» »

Goljufiv Hofer

Goljufiv Hofer

«
1
2

zobnik ::

Stalna stranka me zanima če je ta paradižnik res v grozdju, ker ni bil, cena 3.3 evra/kg. Ceno k sm vidu je bla 1.3 evra.
https://up-dl.com/d/WYb/img-20210531-13...
  • spremenil: zobnik ()

facepalm ::

Verjetno je blagajnicarka "tolkla" napacen artikel (kode naj bi vedeli na pamet).
Gres nazaj in ti bodo zaracunali pravi artikel ter vrnili razliko v denarju.

vnetidebater ::

Nekdo se je zmotil pri barcodi. Najbrž tisti, ki je paradižnik sprejel v skladišče. Vprašanje sicer katero skladišče..centralno za cel Hofer Slovenija ali lokalno skladišče od Hoferja kjer si to kupil.

facepalm je izjavil:

Verjetno je blagajnicarka "tolkla" napacen artikel (kode naj bi vedeli na pamet).
Gres nazaj in ti bodo zaracunali pravi artikel ter vrnili razliko v denarju.


ali pa to ja.

Skratka gre za napako. Nikogar ne briga koliko paradjza si ti kupil. Ne si mislit da si upajo privoščiti zaslužiti teh nekaj centov in s tem izgubiti zaupanje in stranke.

Če ti nekaj zajebaš v službi si vesel, če potem pride stranka nazaj in reče da je podjetje kjer delaš goljufivo?
Nesi nazaj in prosi da ti uredijo.

Zgodovina sprememb…

STASI ::

Blagajničarka je narobe kodo vnesla. Glede na izkušnje bi težko rekel, da je to naredila namerno. Ponavadi me na plesnivo sadje/selenjavo opozorijo in predlagajo naj ga zamenjam.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

jocoj ::

Če si vzel rinfuzo, potem cena ziher ni bila 1,3 eur, ker v hoferju je paradižnik zelo drag. Sicer se pa pogleda račun na izhodu, ne pa odpira neumne teme na forumu.

Utk ::

zobnik je izjavil:

Stalna stranka me zanima če je ta paradižnik res v grozdju, ker ni bil, cena 3.3 evra/kg. Ceno k sm vidu je bla 1.3 evra.
https://up-dl.com/d/WYb/img-20210531-13...

Je to tist v škatli ali si ga sam nabral v vrečko? Če si ga sam nabral, je v grozdu. Meni tako zgleda.

showsover ::

jocoj je izjavil:

Sicer se pa pogleda račun na izhodu, ne pa odpira neumne teme na forumu.

No, lahko že prej, tam, ko imajo tiste vzdolž police, se zgodi redko in navadno ne komplicirajo. Mogoče je malenkost odvisno od pristopa in same resnosti kupca, pokažeš račun in 'robo'.

zobnik ::

Hofer prav da je prava cena. Ja nabral sem ga. Cena je bla napisana 1.3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

__Devil__ ::

Meni se je v Sparu pred kratkim zgodilo, da sem kupil konopljina semena v akciji -50 , redna cena ~6€, plačam pa sem 4€ za kos. Ne razumem tega. Napaka v sistemu? V vsaki trgovini je treba bit pazljiv, sploh ob takih izdelkih, ki niso ravno vsak teden v akciji.

MIHAc27 ::

Pri meni edina večja napaka... kupil sem 1 paket 6 plastenk soka.
Na blagajni je pa računal 6x6 plastenk. Opazil šele doma in se samo z računom vrnil do Hoferja.... niso komplicirali čeprav sem imel avto prazen in mi vrnili razliko (lahko bi pa res kupil 36 flaš, se pritožil in dobil denar nazaj). Ker komu se pa ljubi it na kamere gledat, koliko sem res odpeljal.

Anyway... vedno preletim vsaj na hitro, če kaka cena od daleč zgleda čudna.

V Mercatorju mi je na primer za 4 kajzarce računala 4x hleb kruha. Napačna koda, se zgodi.

Ganon ::

Zgodi se napaka in so takoj obtoženi goljufije. :))

Utk ::

Kila paradajza v grozdu že zelo dolgo ni bila 1,3 evra. Ali ni gledal prave cene, ali je bila trojka zabrisana, ali kaj tretjega.

