti drugih ob okužbi
ne zagotavlja svobodno gibanje po dolgem in počez
Kaj sploh nudi in čemu je namenjen?
Delo krepa človeka

jotunn ::

solatko je izjavil:

jotunn - Zakaj potem prepričuješ necepljene, ki teh razlogov nimamo, naj se le gremo cepit?

No sedaj mi pa najdi en sam, pa res zgolj en sam moj post, kjer sem kogarkoli prepriceval naj se gre cepit. Resno lepo prosim ce mi to najdes. Ker precej dobro poznam svoje lastno stalisce do "prostovoljnega" cepljenja zato mi na misel ne pride, da bi kogarkoli prepriceval v to in ravno zato sem 100% preprican, da nikoli nisem napisal enega samega posta, ki bi kogarkoli prepriceval naj se gre cepit. Je pa res, da nisem napisal niti posta, da naj se kdo ne gre cepit. Realno me boli k** za to, ali se gre nekdo cepit ali ne in ce ne bi bilo vedno vecjih omejitev glede gibanja, se tudi sam ne bi sel. Tako da calm down pa nehaj projecirat tvoje zblojena nagnenja na ostale.

gozdar1 ::

maticb492 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Kdor se je cepil proti kovidu je naredil nekaj zase, za svoje bljižnje, naredil je nekaj za narod in populacijo.
Kdor se do zdaj ni cepil, ni naredil nič zase , za svoje bljižnje in še manj za populacijo, pokazal je svojo sebičnost, ignoranco in apatijo do vseh okoli sebe. Če ne maraš drugih ne moreš imeti rad samega sebe.


Jebiga, si pač končno dobil statističen dokaz da nas je vsaj 45% slovencev apatičnih psihopatov.


Kaj so pottem tisti, ki navijajo za lockdowne in skrivanje po kleteh. Danes je pomoje že jasno, da cepiva niso izpolnila obljub. Torej kaj predlagaš, nadaljevanje omejitev v naslednje stoletje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

solatko ::

jotunn - Sorry, če ni bil tvoj post, se mi pa res ne da v vseh temah iskati.

gozdar1 - Sedaj odločevalci po vsem svetu študirajo, kaj naredit, mogoče kar v naprej sprejet izredno stanje, policisko uro in dokupit še kak vodni top in obnovit zaloge popra, da bojo ukrepali pred nasiljem cepljenih, ki so jih tako lepo nategnili, večino pa v to celo prisilili z nezakonitimi odloki in ukrepi. Pametni smo čakali druga mnenja, ki so jih vladajoči in farmafija v kali zatrli, kot fakenews in teorije zarot, obljubljali na miljone mrtvih antiwaxerjev do zime,.... Sedaj sledi OPS, zajeb, znanost včasih zahteva tudi žrtve. Odškodnin ne bo potrebno plačevati niti farmacevtom niti vladam, saj se je čisto vsak cepil prostovoljno in opozorjen na nevarnost stranskih učinkov, cepiv v razvojni fazi.
Prav težko čakam na odzive zagrizenih waxerjev in morda kakšno opravičilo za vse zmerjanje, ki smo ga bili deležni malo pametnejši,
Delo krepa človeka

111111111111 ::

widj3098dj32 je izjavil:


Kdo od teh dveh ima profit od korona dodatkov? Komu od teh dveh grozi karierni samomor, ce se postavi nasproti?

Torej so se zdravniki cepili samo zaradi profita?

Invictus je izjavil:

Kdor se je cepil, je nekaj naredil predvsem zase, da lahko leta okoli.

Ampak cepljen folk že pizdi, kar nekaj časa, tudi po tujini, ker ga obravnavajo enako kot necepljenega...

Še vedno maska, lockdown, če je, itn...

