» »

Testiranje cepljenih?

Testiranje cepljenih?

Slopek ::

111111111111 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Žena je gotovo prebolela covid. Mogoče ve za stanje protiteles?

Je pa to cepivo edinstveno. Nekako deluje le, če delaš vse na tem, da deluje. Je na trgu še kaj takega? Da kot cepljen paziš, kot, da nisi.

Lahko tudi tisto o golem cesarju.

Covida še ni prebolela.

Če bodo izbruhnile ošpice se boš rinil v žarišče? Saj veš da jih lahko fašeš kljub temu da si bil cepljen?

Zakaj bi bilo s cepivom za COVID drugače? Če je dovolj precepljenih ima virus manj možnosti da se širi, ker manj ljudi zboli. Cepivo ni 100%, za vsakega točno veš kolikšen je % uspešnosti.

Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)

Glede teh procentov, pa samo to...dokler se prepiramo o mišji dlaki, je vse brezpredmetno. Vse samo plod projekcij, na osnovi nekega namerno zavoženega modela. Jaz hočem kamijone.....,do takrat pa vem, da sem varen. Brez cepiva, verjamem, da še bolj. Tako, kot do zdaj ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

dsfsfawer235 ::

njyngs je izjavil:

Utk je izjavil:

Milosti do koga? Zdravnikov? Haha. Niso problem tisti, ki so kupili, ampak tisti, ki so prodajali. Kdo vse je kupil je itak najbrž nemogoče zvedet, kdo je prodajal, pa ni težko dokazat.

Problem so oboji. Odgovorna oseba ne bi bila na nobeni strani te enačbe. Vsi vpleteni pa naj gredo za kak mesec v čuzo (tudi nadalje vsi, ki ponarejajo oz. kupujejo taka potrdila). Mogoče bodo naslednjič bolje premislili.

Opravičevanje ali enih ali drugih samo kaže nizek kvocient.


Tako je... in nic se ni treba bati, tisti, ki so placevali za ponarejene dokumente se bojo srecali s sodnikom, zaradi vec prekrskov iz naslova ponarejanja listin in podkupovanja, me pa zanima ali jim bojo prilepili se kaksno iz zakona o nalezljivih bolezni.

Skratka, tole bojo kazni cez 1k eurov, s tem, da je ze samo po sebi noro dejanje, da gres dajati nekomu 400 eurov, da lahko ogrozas svoje zdravje se naprej. Gres se cepit in problem resen, pa se zastonj je.

Utk je izjavil:

Ne opravičujem nobenih, ampak zmeraj je pri nas tako, da najebejo reveži, ne pa tisti, ki so zares krivi. Tist, ki izdaja potrdila, je "pooblaščen" za nekaj, in ta je to zlorabljal. Tist, ki samo kupi, je sicer tudi kriv svojga dela, ampak on je samo stranka. Komot mu bi v ZD rekli "ne".


Ne bo drzalo. Spet kratkogledno... Probaj podkupit policaja. Sodnika. Po tvoji logiki bi bila zadeva cisto sprejemljivo dejanje in cisto legalno. Takole kot je, gre pa za kaznivo dejanje podkupovanja uradne osebe. Pa se celoten seznam imajo, samo pisma bojo posiljali.

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Žena je gotovo prebolela covid. Mogoče ve za stanje protiteles?

Je pa to cepivo edinstveno. Nekako deluje le, če delaš vse na tem, da deluje. Je na trgu še kaj takega? Da kot cepljen paziš, kot, da nisi.

Lahko tudi tisto o golem cesarju.

Covida še ni prebolela.

Če bodo izbruhnile ošpice se boš rinil v žarišče? Saj veš da jih lahko fašeš kljub temu da si bil cepljen?

Zakaj bi bilo s cepivom za COVID drugače? Če je dovolj precepljenih ima virus manj možnosti da se širi, ker manj ljudi zboli. Cepivo ni 100%, za vsakega točno veš kolikšen je % uspešnosti.

Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)

Glede teh procentov, pa samo to...dokler se prepiramo o mišji dlaki, je vse brezpredmetno. Vse samo plod projekcij, na osnovi nekega namerno zavoženega modela. Jaz hočem kamijone.....,do takrat pa vem, da sem varen. Brez cepiva, verjamem, da še bolj. Tako, kot do zdaj ;)


Hitro nazaj v luknjo.....model, pa ti že haluciniraš...lažeš tako, da sam sebi verjameš

3p ::

Slopek je izjavil:


Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)


Kako pa ločiš protitelesa od cepljenja in tista od prebolelosti? Po barvi?

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Žena je gotovo prebolela covid. Mogoče ve za stanje protiteles?

Je pa to cepivo edinstveno. Nekako deluje le, če delaš vse na tem, da deluje. Je na trgu še kaj takega? Da kot cepljen paziš, kot, da nisi.

Lahko tudi tisto o golem cesarju.

Covida še ni prebolela.

Če bodo izbruhnile ošpice se boš rinil v žarišče? Saj veš da jih lahko fašeš kljub temu da si bil cepljen?

