» »

Prisilno cepljenje

Prisilno cepljenje

««
6 / 14
»»

jshadlsa232 ::

ubermensch je izjavil:

Bravo, pametna poteza in korak v pravo smer.

Konec preseravanja z brezplačnimi testi, ki jih plačujemo tistim "prepametnim" s končano osnovno šolo ali kakim družboslovnim faksom, ki se "že ne bodo cepili" in so najbolj glasni po fejstbukih.

Zdaj ima vsak možnost cepljenja, lahko celo izbiraš cepivo (čeprav večina itak nima pojma o čem se gre, ampak ajde nek filing svobode daš folku kar je okej), lahko izbiraš datume. Ni da ni. Ampak eni še vedno bremzajo vse skupaj, ker ima vsak debil dandanes platformo za izražanje in okoli sebe na tisoče drugih debilov, ki mu dajejo samozavest s podporo na fejstbukih. Dolgočasni članki in stari bledi očalarji znanstveniki, ki se že 40 let drkajo z raziskovanjem na svojem področju pa seveda nikomur niso zanimivi.

Torej. Lahko se cepiš, kar je nedvomno najboljša rešitev. Če se nočeš si boš pač tedensko plačeval teste, jebiga. Odločitev je tvoja. Ne pa pričakovat, da te bo v tvojih egoističnih in paranoičnih potezah podpirala cela država.

Jaz bi sicer poleg PCT in plačljivega testiranja, še uvedel plačljivo zdravljenje iz lastnega žepa v bolniščnici za vse "tapametne" necepljene, ki bodo potrebovali zdravljenje na intenzivi in potem sprostil popolnoma vse omejitve povezane s korono.

ubermensch (pathetic), te pa ni zmotilo da poloznice za zavarovanje pridno prihajajo, ceprav jih malokdo lahko izkoristi zaradi - guzve v praznih bolnicah?

multivac ::

A res še ni nobenemu kliknilo, da Janša, velik evro skeptik, ki se stalo javno krega z EU, je kot priden kuža "ugodil" zahtevam mame Ursule, ko se gre za eksperimentalna cepiva sumljivega porekla?

A res še vrjamete v uradno narativo?

JanK ::

hr_natakar je izjavil:

JanK je izjavil:


Razmerje je 1:85...

na podlagi cesa izhaja tvoja statistika? Ali je to na podlagi nezanesljivih testerjev? Kako ves, da so to zanesljivi podatki? Kako ves iz cesa pride presezek letnih smrti? Ce v bolnisnice niso sprejemal ljudi, oziroma je bilo omejeno.


Zakaj mislis, da sem dal vir? Poglej in preveri.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

LeQuack ::

Ne vem sicer zakaj se cepljen lahko počuti nad ostalimi, razen če je v cepivu kaj takšnega. Ker vsak ki se cepi tako začne zaničevati ostale, to sem prvo opazil. Od kdaj je nek uspeh da se vdaš v usodo in rečeš "ja ampak zdaj pa bom lahko hodil na Hrvaško in v lokale", in potem to prodajaš koz zgodbo o uspehu.
Quack !

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

A res še ni nobenemu kliknilo, da Janša, velik evro skeptik, ki se stalo javno krega z EU, je kot priden kuža "ugodil" zahtevam mame Ursule, ko se gre za eksperimentalna cepiva sumljivega porekla?

A res še vrjamete v uradno narativo?
Kako (ne) bi verjeli, če pa karnaprej lažeš? Tako kot kletni škrat Nodi.

HappyPills ::

multivac je izjavil:

A res še ni nobenemu kliknilo, da Janša, velik evro skeptik, ki se stalo javno krega z EU, je kot priden kuža "ugodil" zahtevam mame Ursule, ko se gre za eksperimentalna cepiva sumljivega porekla?

A res še vrjamete v uradno narativo?


Bill? Al Bezos?
Al Branson?

