» »

motoristi na mejnem prehodu

motoristi na mejnem prehodu

««
10 / 16
»»

Machete ::

Meni gre na jetra, če me pozdravi kak motorist, ko sem na ilegalnem kroserju. Nočem biti del homo pozdravljačev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mikhaair ::

Zakaj pa se sploh pozdravljajo?

Machete ::

Ker so prijatelji, ker imajo enosledno vozilo in so specialna nadrasa, ker saj veš born to be wild. Potem pa na vampa pa pir pa domov gledat Karaoke bar z Lorello.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

MisterM ::

mikhaair je izjavil:

Zakaj pa se sploh pozdravljajo?


Pozdravljanje med motoristi je znak tovarištva in je v praksi marsikje po svetu. Motor sem vozil že po mnogih državah, pa ga le na Japonskem in tukaj na Cipru nisem zasledil. Morda zaradi različne kulture, ali pa ker v teh dveh državah vozimo po levi in bi za pozdrav z desno roko rabil spustiti plin.

Alfa Dog ::

No, lepa reč. Nekaterih zagrenjencev ne moti samo to, da se motoristi vrivajo pred njih na mejnem prehodu. Motijo jih motoristi nasploh. Moti jih celo to, da se motoristi med sabo pozdravljajo.
Nekateri res trpite na tem svetu...

mirator ::

Mene motoristi ne motijo, celo obožujem jih, ker so svobodni kot ptice. Kot sem že uvodoma zapisal, me je k razmišljanju vzpodbudila radijska oddaja. Jaz osebno niti nisem imel tovrstnih težav, ali pa se jih niti nisem zavedal. Ampak odziv me je pa presenetil in mi dal v razmislek, zakaj res, pa ima nekdo prednost pred drugim? Argumenti motoristov in njihovih zagovornikov me niso prav nič prepričali - so egoisti, ki jih trpljenje drugih ne obremenjuje. Vrivanje pač jemljejo, kot samoumevo. In tako bo tudi v bodoče, ta forum prav gotovo ne bo spremenil ničedar.

Malcolm_Y ::

Alfa Dog je izjavil:

No, lepa reč. Nekaterih zagrenjencev ne moti samo to, da se motoristi vrivajo pred njih na mejnem prehodu. Motijo jih motoristi nasploh. Moti jih celo to, da se motoristi med sabo pozdravljajo.
Nekateri res trpite na tem svetu...

Prosim, da tisti, ki vas moti pozdravljanje motoristov (če sploh je kak takšen, jaz takega komentarja nisem opazil) odprete novo temo, to pa prepustite neupravičenem vrivanju motoristov na mejnem prehodu.

Nekateri komaj čakajo, da poiščejo izgovor v stilu "nekatere vse moti" in tako relativizirajo njihovo stališče.

Ne gre zato, da bi nas motilo vse, vsekakor pozdravljanje še najmanj. Vrivanje na mejnem prehodu, zaradi česar nekaj deset (?) vozil izgubi veliko časa, pa je čisti egoizem - to delate, ker lahko, ker ne poznate osnov kulture in ker se požvižgate na soljudi. Noben vaš "argument" iz 10 strani forumske razprave tega ni ovrgel.

free_rider ::

mirator je izjavil:

Mene motoristi ne motijo, celo obožujem jih, ker so svobodni kot ptice. Kot sem že uvodoma zapisal, me je k razmišljanju vzpodbudila radijska oddaja. Jaz osebno niti nisem imel tovrstnih težav, ali pa se jih niti nisem zavedal. Ampak odziv me je pa presenetil in mi dal v razmislek, zakaj res, pa ima nekdo prednost pred drugim? Argumenti motoristov in njihovih zagovornikov me niso prav nič prepričali - so egoisti, ki jih trpljenje drugih ne obremenjuje. Vrivanje pač jemljejo, kot samoumevo. In tako bo tudi v bodoče, ta forum prav gotovo ne bo spremenil ničedar.