Zakaj bi bilo s cepivom za COVID drugače? Če je dovolj precepljenih ima virus manj možnosti da se širi, ker manj ljudi zboli. Cepivo ni 100%, za vsakega točno veš kolikšen je % uspešnosti.

Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)

Glede teh procentov, pa samo to...dokler se prepiramo o mišji dlaki, je vse brezpredmetno. Vse samo plod projekcij, na osnovi nekega namerno zavoženega modela. Jaz hočem kamijone.....,do takrat pa vem, da sem varen. Brez cepiva, verjamem, da še bolj. Tako, kot do zdaj ;)


Hitro nazaj v luknjo.....model, pa ti že haluciniraš...lažeš tako, da sam sebi verjameš

Haha, jaz sebi verjamem, nikjer pa ne zahtevam tega od tebe. Kjerkoli s oglasiš se userješ, kot pravi dimnik. Samo žališ. GTFO!!!

Utk ::

Ne bo drzalo. Spet kratkogledno... Probaj podkupit policaja. Sodnika. Po tvoji logiki bi bila zadeva cisto sprejemljivo dejanje in cisto legalno. Takole kot je, gre pa za kaznivo dejanje podkupovanja uradne osebe. Pa se celoten seznam imajo, samo pisma bojo posiljali.

Kaj ne bo držalo? Če poskusim podkupit policaja, sem kriv za svoj prekršek, če pa on sprejme, je njegov prekršek veliko večji. Ker on je "uradna oseba" itd., jaz nisem tu močnejša stranka, meni ni nihče zaupal pooblastil, itd.

Slopek ::

3p je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)


Kako pa ločiš protitelesa od cepljenja in tista od prebolelosti? Po barvi?

Zate ne vem, ampak jaz sem izhajal iz izhodišča necepljenega. V primeru, da je cepljena, jo pa gotovo ščiti cepivo, hehe.

Dimnik ::

3p je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)


Kako pa ločiš protitelesa od cepljenja in tista od prebolelosti? Po barvi?


Model ima kristalno kroglo...

dsfsfawer235 ::

Utk je izjavil:

Ne bo drzalo. Spet kratkogledno... Probaj podkupit policaja. Sodnika. Po tvoji logiki bi bila zadeva cisto sprejemljivo dejanje in cisto legalno. Takole kot je, gre pa za kaznivo dejanje podkupovanja uradne osebe. Pa se celoten seznam imajo, samo pisma bojo posiljali.

Kaj ne bo držalo? Če poskusim podkupit policaja, sem kriv za svoj prekršek, če pa on sprejme, je njegov prekršek veliko večji. Ker on je "uradna oseba" itd., jaz nisem tu močnejša stranka, meni ni nihče zaupal pooblastil, itd.


Seveda, oba ga "nahebeta". In zdaj bo enako.

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

3p je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)


Kako pa ločiš protitelesa od cepljenja in tista od prebolelosti? Po barvi?


Model ima kristalno kroglo...

Model potrebuje tri minute, da napiše tale kretenizem.

Toliko je namreč razmik med mojim že prej objavljenim odgovorom in tvojim kakcem.

sbawe64 ::

111111111111 je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Vzami pet poljubnih držav, poglej kdaj so postale maske obvezne in najti to točno na grafu.

Recimo Kitajska, ki je že v preteklosti imela težave s SARSOM. Čudno da so nosili maske, če maske dokazano ne pomagajo. Res čudno. Fak.

Pa res čudno da jih imajo kirurgi na operacijah, ker itak nič ne hasnejo. res čudno. Fak.

Pa res čudno da so imeli v Italiji tokoli smrtnih žrtev med medicinskim osebjem, ker v začetni fazi niso imeli dovolj opreme. Res Čudno Fak.

No najdi sedaj pikice na grafu.

Kitajska ja.Kot Chuchill in statistika.Verjamem samo tisti, ki jo sam naredim.

Kirurg na operacijah je nima zaradi virusov.

Ajde, pet držav in graf, ko so uvedli maske.



---
V kleti so zaloge poli salame in Pingo sendvičev polne.
Polovičar je nazaj.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Miki N ::

Ja ta s kirurgi in maskami je ena trdovratnejših neumnosti lanskega leta, ki se jo folk iz nekega neznanega razloga kar oklepa - čeprav bi moralo vsakemu s tečajem PP biti jasno, da kirurg nosi masko zaradi neposredne (bakterijske) okužbe pacienta med posegom. Pa to so odprte rane, kako to ni jasno? Recimo zakaj pa ta isti kirurg (do lani seveda) ni nosil maske med vizitami istega pacienta? Pa itak bolnišnice po vsem svetu so že davna desetletja nazaj eksperimentirala s kiruškimi maskami za osebje v času (sezonskih) epidemij - ker so jih pač imeli na zalogi in zakaj ne ... pa je bil vedno zaključek, da je izguba časa. Celo čisto navadna omejitev obiskov je bistveno učinkovitejši ukrep.