Musk?

multivac ::

LeQuack je izjavil:

Ne vem sicer zakaj se cepljen lahko počuti nad ostalimi, razen če je v cepivu kaj takšnega. Ker vsak ki se cepi tako začne zaničevati ostale, to sem prvo opazil. Od kdaj je nek uspeh da se vdaš v usodo in rečeš "ja ampak zdaj pa bom lahko hodil na Hrvaško in v lokale", in potem to prodajaš koz zgodbo o uspehu.


Cepljeni so kupili doživljenski paket. Ne morejo se več premislit.
Da prikrijejo obžalovanje skušajo še nas povlečti v piramido.

HappyPills je izjavil:

multivac je izjavil:

A res še ni nobenemu kliknilo, da Janša, velik evro skeptik, ki se stalo javno krega z EU, je kot priden kuža "ugodil" zahtevam mame Ursule, ko se gre za eksperimentalna cepiva sumljivega porekla?

A res še vrjamete v uradno narativo?


Bill? Al Bezos?
Al Branson?

Musk?


Conchita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

hr_natakar ::

JanK je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

JanK je izjavil:


Razmerje je 1:85...

na podlagi cesa izhaja tvoja statistika? Ali je to na podlagi nezanesljivih testerjev? Kako ves, da so to zanesljivi podatki? Kako ves iz cesa pride presezek letnih smrti? Ce v bolnisnice niso sprejemal ljudi, oziroma je bilo omejeno.


Zakaj mislis, da sem dal vir? Poglej in preveri.

sem pogledal, nikjer ne navajajo, da so ljudje umiral zarad onemogocenega dostopa do bolnisnic. Kaj zelite povedat, da je presezek zgolj zarad korone? Pa da noben ni umrl, ker vec mesecev kriticno bolni niso mogli na zdravljenje?

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

49106 je izjavil:


Vi tudi.

Ne rabimo. Mi smo cepljeni.

Nočete se cepit, torej morate upoštevati druge varnostne ukrepe. Simpl. Ne rabite se cepit.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Tik

Tak.


Jup, “partizani” bomo ostali. Nekateri smo vedeli kaj prihaja. Ti ze imas zeleni pasus?

Misliš četniki ali kateri od drugih petokolonašev, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

111111111111 ::

49106 je izjavil:

Potrebno se je testirat, ker tudi cepljeni prenašajo virus.

PC ni dovolj, kar kažejo podatki o okuženih in umrlih.

Bi povedal več?

multivac je izjavil:

Pri nesterilizirajočem cepivu, boš se še načakal.


Ne razumem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

Multivac, ampak zakaj si za tole štepanje antivax in woke postov izbral ravni slo-tech? S postjanem tle ne boš nič dosegel. Največjo doseg boš imel na forumih rtvslo, 24 ur in predvsem novatv. Se ne bi preusmeril tja?

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej. Lahko se cepiš, kar je nedvomno najboljša rešitev. Če se nočeš si boš pač tedensko plačeval teste, jebiga. Odločitev je tvoja. Ne pa pričakovat, da te bo v tvojih egoističnih in paranoičnih potezah podpirala cela država.


Jaz sem pripravljen:D ce boste cepljenci, cepali, cez 2 leti imam ze kokice prstimane. Drzava Vam bo pa v vas kurcev list zabelizila napake. To mi je sedaj smisel. Da nas danes napadejo svabi bi se cepljenci pridruzili njim.


PrihajaNodi je izjavil:

VeganCyclist je izjavil:

Pikice se bojite. LOL


Ne, nacisticnih eksperimentov


Res si ubogi.

jshadlsa232 je izjavil:

ubermensch je izjavil:

Bravo, pametna poteza in korak v pravo smer.

Konec preseravanja z brezplačnimi testi, ki jih plačujemo tistim "prepametnim" s končano osnovno šolo ali kakim družboslovnim faksom, ki se "že ne bodo cepili" in so najbolj glasni po fejstbukih.

Zdaj ima vsak možnost cepljenja, lahko celo izbiraš cepivo (čeprav večina itak nima pojma o čem se gre, ampak ajde nek filing svobode daš folku kar je okej), lahko izbiraš datume. Ni da ni. Ampak eni še vedno bremzajo vse skupaj, ker ima vsak debil dandanes platformo za izražanje in okoli sebe na tisoče drugih debilov, ki mu dajejo samozavest s podporo na fejstbukih. Dolgočasni članki in stari bledi očalarji znanstveniki, ki se že 40 let drkajo z raziskovanjem na svojem področju pa seveda nikomur niso zanimivi.

