» »

Prisilno cepljenje

Prisilno cepljenje

««
10 / 14
»»

gus5 ::

PrihajaNodi je izjavil:

KME NI ENAK KORONAVIRUSU. Poleg tega je cepivo v cetrti fazi eskperimenta.
Vseeno, v kateri fazi so cepiva. Dejstvo je, da pripomorejo k omejevanju širjenja virusa & so imunogena; posledično rešujejo življenja.

Cepljenje zoper covid-19 ni le stvar osebne odgovornosti (do sebe in svojih najbližjih), je stvar družbene odgovornosti. Kadar je posameznik družbeno neodgovoren do te mere, da velikemu tveganju izpostavlja zdravje in življenja drugih ljudi, lahko javna oblast poseže po drastičnih ukrepih in posameznikovo neodgovorno ravnanje omeji ali ga povsem odpravi. V primeru pandemije - s prisilnim cepljenjem.

Jasno? >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gus5 ()

hr_natakar ::

ne ni jasno. Na malti imajo vec kot zahteva slovenija 70 procentno precepljenost. Imajo 80 procentov. Za nagrado so jih se bolj zaprli. Vec kot druge narode v evropi. Ko ze govorimo o odgovornosti. Ali so proizvajalci odgovorni za stranske ucinke? Ti zelis prepricat druge, da je nekdo, ki dvomi, da je neodgovoren? A ni dvom zelo dobrodosel pri znanosti? To je nek temelj za znanost.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

gus5 kaka odgovornost, odgovornost mene je da se cepim zakaj ze? Do koga s cepivom bom isto sral virus okoli, se vecja vrjetnost je da bom to delal brez simptomov...

floyd1 ::

;-) je izjavil:

gus5 kaka odgovornost, odgovornost mene je da se cepim zakaj ze? Do koga s cepivom bom isto sral virus okoli, se vecja vrjetnost je da bom to delal brez simptomov...


Največ za popularizacijo cepljenja bi država naredila s transparentnimi podatki o stranskih učinkih. Verjetno jih je precej več, kot nam želijo prikazati.

Jaz bom ravno zaradi tega še malo počakal, preveč je bilo naključij. In občutek, da se slabe novice o cepivih pometajo pod preprogo zaradi "splošne koristi" za družbo.

Dva umrla znanca (okrog 50), sodelavka od moje na močnih steroidnih zdravilih zaradi huuuudega vnetja mišic?, prej zdrava znanka (malo pod 60) pa že z dvema čudnima napadoma (menda je po novem epileptik :'(). Morda je naključje, morda vseeno ni.

Telbanc ::

floyd1 je izjavil:

;-) je izjavil:

gus5 kaka odgovornost, odgovornost mene je da se cepim zakaj ze? Do koga s cepivom bom isto sral virus okoli, se vecja vrjetnost je da bom to delal brez simptomov...


Največ za popularizacijo cepljenja bi država naredila s transparentnimi podatki o stranskih učinkih. Verjetno jih je precej več, kot nam želijo prikazati.

Jaz bom ravno zaradi tega še malo počakal, preveč je bilo naključij. In občutek, da se slabe novice o cepivih pometajo pod preprogo zaradi "splošne koristi" za družbo.

Dva umrla znanca (okrog 50), sodelavka od moje na močnih steroidnih zdravilih zaradi huuuudega vnetja mišic?, prej zdrava znanka (malo pod 60) pa že z dvema čudnima napadoma (menda je po novem epileptik :'(). Morda je naključje, morda vseeno ni.


In kje so sploh slabe novice o cepivih?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

;-) ::

Iz malte npr? Iz GB ?

Gambino ::

Bo zanimivo, ko bodo delodajalci za necepljene zahtevali vsakodnevne teste oz teste na dva oz tri dni, koliko časa bodo mazohisti necepljeni še veseli.

111111111111 ::

49106 je izjavil:


Slovenija bo gorela bolj kot Francija, če bo vztrajal pri tej odločitvi.

Samo boste morali plačati teste za Covid, če boste hoteli požigati. :D

Aja, če seveda ne boste dvomili v vžigalnike, da niso to peklenske naprave, ki vam skrajšujejo življenja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

Meni se najbolj smešno zdi, ko testiranci omenjajo bogatenje farmacevtskih lobijev in proizvajalcev cepiv na račun cepljenja, ne dojamejo pa bogatenja na njihov račun tistih,ki teste proizvajajo in teste izvajajo.
Res, davek na neumnost.