Vse do leta 2020 - takrat je prišlo do preobrata v medicini dobesedno čez noč. Malo sem pričakoval nobelovo letos za nova odkritja na področju zaščite ... mogoče še pride.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

sbawe64 ::

Samo za elferja, ki nekako ne najde pet poljubnih držav, kjer se vidi na grafu učinek mask
https://ianmsc.substack.com/p/every-com...
2020 is new 1984
Corona World order

111111111111 ::

Slopek je izjavil:


Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)

Glede teh procentov, pa samo to...dokler se prepiramo o mišji dlaki, je vse brezpredmetno. Vse samo plod projekcij, na osnovi nekega namerno zavoženega modela. Jaz hočem kamijone.....,do takrat pa vem, da sem varen. Brez cepiva, verjamem, da še bolj. Tako, kot do zdaj ;)

Oprostite gospod doktor, da sem sploh podvomil v vas. Še eden ki ve, da ve. Eh.....

Slopek je izjavil:


Haha, jaz sebi verjamem, nikjer pa ne zahtevam tega od tebe. Kjerkoli s oglasiš se userješ, kot pravi dimnik. Samo žališ. GTFO!!!

Ti in 40% slovencev. Sami znalci, ko pa nastopi vročina, kašelj in težko dihanje, pa iščete pomoč taiste stroke, ki jo sedaj prezirate. Kreteni. Takrat si skuhajte čajčka in ne rinite na urgenco.

Utk je izjavil:


Kaj ne bo držalo? Če poskusim podkupit policaja, sem kriv za svoj prekršek, če pa on sprejme, je njegov prekršek veliko večji. Ker on je "uradna oseba" itd., jaz nisem tu močnejša stranka, meni ni nihče zaupal pooblastil, itd.

Butara. Kar ti hočejo povedat je, da sedaj navijaš za podkupljive zdravnike, ko ti bo pa podkupljivi sodnik spustil posiljevalca tvoje hčere na prostost, se boš pa bunil in iskal pravico.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Slopek je izjavil:

Zate ne vem, ampak jaz sem izhajal iz izhodišča necepljenega. V primeru, da je cepljena, jo pa gotovo ščiti cepivo, hehe.

Seveda je cepljena. Tudi ti bi bil, če bi delal na intenzivnem odelku za Covid. Se ne bi več režal iza varne tipkovnice. Jaz bi uvedel za vse necepljene 2 uri dela na Covid oddelku. V 2 meseicih bi imel vse pocepljene.

sbawe64 je izjavil:


Kirurg na operacijah je nima zaradi virusov.

Ajde, pet držav in graf, ko so uvedli maske.

Aha, torej jo ima zaradi grde face. Kakšno razsvetljenje.

Glede držav. Ne. Ne prepričujem več. Ene dvakrat sem se potrudil in spravil statisko skupaj, da ste potem privlekli teorije zarote, da je statiska ponarejena. Budale so budale. Ne da se veliko pomagat. Slej kot prej boš jokal na urgenci in prosil za zdravila, še vsak je pa boš tudi ti. Pa verjetno boš rabil kirurga, takrat greš lahko na operacijo k lokalnemu mesarju on gotovo nima maske pri rezanju. Boš varen.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Miki N je izjavil:

Ja ta s kirurgi in maskami je ena trdovratnejših neumnosti lanskega leta, ki se jo folk iz nekega neznanega razloga kar oklepa - čeprav bi moralo vsakemu s tečajem PP biti jasno, da kirurg nosi masko zaradi neposredne (bakterijske) okužbe pacienta med posegom. Pa to so odprte rane, kako to ni jasno? Recimo zakaj pa ta isti kirurg (do lani seveda) ni nosil maske med vizitami istega pacienta? Pa itak bolnišnice po vsem svetu so že davna desetletja nazaj eksperimentirala s kiruškimi maskami za osebje v času (sezonskih) epidemij - ker so jih pač imeli na zalogi in zakaj ne ... pa je bil vedno zaključek, da je izguba časa. Celo čisto navadna omejitev obiskov je bistveno učinkovitejši ukrep.

Vse do leta 2020 - takrat je prišlo do preobrata v medicini dobesedno čez noč. Malo sem pričakoval nobelovo letos za nova odkritja na področju zaščite ... mogoče še pride.

Oh kako navdahnjen domišljiski spis. Uvod pompozen in deloma pravilen, jedro trdno in prepričjivo in zaključek potegnjen iz riti. Čudovito. Naj uganem: necepljen, ker nihče ne bo vnašal strupov v tvoje telo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::


Butara. Kar ti hočejo povedat je, da sedaj navijaš za podkupljive zdravnike, ko ti bo pa podkupljivi sodnik spustil posiljevalca tvoje hčere na prostost, se boš pa bunil in iskal pravico.

Bedak. Napisal sem dobesedno ravno obratno.

111111111111 ::

sbawe64 je izjavil:

Samo za elferja, ki nekako ne najde pet poljubnih držav, kjer se vidi na grafu učinek mask
https://ianmsc.substack.com/p/every-com...

Dobro da se nisem spravil iskat. Ameriko si dal za zgled. :D Amerika je tvoja referenca da maske ne delujejo. :D

Utk je izjavil:


Bedak. Napisal sem dobesedno ravno obratno.

kako smo pozabljivi.