Torej. Lahko se cepiš, kar je nedvomno najboljša rešitev. Če se nočeš si boš pač tedensko plačeval teste, jebiga. Odločitev je tvoja. Ne pa pričakovat, da te bo v tvojih egoističnih in paranoičnih potezah podpirala cela država.

Jaz bi sicer poleg PCT in plačljivega testiranja, še uvedel plačljivo zdravljenje iz lastnega žepa v bolniščnici za vse "tapametne" necepljene, ki bodo potrebovali zdravljenje na intenzivi in potem sprostil popolnoma vse omejitve povezane s korono.

ubermensch (pathetic), te pa ni zmotilo da poloznice za zavarovanje pridno prihajajo, ceprav jih malokdo lahko izkoristi zaradi - guzve v praznih bolnicah?


Ko zmanjka argumentov, začnemo s strawmani in ad hominemi :))

Zgodovina sprememb…

hr_natakar ::

111111111111 je izjavil:

49106 je izjavil:


Vi tudi.

Ne rabimo. Mi smo cepljeni.

Nočete se cepit, torej morate upoštevati druge varnostne ukrepe. Simpl. Ne rabite se cepit.

a lahko razlozis zakaj morajo upostevat druge nesmiselne ukrepe? Na podlagi cesa trdite, da so ukrepi potrebni?

zmaugy ::

kletni škrat Nodi.


ROFLMAO! :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.

Nobeden te noče prisilno cepit. Ne moreš pa skakljati okoli in ogrožati drugih zaradi nekih svojih blodenj. Ostani doma ali se testiraj ali se cepi ali preboli covid. Če povem bolj laično: odrasti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

multivac ::

Badwolff je izjavil:

Multivac, ampak zakaj si za tole štepanje antivax in woke postov izbral ravni slo-tech? S postjanem tle ne boš nič dosegel. Največjo doseg boš imel na forumih rtvslo, 24 ur in predvsem novatv. Se ne bi preusmeril tja?


ST ima renome malo bolj hajklasse. Pa sem računal, da je manj zmaugijev/fluxov/benov tam.

111111111111 ::

jshadlsa232 je izjavil:

Mislis da bi bila cepiva vecno zastonj?

Ko ne bodo vec zastonj, s cim mislis da bo njihovo pridobivanje pogojeno?

Heh, pa se imate cepilci za "hIgH iQ".

Preprosto. Ceneje je cepiti ljudi kot ustavljati gospodarstvo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

jshadlsa232 ::

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.

Nobeden te noče prisilno cepit. Ne moreš pa skakljati okoli in ogrožati drugih zaradi nekih svojih blodenj. Ostani doma ali se testiraj ali se cepi ali preboli covid. Če povem bolj laično: odrasti.

Zdravi ljudje ne ogrozajo nobenega.

111111111111 je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Mislis da bi bila cepiva vecno zastonj?

Ko ne bodo vec zastonj, s cim mislis da bo njihovo pridobivanje pogojeno?

Heh, pa se imate cepilci za "hIgH iQ".

Preprosto. Ceneje je cepiti ljudi kot ustavljati gospodarstvo.

Tudi testirati.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Multivac, ampak zakaj si za tole štepanje antivax in woke postov izbral ravni slo-tech? S postjanem tle ne boš nič dosegel. Največjo doseg boš imel na forumih rtvslo, 24 ur in predvsem novatv. Se ne bi preusmeril tja?


ST ima renome malo bolj hajklasse. Pa sem računal, da je manj zmaugijev/fluxov/benov tam.


In si se odločil znižat povprečje s svojimi imbecilnimi “prispevki”…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Multivac, ampak zakaj si za tole štepanje antivax in woke postov izbral ravni slo-tech? S postjanem tle ne boš nič dosegel. Največjo doseg boš imel na forumih rtvslo, 24 ur in predvsem novatv. Se ne bi preusmeril tja?


