» »

AquaMark 3 results

AquaMark 3 results

_Dejan_ ::

o hvala pozabu sem dat na public zdej pa dela.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

BoLhCa ::

:D

BoLhCa ::

Yupee, prvic cez 56k

sz tanovmi driverji 52.14, ki mi kazejo temp grafe 73 stopinj kar je kar 25 stopinj VEC kot s prejsnjimi!!!

monster-x ::

Pa še moje.:)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

monster-x ::

There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Clemento ::

Jst dobim z duronom 2300mhz in r9500 28000 tock...kar se mi zdi malo malo..
Rezultat..
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

BoLhCa ::

The user, that has made this measurement, has set it to be private. If you know him, you can tell him to set it to "public" on his overview page.

Clemento ::

Mislim da bi moglo sedaj delat....
rezultat
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

BoLhCa ::

dej na public in pol wiew in kopiraj tisti naslov...
good luck=)

=Exceed= ::

Še moj rezultat. :D
GFX 2,859; CPU 5,883; 23,001

Clemento ::

;(( Grrrr...sedaj pa mora delat:D
Link, link!!!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Moonman ::

GUFY ::

Moj najnovejši rezultat 51940 pik, točk ali karkoli že...>:D >:D >:D

BoLhCa ::

na zdej mas celo gfx score manjsi kot jst=)
moj score 56k+

lep pozdrav, .bolhca.

BoLhCa ::

se enmajckeno zbolsan rezultat

BoLhCa ::

yupee se mal vec je plunla=)
upam da je ne bom skuru=)
no grem jst se mal navit....

BoLhCa ::

BoLhCa ::

ni se 57k ampak je pa 56.994

BoLhCa ::

Malecky ::

:D :D :D :D :D :D :D :)) :)) :)) :)) :)) :\ :\ :\ :) :) :) :) 8-O 8-O 8-O 8-O |O |O |O |O |O :O :O :O :O :O :O :O :O |O

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: kuglvinkl ()

GUFY ::

Še moj današnji prispevek 52257 pik točk ali karkoli že...

BoLhCa ::

to je to=) grafo sm vrnil, zdej sm u pricakovanju R9700Pro-ja=)
to je bil pa max sz fx-om z default hlajenjem=) se hmal oglasim sz rezultati Radeona=)
do takrat pa...=)

lep pozdrav, .bolhca.

p.s. GUFY ti si pa cist nor:D Kere gonilnike pa mas?

morphling1 ::

Cool rezultat za tvoj proc GUFY, sicer pa Bolhca malo moraš pogledat pa vidiš, da je imel enake driverje kot ti :)

ps. GUFY še enkrat hvala za tiste cevke, sam kaj ko ne bom mel ta vikend časa da začnem montirat :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

BoLhCa ::

DRIVER: 6.14.10.5216

sam dat se ti more...
...kliknit na link=)

GUFY ::

BoLhCa: Kdor zna, ta zna>:D >:D . Sem skoraj 100% prepričan, da bom z mojo konfiguracijo dosegel višji rezultat kot ti z FX 5900 ultro in P4, čeprav imam na papirju kaj malo možnosti za to.

BoLhCa ::

cakam....>:D

BoLhCa ::

Gf4 mx440=)

v tem linku si posebej oglejte cpu score, s katerim sem prisel na 60. mesto med vsemi proci>:D >:D

DjTonic ::

Hehe Bolhca:D. Evo še moj sosodobljen Aquamark 3 projekt z Leadtek Geforce 4 Ti 4200. Trenutno sem na 14. mestu med vsemi procesorji, ter na 9 mestu med AMD-ji, pa še to zato ker mi ta 2500+ ne gre čez 2Ghz (Mel sem sposojenega enega 2500+, ki je delal na privzeti voltaži pri 10x200 samo nisem benchmarkal). Zdaj sem mel 205x10 na 2V vcore temp je cca 38C, 206FSB ni več šlo>:D. 31.716 Marks

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

BoLhCa ::

Trenutno sem na 14. mestu med vsemi procesorji


WTF??? A ti gledas proce in to grafo ali samo proce, kjer definitivno nisi na 14. mestu!!>:D

DjTonic ::

LOL, seveda v navezi z Geforce 4 Ti vsi modeli:D

BoLhCa ::

a ok=)
he he jest mam pa vec>:D
ajde bod fajn:D
lp:O
bolhca:)

Fury ::

aquamark se mi zdi vse bl cudn, ker vsi k majo p4 dobijo miljon pik vec (sej razumem - HTT, ni mi treba pametovat :D ), ampak v igrah pa razlike se zdalec niso take... tuki mas 25% vec, v spilu pa +/- 5% :) odvisno od situacije

morphling1 ::

Ni čisto res, P4 je bistveno hitrejši samo v cpu delu testa, kot skupen rezultat pa Amd ne zaostaja več toliko, kot si napisal tam 5-10 % odvisno od situacije pa seveda kake proce primerjaš :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

ja sej tocno to mislim :) samo recmo s 3.2 ghz pentimuom dobis TOK vecji CPU score, da ti tut ful nabije triscore in pol prakticno ni primerjave... k pol bo folk govoru.. "lej k mam 30% vecji triscore men bojo vsi spili 30% bols delal :) in pol se mi zdi da se nekako zgubi poanta gamers benchmarka (kar hvalijo da aquamark je), ker ni realna primerjava s spili...