Utk je izjavil:

Milosti do koga? Zdravnikov? Haha. Niso problem tisti, ki so kupili, ampak tisti, ki so prodajali. Kdo vse je kupil je itak najbrž nemogoče zvedet, kdo je prodajal, pa ni težko dokazat.


Iz zapisanega vidimo, da utk sploh ne vidi moralne problematike prodajanja covidnih potrdil, ampak samo da je pri zločinskem dejanju on najmanj kriv. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Colt1911 ::

Prekužite se že enkrat grinte strahopetne , pa da zaključimo ta show!
Čimprej ! Cepljeni in necepljeni !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Colt1911 ()

Slopek ::

111111111111 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zate ne vem, ampak jaz sem izhajal iz izhodišča necepljenega. V primeru, da je cepljena, jo pa gotovo ščiti cepivo, hehe.

Seveda je cepljena. Tudi ti bi bil, če bi delal na intenzivnem odelku za Covid. Se ne bi več režal iza varne tipkovnice. Jaz bi uvedel za vse necepljene 2 uri dela na Covid oddelku. V 2 meseicih bi imel vse pocepljene.

sbawe64 je izjavil:


Kirurg na operacijah je nima zaradi virusov.

Ajde, pet držav in graf, ko so uvedli maske.

Aha, torej jo ima zaradi grde face. Kakšno razsvetljenje.

Glede držav. Ne. Ne prepričujem več. Ene dvakrat sem se potrudil in spravil statisko skupaj, da ste potem privlekli teorije zarote, da je statiska ponarejena. Budale so budale. Ne da se veliko pomagat. Slej kot prej boš jokal na urgenci in prosil za zdravila, še vsak je pa boš tudi ti. Pa verjetno boš rabil kirurga, takrat greš lahko na operacijo k lokalnemu mesarju on gotovo nima maske pri rezanju. Boš varen.

Niti za intenzivni kovid oddelek, koronarno, karkoli, cepljenje NI obvezno in cepljenje NI pogoj za opravljanje omenjenega dela. Vsaj v Sloveniji ne. V splošni bolnišnici, kjer sem jaz, pravijo, da ni obvezno.

Vse ostalo pa nabijaš in groziš na nivoju: boš videl, kaj bo, ko bodo zares vklopili 5G.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Vuli ::

Slopek je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Žena je gotovo prebolela covid. Mogoče ve za stanje protiteles?

Je pa to cepivo edinstveno. Nekako deluje le, če delaš vse na tem, da deluje. Je na trgu še kaj takega? Da kot cepljen paziš, kot, da nisi.

Lahko tudi tisto o golem cesarju.

Covida še ni prebolela.

Če bodo izbruhnile ošpice se boš rinil v žarišče? Saj veš da jih lahko fašeš kljub temu da si bil cepljen?

Zakaj bi bilo s cepivom za COVID drugače? Če je dovolj precepljenih ima virus manj možnosti da se širi, ker manj ljudi zboli. Cepivo ni 100%, za vsakega točno veš kolikšen je % uspešnosti.

Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)

Glede teh procentov, pa samo to...dokler se prepiramo o mišji dlaki, je vse brezpredmetno. Vse samo plod projekcij, na osnovi nekega namerno zavoženega modela. Jaz hočem kamijone.....,do takrat pa vem, da sem varen. Brez cepiva, verjamem, da še bolj. Tako, kot do zdaj ;)


Tudi sam sem podobno mislil, ampak glede na izkušnje ne vem, če je lih tko. V mojem primeru se je izkazalo, da cepljenje igra vlogo.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Slopek ::

Vuli je izjavil:

Slopek je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Žena je gotovo prebolela covid. Mogoče ve za stanje protiteles?

Je pa to cepivo edinstveno. Nekako deluje le, če delaš vse na tem, da deluje. Je na trgu še kaj takega? Da kot cepljen paziš, kot, da nisi.

Lahko tudi tisto o golem cesarju.

Covida še ni prebolela.

Če bodo izbruhnile ošpice se boš rinil v žarišče? Saj veš da jih lahko fašeš kljub temu da si bil cepljen?

Zakaj bi bilo s cepivom za COVID drugače? Če je dovolj precepljenih ima virus manj možnosti da se širi, ker manj ljudi zboli. Cepivo ni 100%, za vsakega točno veš kolikšen je % uspešnosti.

Ga je pa predihala. Kakorkoli, ni zbolela, lahko in gotovo pa ima dovolj protiteles, glede na to kje dela.
Samo pravim. Cepljenje očitno ne pomaga kaj dosti pri preprečevanju okužb, gotovo pa deluje. Verjamem ;)

Glede teh procentov, pa samo to...dokler se prepiramo o mišji dlaki, je vse brezpredmetno. Vse samo plod projekcij, na osnovi nekega namerno zavoženega modela. Jaz hočem kamijone.....,do takrat pa vem, da sem varen. Brez cepiva, verjamem, da še bolj. Tako, kot do zdaj ;)


Tudi sam sem podobno mislil, ampak glede na izkušnje ne vem, če je lih tko. V mojem primeru se je izkazalo, da cepljenje igra vlogo.