ST ima renome malo bolj hajklasse. Pa sem računal, da je manj zmaugijev/fluxov/benov tam.

Za lowIQ bo treba drugam. Tu so nekateri pismeni, nekateri pa tudi razumejo prebrano.

hr_natakar ::

V casu ko je razhajala gripa, so se osebe s simptomi same izlocile in ostale doma. Se samoizolirale, dokler se niso pozdravili. Cist enostaven ukrep, ki je deloval. Se enkrat. Ali lahko razlozis zakaj mora upostevat nova korona pravila? Ali imate se kaksen drug argument razen nezanesljivih testerjev?

49106 ::

111111111111 je izjavil:

49106 je izjavil:


Vi tudi.

Ne rabimo. Mi smo cepljeni.


Pa kaj pol, če ste cepljeni, testirat bi se morali vseeno.

111111111111 je izjavil:


Nočete se cepit, torej morate upoštevati druge varnostne ukrepe. Simpl. Ne rabite se cepit.


Masko nosiš v zaprtih prostorih? Tako cepljeni kot necepljeni morajo upoštevat varnostne ukrepe. Ergo tesitrat je treba tudi vas.

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Obnašaš se kot tipični proto-nacist, ko je prvič slišal Hičota trobezljat o podčlovekih in kako so škodljivi za človeštvo.
Iz poze spokojne firbčnosti si vneto dvignil roko v zrak ko je izrekel zadnjo besedo.

Takih ne maramo, ker enkrat nas zapirajo zaradi porekla, drugič zaradi virusa.
Jutri pa nas boste zaradi voznega parka.

Skratka prosim odidite v kako malo manj liberalno državo in se tam udomačite.

Verjetno ne uporabljaš telefona in računalnika ker ti sledijo? Oh, wait. Obenem bi rad koristil vse pluse družbe: varnost, socializacijo, zdravstvo, itd... A po drugi strani bi se upiral pogojem, ki jih postavlja družba. Veliko sreče pri potovanju v tujino, tam te bodo lepo odslovili, tu v Sloveniji te pa zaenkrat še prenašamo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

multivac ::

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.

Nobeden te noče prisilno cepit. Ne moreš pa skakljati okoli in ogrožati drugih zaradi nekih svojih blodenj. Ostani doma ali se testiraj ali se cepi ali preboli covid. Če povem bolj laično: odrasti.


Dokler smo večina necepljeni in dokler veljajo človekove pravice in ustava, lahko.
Če imate kaj proti pa lahko komot primete za puško.

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Tako cepljeni kot necepljeni morajo upoštevat varnostne ukrepe. Ergo tesitrat je treba tudi vas.

Da ti logika ni jasna, si danes že večrat dokazal.
Jaz sem se cepil, ergo se moraš tudi ti.

multivac ::

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Multivac, ampak zakaj si za tole štepanje antivax in woke postov izbral ravni slo-tech? S postjanem tle ne boš nič dosegel. Največjo doseg boš imel na forumih rtvslo, 24 ur in predvsem novatv. Se ne bi preusmeril tja?


ST ima renome malo bolj hajklasse. Pa sem računal, da je manj zmaugijev/fluxov/benov tam.

Za lowIQ bo treba drugam. Tu so nekateri pismeni, nekateri pa tudi razumejo prebrano.


Očitno ne.

Ne razumete, da cepiva/genska terapija ni še zaključila 1 klinično fazo.
Karkoli rečem več od tega vas najbrž že tako ali tako preobremeni.

jshadlsa232 ::

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

Tako cepljeni kot necepljeni morajo upoštevat varnostne ukrepe. Ergo tesitrat je treba tudi vas.

Da ti logika ni jasna, si danes že večrat dokazal.
Jaz sem se cepil, ergo se moraš tudi ti.

Ce se bos fuknil z mosta, se ne cudi, da se ti noben ne pridruzi.

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Če imate kaj proti pa lahko komot primete za puško.

Raje bi se streljal, kot cepil? LowIQalert!

zmaugy ::

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.

