» »

Kateri free VPN za Android TV

Kateri free VPN za Android TV

drvowp ::

Pozdravljeni,

kateri free VPN priporočate za na Android TV. Moj plačljivi NORD VPN deluje na iPad, MacBook in na telefonu na android TV pa ga zazna in ni mogoče gledati EON. Milo mater

xseki ::

Zazna ali ne zazna? Mogoče si uporabil blacklistan IP. Na free vpnjih je le teh še več. Jaz sem si nabavil Mullvad VPN za 5€/mesec, lahko gledam EON brez problema. Lokacija: Nemčija (de-fra-008).

Invictus ::

TV kanale lastne države (naročnine) lahko gledaš kjerkoli v EU, neodvisno od VPN...

To že kar nekaj let...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

drvowp ::

Nisem v Evropi

Uporabljam licenčen NORD VPN, pa ne deluje. Poizkusil sem s free VPN pa ne deluje...Enostavno mi Javi: Network Error

xseki je izjavil:

Zazna ali ne zazna? Mogoče si uporabil blacklistan IP. Na free vpnjih je le teh še več. Jaz sem si nabavil Mullvad VPN za 5€/mesec, lahko gledam EON brez problema. Lokacija: Nemčija (de-fra-008).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvowp ()

Rias Gremory ::

Si poskusil izbrati različne države EU v NordVPN klientu?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

drvowp ::

Sam VPN deluje tako en kot drug. Na iPad, Macbook deluje NORD VPN perfektno in lahko uporabljam EON. Na Android TV pa se EON brez VPN zažene ampak pač sporoči, da v tem omrežju ogled programa ni mogoč. Takoj, ko zaženeš katerikoli VPN pa se to EON sploh ne zažene…

Rias Gremory je izjavil:

Si poskusil izbrati različne države EU v NordVPN klientu?

_Denny_ ::

https://vpn-expert.info/vpn-router-rasp...

Druga možnost bi bila nabava najcenejšega routerja z VPN podporo samo za Android TV, kar s tvojim ponudnikom žal odpade, ker so se odločili za nepodporo najbolj razširjenih protokolov (PPTP in L2TP).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

drvowp ::

Kje je v bistvu sploh težava? Deluje na ipad in Macbook ne pa na android TV. Je težava v androidu?

rkobarov ::

Jaz imam podoben problem. Meni pa tv2go na surfshark ne deluje, ko sem izven EU. Ima kdo rešitev?
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

_Denny_ ::

drvowp je izjavil:

Kje je v bistvu sploh težava? Deluje na ipad in Macbook ne pa na android TV. Je težava v androidu?

Verjetno Android TV verzija appa zazna, da je aktivna VPN povezava in zaradi tega ne deluje...podobna bedarija kot nedelovanje bančnih appov, če zaznajo root. Verjetno se bojijo, da kdo ne bi prišel na idejo za Ebay prodajo poceni TV boxov s predinštaliranim EON in evropskim VPN-jem v stilu live TV streaming boxov z Aliexpressa.

Zaradi tega sem v prejšnjem odgovoru predlagal Raspberry Pi VPN gateway (ali router), ker z njim že takoj v štartu dobiš "pravi" ip.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Hellisko ::

xseki je izjavil:

Zazna ali ne zazna? Mogoče si uporabil blacklistan IP. Na free vpnjih je le teh še več. Jaz sem si nabavil Mullvad VPN za 5€/mesec, lahko gledam EON brez problema. Lokacija: Nemčija (de-fra-008).


Kaj menite po dolgem času uporabe? Ali dobro deluje?

Zgodovina sprememb…

xseki ::

Spam/SEO račun: @Hellisko - spremenil je mojo MullvadVPN povezavo v svojo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136979 (8770) zitrus
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557379 (7071) predi
»

Huawei B535-333 A1 LTE router?

Oddelek: Omrežja in internet
404727 (3090) rogerg
»

VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5615317 (5991) rkobarov
»

Kateri VPN ponudnik vzet?

Oddelek: Omrežja in internet
417600 (4290) Badwolff

Več podobnih tem