razen ce sem narobe dojel tvoj post morphling1 :D

morphling1 ::

Ja malenkost narobe si razumel :) Poglej dejansko zadeva je toliko hitrejša od Amd-ja. Cpu test (sicer ne vem kdaj točno on ta rezultat dobi) meri zadeve, ki nimajo veze s grafično kartico, nekaj podobnega je recimo q3 fastest test, kjer je najbolj pomembna spominska prepustnost (najpomembnejše) ter hitrost proca (malo manj pomembno), tudi tam P4 C kar lepo prehiti Amd AXP, dodaj zraven še HT, ki še malo doda če ga program zna uporabljat in to je to, končni rezultat AM3 cpu testa. Skupni test pa sploh nima veze s cpu testom, ker je merjen v drugi situaciji, resolucija je višja detalji so maximalni in glavno breme začne prenašat grafična kartica. Nekaj podobnega je 3D mark 2k3, tam skupni rezultat skoraj ni važen od proca, cpu test posamezno pa pokaže razlike. Tako da AM3 kot skupen rezultat nima veliko zveze s cpu testom. Ta rezultat je čisto informativne narave :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

hehe, sem mislu tocno to kar si ti (da je dejansko hitrejsi s HTT in pac tok vec cache in vecjo frekvecno v cpu testu) .. samo sem mislil da vpliva na score.. in se mi zdi da se triscore zracuna iz vseh teh scorov skup, k nej bi kao prikazval game performance.. grem mal iskat kako se izracuna.. ker ce se zracuna recmo po eni formuli k uposteva cpu score kot tak, pol je mal nerealen kar se iger tice.. ce pa je samo glede na dejanske FPSje v tistem kar se renderira pol je pa zelo kul.

grem raziskovat :)

Fury ::

ahahhahahahaha, ne morem verjet kok sem bebast :D

sem pogledal score in avg. FPS... score = 1000 x Avg. FPS :)

no pol je pa cool benchmark :D

Fury ::

P4 & HT & AM3

Skoda.. sem mislu da bo mel vec efekta.. 1 FPS povprecno pridobijo

morphling1 ::

To glede HT je meni čisto logično, da ne more biti več efekta. HT se pozna pri multi taskingu, bi blo zamimivo primerjat če bi se dalo testirat AM3 v okenskem načinu, pa da bi teklo več testov paralelno, kakšen rezultat bi imeli posamezni testi :)

ps. da je AM3 narejen iz avg. fps*1000 je sem pa napisal že dvakrat, drugič me je Tribesman celo napizdil, kako ga podcenjujem (look a little back) :D :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

hmm zgleda bom mogu bit tak 8-) sam ne s soncnimi spegli :\ :)

BoLhCa ::

pa se score z navitim mx-om=)

pa cpu score je boljsi>:D me vrze na 56. mesto sz vsemi proci:D

BoLhCa ::

hmn...
gonilniki delajo cudeze:D

lp, .bolhca.

DjTonic ::

hmn...
gonilniki delajo cudeze
:D

Emm, da>:D Jaz sem v primerjavi s 52.13 ter 52.16 pridobil skoraj 700 točk samo to ni čisto realno saj sem dal voišji fsb ter manjši deljitel ampak vseeno. Razlike so kar se tiče CPU-ja so detonatorji serije 50 the best:D Največjo razliko v CPU scoru sem mel med 44.67 ter 44.90.

44.67 -->(CPU: 4022, GFX: 4164)
44.90 -->(CPU: 6741, GFX: 3741)
52.16 -->(CPU: 7579, GFX: 4026)
52.13 -->(CPU: 6741, GFX: 4113)

BoLhCa ::

prevzel vodstvo v rangu Gf4 MX440!!
to pisem ze drugic, modetatorji ze vejo zakaj...
...no pa sej majo prou...

lp, .bolhca.

morphling1 ::

Bolhca daj se prosim malo umiri z nabijanjem postov. Če si že tako navdušen s tem AM3 potem cel dan testiraj ter na koncu pošlji najboljši rezultat. Čisto vsakega vmesnega bencha nam pa res ni treba videti.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

GUFY ::

Še moj najnovejši score 53888 pik, točk ali karkoli že...>:D >:D >:D

boštjan ::

ČE PRI testu v 3dmarku govorimo o 3dmarkih,pol v aquamarku govorimo o AQUAMARKIH:D ,torej gufy ti si dosegel 53888 aquamarkov:))

BoLhCa ::

se sz Gainward GF2 MX400=)
score pa je 5782

lp

BoLhCa ::

I just love Aquamark3...
New record za gf2 mx400, score pa je 6942

pa lepo se mejte

tiborrr ::

Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342794 (15578) peter_ki
»

Slo-tech 3d team: AquaMark 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
24148980 (33182) Yuka
»

Slabi rezultati: Aquamark3

Oddelek: Navijanje
81388 (1219) CoolBits
»

Prestigio Nobile 158W

Oddelek: Kaj kupiti
345064 (3394) okfec
»

Primerjava: Kaj je boljše? Radeon 9200 (128mb) ali GF Fx 5200 (128mb) (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
744929 (3970) SavoKovac

Več podobnih tem