Nobeden te noče prisilno cepit. Ne moreš pa skakljati okoli in ogrožati drugih zaradi nekih svojih blodenj. Ostani doma ali se testiraj ali se cepi ali preboli covid. Če povem bolj laično: odrasti.


Dokler smo večina necepljeni in dokler veljajo človekove pravice in ustava, lahko.
Če imate kaj proti pa lahko komot primete za puško.

“Hajklasse” kar šprica iz tvojih postov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Aston_11 ::

jshadlsa232 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

Tako cepljeni kot necepljeni morajo upoštevat varnostne ukrepe. Ergo tesitrat je treba tudi vas.

Da ti logika ni jasna, si danes že večrat dokazal.
Jaz sem se cepil, ergo se moraš tudi ti.

Ce se bos fuknil z mosta, se ne cudi, da se ti noben ne pridruzi.

Mesija se bo.

hr_natakar ::

A zna kdo razlozit, zakaj potrebujete korona ukrepe?

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Povsem upravičeno bi sumil, da so Jureti, beni, zmaugiji ... zaposleni v Pfizerju, glede na to koliko reklamirajo to nepreverjeno gensko terapijo.
Jure, kaj diversity training je obvezen tudi za zunanje sodelavce?

Še enkrat. NI genska terapija. Morda branje članka na to temo ne bi bila slaba ideja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

multivac ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.

Nobeden te noče prisilno cepit. Ne moreš pa skakljati okoli in ogrožati drugih zaradi nekih svojih blodenj. Ostani doma ali se testiraj ali se cepi ali preboli covid. Če povem bolj laično: odrasti.


Dokler smo večina necepljeni in dokler veljajo človekove pravice in ustava, lahko.
Če imate kaj proti pa lahko komot primete za puško.

“Hajklasse” kar šprica iz tvojih postov.


Patton je bil bolj izobražen in pametnejši od tebe. Tk da, ne govori blesavosti.

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Če imate kaj proti pa lahko komot primete za puško.

Raje bi se streljal, kot cepil? LowIQalert!


Tko nekako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

49106 ::

Zelo izobražen je tale naš Aston:

Aston_11 ::

hr_natakar je izjavil:

A zna kdo razlozit, zakaj potrebujete korona ukrepe?

Zato da nas jajo zapre zaradi tistih, ki se jih ne držijo.

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Res mislite, da je Macron, z prisilnim cepljenjem res zgolj želel zaščititi francosko ljudstvo?
https://www.voltairenet.org/article2043...
Macron v resnici nima nekih pripadnosti Franciji. Njegovi sponzorji so bolj...khm..mednarodne narave.

Vi pa mi pravite, da moram svoje življenje in svobodo zaupati temu tipu?

Kot rečeno. Osebno se mi zdi bolj vrjetno, da se bodo leta 2050 naši sovražniki ravno tako krohotali naši naivni neumnosti.

A si v Franciji?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zmaugy ::

@multivac:

Patton je bil bolj izobražen in pametnejši od tebe. Tk da, ne govori blesavosti.


"Moj ati je pa bolj močen od tvojega in moja mami lepša od tvoje!":D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

multivac ::

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:

Povsem upravičeno bi sumil, da so Jureti, beni, zmaugiji ... zaposleni v Pfizerju, glede na to koliko reklamirajo to nepreverjeno gensko terapijo.
Jure, kaj diversity training je obvezen tudi za zunanje sodelavce?

Še enkrat. NI genska terapija. Morda branje članka na to temo ne bi bila slaba ideja.


Polizdelek, ki ga vam ponujajo izvira iz poskusov genske terapije. Ker so takrat opazili, da jim ne uspe sproducirati dovolj proteinov za dejansko gensko terapijo, so prekrstili zadevo v potencialno cepivo.

Skratka, da. Gre za gensko terapijo v vseh praktičnih smislih.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Prizgite enega pa nehajte s to brozgo. Zdravniki tudi kadijo!

Bistveno manj kot včasih.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Zelo izobražen je tale naš Aston:


Bogi mesija, kaj si moral privleči. Ampak sem se naučil. Ti pa ne.