In s tem si se nekaj naučil.
Ampak tvoja izkušnja, je zame vredna veš koliko?
In ne vem kaj hočeš povedati?
Si zbolel necepljeni, pa si imel jebo, pa si se cepil in ob ponovni okužbi je bilo lažje?
Res ne štekam, saj nisi napisal kaj te je privedlo, do tega spoznanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

111111111111 ::

Slopek je izjavil:


Niti za intenzivni kovid oddelek, koronarno, karkoli, cepljenje NI obvezno in cepljenje NI pogoj za opravljanje omenjenega dela. Vsaj v Sloveniji ne. V splošni bolnišnici, kjer sem jaz, pravijo, da ni obvezno.

Vse ostalo pa nabijaš in groziš na nivoju: boš videl, kaj bo, ko bodo zares vklopili 5G.

Kje pa vidiš grožnje? Pravim samo da neumno razmišljaš in da pač nabijaš teorijo. In verjetno se ne motim. Enostavno ne razumem, da se mi isti ljudje pritožujejo glede PCT, glede mask in glede razkuževanja. Nič jim ne paše. In zakaj? Ker so mladi in se jim verjetno ne bo nič zgodilo. Vidiš neumno razmišljanje. TAko nekako pri tebi deluje logika. :D

Slopek je izjavil:


In s tem si se nekaj naučil.
Ampak tvoja izkušnja, je zame vredna veš koliko?
In ne vem kaj hočeš povedati?
Si zbolel necepljeni, pa si imel jebo, pa si se cepil in ob ponovni okužbi je bilo lažje?
Res ne štekam, saj nisi napisal kaj te je privedlo, do tega spoznanja.

Jasno da ne štekaš, saj ne štekaš še osnovnih pojmov logike. Tvoje štekanje šteje veš koliko? Toliko da ti inšpektor napiše kazen zaradi neupoštevanja PCT pogoja in greš potem jokcat na US, kak je svet nepravičen.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Po odloku te ne morejo kaznovat. Vse v zvezi z nezakonitimi odloki, tudi ponarejanje PCT je brezpredmetno.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Po odloku te ne morejo kaznovat. Vse v zvezi z nezakonitimi odloki, tudi ponarejanje PCT je brezpredmetno.

Napaka. Za ponarejanje uradnih dokumentov, kar PCT dejansko je, lahko dobiš kar lepo konkretno kazen po trenutno veljavnem zakonu. Denarno te ne morejo kaznovati za nenošenje maske v zaprtem prostoru, to je edino o čemer se je izreklo US, še vedno te pa z lahkoto vržejo iz trgovine, ker je pač zahtevana maska in si nič ne moreš. :D Tako da si ne delaj utvar in širi nebuloz.

Svetujem branje preden bo kdo šel delati neumnosti in se zgovarjat, da je solatko rekel...
https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/251-c...
Izdaja potrdila je uradna listina. Edino na kar se lahko dejansko naslonite je GDPR, ker se gostincu razkrije vaša identiteta, žal pa še ni v veljavi ZVOP-2, da bi lahko kazensko koga preganjali.

Ena odločba US še ne prinese pomladi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Kršim odlok in ne zakona, razen če je za vas svečkice odlok na nivoju zakona.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

Spet nimaš pojma. POnarejanje listin imamo uzakonjeno. In potrdilo PCT, ki ga izda NIJZ je listina uradni dokument, ki spada pod zgoraj navedeni zakon. Odlok o maskah lahko kršiš in se ne smatra kot prekršek. Ampak jaz ti lahko pogojujem vstop v podjetje, trgovino, zaprt prostor, kakor hočem, dokler te ne diskriminiram. Da nočenje mask in PCT nista dikriminatorna pogoja pa že vemo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

111111111111 - Po odloku te ne morejo kaznovat. Vse v zvezi z nezakonitimi odloki, tudi ponarejanje PCT je brezpredmetno.

Napaka. Za ponarejanje uradnih dokumentov, kar PCT dejansko je, lahko dobiš kar lepo konkretno kazen po trenutno veljavnem zakonu. Denarno te ne morejo kaznovati za nenošenje maske v zaprtem prostoru, to je edino o čemer se je izreklo US, še vedno te pa z lahkoto vržejo iz trgovine, ker je pač zahtevana maska in si nič ne moreš. :D Tako da si ne delaj utvar in širi nebuloz.

Svetujem branje preden bo kdo šel delati neumnosti in se zgovarjat, da je solatko rekel...
https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/251-c...
Izdaja potrdila je uradna listina. Edino na kar se lahko dejansko naslonite je GDPR, ker se gostincu razkrije vaša identiteta, žal pa še ni v veljavi ZVOP-2, da bi lahko kazensko koga preganjali.

Ena odločba US še ne prinese pomladi.

Če goljufaš, je treba to znat. Ne kot bebec. Kelnarju lahko kažeš fake potrdilo, inšpektorju ali policaju na meji pa pač ne.

111111111111 ::

Utk je izjavil:


Če goljufaš, je treba to znat. Ne kot bebec. Kelnarju lahko kažeš fake potrdilo, inšpektorju ali policaju na meji pa pač ne.