Meni se pa vrivajo invalidi na parkingu, pa družine z malimi otroki na letalu, pa še kdo ki ima v neki določeni stvari prednost. Ampak zaradi tega nisem butthurt, da bi moril po netu in imam toliko tolerance, da to sprejemam. Tukaj gre za stopnjo civilizacijskega razuma, ki je pri množici žal v deficitu.

nekikr ::

Odrasel moški, ki opravlja svoj hobi v zanj neprimerni uri, ni enakovreden invalidu. Tukaj gre za stopnjo civilizacijskega razuma, ki je pri motoristih žal v deficitu.

nejcek74 ::

Se deset dni pa grem na dopust. Z motorjem seveda. Upam da bojo na mejah kolone. Kar ene par jih bom prečkal. Ce bo sreča mila, se bom kar parkrat zapeljal mimo zivcnih avtomobilistov ter večkrat prečkal mejo. Ce ne drugega, pa da bo vsaj guzva pred karavankami, pa da naredim par krogov po AC med stojecimi avtomobili. Pr Lipcah notr pa na Hrusci ven. Na kavo na Jesenice, pol pa se en krog. Ni lepšega kot nemočne solze besa zafrustriranih egoističnih snezinkic.

UganiKdo ::

A ni lepo, ko si morate mamini sinčki svoje frustracije zaradi erektilne disfunkcionalnosti zdravit na motorju? Bo že nekaj na temu, da imaš vsaj takrat nekaj trdega med nogami.

Ahim ::

nekikr je izjavil:

Odrasel moški, ki opravlja svoj hobi v zanj neprimerni uri, ni enakovreden invalidu. Tukaj gre za stopnjo civilizacijskega razuma, ki je pri motoristih žal v deficitu.

Mentalni invalidi pac ... Isti osebki tudi parkirajo na mestih za ljudi, ki imajo dejansko tezave z gibanjem, tisto tablo ("zasedel si moje mesto, bos prevzel se mojo invallidnost?") pa pac gladko ignorirajo ...

Alfa Dog ::

Ma zdej se bom usedel na motor, prehitel celo kolono na Jelšanah in spil kafe v Opatiji. Za nazaj pa enako!

shadowline ::

preprosto, motorje prepovedat. Razlog: preveč nevarno. Pri nas so 2 v enem dnevu umrli pred 1 tednom.
Pa nori jih večina, prehitevanje po dvojni črti polni kar hočeš, za njih nič ne obstaja. 2 kolesa je nestabilno v principu, ni nobene zaščite kot pas al airbag , ko padeš udariš direkt s telesom.
Preprosto prepovedat.

Comandante ::

shadowline je izjavil:

preprosto, motorje prepovedat. Razlog: preveč nevarno. Pri nas so 2 v enem dnevu umrli pred 1 tednom.
Pa nori jih večina, prehitevanje po dvojni črti polni kar hočeš, za njih nič ne obstaja. 2 kolesa je nestabilno v principu, ni nobene zaščite kot pas al airbag , ko padeš udariš direkt s telesom.
Preprosto prepovedat.

Pa obenem prepovemo se kolesa, hojo v hribe in plavanje. Preprosto prenevarno.

Nestrpnost nekaterih tu je neverjetna. Vozite se v miru in se brigajte zase, ne se toliko ukvarjati z drugimi ljudmi. Mimo se bomo vozili, ce vam pase ali ne. Zdrzite se dve leti, potem bodo hrvati tako v shengenu, in bo vasih muk in trpljenja konec.

mirator ::

Ni kaj, dobro definicijo za nestrpnost si dal.
Nestrpnost nekaterih tu je neverjetna. Vozite se v miru in se brigajte zase, ne se toliko ukvarjati z drugimi ljudmi. Mimo se bomo vozili, ce vam pase ali ne.

Bravo:D:'(.

delavec44 ::

Se strinjam, prepovedat. Če ste lahko za covid tako tečni, da se morajo vsi cepit, bomo pa ja še tu solidarni in pač preprečili smrti kajne?

mgermo ::

Avtomobile tudi. Toliko izpustov pušča zdravstvene posledice vsem ostalim. Think of the children.

pirat ::

Treba je mislit na planet. Prepovejmo ljudi.

m0LN4r ::

tt1024 je izjavil:

O moj bog, kok ste butthurt, ker 2 motorista v množici 500 avtomobilov gresta mimo vas. Sem motorist, sicer eden od unih ki res spostujem omejitve. V zakonu piše da na mejnem prehodu npr. Motorist lahko prehitu stoječo kolono. Vam pa polagam na srce, da v usnjenem kombinezonu res ni prijetno čakati na žgočem soncu in upam, da mi oprostite, če vas v koloni pred mejnim prehodom prehitim medtem ko vi buljite v vaše telefone v klimatiziranem avtu. Aja pa še to, prav ali ne, v 95% primerov mi na meji policist samo pomaha, naj grem skozi, tako da zaradi motoristov res ne čakate uro več na meji.