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

A zna kdo razlozit, zakaj potrebujete korona ukrepe?

Zato da nas jajo zapre zaradi tistih, ki se jih ne držijo.


Zato se testirajte, ane.

Miki N ::

V bistvu je mogoče tukaj spet problem v terminologiji. Ravno "prisilnega" cepljenja ne bo nikoli - že celo to čemur vi pravite "obvezno" je skoraj vedno bolši izraz "pogojno" - je pa res, da so pogoji včasih rahlo jebeni za posameznika. In so lahko zelooo na meji oziroma je neustrezanje zgolj... teoretično. A vseeno.

Razlog je preprost: zakonska obveza s sabo prinese dosti neugodnosti tudi za "izdajatelja" in dokler lahko težijo z drugimi sredstvi (lahko je šola, služba, karkoli) bo zakonska, prava obveza res zadnje na kar bodo šli. In ne škodljivi učinki cepljenja so zadnje, kar jih skrbi, gre bolj za to, da s tem ko nekaj zahtevaš tudi - de facto - postaneš porok učinka, to pa jasno nikomur ne diši preveč čisto politično. Nočeš biti "that guy". pa tudi potrebe ni, če lahko folk usmerjaš drugače.

Jaz osebno še vedno mislim, da bi bilo najenostavneje folku preprosto plačati - ni nujno v kešu, čeprav za ovce bi ravno to imelo noro dober učinek. Garantiram vam - jajca stran - da za dvesto evrov se pocepi v Sloveniji 200K+ ovc, od oka. Če se pa ne bodo.. eh itak so trandženderji popularni dandanes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

111111111111 ::

;-) je izjavil:


Kako tocno pa s tem pomagam? Ce ne kupim kaj ne potrebujem a potem bo hofer to v afriko poslal?

Zmanjšaš potrošnjo in onesnaževanje v lastni državi. Za začetek.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Gre za gensko terapijo v vseh praktičnih smislih.

Manjka ti srednješolska biologija, da bi razumel, da se smešiš.

PacificBlue ::

Kakšen pa je načrt za popandemičnem obdobje? Če širjenje virusa oslabi oz izgine, ostanejo cepilna potrdila in prehajanje mej s temi potrdili ali je to zgolj začasno?
Ali kako so si illuminati to zamislili? Kdo ve?:P

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zelo izobražen je tale naš Aston:


Bogi mesija, kaj si moral privleči. Ampak sem se naučil. Ti pa ne.



Jaz sem te naučil, ergo sem jaz že znal.

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

A zna kdo razlozit, zakaj potrebujete korona ukrepe?

Zato da nas jajo zapre zaradi tistih, ki se jih ne držijo.


Zato se testirajte, ane.

Zato se cepite, ane. Bogi mesija.

49106 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zelo izobražen je tale naš Aston:


Bogi mesija, kaj si moral privleči. Ampak sem se naučil. Ti pa ne.



Jaz sem te naučil, ergo sem jaz že znal.

Ergo drugih stvari nimaš pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

A zna kdo razlozit, zakaj potrebujete korona ukrepe?

Zato da nas jajo zapre zaradi tistih, ki se jih ne držijo.


Zato se testirajte, ane.

Zato se cepite, ane. Bogi mesija.


Jaz se ne rabim cepit, cepljeni bi se morali testirat.

111111111111 ::

multivac je izjavil:

Dejansko je bolj genska terapija kot cepivo.

Čisto iskreno je to sgolj semantičn argument. Ampak v praksi lahko smatrate kot gensko terapijo. Namreč proces je podoben genski terapiji in ne cepivu.
Če pa ti je to vse kar imaš...komot še naprej podpiraj Pfizerja/Moderno/....
Prepričan sem, da dela v tvoje dobro.

Dejansko je bolje kisla voda v žilo. Ti še kar naprej beri facebook in naštudiraj stvari.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
6 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96887884 (26072) OutOfTheBox

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47758410 (53621) RedDrake

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33232130 (27362) zmist

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30432407 (28185) zmaugy

Več podobnih tem