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Prosim vaxxerji:

Zakaj mora država ščititi cepljene pred necepljenimi z uporabo testov?

Ker se sami ne znate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

Gambino je izjavil:

Bo zanimivo, ko bodo delodajalci za necepljene zahtevali vsakodnevne teste oz teste na dva oz tri dni, koliko časa bodo mazohisti necepljeni še veseli.


Zadeva bo šla po sektorjih. Najprej zdravstveni delavci, pol šolniki....Tko da bojo počas rezali meso od kosti. Vse bo lepo predvideno, da ne bo kritične mase. Za kako pizdarijo.

Tko da ne se veselit prehitro. Ve se kak bo to šlo. Tko da bo treba hitr skočit.

Demonstracij, ki se bodo začele brez šuntanja mass medijev se boji tako leva kot desna elita.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Za teste smo porabili nekje 60mil je rekel JJ. Za cepiva pa miljarde.
PCR je 100 ker je to monopolna cena.

Bi prosim dokazal s številkami te miljarde?

Pač, cena je cena, ki jo boš moral plačati, če boš hotel kam na sprehod.

Malita je izjavil:

dr.111111111111 pa Zmaugy, kolkokrat sta se pa vidva cepla proti gripi v življenju? Glede na vajino paranojo, sklepam da vsako leto?

Hvala da si zadel vse enke. ZA gripo se nisem cepil še nikoli.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Telbanc je izjavil:

floyd1 je izjavil:

;-) je izjavil:

gus5 kaka odgovornost, odgovornost mene je da se cepim zakaj ze? Do koga s cepivom bom isto sral virus okoli, se vecja vrjetnost je da bom to delal brez simptomov...


Največ za popularizacijo cepljenja bi država naredila s transparentnimi podatki o stranskih učinkih. Verjetno jih je precej več, kot nam želijo prikazati.

Jaz bom ravno zaradi tega še malo počakal, preveč je bilo naključij. In občutek, da se slabe novice o cepivih pometajo pod preprogo zaradi "splošne koristi" za družbo.

Dva umrla znanca (okrog 50), sodelavka od moje na močnih steroidnih zdravilih zaradi huuuudega vnetja mišic?, prej zdrava znanka (malo pod 60) pa že z dvema čudnima napadoma (menda je po novem epileptik :'(). Morda je naključje, morda vseeno ni.


In kje so sploh slabe novice o cepivih?

Umrla žena slo diplomata je bila ena taka. Več pa se me spomnim.

111111111111 ::

49106 je izjavil:

Zdravi so necepljeni.

Teh je manj kot 4%. :) NAj se javi nekdo iz foruma, ki ni bil cepljen z nobenim cepivom. :D

multivac je izjavil:

Vaxxerji:

1. Cepivo vas baje ščiti.
2. JJ in EU je rekla, da je odgovornost na nas.
3. Zakaj necepljeni ne smemo svobodno na pivo brez testa?

Mi lahko kdo to odgovori?

Lahko greš. Ampak na teraso. če bo dež, greš pa domov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

111111111111 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zdravi so necepljeni.

Teh je manj kot 4%. :) NAj se javi nekdo iz foruma, ki ni bil cepljen z nobenim cepivom. :D

In katero (od teh starih) je bilo tako slabo stestirano kot to?

zobnik ::

Marsikaj je zakonsko obvezno ampak se najde marsikdo ki jih ignorira.

111111111111 ::

49106 je izjavil:


Testiraš se ne, ali pač?

Ne testiram se, ker se ne rabim. Sem se cepil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hr_natakar ::

Novic o tem ni ravno dost, razen ce je zena kaksnega znanega diplomata. Je pa na internetu nekaj oseb z imenom in priimkom, ki snemajo videoposnetke o svojih sorodnikih.

111111111111 ::

kriptobog je izjavil:

Tako. Koncno. Zdaj bodo ljudje prirejali zure, kamor se bos lahko sel okuzit, da bos imel status prebilevnika. Zdaj je bila to bolj underground scena.

Statistika zapletov kaže da to ni preveč pametno, ampak glede na vaše argumente ne dvomim da vas sploh zanima, da manj tvegate s cepljenjem kot z okužbo. Zaradi mene lahko greste na žur in potem 10 dni v karanteno.

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Upoštevam in ukrepi so zaradi sodelavcev, ki se nočejo cepit.


Sem prepričan, da večina necepljenih v tem času sprejema odgovornost, da jih lahko kak cepljen okuži.

Kdaj lahko gremo svobodno brez testa na pivo?

