» »

Outlook 2016 - tega dejanja ni mogoče dokončati zaradi pravilnika...

Outlook 2016 - tega dejanja ni mogoče dokončati zaradi pravilnika...

Selotejp ::

Že dolgo uporabljam T-2 mail na domačem računalniku Outlook 2016 in mi je delal brez težav. Zadnje čase pa imam problem, ker ne morem odpreti neke mail povezave. Ob kliku na povezavo mi izpiše napako: "Tega dejanja ni mogoče dokončati zaradi omejitev pravilnika organizacije. Za več informacij se obrnite na središče za pomoč." Problem odhodne pošte sem sicer uspel rešiti z nastavitvami POP3 in SMTP strežnika (ukinitev SMTP protokola), delovanje povezav pa mi še vedno nagaja.

V vsem času nisem ničesar drugega spreminjal, mail imam nastavljen tako kot vedno. Računalnik uporabljam brez admin pravic.

Mi lahko kdo pomaga?

Tody ::

T2 ima spam filter za vse linke in tvojega je prepoznal kot nevarnega. Zadeva je čisto avtomatična. skopiraj link in ga prilepi v brskalnik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Malajlo ::

Neumnost. Link blokira Outlook client. V registru lahko to popraviš, ali pa v Local Policy.
Dodaš izjeme in to je to. ISP (t2 ali Arnes ali pa SloNET) s tem nima nobene zveze.

Tody ::

Neumnost. Povej kaj naj v registru popravi in kater policy ce ze...

Selotejp ::

Hvala za ideje, ampak popravljati registra za tovrstne reči se mi ne zdi niti smiselno, niti logično. Ker v tem primeru bi moral popravljati precej zadev, saj linki niso vezani le na neko domeno (na primer), ampak jih je sčasoma natrosenih mali milijon. Na primer v newsletrih, kjer je spodaj link za odjavo sporočil. Tega zna bit precej... Pa ne uporabljam nekih no-name storitev, da ne bo pomote. Ampak portali se ti ob zgolj enem kliku naserjejo in ti začnejo pošiljati novice ipd sranje... Dovolj je že, da jim pišeš nek preprost mail, pa te takoj vključijo v mail listo...

Bolj pa se mi zdi, da je v ozadju zgolj neka kljukica (ki je prej ni bilo, sicer bi s tem imel težave že poprej), ki je nikakor ne najdem. Študent na klicnem centru T2 (razumljivo) mi pa ni znal pomagati.
Seveda, predlogi in ideje vsekakor dobrodošli...

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Tiger ::

Kolikor se spomnim, to napako javlja, če v Windows sistemu nimaš nastavljenega prvizetega brskalnika.

Torej "Nastavitve" sistema Windows -> ploščica Aplikacije -> v levem robu Privzete aplikacije v desnem delu Spletni brskalnik nastavi na brskalnik, ki ga običajno uporabljaš (Microsoft Edge ali Google Chrome ali Firefox,..)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211310374 (7754) anjica
»

KONEC za windows live mail?

Oddelek: Loža
437708 (3735) jype
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272606866 (198351) karafeka
»

Windows 10 z reklamami tudi v Raziskovalcu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14336718 (30282) D3m
»

Outlook 2003 pošiljanje pošte in linki

Oddelek: Pomoč in nasveti
232280 (2075) lojze8

Več podobnih tem