POnarejanje dokumentacije se smatra kot prekršek. Trenutna debata ni o morali tega početja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

Ni prekršek, ampak kaznivo dejanje. Zato tega ne kažeš inšpektorju, za nobeno ceno, ampak samo kelnarju. Ne vem kako bi lahko enostavneje povedal.

111111111111 ::

Utk je izjavil:

Ni prekršek, ampak kaznivo dejanje. Zato tega ne kažeš inšpektorju, za nobeno ceno, ampak samo kelnarju. Ne vem kako bi lahko enostavneje povedal.

I stand corrected. Kaznivo dejanje. prehitro sem pisal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Komaj sem se cepil.

Zakaj bi me radi testirali?
|HP EliteBook|R5 6650U|

widj3098dj32 ::

Ko je beta test, je beta test za vse:

https://eu.usatoday.com/story/news/nati...

korenje3 ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


Kar ni res. Cepljeni, ki so imeli po 2. dozi imunski odziv (rahlo vročino) so 1 teden do 3 mesece po 2. dozi toliko imuni, da ne morejo zbolet, prav tako niso prenašalci. Prenašajo samo z dotikom kužne površine, kot vsi ostali.

Medtem ko so necepljeni in bolani tempirane bombe. Ti ne samo da prenašajo virus s pljuvanjem in kihanjem ampak tudi z dotikom, še posebej ko si brišejo pot iz obraza.

Tako da ni nobene primerjave.

Sicer pa vsi vemo kdo so največji problem v tej družbi. Tisti, ki ponarejajo PCT potrdila.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

SeMiNeSanja ::

Neon87 je izjavil:

Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


Res so bogi, ker so jih prezrli, grdo diskriminirali, da se niso mogli cepiti, da se jim zdaj nebi bilo treba testirati na vsakem koraku.

Čak mal... ojoj, saj ni res! Se jim je ponujalo cpljenje, pa so ga odklonili.

Zdaj pa jamrajo?
Mene bi bilo sram!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Utk ::

Sej Židi bi se tudi lahko sami pometali z mostov.

Utk ::

Nijz ima podatek kolk je okuženih po cepilnem statusu. Če bi tisto držalo, bi če bi bili vsi cepljeni, imeli cca 1500 okužb na dan namesto 2000. Ampak v resnici bi jih imeli ravno tako 2000, samo manj jih bi odkrili, ker se cepljenih ne testira, če vsaj malo ne zbolijo. Tako da, da cepljenje preprečuje okužbe v omembe vrednem procentu je enostavno laž. Kdorkoli to izjavi, laže. In ker lažejo glede tega, ne vem zakaj jim bi verjeli glede česarkoli. Enostavna matematike ne znajo, znajo pa vse o cepivih, mrna, posledicah, ni da ni. Ne me jebat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

D3m ::

@Utk Težko se jim je ločiti od denarja in oblasti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Slopek ::

korenje3 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


Kar ni res. Cepljeni, ki so imeli po 2. dozi imunski odziv (rahlo vročino) so 1 teden do 3 mesece po 2. dozi toliko imuni, da ne morejo zbolet, prav tako niso prenašalci. Prenašajo samo z dotikom kužne površine, kot vsi ostali.

Medtem ko so necepljeni in bolani tempirane bombe. Ti ne samo da prenašajo virus s pljuvanjem in kihanjem ampak tudi z dotikom, še posebej ko si brišejo pot iz obraza.

Tako da ni nobene primerjave.

Sicer pa vsi vemo kdo so največji problem v tej družbi. Tisti, ki ponarejajo PCT potrdila.

Torej imamo cepljene, ki so varni pred okužbo?
Sem prepoten v s čas, saj delam, bolan pa nisem bil že od 2019 decembra.
In to svoje bogato in razširjeno razmišljanje si potem strnil v lep zaključek in s prstom pokazal na krivce.
Daj to počno zunaj frajer. Obregni s v tiste v trgovini z masko pod nosom, ali še bolje v tiste brez mask. Le daj!

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

robertotrm je izjavil:

Niti zdrava pamet, se manj pa kaksna logika, nista na strani rezimskih placancev in propagandistov apartheidskih ukrepov. Visoko usposobljeni inkasanti so edini ki napadjo nedolzne ljudi, jih provicirajo, terorizirajo in spravljajo v nevarnost v imenu avtokratskega rezima. Ljudi, ki jih sicer placujejo in oblacijo, tudi nasemljene robocop pajace.
Famozna potrdila, kupljena za vogalom ali pridobljena pri rezimskih oprodah, imajo cist enako vrednost. Vsaj z medicinskega stalisca. Oboji so samo bebav umotvor birokratske sodrge, brez kakrsne koli prakticne vrednosti. Isto kot famozne maske. Preprodajalci te nicvredne krame, od mask do testov in cepiv, so edini ki imajo koristi od te epske histerije.

Na tvojo žalost maske dokazano delujejo. In tvoje bebave fantazije tega ne morejo spremeniti.