Že sedaj lahko posedaš po terasah brez testa.

hr_natakar je izjavil:

ce bos imel tako logiko potem lahko po isti logiki prides do zakljucka, da slovenci zivijo predolgo, pa da je to prevelik stroskek za pokojninsko blagajno in zdravstven sistem. Se sreca, da starsi ne uporabljajo taksne logike, ker imajo brezpogojno radi svoje otroke in starse cetudi je velik strosek z njimi.

Zato so se moji starši cepili, ker jim želim dolgo življenje, ti pa boš očitno svoje prepustil sreči. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-s...

"KOMPANIJA Johnson & Johnson je sa tržišta u SAD-u povukla pet svojih proizvoda za sunčanje marki Neutrogena i Aveeno nakon što su u nekim uzorcima otkrivane kemikalije koje uzrokuju rak.":D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

49106 je izjavil:


Tudi ob tem letnem času je lahko slabo vreme, ampak to je tebi nerazumljivo.

Ko bo deževalo boste pač pivo pili doma. V čem je problem? Kolektivizma se ne greste, torej lahko pivo pijete sami. Zakaj rabite gostilne? Notri itak ne smete kaditi. Sranje a ne?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

HappyPills ::

hr_natakar je izjavil:

Pozivajo narod k cepljenju, da bo zivljenje jeseni normalno? Kako? Ali je na malti zivljenje normalno ko imajo ze 80 procentov precepljenost? Ali pa je ravno obratno?


60% je to je prvo.
Drugo pa seveda. Za cepljene.
Nevem kolikokrat vam bo treba napisat da bo vec kot ocitno pekel lockdowna le za necepljene. Pa kr ne vrjamete :)

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

49106 je izjavil:


Tudi ob tem letnem času je lahko slabo vreme, ampak to je tebi nerazumljivo.

Ko bo deževalo boste pač pivo pili doma. V čem je problem? Kolektivizma se ne greste, torej lahko pivo pijete sami. Zakaj rabite gostilne? Notri itak ne smete kaditi. Sranje a ne?


Za nas ni to noben sranje, sranje je za oštarije, ki bojo pozimi začele zapirat svoja vrata. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

49106 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

A zna kdo razlozit, zakaj potrebujete korona ukrepe?

Ker še nismo precepljeni in ker se obnesemo. Potrebujemo jih, ker imamo cel kup dijakov iz Španije okuženih.


Ne, testirat moramo tudi cepljene.

Po Who ni potrebe. TAko da zaenkrat cepljeni bolj verjamemo stroki, kot antivaxerjem.

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Polizdelek, ki ga vam ponujajo izvira iz poskusov genske terapije. Ker so takrat opazili, da jim ne uspe sproducirati dovolj proteinov za dejansko gensko terapijo, so prekrstili zadevo v potencialno cepivo.

Skratka, da. Gre za gensko terapijo v vseh praktičnih smislih.

Ne bo držalo. Genska terapija se trenutno izvaja na primatih in je še precej daleč od praktične uporabe na ljudeh.



Gene therapy is a medical field which focuses on the genetic modification of cells to produce a therapeutic effect[1] or the treatment of disease by repairing or reconstructing defective genetic material.[2]

~wiki, gene therapy

Preberi samo naslednjo vrstico.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-s...

"KOMPANIJA Johnson & Johnson je sa tržišta u SAD-u povukla pet svojih proizvoda za sunčanje marki Neutrogena i Aveeno nakon što su u nekim uzorcima otkrivane kemikalije koje uzrokuju rak.":D



Zanc je blo isto v enmu sladoledu. Pa olive Pa eno od otroskih igraci. Kaj hocs povedat?

49106 ::

111111111111 je izjavil:


49106 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Upoštevam in ukrepi so zaradi sodelavcev, ki se nočejo cepit.


Sem prepričan, da večina necepljenih v tem času sprejema odgovornost, da jih lahko kak cepljen okuži.

Kdaj lahko gremo svobodno brez testa na pivo?

Vsak dan - na vrtu gostilne. Kdo zdaj rine notri v tem letnem času?


Tudi ob tem letnem času je lahko slabo vreme, ampak to je tebi nerazumljivo.


Ko bo deževalo boste pač pivo pili doma. V čem je problem? Kolektivizma se ne greste, torej lahko pivo pijete sami. Zakaj rabite gostilne? Notri itak ne smete kaditi. Sranje a ne?



To je bila replika zmaugyju, ki vedno zunaj kofetka.

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Nihče ne oporeka znanstveni metodi.