Spet vlečeš neke floskule iz riti. Kje se buni cepljen folk?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Bejž no, uporabljam tam, kjer je odlok nezakonit, za obisk sodišča sem se šel testirat, če prav je sodnica potem dejala, da za stranke, ni potreben PCT, samo za sodnike, uslužbence in odvetnike.
Kršenje odloka ni kršitev, če ta ni po zakonu.
Po katerem zakonu pa je kaznivo izdajanje nezakonitih odlokov vlade?
Daj preberi kaj napišeš, preden stisneš tipko Enter, mešaš hruške in konjske fige, eno je zakon, drugo je odlok, ki ne temelji na zakonski osnovi, ne more pa bit odlok nad zakoni, konvencijami, direktivami, katerih podpisniki smo. Dej fant vzemi se v roke, da ne boš klatil bedarij.
Po katerem členu zakona, te bo kaznoval inšpektor in kakšna bo sankcija, kolikor sem slišal, samo opozarjajo, da to ni v redu.
Ne govori mi o cepljenju po firmah, kjer so se cepili zaradi pogoja PC, nima to nič z zdrvjem veze, tam kjer je cepljenje ostalo prostovoljna odločitev, je cepljenih okoli 1/2 ali manj zaposlenih. Se pač testirajo. Cepil se nisem, ker ne zaupam mnenjem samo ene strani "strokovnjakov" in da sem naredil prav, me vsak dan bolj prepričujejo podatki iz sveta.
Povej pred čim te zaščiti cepivo? Prej si poglej dnevna poročila okužb in poteke bolezni pri cepljenih, po svetu, preberi o hudem naraščanju okužb v državah kot so Belgija, Izrael,..... Imam v familiji tri zdravnike in vsi trije so skeptični, so se pa cepili, da nimajo problemov z vodilnimi, ne pa zaradi zdravja, ker hudičevo dobro vedo, kako in kaj je potrebno, za izdelavo takih kompleksnih cepiv in koliko časa je treba, da se lahko reče, da je to, to. Vsi trije moji žlahtovci dr. so preboleli covid v prvem valu (ali so se cepili mimo pa nisem spraševal). Eden je celo v helikopterski enoti.

Ne vem ali si tepec ali se samo delaš. Če ponarediš PCT potrdilo, ki je uraden dokument, te lahko pohopsa POLICIJA. Ne rabi klicat nobenega inšpektorja. Ne rabiš nobenega odloka. Za ponarejenje dokumenta greš lahko v zapor. Nobeno US te ne reši. Torej zdravniki so skeptični, ampak toliko pa niso, da se ne bi cepili. Ti to kaj pove? Očitno cepivo le ni takšen strup kot ga radi predstavljate anticepilci, če se je pocepilo toliko zdravnikov in strokovnjakov. Tudi sam sem skeptik, pa sem se vseeno cepil, ker je to trenunto najboljše kar imamo. Ostali pač tvegajte s COVID-om in se testirajte.



solatko je izjavil:


FoxKnox - To misliš, ker si se cepil na podlagi nepopolnih in pomanjkljivih informacij in predvidevan, katera pa vsak dan bolj podatki iz tujine, damantirajo. Si kaj jezen nase?
Povej eno dobro stran cepiva, ki so jih obljubljali pa ti bom povedal državo, v kateri predvidevanja ne držijo.
zniža možnost okužbe - laž
omili težje oblike preboievanja - laž
nudi dolgotrajno zaščito in s tem normalno življenje - laž
blagi in redki, nenevarni stranski učinki - laž
zmanjša možnost okuženja drugih ob okužbi - laž
poveča število protiteles - laž
Boš naštel dobre strani cepljenja razen greenpass, ki bo v 6-ih mesecih po zadnjem cepljenju neveljaven.
Upoštevamo vsa priporočila strokovnjakov in smo do danes ostali zdravi, neokuženi in računamo na to, da bomo okužbo preboleli kot večina, v lažji obliki in brez posledic, z zadostnim številom protiteles, ki nas bojo odlično zaščitila ob novi okužbi. Kaj pa vi, se še držite vseh protokolov, namenjenih preprečevanju širjenja okužbe, glede na rezultate zadnjih tednov, ne.