Seveda v obratnem primeru te nebi motilo, ce bi se kdo pred tebe prerival, itak. Dvolicnost. Dva motorista? Sej ne recem, dva v mestu, pred mene so se ze na covid test prerinli 5 komadov, skupina, pa sem jaz imel termin oni pa ne in se mi je celoten plan zavlekel za pol ure.

Res ni prijetno v usnjenem kombinezonu in se ostalo jamranje, ampak preden se je dal v kombinezon je vedel v kaj se spusca.

V avtu tudi ni tako super kot bi rad predstavil recimo, magar je klima. Po eni strani te zge sonce skozi sipo po drugi pa opihuje prehladen premocna klima.

- Sploh se ne gre o tem ali je minuta ali nepopolna kontrola ali 1 ali 10 motoristov. Just sayin.

free_rider je izjavil:

mirator je izjavil:

Mene motoristi ne motijo, celo obožujem jih, ker so svobodni kot ptice. Kot sem že uvodoma zapisal, me je k razmišljanju vzpodbudila radijska oddaja. Jaz osebno niti nisem imel tovrstnih težav, ali pa se jih niti nisem zavedal. Ampak odziv me je pa presenetil in mi dal v razmislek, zakaj res, pa ima nekdo prednost pred drugim? Argumenti motoristov in njihovih zagovornikov me niso prav nič prepričali - so egoisti, ki jih trpljenje drugih ne obremenjuje. Vrivanje pač jemljejo, kot samoumevo. In tako bo tudi v bodoče, ta forum prav gotovo ne bo spremenil ničedar.


Meni se pa vrivajo invalidi na parkingu, pa družine z malimi otroki na letalu, pa še kdo ki ima v neki določeni stvari prednost. Ampak zaradi tega nisem butthurt, da bi moril po netu in imam toliko tolerance, da to sprejemam. Tukaj gre za stopnjo civilizacijskega razuma, ki je pri množici žal v deficitu.

Ja saj motoristi so kot invalidi oz. otroci. Ni jim pomoci.

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

mgermo ::

m0LN4r je izjavil:

V avtu tudi ni tako super kot bi rad predstavil recimo, magar je klima. Po eni strani te zge sonce skozi sipo po drugi pa opihuje prehladen premocna klima.

Snowflake, a boš u redu? A pokličemo mamo? Mogoče bo lizika pomagala.

m0LN4r ::

Snowlake je tisti, ki se zavestno oblece v usnje in pol jamra, ker sonce sije. Nekako tako, kot ce si prst porines v rit pol se pa vsedes in jamras, da boli.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mikhaair ::

S kolesarskega vidika Je tudi en kup motoristov bedakov, ki s polno brzino, brez primerne razdalje prehitevajo. No, sedaj je to tudi prepovedano.
Ampak ne zanima kolk bi se pi.dli, če bi šel 200 km/h mimo njih pol metra stran...

m0LN4r ::

Ma saj ok, pac so egoisticne barabe, ker se dajo v usnje, pol pa trpijo. Kompleks in credni nagon jim pa avtomaticno vseka, ko se na cesti najdejo n+1 motorista.

Najvecji problem motoristov je voznja v leve ovinke. To pa so res dobesedno idioti in to velika vecina. Oni mislijo, da so fino zvozili, tako da je pol motorja in njihova glava na nasprotnem pasu. Resnica je pa taka, da vozniki avtomobila zaviramo in zavijemo v desno.
Ce tega nebi delali, bi jih bilo pokopanih se vsaj enkrat toliko koliko se jih pokoplje trenutno na leto.

Po ADACovih raziskavah je verjetnost, da umres na motorju kot sopotnik ali voznik, 16-20x vecja.

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Comandante ::

mikhaair je izjavil:

S kolesarskega vidika Je tudi en kup motoristov bedakov, ki s polno brzino, brez primerne razdalje prehitevajo. No, sedaj je to tudi prepovedano.
Ampak ne zanima kolk bi se pi.dli, če bi šel 200 km/h mimo njih pol metra stran...

Tudi z motoristicnega, avtomobilisticnega pa se kaksnega vidika kolesa ne spadajo na cesto. Kolesarji s svojo pocasnostjo ovirate vsa ostala vozila.

krucymucy ::

Comandante je izjavil:


Tudi z motoristicnega, avtomobilisticnega pa se kaksnega vidika kolesa ne spadajo na cesto. Kolesarji s svojo pocasnostjo ovirate vsa ostala vozila.

