» »

AquaMark 3 results

AquaMark 3 results

««
7 / 7
»
»»

Tic ::

ZDAJLE me pa ze malo skrbi....

Potrebujem neke vrste cudez.. ali pa nov procesor :)
persona civitas ;>

BoLhCa ::

cak ce prou vidm je tam pisal 2722Mhz?!?!
Sam to ziher ni 1700+ proc>:D

GUFY ::

Bolhca: sej drucga nimam.:D

Tic ::

/me razbije pujska in vem prileti nekaj drobiza (vkljucno z lirami in markami) in upa, da si bo s tem lahko kupil nek soliden CPU :D
persona civitas ;>

morphling1 ::

GUFY odličen oc. proca jaz bom tudi danes ruknil nazaj tbreda, temperature zunaj postajajo prave >:D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

GUFY: Sedaj ko bos imel volt mod, te nebom nikoli ujel. Bad. :'(
persona civitas ;>

DjTonic ::

Super konkurenca se je zdaj pojavla na slo-techu>:D. Upam, da si kolega čimprej kupi FX5900 pa da v moji novi P4 mašini testirama:D

GUFY ::

Zvečer štartam na 55000 aquamarkov.>:D >:D >:D

TribesMan ::

he he GUFY, kaj čakaš na ugodne podnebne razmere... Jest se bom tud mogoče že danes preselil na balkon za kako urco ali dve... Da vidim če voda in mrzel zrak kej pomagata mojmu Radeonu... Pa tud procesorju seveda.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BoLhCa ::

pa kaj tle ste sli vsi na FX5900? lepo to:)
sam k... je to k jo jst trenutno ne morem dobit!
bom sel osebno v Jae pa jim razlozu v kaksni stiski sm>:D
LOL
GUFY: cist brez besed ostal, kaj to je OC za okol 1.2Ghz, ane:)

cool to=)

no grem jst W3 spilat, dns je dost folka=)

lp

Tic ::

Okej, prvi rezultati mojega navijanja. Odkar mi je naredil TribesMan PSU mod, sem dobil 6mhz na fsbju. Prime 95 stabino seveda. To znese 228. recimo da bi blo benchable 230. Jutr grem na balkon in pretegnem se kartico. Bomo vidl kaj bom dobil ...
persona civitas ;>

Tic ::

Pri meni doma je lan, pa sem si od prijatelja, sposodil en Barton 2500+. Krneki ™

Trenutno laufa na 2470mhz. Bomo vidli ko ga dam na mraz. :D
persona civitas ;>

TribesMan ::

No dons zjutraj sem končno zmontiral vodni blok na R8500. Zadeva dobesedno trga gate, saj sem trenutno zmontiral samo bakrene plošče in gor še ni pleksija, pa vode notr... In R8500 laufa s pomočjo enga 8cm ventilatorja na 325MHz/325MHz, s tem da sem povečal samo RAM I/O napetost na 3.6V, GPU in RAM core napetosti sta še vedno originalne... in to brez vode, samo z zrakom... Tale baker res trga, ni primerjave napram aluminiju... Zdej sem podrl že vse svoje rekorde v Aquamarku in obeh 3DMarkih, s tem da je bil CPU na 2500 in ne 2550 kot ponavadi... Tako da je še precej placa za izboljšanje, da o driverjih sploh ne govorim, ker bo treba še kakšne zamenjave nardit da bomo prišli do maximuma...

No eniwej. Upam da bom danes usple vse skupaj odpleat na prehod na podstešje da sprobamo zverino navit... Rezultate postam ko bodo dokončni.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

morphling1 ::

Tribesman, saj veš kje je cilj 350/350 vsaj toliko sem jaz dosegel s tem blokom pri sobni temperaturi, kmalu potem sem pa malo pretiraval z voltažo in trajno poškodoval spominske čipe, tako da mi ni uspelo narediti še kakega cold water testa :)
Keep us posted :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

TribesMan ::

Evo mene nazaj iz antarktike :D . Je mraz na balkonu k pr norcih...

Zadeva je taka, da tele moj GPU ne mara visokih napetosti, in to še posebej ne mara visokih napetosti v Aquamarku. Tako da največ kar sem lahko naredil je 331MHz/331MHz RAM ma še rezerve, sam GPU je pa presica. No zdej sem z Aquamarkom prilezel na tretje mesto med vsemi R200 čipi in na prvo mesto med R200 in Athloni... Sam tle nimam kej nardit, ker taprva dva mata P4 3600MHz z HT, in sta približno 1000 pik pred mano, tano da nimam šans, kljub temu da mata una dva počasnejšo grafiko... Mogoče bi se dalo kaj izcimiti, če bi uporabljal 3.1 Catalyste (zdej sem mel gor 3.9) sam ne verjamem da bi šlo tolk gor.