Spet en kup dreka od solatkota. Solatko je že v bivši jugi vedel, da cepivo za COVID ne bo delovalo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

maticb492 ::

111111111111 je izjavil:


Ne vem ali si tepec ali se samo delaš. Če ponarediš PCT potrdilo, ki je uraden dokument, te lahko pohopsa POLICIJA. Ne rabi klicat nobenega inšpektorja. Ne rabiš nobenega odloka. Za ponarejenje dokumenta greš lahko v zapor. Nobeno US te ne reši. Torej zdravniki so skeptični, ampak toliko pa niso, da se ne bi cepili. Ti to kaj pove? Očitno cepivo le ni takšen strup kot ga radi predstavljate anticepilci, če se je pocepilo toliko zdravnikov in strokovnjakov. Tudi sam sem skeptik, pa sem se vseeno cepil, ker je to trenunto najboljše kar imamo. Ostali pač tvegajte s COVID-om in se testirajte.

Spet en kup dreka od solatkota. Solatko je že v bivši jugi vedel, da cepivo za COVID ne bo delovalo.


Kdo pravi da moraš ponaredit potrdilo, saj noben ne gleda potrdil v detajle razen kak zatežen, tam se pač obrneš in greš starn.

Potrdilo o hitrem testu imam zloženo na 1/8, tako da gre v denarnico, vsi varnostniki pa pogledajo samo štempiljko z datumom testa. Zgoraj lahko napišem "janez novak sp." (izmišljeno in ne obstaja) spodaj pa dam podpis donalda trumpa, tako ne ponarejam ničesar, ampak je isto kot da varnostniku pokažem sliko telebajskov in me spusti notri.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

111111111111 ::

solatko je izjavil:

jotunn - Sorry, če ni bil tvoj post, se mi pa res ne da v vseh temah iskati.

gozdar1 - Sedaj odločevalci po vsem svetu študirajo, kaj naredit, mogoče kar v naprej sprejet izredno stanje, policisko uro in dokupit še kak vodni top in obnovit zaloge popra, da bojo ukrepali pred nasiljem cepljenih, ki so jih tako lepo nategnili, večino pa v to celo prisilili z nezakonitimi odloki in ukrepi. Pametni smo čakali druga mnenja, ki so jih vladajoči in farmafija v kali zatrli, kot fakenews in teorije zarot, obljubljali na miljone mrtvih antiwaxerjev do zime,.... Sedaj sledi OPS, zajeb, znanost včasih zahteva tudi žrtve. Odškodnin ne bo potrebno plačevati niti farmacevtom niti vladam, saj se je čisto vsak cepil prostovoljno in opozorjen na nevarnost stranskih učinkov, cepiv v razvojni fazi.
Prav težko čakam na odzive zagrizenih waxerjev in morda kakšno opravičilo za vse zmerjanje, ki smo ga bili deležni malo pametnejši,

No pa poglejmo primer Romunije. Nizka precepljenost, mrtvi ležijo po bolnišnicah, obeta se razpad zdravstvenega sistema. Še 14 dni nazaj pa so se smejali, predvsem NOdi se je režal, kaki tepci smo pri nas, da to dovolimo. Odkar so PCT demonstracije se število okužb veča, ampak seveda protestniki niso krivi, ki so prikolovratili v Ljubljano.

maticb492 je izjavil:


Kdo pravi da moraš ponaredit potrdilo, saj noben ne gleda potrdil v detajle razen kak zatežen, tam se pač obrneš in greš starn.

Potrdilo o hitrem testu imam zloženo na 1/8, tako da gre v denarnico, vsi varnostniki pa pogledajo samo štempiljko z datumom testa. Zgoraj lahko napišem "janez novak sp." (izmišljeno in ne obstaja) spodaj pa dam podpis donalda trumpa, tako ne ponarejam ničesar, ampak je isto kot da varnostniku pokažem sliko telebajskov in me spusti notri.