In ne vidijo da ogrozajo sebe.
MTB in gozdne ceste je edino kar prakticiram.

mikhaair ::

Na cesti spadajo vsa vozila, od vprege naprej. Če si želiš ekskluzivno, pa je odgovor AC ali dirkališče.

Comandante ::

mikhaair je izjavil:

Na cesti spadajo vsa vozila, od vprege naprej. Če si želiš ekskluzivno, pa je odgovor AC ali dirkališče.

Ja, mi je jasno. Kar ne spremeni dejstva, da ste kolesarji ovira, ker vozite 20km/h, kocij na cesti ni ce nisi ravno v Kazahstanu, vsi ostali pa se vozimo 100km/h. Ne bluzit o enakopravnosti kolesarjev v prometu. Nepredvidljive, dehidrirane in velikokrat nerazsodne in sovrazno nastrojene ovire ste.

Prepovedat!!!!!111

Zgodovina sprememb…

Malcolm_Y ::

Mogoče glede kolesarjev odprete novo temo?

Da se ne izgubi poanta te, kar so egoistični motoristi, ki se vrivajo pred normalne ljudi, ker jim je ob dveh popoldne v lederjakni vroče in mislijo, da je njihov čas več vreden.

Comandante ::

Ni potrebe. Samo ogledalo nastavljam egoistom, ki pljuvajo po drugih egoistih ;)

Malo vec strpnosti, pa bo. Pa ne v Italijo hodit, sploh v kaksnem mestu se vam lahko zmesa, ko vespe letijo mimo avtov levo in desno, vcasih tudi po plocniku.

mgermo ::

Malcolm_Y je izjavil:


Da se ne izgubi poanta te, kar so egoistični motoristi, ki se vrivajo pred normalne ljudi, ker jim je ob dveh popoldne v lederjakni vroče in mislijo, da je njihov čas več vreden.

Normalni ljudje nimajo s tem problema. Ti seveda v to množico ne spadaš.

Malcolm_Y ::

Nimate izgovora, da se vrivate pred druge, snežinke.

stara mama ::

krucymucy je izjavil:

Comandante je izjavil:


Tudi z motoristicnega, avtomobilisticnega pa se kaksnega vidika kolesa ne spadajo na cesto. Kolesarji s svojo pocasnostjo ovirate vsa ostala vozila.

In ne vidijo da ogrozajo sebe.
MTB in gozdne ceste je edino kar prakticiram.

Oh ne ne NE in NE!!
Ohranimo gozdove, vsakršna vožnja po katerikoli zeleni površini STROGO PREPOVEDANA!
Pejd na ceste, tam je dost placa še.

solatko ::

Nič novega v dolini Šentflorjanski.
Delo krepa človeka

mgermo ::

Malcolm_Y je izjavil:

Nimate izgovora, da se vrivate pred druge, snežinke.

Niso motoristi butthurt, ampak si ti&co, snowflake. Pa ne se zaradi tega posta razburit, da ne bo rabil rešilec pote. Pa bodo ljudje, ker so se umikali izgubili 30 sekund časa in bo nekdo zaradi tega odprl še eno nujno potrebno temo.

Ahim ::

Comandante je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Na cesti spadajo vsa vozila, od vprege naprej. Če si želiš ekskluzivno, pa je odgovor AC ali dirkališče.

Ja, mi je jasno. Kar ne spremeni dejstva, da ste kolesarji ovira, ker vozite 20km/h, kocij na cesti ni ce nisi ravno v Kazahstanu, vsi ostali pa se vozimo 100km/h. Ne bluzit o enakopravnosti kolesarjev v prometu. Nepredvidljive, dehidrirane in velikokrat nerazsodne in sovrazno nastrojene ovire ste.

Prepovedat!!!!!111

Po cesti, po kateri se vozijo kolesarji, prav gotovo vsi ostali ne vozimo 100 km/h. Aja, ups, napisal si vozite, torej gre samo za motoristicna goveda, ki se pozvizgate na prometne predpise, ne pa za vse voznike?

Prepovedat!!!!!111

Comandante ::

Ahim je izjavil:

Comandante je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Na cesti spadajo vsa vozila, od vprege naprej. Če si želiš ekskluzivno, pa je odgovor AC ali dirkališče.

Ja, mi je jasno. Kar ne spremeni dejstva, da ste kolesarji ovira, ker vozite 20km/h, kocij na cesti ni ce nisi ravno v Kazahstanu, vsi ostali pa se vozimo 100km/h. Ne bluzit o enakopravnosti kolesarjev v prometu. Nepredvidljive, dehidrirane in velikokrat nerazsodne in sovrazno nastrojene ovire ste.

