» »

Zima se bliža in rekordi tudi

Zima se bliža in rekordi tudi

«
1
2

Tic ::

Da, seveda govorimo o navijalskih rekordih.
Lepo bi bilo da bi bilo zbrano na kupu in ne nekaj raztresenih tem. :)

Jaz si bom danes vzel čas da bom pričel z pripravami na to. Bomo videli kaj bom stisnil iz te "nove" plošče.




Pa še kaj se oglasite!
persona civitas ;>
  • spremenil: Tic ()

frenk ::

tic: nared kompresorskega pa ne bo treba zime>:D...no ja če jest ne bom mel do zime chillerja se bom pa jest tud te zime poslužil:D

Tic ::

Nimam časa ne denarja. Tako da je projekt odožen. Pomoje ravno na poletje :\

Opomba: Nej te spomnim: Ševedno imam 1700+,256mb 3500 rama ....:|
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Grimlord ::

Ok, ni ravno rekord, je pa zelo nizka temperatura za zračno hlajenje. ;)




>:D :D 8-) ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

tx-z ::

jst bi naviju pa je spomin preslab :(

:)
tx-z

frenk ::

zigam: poj pa povečaj multiplier:D...pa grafo navij:)

Tic ::

Upam da bom letos popravil moj prejšen rekord: 1470@2425. Se že veselim :D
persona civitas ;>

tx-z ::

kaj pol naj dam 133 * 17 ?
k zdej mam asinhromo..
tx-z

jest10 ::

Po moje bi ti ram moral zdržati vsaj 145Mhz FSB. Prvo poglej do kje ti pride ram polej pa zvišaj še množilnik.
Pa daj na sinhrono!

Tic ::

Prosim če se držite teme.
persona civitas ;>

frenk ::

pa še en mali nasvet za tiste ki boste podirali rekorde...jest sm lansko zimo tud podiral rekorde z zračnim hlajenjem in ker sem dal cel comp na balkon je bil na mrazu tud disk, ki bi pa skorej crknu zarad mrazu...torej poskrbite da bo disk na toplem:)

Tic ::

Meni je disk WD 80gb 8mb 7200rpm delal 2 uri na -1. Dela še zdaj :P
persona civitas ;>

Malecky ::

Ja temperature se res lepo spuscajo jaz ze komi cakam sneg:D

Malo se pa tudi na procu...



2750mhz je pa cisti max trenutno, temperatura proca je bla 20°C 1248mhz nad def. speedom..not to shabby.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malecky ()

frenk ::

malecky: blegor teb k maš tolk izbire pr procih:D

tic: moj je delal celo noč in to na -15°>:D...zjutrej se pa ni hotu pržgat dokler ga nism pogreu...in to je ta moj "deathstar" IBM ki naj bi tako zelo crkoval:)

upirna ::

moj maxtor joka že pri 10 stopinjah in če vanj piha ta velik hišni ventilator. Sicer pa jaz trenutno ravnio zmrzujem in navijam. Bom objavil končne rezultae, ki sicer ne bodo nič posebnega. :)

Tic ::

Kul malecky. Kater proc je to v originalu? Maš še kakšenga takega. Resno rabim mal več kot mojih starih 2300mhz.

Hmm... razmišljam da bi danes nesel kar kišto ven, čeprav mam en huuud projekt u mislih :) ne ni chiller sam tko. Bo fun.

frenk: well, good luck with that! :D
persona civitas ;>

upirna ::

aja, opozorilo z diski je pa vsekakor treba resno jemat. Če bo prehladen, vam bojo najprej winsi začel jokat z blue screeni, če boste pa še naprej neumni, vam bo začel "škrtat", nato pa vam bo verjetno crknil. Na srečo, te tretje stopnje še nisem poizkusil. :)

Malecky ::

Ne frenk to nisem prevec izbiral ker ze dolgo nisem...to je se 1700+ for cryin out loud. Ne tic nazalost nimam tale bo pa zmano dokler naju smrt ne loci...oz. dodatnih 32bitov:D Intel projekt sm poslal v pic... m... tko da zdle se samo iscem bartona ki bi delal na hudih clockih pa enga thortona dobim jutri ipd... malo se hecamo:))

The Yankee ::

Jest bom pa kr radiator postavi k mojmu procu, da ga pozim ne bo zeblo. Ajamene pa itak monitor greje>:D

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

Tic ::

Jazst se aktivno pripravljam na počitnice... if you know what I mean. Upam da bo mraz. :)
persona civitas ;>

DjTonic ::

Evo še moje nizke temperature procesorja ;).
AMD 2500+ na Default

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

monster-x ::

Moram se pohvalit, da mi je včeraj uspelo laufat Bartona 2500+ na 2,52 GHz @ 2,1V -- z zračnim hlajenjem, da se razumemo.8-)

Samo škoda, ker sem pozabil naredit screenshot.;(
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Zgodovina sprememb…

Grimlord ::

LOL monster-x :D :D :D
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

boštjan ::

Moram se pohvalit, da mi je včeraj uspelo laufat Bartona 2500+ na 2,52 GHz @ 2,1V -- z zračnim hlajenjem, da se razumemo

a to stabilno,al samo hitro v winse,pol pa hitro izklop

Samo škoda, ker sem pozabil naredit screenshot

it's never to late,do it today.

monster-x ::

boštjan, je kar nekaj časa laufalo. Samo potem mi je zmrznilo. Domnevam, da je bil krivec virus, ki sem ga dobil na komp na eni strani. Zaradi tega sem moral cel sistem sformatirat. In če bom mel še kej cajta, bom še enkrat navil in naredil screenshot. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

DjTonic ::

Malo prej sem dobil nove rame 2x256MB HyperX 3500 in jih trenutno laufam na 210 FSB z timingi 6/2/3/2.0 popolnoma stabilno. Pomnoževalnik pa je 9x. Največ sem jih prej na 220x9 pa je tudi šlo celoten Aquamark 3 dokončat. Moti me le da, če dam višji pomnoževalnik se procesor ne zbudi, npr 11x200. Kaj je to krivo?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Tic ::

Sem popolnoma razocaran nad vami :) Ali pa še ni dovolj hladno.