Če maske delujejo zakaj imamo zdaj več okuženih kot lani čeprav smo precepljeni, imamo maske itd...


po mojem so edino kar na spol deluje so maske. veliko manj je respinatornih oboljenj čez zimo. vse ostalo je za zganjat teror nad ljudmi in polnjenje žepov.

korenje3 je izjavil:

Kar ni res. Cepljeni, ki so imeli po 2. dozi imunski odziv (rahlo vročino) so 1 teden do 3 mesece po 2. dozi toliko imuni, da ne morejo zbolet, prav tako niso prenašalci. Prenašajo samo z dotikom kužne površine, kot vsi ostali.

Medtem ko so necepljeni in bolani tempirane bombe. Ti ne samo da prenašajo virus s pljuvanjem in kihanjem ampak tudi z dotikom, še posebej ko si brišejo pot iz obraza.

Tako da ni nobene primerjave.

Sicer pa vsi vemo kdo so največji problem v tej družbi. Tisti, ki ponarejajo PCT potrdila.

ti si res bolan ali pa namerno lažeš.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Te listine nihče ne uporablja v namene, ki so zakonsko določene, za nezakonite odloke pa je dovoljen vsek še tako nezakonit pildek ali koda. Ko je Milka Planinc v yugi uvedla plačilo za prestop meje, je Fornezzi izjavil, da smo edini cirkus, ki ima plačilo ob odhodu, uporabniki pa smo tisto takso nakazovali sami sebi, saj na meji nihče ni gledal številke transakcijskega računa. Za butast ukrep, se morajo ljudje znajti.
Tito je dejal - snadži se ali čuvaj, da te ne uhvate in tako smo lepo živeli v diktaturi, ki ni bila d, od današnje.

D3m - Samo zato, ker cepljenje ne preprečuje okužbe, ti baje samo pomaga, da okužbo preboliš lažje ali tudi brez dolgotrajnih posledic pa za enkrat še ne vedo. Na kratko, da nisi nevaren drugim!

korenje3 - Imaš diplomo iz medicine, smer epidemiolog? Nimaš, zato se vzdrži takih trditev, ker laganje ni lepa stvar, pa še med smrtne grehe spada.
Največji problem v tej državi politiki, ki nimajo dovolj podpore za sprejem zakona in vladajo s preko 2700 nezakonitimi odloki. Akcija vedno povzroči reakcijo in na nezakonite odloke, nezakoniti PCT testi.

SeMiNeSanja - Saj ti je tudi ponujeno, da živiš zdravo pa se tega drži zelo malo prebivalcev. Zakaj bi se cepil, če me to ne zaščiti pred okužbo in ravno tako se lahko znajdem na ventilatorju, redkeje ampak vseeno.

Slopek - Obregnem se v vsakega, ki mi v zaprtem prostoru pride na bližje od 1,5m in na take, ki ne nosijo mask. Čakam, da me bo hotel kakšen na zobe, da mu pokažem, kako to rešujejo na daljnem vzhodu pa sem bil do sedaj deležen le lajanja. Ko bo kdo agresiven, boste brali v dnevnem časopisju, kako je 67 letnik spravil v spanje 100 kilskega obritoglavca, večinoma so glasni samo taki. Tako kot takoj prijavim pijančka, ki se spravlja za volan, da bi šel pobijat ljudi na cesti.
Delo krepa človeka

Slopek ::

Haha....zadnjič sem bil v trgovini in takoj, ko sem pomislil, kako je edino ta ukrep, da ti nekdo ne diha za ovratnik ok, se mi nekdo nalepi na hrbet. Fak, kako sovražim to vpadanje v "moj" prostor.

D3m ::

Tvoj prostor?

Tvoj prostor je zunaj ne notri. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

robertotrm ::

Veljavnost ali ucinkovitost cepljenja je najvec 6 mesecev. Za cca 80% cepljenih to pomeni, da so ze cez rok. Na istem ali celo slabsem torej, kot vsi ostali, necepljeni. Kancek zdrave pameti namesto bebavih umotvorov in rezimskih floskul dela cudeze v tej epski histeriji talibanisticnega rezima.
Za povrh pa uradni alkimist vehementno razglasa, da ima 5 od 12 cepljenih tezak potek bolezni. Pohitite na odresilno cepljenje, saj je zastojn in hkrati baje velja tudi kot vstopnica v raj. Pa dobrodosli v novi nori normalnosti talibanskega rezima.

korenje3 ::

Slopek je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


Kar ni res. Cepljeni, ki so imeli po 2. dozi imunski odziv (rahlo vročino) so 1 teden do 3 mesece po 2. dozi toliko imuni, da ne morejo zbolet, prav tako niso prenašalci. Prenašajo samo z dotikom kužne površine, kot vsi ostali.

Medtem ko so necepljeni in bolani tempirane bombe. Ti ne samo da prenašajo virus s pljuvanjem in kihanjem ampak tudi z dotikom, še posebej ko si brišejo pot iz obraza.

Tako da ni nobene primerjave.

Sicer pa vsi vemo kdo so največji problem v tej družbi. Tisti, ki ponarejajo PCT potrdila.