Poglej KZ-1-NPB4 143. člen 4 točko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

jotunn - Sorry, če ni bil tvoj post, se mi pa res ne da v vseh temah iskati.

gozdar1 - Sedaj odločevalci po vsem svetu študirajo, kaj naredit, mogoče kar v naprej sprejet izredno stanje, policisko uro in dokupit še kak vodni top in obnovit zaloge popra, da bojo ukrepali pred nasiljem cepljenih, ki so jih tako lepo nategnili, večino pa v to celo prisilili z nezakonitimi odloki in ukrepi. Pametni smo čakali druga mnenja, ki so jih vladajoči in farmafija v kali zatrli, kot fakenews in teorije zarot, obljubljali na miljone mrtvih antiwaxerjev do zime,.... Sedaj sledi OPS, zajeb, znanost včasih zahteva tudi žrtve. Odškodnin ne bo potrebno plačevati niti farmacevtom niti vladam, saj se je čisto vsak cepil prostovoljno in opozorjen na nevarnost stranskih učinkov, cepiv v razvojni fazi.
Prav težko čakam na odzive zagrizenih waxerjev in morda kakšno opravičilo za vse zmerjanje, ki smo ga bili deležni malo pametnejši,

No pa poglejmo primer Romunije. Nizka precepljenost, mrtvi ležijo po bolnišnicah, obeta se razpad zdravstvenega sistema. Še 14 dni nazaj pa so se smejali, predvsem NOdi se je režal, kaki tepci smo pri nas, da to dovolimo. Odkar so PCT demonstracije se število okužb veča, ampak seveda protestniki niso krivi, ki so prikolovratili v Ljubljano.


Tako kot so mrtvi ležali po wuhanskih ulicah.

maticb492 ::

111111111111 je izjavil:


Poglej KZ-1-NPB4 143. člen 4 točko.


Ja? Ne razumeš pointa. Noben ne gleda potrdil. Spodaj lahko napišem da me je testiral Harry Potter, ker vsi samo datum pogledajo (no tisti, ki ga sploh, večini pomaham zložen papir in rečejo vredu, ali pa parkrat sem šel kar mimo študentov ker bulijo v telefone)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

solatko ::

111111111111 - Bedak, zdravniki imajo pri tem ravno toliko, kot vratar, ki ti preverja PCT. Odločevalci že razmišljajo na kateri otok se bojo skril. Naslednji teden napovedujem odstop vlade in hitre predčasne volitve, da si PT zagotovi sedež v parlamentu, na rednih volitvah bo že toliko znanega, da se ne bo upal niti kandidirat pa tisti, ki so mu držal svečo pri tem tudi ne.
Bomo videli kakšne bojo reakcije SDS fanov, ko bojo ugotovili, kako lepo jih je nategnil - na suho, brez vazelina. Pametnjakovič, kje sem napisal, da sem ponaredil PCT listino, imam kodo M z dodano pikico, da je čitalc ne prebere, na telefonu. Res ste desni glupi ko qurac. Cepijo se zato, da lahko opravljajo zelo koristno delo, ker jim fašisti na ministrstvu grozijo z odpuščanji. Vsi trije so preboleli v prvem valu, vsi trije brez posledic in v zelo lahki obliki. Ne vedo, kaj jih še čaka v prihodnje, upajo, da jim imunski sistem ne bojo zjebali z naslednjimi cepljenji, prostovoljno pa bi se cepilo približno toliko zdravnikov, kot drugih ali pa še manj, ker bolj poznajo ta področja, kot mi.
Kdo lahko vehementno in z gotovostjo trdi, da je to najboljše kar imamo, če se v živo ugotavlja, da imajo najboljše, kar se tiče nadaljnih okužb, to urejeno preboleli. Iz tega stališča bi bilo najbolje, če bi ob pojavu vse skupaj prepustili naravi in lastni želji po zaščiti s cepljenjem. Z ukrepi so zjebali naravno prebolevnost in prepričali ljudi, da se cepijo s cepivi, za katere niti niso vedeli kaj od njih lahko pričakujejo, zato, da so se lahko gibali brez omejitev.
Zakaj kar naprej lažeš, podobna slika je v Belgiji, razen števila mrtvih, ker je rizične že prej pobralo. Romuni se niso držali ničesar, sedaj pa so doživeli drugi ali tretji val, ki je bil tudi pri nas najhujši, pobira rizične, ko bo to mimo, bo ostalo večina prebolelih in bojo v boljšem položaju, kot mi, tako kot Švedi, ki so imeli v prvem in drugem valu, brez kakršnih koli omejitev, največ mrtvih na miljon prebivalcev pa so jih drugi hitro ujeli, ob nečloveških omejitvah in zapiranjih. Švedi so pač vedeli, da imajo postelj zadosti, ravno tako zravniškega osebja, zaradi veliko višjega vlaganja v zdravstveni sistem, kot drugi, tudi Nemci in Belgijci, so slabši od njih.
Lupaš nekaj v prazno, brez da bi si ogledal trenutno situacijo v svetu, opreiraš z agitprop podatki, katerih večina je že down,...
Lahko se smešiš dalje, če hočeš. Na posnetkih iz Romunije ni niti enega mladega, razen medicinskih sester, res si podal reprezentativen primer. Poglej posnetke iz Izraela, drugi teden iz Belgije,....
Ne uporabljaj zakona, ko govorimo o odlokih, ki nimajo podlage v zakonu!
To velja, če bi ponaredil denar, vozniško, prometno dovoljenje, pogodbo,.... ne pa QR codo. Si slišal za lepljenke SDS, je zaradi ponarejanja dokumentov šel Twitko sedet?