Oporekami raznim Alojzem Ihanom in podobnim Mengelom, ki nam propagandirajo nepreverjene zvarke pod grožnjo odvzema svobode.

Po kakšni metodi pa smo prišli do teh zvarkov? Menda ni vaški vrač namešal in sedaj prodaja preko Amazona?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

Umiri se, trolček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-s...

"KOMPANIJA Johnson & Johnson je sa tržišta u SAD-u povukla pet svojih proizvoda za sunčanje marki Neutrogena i Aveeno nakon što su u nekim uzorcima otkrivane kemikalije koje uzrokuju rak.":D



Zanc je blo isto v enmu sladoledu. Pa olive Pa eno od otroskih igraci. Kaj hocs povedat?


To sem podal kot novico. Ne vem na kaj namiguješ: :D:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Koliko bolnic se je napolnilo med evropskim prvenstvom?

Res ste klinični bedaki, nezmožni videti 2 metra pred seboj ali izven svojih vpreg.

Poglej si pravila za vstop na stadion. Palčko si imel v nosu vsaj 2x. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Koliko bolnic se je napolnilo med evropskim prvenstvom?

Res ste klinični bedaki, nezmožni videti 2 metra pred seboj ali izven svojih vpreg.

Poglej si pravila za vstop na stadion. Palčko si imel v nosu vsaj 2x. :D


3X če greš na hokej.

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Nihče ne oporeka znanstveni metodi.

Oporekami raznim Alojzem Ihanom in podobnim Mengelom, ki nam propagandirajo nepreverjene zvarke pod grožnjo odvzema svobode.

Po kakšni metodi pa smo prišli do teh zvarkov? Menda ni vaški vrač namešal in sedaj prodaja preko Amazona?


Ti povej, kako si prišel do teh zvarkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

111111111111 ::

digitalcek je izjavil:

Slovebnija pa ne more, predvsem pa NE SME postaviti izstopnega pogoja, čeprav ga je imela nekaj mesecev. Hojs: dajte 400 evrov, pa boste šli čez mejo.
No, US je Hojsa naučilo kozjih molitvic...

Drži. Težava so pravila države vstopa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

111111111111 je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Slovebnija pa ne more, predvsem pa NE SME postaviti izstopnega pogoja, čeprav ga je imela nekaj mesecev. Hojs: dajte 400 evrov, pa boste šli čez mejo.
No, US je Hojsa naučilo kozjih molitvic...

Drži. Težava so pravila države vstopa.


Tako je, testirat je treba cepljene.

111111111111 ::

multivac je izjavil:


Na tvojo žalost nisi niti vedel, da so mRNK cepiva oblika genske terapije.

Po nobenem parametru.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

111111111111 je izjavil:

49106 je izjavil:


Testiraš se ne, ali pač?

Ne testiram se, ker se ne rabim. Sem se cepil.


In to ti daje pravico, da širiš virus naokoli?

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Cepljeni:

Kdaj lahko necepljeni gremo svobodno na kafe v primeru dežja?

Ne greste.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Prosim vaxxerji:

Zakaj mora država ščititi cepljene pred necepljenimi z uporabo testov?

Ker se sami ne znate.


Ne sodi drugih po sebi.

Gambino ::

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:


Več smo vam dali za ta lažna cepiva kot vi za teste.
Kdaj dobim povrnjeno?


Saj veš da je PCR 100€, hitri test pa 15€. Astra zeneca pa 2€. :) Pfeizer pa 17€.

Kam boš nakazal?


Za teste smo porabili nekje 60mil je rekel JJ. Za cepiva pa miljarde.
PCR je 100 ker je to monopolna cena.


Spet lažeš. Kakšne miliarde. Če bi se vsi slovenci pocepili na polno samo z cepivom od Moderne, ki je cca 40E, kar pomeni 80 na osebo x 2 miliona pridemo na 160 milionov. Pa sem močno močno pretiraval. Lažeš ali pa ne znaš racunat, verjetno kar oboje!

111111111111 ::

Malita je izjavil:

Sej pa vidiš kok sta sprana zmaugy pa dr.11111.. Proti gripi se pa nočta in se nista cepla :))

Zdravnico sem vprašal če je smiselno in je bil odgovor da pri mojih letih ne. Ko sem jo vprašal za kovid, pa mi je svetovala cepljenje. Za razliko od tebe ne upoštevam govoric, ampak stroko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

111111111111 je izjavil:

Malita je izjavil:

Sej pa vidiš kok sta sprana zmaugy pa dr.11111.. Proti gripi se pa nočta in se nista cepla :))

Zdravnico sem vprašal če je smiselno in je bil odgovor da pri mojih letih ne. Ko sem jo vprašal za kovid, pa mi je svetovala cepljenje. Za razliko od tebe ne upoštevam govoric, ampak stroko.