Prepovedat!!!!!111

Po cesti, po kateri se vozijo kolesarji, prav gotovo vsi ostali ne vozimo 100 km/h. Aja, ups, napisal si vozite, torej gre samo za motoristicna goveda, ki se pozvizgate na prometne predpise, ne pa za vse voznike?

Prepovedat!!!!!111


V Avstriji je omejitev na lokalnih cestah 100km/h, in je voznja kolesarjem po teh cestah dovoljena. Torej smo motoristicna goveda samo na balkanu, kakor hitro pridemo cez Sentilj smo legalni! :))

Saj pravim, nestrpnost par excellence. Brigaj se zase, pa pazi da ne bos poleti pri 35°C dehidriran vijugal po cesti, da te kdo ne nabase. Motoristi pa tudi nismo tako nori, da bi kolesarje prehitevali na pol metra razdalje, saj nam je jasno da greva oba v jarek, ce se zaletiva.

Seveda so izjeme, motoristicni ekvivalenti stereotipnih prepotentnih bmw/audi fahrerjev. Ampak taksnih je relativno malo, ker se ponavadi hitro ubijejo.

DostMam ::

Comandante je izjavil:

...V Avstriji je omejitev na lokalnih cestah 100km/h, in je voznja kolesarjem po teh cestah dovoljena. Torej smo motoristicna goveda samo na balkanu, kakor hitro pridemo cez Sentilj smo legalni! :))...

Če bi ta način sklepanja bil pravilen, potem: V Sloveniji je splošna omejitev na lokalnih cestah 90 km/h in je vožnja kolesarjem po teh cestah dovoljena. Torej je razlika med avstrijskim in balkanskim motorističnim govedom le 10 km/h. Hvala bogu, da to ni res. Hvala bogu, da vsi motoristi (in kolesarji!) niso goveda.

Samael ::

Malcolm_Y je izjavil:

Nimate izgovora, da se vrivate pred druge, snežinke.

A bo kdo temu možakarju, ki se non stop pritožuje in jamra zaradi malenkostne neprilike v življenju, razložil pomen pojma "snežinka"? :))

@Malcolm_Y, Samael ne vozi motorja, ni motorist, vendar ga manjša neprilika kot je ta, da ga tu pa tam obide kakšen motorist ne vrže s tira, mu ne povzroča duševnih muk in ne občuti domnevno gromozanske krivice, ki se mu dogaja v življenju zaradi te dokaj nepomembne minorne zadeve.
Bodi kot Samael.
Samael != Samuel

Malcolm_Y ::

Snežinka -e ž (í): motorist, ki obleče lederjakno, potem pa avgusta ob 14h jamra, da mu je vroče.

Samael ::

Snežinka -e ž (í): Malcolm_Y, ki iz dneva v dan jamra nekje na forumu od vsega hudega, minornih neprilik in domnevnih krivic, ki se ji dogajajo v življenju, ker jo tu pa tam obide kakšen motorist.
Samael != Samuel

MisterM ::

Comandante je izjavil:



Seveda so izjeme, motoristicni ekvivalenti stereotipnih prepotentnih bmw/audi fahrerjev. Ampak taksnih je relativno malo, ker se ponavadi hitro ubijejo.


Se popolnoma strinjam, a žal so prav ti izjemno vpadljivi, saj izrazito izstopajo. Včeraj sem na večerni vožnji srečal ene 5 ali 6 motoristov, težko se spomnim. Pozdravljanje na Cipru ni v šegi, včasih ti kdo pokima, ki pa je najverjetneje tujec. Dobro pa se spomnim možaka na črni CBRki, brez čelade in opreme, ki je prihrumel v križišče, se postavil na skrajni konec pasu in nato vzlic rdeči luči zavil desno (v levo vozečem prometu), ko je dobil priliko.

Osebno me sploh ne čudi, da ima toliko ljudi o motoristih izkrivljene predstave, če z njimi nimajo drugih stikov, kot da na cestah opažajo podobne primere ali berejo o njih v kroniki.

Malcolm_Y ::

Samael, a niso forumi namenjeni ravno temu, debati in kresanju (različnih) mnenj? Ti bi nazaj v enostrankarski režim, kjer je koga uzela magla, ko se je pritoževal?

OP je odprl temo o vrivanju na mejnem prehodu, to ti je jasno ali rabiš dopolnilni pouk?