maticb492 - Dobro, da na sodišču sodijo po zakonu in ne po odlokih. Sodnica mi je dejala, da nebi rabil zapravit 10€ za PCT, ker ga kot stranka v postopku, na zapuščinski obravnavi ne potrebujem, morajo pa ga imeti odvetniki, sodniki in zaposleni na sodišču.

Če bi mi preverjal inšpektor s svojim programom, bi dobil samo to, da koda ni veljavna, če bi jo vzeli v roke forenziki, bi ugotovili da gre za pokvarjeno Merkatorjevo QR codo, torej kaj sem ponaredil, fake PCT ne pomeni potrdilo od nekoga drugega. Koda se pojavi na celotnem ekranu telefona, brez drugih znakov, M coda pa ni zaščitena in jo lahko pokvariš.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

jotunn ::

Solatko ce ti resno mislis da ima cepljenje in epidemija kakrsnokoli vezo z levimi in desnimi si ali a. zblojen do amena, ali b. ubrisan do amena. Ce v teh skoraj dveh letih nisi prebral nic drugega kot ST mi je izredno zal za tvojo razgledanost. Ce pa si prebral se karkoli drugega, pa si moral ugotoviti, da je ta jebena pizdarija prisotna po celem svetu ne glede na to ali so na oblasti levi ali desni. In v vecini sveta se pri pogovorih o cepljenju ali necepljenju ne gre o levih ali desnih politikih. Politika (leva ali desna) je odlocujoci faktor zgolj pri nekaterih kretenih pri nas... vidim da si med njimi.
Lahko verjames da tudi ce bi bila pri nas najbolj leva vlada sestavljena iz tako levih strank, kot jih sploh ni, bi bila situacija enaka. Edina razlika bi bila, da bi bilo verjetno prej omenjenih kretenov, ki se gredo ali ne gredo cepit zaradi dolocenega politika precej manj, ker verjamem, da bi kdorkoli drugo kot to trenutno tele na oblasti, predstavil stvari vsaj malce bolj normalno. Vsi PCT-ji in podobne stvari bi pa se vedno bili... tako kot so v Avstriji, Italiji, Franciji, na Svedskem ali Finskem, pa nikjer nimajo Janse.
Pa da ne bo pomote, ne glede na moj status v PCT, sem odlocno proti temu. Kar se mene tice, bi stvar odprli lani in pustili stvari iti po svoje. In ce bi bilo tako, se vsaj jaz ne bi cepil. Sedaj ko pa sem, pa tudi ce ukinejo PCT danes ne bom jokal da bi se odcepil, kot tezita vidva s drugim forumskim genijem za vse. Sem se ze, jebiga bilo i proslo. Edino kar bi me prizadelo bi bilo, da bi uvedli testiranje za vse... ker potem bi bil zopet primoran poslusati vse mozne debile v vrstah pred testirnimi centri in njihove nebuloze. Zgolj zaradi tega mocno upam, da mi ne bo vec treba v tisto vrsto. Ostalo, niti cena testov, za katere sem lansko zimo zmetal par 1000eur, ker je bil pac za vse moje stvari pogoj PCR test na HAGT, mi ni problematicna.