Torej imamo cepljene, ki so varni pred okužbo?
Sem prepoten v s čas, saj delam, bolan pa nisem bil že od 2019 decembra.
In to svoje bogato in razširjeno razmišljanje si potem strnil v lep zaključek in s prstom pokazal na krivce.
Daj to počno zunaj frajer. Obregni s v tiste v trgovini z masko pod nosom, ali še bolje v tiste brez mask. Le daj!


Maska pod nosom ni problem.
Maska je zato da folk ne pljuva okrog. In če imajo vsi masko gor zaščita nosu ni problem.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Miki N ::

Mimogrede včeraj smo dosegli neke vrste mejnik - po podatkih NIJZ se je cepilo... nič (0) ljudi. :))

https://www.24ur.com/novice/korona/v-so...

solatko ::

korenje3 - Velika večina ljudi izdihuje skozi nos, zato je še kako vežno, da je smrček pokrit.
Kaj pa razkuževanje, mi je zadnjič prodajalka v Šparu dejala, da sem eden redkih, saj je tekočina v tistih sorazmerno malih flaškah tudi za več dni?
Kaj pa distanca, ni dneva, da mi pri kruhu, mesu ali sadju, kak cepljeni, nebi dihal za vrat, ko ga naženem na 1,5m postane pameten, da on nič ne raznaša, saj je 2x cepljen, kreten.

Miki N - In naši fašisti v jok!
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Te listine nihče ne uporablja v namene, ki so zakonsko določene, za nezakonite odloke pa je dovoljen vsek še tako nezakonit pildek ali koda. Ko je Milka Planinc v yugi uvedla plačilo za prestop meje, je Fornezzi izjavil, da smo edini cirkus, ki ima plačilo ob odhodu, uporabniki pa smo tisto takso nakazovali sami sebi, saj na meji nihče ni gledal številke transakcijskega računa. Za butast ukrep, se morajo ljudje znajti.
Tito je dejal - snadži se ali čuvaj, da te ne uhvate in tako smo lepo živeli v diktaturi, ki ni bila d, od današnje.

To da o Jugi misliš vse samo najlepše smo vajeni. Pač zaslepljeni sledilec prejšnjega režima.

POtrdilo o cepljenju je uraden dokument izdan od uradne inštitucije v republiki Slovenija. In dokler zakoni še kaj veljajo, se bo kazensko preganjalo ponarejanje uradnih listin. PA lahko ti o neveljavnih odlokih in bivši Jugi sanjaš svoje sanje. Če te dobijo s ponarejenim potrdilom, boš šel igrat klavir.

solatko je izjavil:

korenje3 - Velika večina ljudi izdihuje skozi nos, zato je še kako vežno, da je smrček pokrit.
Kaj pa razkuževanje, mi je zadnjič prodajalka v Šparu dejala, da sem eden redkih, saj je tekočina v tistih sorazmerno malih flaškah tudi za več dni?
Kaj pa distanca, ni dneva, da mi pri kruhu, mesu ali sadju, kak cepljeni, nebi dihal za vrat, ko ga naženem na 1,5m postane pameten, da on nič ne raznaša, saj je 2x cepljen, kreten.

Bolj verjetno je da ti je dihal za ovratnik necepljen. Vi ste bolj neodgovorni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

D3m je izjavil:

Tvoj prostor?

Tvoj prostor je zunaj ne notri. ;)

Napisal sem "moj", ne moj, pa vseeno. Nekaj nazaj sem se odločil, da se kar sam distanciram in postavim na MOJ prostor. Ni veliko, je pa toliko, da bo obiskovanje trgovin kmalu postal mesečni dogodek. Ali pa še to ne. Cilj se bliža in definitivno bom ostal "zunaj". Gotovo da, ;)
Pa da vidim junaka, ki pride potem na ta MOJ prostor. Cepljen ali necepljen , nihče mi ne bo dihal za ovratnik, niti se pasel, kjer mu ni mesto. ;)

Glede maske pod nosom pa lahko samo to. Sam probam dihati čim več skozi nos. Skozi usta samo praviš, da gre virus ven?
Glede na to, kje ga iščejo in tudi najdejo, ti res ne verjamem, lahko pa linkaš kaj koristnega. Jaz ti lahko tisto o pravilnem nošenju mask. In nameščanju. Vse to, ob tem hudem virusu kaj hitro postane hitro utrujajoče, tudi, če si še tak pro koronaš, pa je potem dovolj tudi maska pod nosom, hehe. Itak vsem samo iz ust leti, sej ja vidim, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

maticb492 ::

Slopek je izjavil:

Haha....zadnjič sem bil v trgovini in takoj, ko sem pomislil, kako je edino ta ukrep, da ti nekdo ne diha za ovratnik ok, se mi nekdo nalepi na hrbet. Fak, kako sovražim to vpadanje v "moj" prostor.


Ti si sigurno en izmed onih, ki stoji 2 metra pri praznem traku v trgovini, samo da on za tabo ne more zlagat gor izdelkov.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112496632 (74829) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895975 (73413) AliRes

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510367 (8592) Invictus

PCT - ponarejanje ter preverjanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36941875 (31711) kamiKaZaA

Več podobnih tem