No drgač pa kr dobr rezultat glede na to da je bil Radeon še vedno brez vode... je bla sam osnova zmontirana brez pleksija... pa 1 vent gor. Zaenkrat je to to... Mogoče kaj več če najdem enega dobrega Bartona ki bo šele ene 2600MHz >:D, sam to je skor mission imposible.

Tle je še compare link do 21673 Aquamarkov!

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Oblivion ::

Se moj skromni rezultat 34266

Tic ::

GUFY: Daj prosim ne imeti toliko projektov pikazanih, ker me "zabija" dol :)
persona civitas ;>

GUFY ::

Tic: OK8-O

GUFY ::

BoLhCa: Ker obljuba dela dolg sem se danes naredil tale rezultat 57535 AQ markov.:D :D

jest10 ::

Danes ponoči bo spet pasje mrzlo. Tako da lahko še malo probavaš:D

GUFY ::

Sem glih dons dubu en drug RAM pa bom jutri zjutraj mal probu kako se obnese.
Štartam pa na 58000 AQ markov seveda.:D

BoLhCa ::

Mislim da tukaj ni vec kaj dosti dodati:)
GPU nek cez 600MHz, jst pa komi nek cez 500 sz stock cooler-jam...
Kaj pri tebi verjetno se kaksnem volt-mod, pa vodni blok na grafi??
Glih hud zajtrk sm si naredu in pol mi cist pokvaris:)
Nc morm sparat dinarcke, da si svojo grafo kupm, pa bo bols=)
Torej zdej drzim pesti zate:D go GUFY, go GUFY, you can do it...:)

boštjan ::

BoLhCa,kako to,da te ni v SLO-TECH 3D teamu?

BoLhCa ::

Amn, noben mi nc reku, pa trenutno imam same super duper grafe za navijat, od gf2 mx400 do R9600SE. Ni kesa za kej boljsega, pa se za Prescott-a sparam:)

DjTonic ::

Amn, noben mi nc reku

Saj bi lahko sam pogledal, v kakšen topic,..Sicer pa ne verjamem, da bo prescott kaj bistveno boljši od Northwooda. Kdo ve, nekaj špekulirajo,... Jaz bolj stavim, na tiste z LGA 775 >:D. Za zdaj še ostani na P4, pa si raje kupi drugo grafo,..:)

BoLhCa ::

ok cool, dej povedte kaj nardim da pridem "not" v SLO-TECH 3D team:D
hmn, ime kot bi si ga zmislu lohk sam cerknican:\ kdo je ustvaril SLO-TECH 3D team, oz. kdo je "reku" tako se bo imenoval nas club=))
mau sm zmesan dons, k mam cez dve urci super duper Lan party all vikend:D

DjTonic ::

Evo en primerjalni test Prescotta Klikot. Bolhca za več info pa si preberi en topic, ki je govoril o ustanavljanju teama. Če se želiš pridružiti samo narediš en dober benchmark, ki bo ustrezal mejam oz pravilom,... Hm ustanoviteljev je več, predlog pa je dal Tic.

BoLhCa ::

Sej sm reku cerknican:)
ok mi bo kr tic razlozu k men se kej dost ne da brat=)

Kaj prescott dela samo na 1.3v?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BoLhCa ()

Fury ::

manj mikronov = manj voltov... tko gre nekak :)

DjTonic ::

Hmm, kr ne morem verjet kak score je dobil Hiwayman 8-O. Povezava do 69,124 aquamarkov. >:D. Ga moram točno vprašat, koliko je mel vgpu, vmem. To je pomojem eden zadnjih benchov s to grafo, nekaj je pravil, da si bo kupo Asus 9980 Ultra (FX 5950U).

DjTonic ::

DjTonic,kaj potem se vidi za AF 0x v AQ3?ker tega nisem nikdar opazo,zdaj ko mam 5900 in vedno diseblam AF in AA

Boštjan: Napiše 4xAF vseeno, samo če ga v driverjih disablaš, vseeno profitiraš, probaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

BoLhCa ::

zakaj mam obcutek, da mi je eden post zbrisal?

Tilen ::

cet udi ti ga je, bi videl zbrisan post z rdeco barvo :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

DjTonic ::

Bolhca, malo bolje poglej, ker si verjetno zamenjal temo. Sem sem vpisal odgovor boštjanu, ker je zgornja namenjena velčinoma rezultatom.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342825 (15609) peter_ki
»

Slo-tech 3d team: AquaMark 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
24149030 (33232) Yuka
»

Slabi rezultati: Aquamark3

Oddelek: Navijanje
81391 (1222) CoolBits
»

Prestigio Nobile 158W

Oddelek: Kaj kupiti
345070 (3400) okfec
»

Primerjava: Kaj je boljše? Radeon 9200 (128mb) ali GF Fx 5200 (128mb) (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
744944 (3985) SavoKovac

Več podobnih tem