solatko je izjavil:

Če bi mi preverjal inšpektor s svojim programom, bi dobil samo to, da koda ni veljavna, če bi jo vzeli v roke forenziki, bi ugotovili da gre za pokvarjeno Merkatorjevo QR codo, torej kaj sem ponaredil, fake PCT ne pomeni potrdilo od nekoga drugega. Koda se pojavi na celotnem ekranu telefona, brez drugih znakov, M coda pa ni zaščitena in jo lahko pokvariš.

Prav brihten nisi, kajne? Pri pravi kodi za greenpass, ki ni veljavna se vidi, da je koda za greenpass. Ne rabis biti forenzik. Pri Mercatorjevi kodi se pa tudi vidi, da ni koda za greenpass. Tako da si lahko ti predstavljas karkoli si zelis, ampak ce predstavljas da imas svoj PCT pogoj s kodo, ki ni uradna koda za greenpass, je to ponarejanje dokumentov. V tvojem primeru zgolj dovolj idotsko slabo, da ga vsak razbere... kot je bilo pol leta nazaj popularno popravljanje PCR testov, ki so jih nekateri popravljali s svincnikom in se potem cudili kako da so jih dobili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jotunn ()

solatko ::

jotunn - Ravno zato mi gre v nos, ker je naenkrat po celem svetu in obveščanju namenjeni mediji, po celem svetu spustijo samo tiste, ki hvalijo cepiva in obljubljajo nepreverjene stvari, druge resnice ali mnenja pa takoj proglasijo fakenews ali teorija zarot in pravilom vsi komentarje bolj priznanih storokovnjakov na področjih mikrobiologije, infektologije in epidemiologov, vehementno brišejo in ne pustijo, da bi po normalni poti prišli do množic.
Takoj po prihodu cepiv na trg, so nekateri govorili resnico, ki se dogaja sedaj v precepljenih državah - nevarnost stranskih učinkov, nezaščitenost za hujšo obliko prebolevnosti ob okužbi, zmanjšanju možnosti širjenja okužbe,....
Ne, ne gledam samo S-T, predvem pogledam uradne podatke o dogajanju po svetu in sem iz dneva v dan bolj zaskrbljen za svojega sina in necepljenega vnuka, na žalost sta mi ostala samo še onadva.
Čudi me, da je politika vseh barv po svetu, skoraj enotna glede cepljenja, drugi ukrepi so pa odvisni od tega, koliko je oblast bolj ali manj fašistična. NWO.
Vedno bolj se kaže, da niti nismo taki kreteni, morda v oziru ukrepov, nikakor pa v zdravstvenih razlogih. Če bi bil aktiven, bi tudi jaz, verjetno podlegel pritiskom in bi se šel prisilno-prostovoljno cepit, ker sem pa v okvirih, ko dejansko rabim PCT papir samo dva do trikrat letno mi pa ne predstavlja tak problem. Se pa striktno držim ostalih ukrepov - distanca, razkuževanje, večkrat menjana maska. Iz zdravstvenega stališča, se ne nameravam cepit.