In z opozarjanjem na egostične prakse snežink bom nadaljeval, dokler me ne blokirajo, in tvoji fašistični izpadi na to prav nič ne vplivajo.

m0LN4r ::

Poenostavljeno, motoristi se prerivajo, ker _so_ snezinke, nic drugega, ker je pac soncek bavbav pa se sami so si krivi za to, niso pa dovolj mocni, da bi zdrzali v vrsti, kot vsi ostali.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

stara mama ::

^^Glede na nivo in ponavljanje zgornjega komentarja, se mi vedno bolj dozdeva, da so največji primitivci ravno v avtomobilih.
Tisti na dveh kolesih so vsaj sposobni dialekta.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

Malcolm_Y je izjavil:

Samael, a niso forumi namenjeni ravno temu, debati in kresanju (različnih) mnenj? Ti bi nazaj v enostrankarski režim, kjer je koga uzela magla, ko se je pritoževal?.

Seveda, jasno - jaz sem zgolj zapisal svoje zapažanje, kako non stop, res non stop iz dneva v dan jamraš okoli ene in iste stvari, ki je roko na srcu zgolj manjša, nepomembna življenjska neprilika, ali pa še to ne ... in potem druge oklicuješ za snežinke. Če te vse to res tako močno vrže s tira, da čutiš takšno globoko nujo jadikovanja, pritoževanja, jamranja (koliko tednov zdaj to že traja?) ... potem si snežinka primarno tu ti, mar ne?

@Malcolm_Y, Samael ne vozi motorja, ni motorist, vendar ga manjša neprilika kot je ta, da ga tu pa tam obide kakšen motorist ne vrže s tira, mu ne povzroča duševnih muk in ne občuti domnevno gromozanske krivice, ki se mu dogaja v življenju zaradi te dokaj nepomembne minorne zadeve.
Bodi kot Samael.


Malcolm_Y je izjavil:

...in tvoji fašistični izpadi na to prav nič ne vplivajo.

lol, a zdaj je že fašizem potegnil v temo? :)) Ja definitivno se ti že kisa od vsega hudega v življenju. Ni čudno, da si že ves plešast, pa še pretežak po vrhu tega. Ta stres te bo še ubil :/ Vzemi si čas zase, za kakšen sprehod ... zadihaj.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Malcolm_Y ::

Jap, ko zmanjka argumentov, pa napad ad personam.

Intelektualni vrhunec.

Samael ::

Malcolm_Y je izjavil:

Jap, ko zmanjka argumentov, pa napad ad personam.

Intelektualni vrhunec.

Snežinka (če si sposodim tvoj izraz) bi razpravljala, ampak zgolj dokler razpravlja sama s seboj, vse drugo je pa, kot pravi fašizem in boh ne daj, da se človek ob tem ne nasmehne ali še huje, odzove, ker to je pa že "napad ad personam".
Kaj pa, če bi se enkrat za spremembo zavedal da odziv, pa naj bo piker, takšen ali drugačen, na tvoje pisanje ni nič drugačen kot to, kar počneš primarno ti sam, ter prevzel odgovornost, za neumnosti, ki jih pred tem sproduciraš sam?
Sogovornike, ki ne delijo tvojega mišljenja slabšalno označuješ in etiketiraš kot takšne ali drugačne (snežinke, fašizem...), potem si pa užaljen, ko ti nekdo postavi ogledalo.

Intelektualni vrhunec.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Malcolm_Y ::

Lej, če ne veš, kaj pomeni "ad personam", drugič vprašaj.

"Ad personam" pomeni, da namesto sogovornikovih argumentov napadeš sogovornika osebno (videz, značaj, ...).

Ni čudno, da si že ves plešast, pa še pretežak po vrhu tega.

Vidim, da je zate intelektualna debata, enako kot kultura v prometu, španska vas.

Samael ::

Ja, pa sem se res malce pohecal :)
... kaj pa če človek z nekom, ki bi sicer izražal svoje mnenje pa slabšalno etiketiral druge, se mu pa zdi fašizem, ko ostali izražajo drugačnega.
Prav zares se počutiš užaljeno, a? Ah, ti šment pa te snežinke, aneda ... :)
Samael != Samuel
««
10 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehitevanje kolone (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15221919 (18309) facepalm

Blaznost na slovensko-hrvaški meji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23639075 (32700) ADIJOOO

Omejitve hitrosti za motoriste (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17331843 (26071) bluefish
»

Loviti ali ne loviti motoriste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6312620 (10791) strup121
»

prometna nesreca (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8817787 (15249) St235

Več podobnih tem