Jaz sem moj projekt opustil. Primankovanje denarnih sredtev. Se pa bom potrudil da bom nekaj več stisnil iz njega kot lani ;)

DJTonic: Fsb ne gre nič višje?

Pa dobro ocanje ;)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

boštjan ::

zima se še niti ni prav začela,pa kurimo tudiv stanovanjih,bo pa

DjTonic ::

Tic FSB gre max na 256 Mhz. Kot sem ti že verjetno kdaj omenil me zajebava procesor, ne dela nad 2Ghz, ko sem imel drugega 2500+ je delal na 10x200 na privzeti voltaži, moj pa dela stabilno pri 2V (Sandra napiše, da pokuri 95W>:D, kar pa me ne skrbi saj temp redko pride preko 40C). Trenutno mam 2500 na default pri 29C že dela cel dan.

Tic počakaj da dobim boljši procesor npr 2800+ Bartona>:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

frenk ::

temperature so več kot previsoke...jest bom počakal na vsaj -10 oz. -15>:D

GUFY ::

DjTonic: Pa dej na 250 x 8 = 2000 MHz pa bomo vidli kako bo zadeva delovala.:D

Pa še moj trenutni rekord z TB 1700+, temperetura zunaj pa je bila 5 stopinj.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

boštjan ::

vidim,da ti je +12V linija nekam nizka,a je vse stabilno?

GUFY ::

Pri tej frekvenci sem lahko naredil samo super PI, drgač pa sedaj ko je napajalc doživel modifikacijo se tudi 12V linija ne spusti pod 11.86V.:D

DjTonic ::

GUFY ups zmotil sem se FSB mi je šel na 246 ne 256Mhz:D. Blo pa je narejeno z 12 biosem ta pa je podpiral samo do 250 LOL. Zdaj mam gor v16 in gre do 300>:D. Ko bom naredil voltmod --> Beri: Enkrat že zdaj se mi ne da več, pa sem kupil že ves materjal. ko bo potreba bom že še prej pa moram nabavit drug CPU.

Za zdaj mam 8x235Mhz glej screenshot in pri frekvenci 1880Mhz dobim več kot neverjetnih 3400MB prepustnosti. Uuu se že veselim 2800+:D

Timingi so 7/3/3/2.0 Privzeta nastavitev pomnilnika>:D


Aja ups pozabil sem sliko.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Tic ::

Super visok fsb tole. Zavidam
Jaz sem mel 2425 in pa 231fsb 3501 mb/s.

Ps, slika je čudna, previsok FSB :) ;)
persona civitas ;>

DjTonic ::

Cudno to to sigurno ni bilo zaradi FSB saj je slika na mojem compu lepa. Sem popravil na serverju zdaj je ql.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

morphling1 ::

Malo nizko spominsko prepustnost imaš Dj. Jaz imam pri 230 MHz na NF7 3545 MB/s, a imaš cpu interface enabled ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Alexius Heristalski ::

DjTonic, katere timinge imaš na 246mhz in katero voltažo? Je Prime95 stabilen?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

DjTonic ::

morphling1 ja saj, ful veliko vezo ima tudi frekvenca procesorja povej koliko si mel frekvenco. CPU interface imam skozi vklopljen Pri 240x5 sem mel nekaj okrog 2800MB pri 1200Mhz. Pri 200x10 pa mam okrog 3000MB. ;)

morphling1 ::

Ja to imaš tud prav, nisem videl tvoje frekvence proca. Samo vseeno 240*5 ni enak dosežek kot 240*10 saj pri je pri višjih množilnikih (nad 10) že vse kar je nad 230 odlično.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

BoLhCa ::

se moj prispevek


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Tic ::

BoLhCa: Kul odvitje 2.4@1.2. Congrats!
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

DjTonic ::

LOL, bolhca ti si car:D Zdaj se lahko primerjama ko sem jaz mel 240x5:D

frenk ::

jest sm 1466 spravu na 500:D

DjTonic ::

Hehe 5x100 ja:D. Jaz pa sem prej poskusil še 8,5x235 FSB. Timinge sem spustil na 5/3/2/2, kot kaže slika. Sistem ni bil stabilen v Aquamarku 3 se mi je zrušil.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

pele-on ::

Pri meni je podobno ko imam interface enabled gre komaj do 232 ko ga pa izključim gre pa do 250.Pa se mi čudno zdi da gre sam do 232 kaj je kriv za to procesor al kaj drugega.Rami na 3.3v in vdd na 2.25

frenk ::

no temperature bodo počasi taprave...potem pa>:D

BoLhCa ::

no temperature bodo počasi taprave...potem pa


tocno, AMD se greje, pa morte zime cakat:D
sej jst bom mel pa hmal pod 10 stop.:)

VuLc4n0 ::

http://christinalake.cjb.net

Tic ::

Jaz bom pomoje danes mojo kisto ven postavil :)

V primeru da grem na bozicni koncert, pa jutri. Upam na najboljse.
persona civitas ;>
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456709 (25441) LittleDevil
»

Do koliko ste prišli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1549572 (6193) MEDENA
»

2500+ M: novi AXP 1700+? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
21410240 (5910) GUFY
»

AquaMark 3 results (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Navijanje
33315958 (10885) DjTonic
»

Navijanje Athlona XP 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
493305 (2211) boštjan

Več podobnih tem