Kar se tiče kode, verjetno o tem vem več, kot povprečni. Za večino dejavnosti, ki rabijo PCT je dovolj kakršna koli koda, saj je praviloma nihče podrobno ne preverja, inšpektorju pa razložiš, da ti je to kodo dal kolega gor in je verjetno kaj zahebal, ko bom prišel domov bova pogledala in uredila, sem pa dvakrat cepljen, maja drugič. Če nastopiš kot človek, se da zmenit z vsakim državnim uradnikom, saj mu ne govorim, da se na računalnike in telefone spoznam toliko, da to počnem sam, tega tudi ne pričakuje nihče od 67 let starega možaka. Moraš bit malo ljukav in se naredit bogega, neseznanjenega, malo pozabljivega, tudi malo trapastega, da pa to izgleda kolikor toliko verjetno pa moraš bit kar pameten pa gre.
Za poneverbo moraš popravit državni dokument in se potem s tem dokumentom predstavljat. Jaz imam veljavno vozniško, osebno izkaznico, upokojensko kartico, zdravstveno izkaznico, leclerc kartico, šparovo kartico, bančno kartico, pri kodi pa se je pač zgodila napaka kolega, ker mi ni dal prave. Bova zrihtala v najkrajšem času. Morda bi lahko šlo za prekršek, ker te nevednost ne odveže krivde, ampak kaj, ko uradniki nimajo zakonske osnove za izrek kazni.

Ne vem kaj je z vami, da vam moram vsako stvar podrobno razlagati, da vam je vsaj malo jasno, da je velika razlika med kršenjem odloka, ki nima zakonske osnove in kršenjem zakona, tudi, če je v nasprotju z udtavo, takrat samo počakaš do odločitve US glede plačila, pač celotne, ne moreš uveljevljat polovičko, če US zakon potrdi. Kaj počnejo drugi ni važno, tudi na KPK je ZJ vse štimalo, IJJ pa kot velik poštenjak ni znal povedat od kje mu denar za nakup avtomobila. Glede na to, da ima Zoki sedaj mir in da mu je, kot PV poodpisal 28 državno-mestnih projektov, mu je moral izdati kakšno skrivnost, bomo videli ob naslednji aferi.
Delo krepa človeka

3p ::

solatko je izjavil:


Takoj po prihodu cepiv na trg, so nekateri govorili resnico, ki se dogaja sedaj v precepljenih državah - nevarnost stranskih učinkov, nezaščitenost za hujšo obliko prebolevnosti ob okužbi, zmanjšanju možnosti širjenja okužbe,...

...

Čudi me, da je politika vseh barv po svetu, skoraj enotna glede cepljenja, drugi ukrepi so pa odvisni od tega, koliko je oblast bolj ali manj fašistična. NWO.


1) Kdo je govoril? Kaj? Kje? Kako si ocenil, da je tisto resnica, če pa zdaj vsi govorijo nekaj drugega?
2) Mene pa ne. Cepljenje je učinkovit ukrep z minimalnimi stroški, spejemljiv za oblasti vseh barv. V manj histeričnih državah tudi za prebivalce vseh barv. Drugi ukrepi? Bolj kot so omejujoči, bolj ljudje norijo. +Zadeve niso tako enoznačne kot pri cepljenju. Več ukrepov, več ekonomske škode. Manj glasov na volitvah. Razen če... imaš premalo ukrepov, pa nastane resna štala, kar spet pomeni več ekonomske škode in manj glasov na volitvah. Epidemija terja razumno oblast in ljudstvo.

Mato989 ::

Meanwhile v EU

Prihajajoča sezona gripe bi lahko bila za starejše ljudi huda, so posvarili v Evropskem centru za preprečevanje in obvladovanje bolezni. V državah EU namreč prevladuje podtip gripe, ki nesorazmerno prizadene starejše ljudi.


Imenuje se Cepljenje... zdaj bodo naenkrat ful gripozni ljudje kajne? KAKŠNO NAKLJUČJE pa ravno po tem ko jih se je večina cepila bodo pa zdaj zjebani in umirali naslednjo sezono gripe...