Ti upoštevaš kvečjemu JJ.

Telbanc ::

https://www.logicno.com/politika/pakao-...

"Prva opcija je da prihvatimo cjepivo, i sva buduća koja nam spremaju, koja ćemo morati redovno uzimati do kraja naših (vjerojatno vrlo skraćenih) života, nositi se sa eventualnim zdravstvenim posljedicama te odluke, i pokušavati živjeti ,,normalno" u jednom totalitarističkom društvu potpune kontrole.


Druga opcija je da odbijamo cjepivo i pravimo se da će problem nestati sam od sebe, trpimo diskriminaciju i uvrede, dok nam se prava jedno za drugim oduzimaju i dok nam na kraju ne pokucaju na vrata usred noći.


Treća opcija je da konačno nešto poduzmemo dok ne bude kasno!"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

AliRes je izjavil:


Kaj si torej ti, ameba?

Predlagam da malo pobrskaš, kako potekajo različne faze testiranja novih metod v zdravstvu.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Glugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

POzdravljeni,

Vem, da je to ze n-tema o cepljenju. Na zacetku je slo-tech kar mocno cenzuriral vse, ki smo bili proti cepljenju, saj gre za res "smrtonosni" virus. Sedaj lahko vidimo, da se je zacelo prisilno cepljenje.

Tisti, ki ne zelite prijeti eksperimentalnega cepiva, kako se boste soocali s tem? Je "back up" nacrt pripravljen? Katera bo naslednja drzava po Latviji, ki bo prisilno zacela cepiti ljudi.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Cepivo ni eksperimentalno že zato ker se je vložilo ogromnokrat več denarja v razvoj da je bil ta hitrejši kot pri drugih cepivih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Tebi očitno ne kapne: testirat moramo tudi cepljene.

To je vsa poanta, ker cepljeni prav tako lahko zbolijo, trosijo virus okoli in zato se morajo testirati enako pogosto krat kot necepljeni(to ti je ta argument).

Tebi pa ne kapne statistični izračun. Glede na možnosti obolevnosti, se cepljenim ni treba testirati.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

AliRes ::

111111111111 je izjavil:

AliRes je izjavil:


Kaj si torej ti, ameba?

Predlagam da malo pobrskaš, kako potekajo različne faze testiranja novih metod v zdravstvu.


Ti boš povedal, ja. Saj še tega ne veš, da je človek primat.

Malita ::

111111111111 je izjavil:

Zdravnico sem vprašal če je smiselno in je bil odgovor da pri mojih letih ne. Ko sem jo vprašal za kovid, pa mi je svetovala cepljenje. Za razliko od tebe ne upoštevam govoric, ampak stroko.


Torej ti je vseeno, če okužiš ostale. Si ti med tistimi, ki so sokrivi za stanje v letu 2019, ker niso s cepljenjem omejili širjenja?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/g...

111111111111 ::

kriptobog je izjavil:

Eno vprasanje. A otroke ste pocepili? Tudi tisti, ki niste sli na Hrvasko?

Nismo cepili otrok.

Malita je izjavil:

Kolk naklada ta zmaugy, a cepil se je samo proti covid za ostale nalezljive bolezni mu pa dol visi.. Neverjetna dvoličnost 8-O

Mogoče pa se cepi po nasvetu stroke, ne pa na podlagi novic iz facebooka.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

111111111111 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Eno vprasanje. A otroke ste pocepili? Tudi tisti, ki niste sli na Hrvasko?

Nismo cepili otrok.


Dober trolling spree, ampak otroke bi vseeno morali cepit sicer ne bomo dosegli dovoljšne precepljenosti :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

feryz ::

Pa saj po novem se ne gremo več palčkanja. Če še ne veste, vakserji.
Greš, pljuneš in si fraj.
Ko pljuneš si, seveda, še svoje misliš zraven.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Torej jim namesto 2-dni, velja hitri test 7-dni. Super. Naj se cepljeni 1x tedensko potemtakem testirajo.

Aha, priporočila bi postavljali, ne bi pa se jih držali. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96884964 (23152) OutOfTheBox

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756593 (51804) RedDrake

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33231246 (26478) zmist

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30431635 (27413) zmaugy

Več podobnih tem