Seveda je to vse ČISTO NAKLJUČJE...

Zakaj lansko leto niso napovedali da bo 0 primerov gripe v SLO? IN Skoraj 0 v EU? Ker NIMAJO FAKING POJMA!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

solatko ::

3p - Laž, cepljenje je rešitev, ki ne prinaša obljubljenih rezultatov, torej nateg, glede stranskih dolgoročnih učinkov pa informacije prihajajo vsak dan.
In popolne informacije, ognja ne moreš gasit z bencinom, če prav je tekočina kot H2O, dej trobilo nehaj, ker se vse staro, kar pišeš sedaj, korak za korakom podira in postajajo teorije, dejstva.
Koliko bo še moralo biti Katij in umrlih cepljenih na ventilatorju, da boste končno utihnili s tem cepljenjem in se skrili v mišje luknje. Seveda, težko je priznati, da si poslušal napačne informacije in sledil toku $, namesto, da si izbrel najboljšo pot, ki secer prinaša manj zaslužka, je pa za zdravje populacije boljša.

Mato989 - Lani so se ljudje striktno, včasih še preveč držali priporočenih ukrepov ln se noben virus ni mogel širit, razen corone, letos je veliko 2x cepljenih, na druge ukrepe so pozabil in imaš epidemijo respiratornih virsov in epidemijo covid-a, tisti, ki bojo fasal oboje imajo malo šans za lahek potek.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

NMH ::

solatko je izjavil:

3p - Laž, cepljenje je rešitev, ki ne prinaša obljubljenih rezultatov, torej nateg, glede stranskih dolgoročnih učinkov pa informacije prihajajo vsak dan.

- a ti 90% učinkovitost preprečitve hujšega stanja ter intenzivne nege pri delta sevu ni dovolj?
- o kakšnih dolgoročnih učinkih sploh pišeš?

In popolne informacije, ognja ne moreš gasit z bencinom, če prav je tekočina kot H2O, dej trobilo nehaj, ker se vse staro, kar pišeš sedaj, korak za korakom podira in postajajo teorije, dejstva.

Pa seveda da imajo mRNA cepiva 5G robotke postaja dejstvo, PA JASNO!!!!
Miljon teorij zarote, nekaj malega kar sploh ni sodilo med teorije zarote se je uresničilo in zdaj opica solatko nabija, da se vse uresničuje. Pa komu ti lažeš??

Koliko bo še moralo biti Katij in umrlih cepljenih na ventilatorju, da boste končno utihnili s tem cepljenjem in se skrili v mišje luknje.

Mene Katja toliko zanima kot tebe zanima 5000 umrlih v zadnjem letu in pol, pa cifra dnevno raste.
O cepljenju pa seveda ne bomo utihnili, ker je to ena izmed najbolj učinkovitih metod preprečevanja hujših stanj in smrti.

solatko ::

NMH - Lažeš, kaj ti ni dovolj podatki iz bolnišnic v Izraelu?
Sicer pa te pustim uživati tam nekje do novega leta, ko bo uradno znano še več, saj bo dnevni porast okuženih in težjih potekov cepljenih prepričal tudi fašistove "strokovnjake".
Delo krepa človeka

globoko grlo ::

Mogoče ni to čist prava tema, prejšnji teden je bila odpuščena mikrobiologinja, 30 let delala BP.
Razloge za odpoved poznate.

In zdej nej zaupam temu našemu sistemu? Vladi? NIJZ? Komu? Sej teli naši niso nič sami naredil, samo ponavljajo servirane besedne zveze, nič drugega.

ps. če je kje bl primerna tema, nej se to tja premakne, pls & tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Griffin R500 ::

V Slo imamo skupno že preko 4 mio okužb od 03/2020 do danes???
V samostojni državi matematika šepa že od nastanka le-te.
Lp
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112496583 (74780) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895962 (73400) AliRes

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510364 (8589) Invictus

PCT - ponarejanje ter preverjanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36941858 (31694) kamiKaZaA

Več podobnih tem