IL_DIAVOLO ::

Nauci se brat ceno na kg in ceno na pakirano kolicino.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hojnikb ::

Kakšni problemi za pest riža, da se more odpirat teme na slotechu!
#brezpodpisa

Machete ::

Nikoli ne podcenjuj Zobnikove sposobnosti diverzifikacije tem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

sam čakam še, kako so ga opeharl za 5centov, k je kupoval podlozke za cliota .)
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

Pa da je skuril kanto bencina, ker je plin zastekal :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

hojnikb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pa da je skuril kanto bencina, ker je plin zastekal :))

The horror!
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

BorutO ::

Najboljši je bil en model pred dnevi v Lidlovi trgovini ... Pred tednom dnevi kupi v enem drugem lidlu nek električni stroj (mislim, da je bil brusilec, po škatli sodeč), crkne mu po parih dneh in se pride pizdakat v trgovino, da je pred celo blagajno izpadel totalen kreten. Prvo je se drl na vse prodajalke, potem pa jim še grozil z inšpekcijo in ne vem kaj še vse ... ko ga je ona revica vprašala za račun, je pa rekel, da ga je stran vrgel ... :) Keri model. Bolj, ko je ona zahtevala račun in da mu brez računa tega ne bodo vzeli, bolj se je pizdakal nad vse. Ženske so bile že cele prestrašene za blagajno. Potem sem mu še jaz rekel, da se naj malo umiri, ker ne rabimo vsi poslušati njegove probleme. Pa je končno utihnil.

Mislim ... kaj pa pričakuješ od električne naprave iz lidla? 4x sem jo kupil, 4x dal 5x ceneje, kot bi lahko na kakem amazonu kupil, 4x crknilo v parih urah uporabe ... Nisem nikoli nazaj nesel, ker vem, da ima lidl najbolj zanič električne naprave. Kot bi kupoval zanič avto, med šlepanjem domov bi mu odpadlo kolo ... kaj bi mogel zaradi tega reklamacijo narediti? Saj veš kaj kupuješ.

Glede avtorja, zagotovo je prišlo do pomote. Glede na to, koliko artiklov, predvsem sadja in zelenjave, morejo imeti trgovke v glavi, me niti malo ne bi čudilo, če bi zamešale kodo. Še nikoli se nisem pizdakal nad trgovci. Lidlove in hoferjeve trgovke so ene najbolj naspidiranih blagajničark ...

Pojdi v kako nizozemsko, ali pa švedsko, boš videl kaj je hitrost blagajničark ... rabiš iti prej na eno kafe, da ti tisti voziček poračaunajo do konca ... V angliji te čudno gledajo, če si sam zlagaš v vrečko, ker tam so tako razvajeni, da bi jih blagajničarka mogla še s tisto polno vrečko okoli kepe vsakič kresniti v zahvalo.

Gagatronix ::

> V angliji te čudno gledajo, če si sam zlagaš v vrečko

Marsikje v ZDA si sploh ne mores sam zlagati v vrecko, ker imajo zaposlene srednjesolske mulce za to.

Machete ::

Jaz sem večinoma penzionerje videl to počet.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Utk ::

kaj pa pričakuješ od električne naprave iz lidla? 4x sem jo kupil, 4x dal 5x ceneje, kot bi lahko na kakem amazonu kupil, 4x crknilo v parih urah uporabe

Meni ni še nič crknilo iz lidla, niti iz nikjer drugje. Ok, razen štemarca, ki sem jo zlorabljal 5 let.

Kripto mesi ::

Bogi zobnik == jalovec. Najprej v lidlu faše drisko: Po Lidlovih marelicah imel drisko zdaj ga še pa takole oropajo pri belem dnevu v Hoferju. Kmalu mu bo zmanjkalo trgovin.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

fikus_ ::

Eurospin mu še ostane. :D

Meee ::

Iz LIDLa za obrezovat grmovja, deluje BP že več kot 5 let. Računalnik Medion iz Hoferja, deluje OK že 4+ let. Pač ni vse škart roba in ja, so dolžni vrnit keš/popravit/zamenjat, če crkne takoj. Ne vem pa zakaj bi se zdiral na prodajalce, kot da so oni krivi.

Drugače pa mi je zadnjič v Hoferju zaračunala 66 žemelj, namesto 6 LOL. Se zgodi, lepo opozoriš in uredijo. Je pa fino vsaj na hitro pogledat račun takoj ko ga dobiš.

Gagatronix ::

Blesavi, zafrustrirani ljudje se bodo pac zdirali na nic krive. V Hofer/Lidl pa ne hodim, ker sta mi predalec. Imam Mercator 200m od hise.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

Najboljši je bil en model pred dnevi v Lidlovi trgovini ... Pred tednom dnevi kupi v enem drugem lidlu nek električni stroj (mislim, da je bil brusilec, po škatli sodeč), crkne mu po parih dneh in se pride pizdakat v trgovino, da je pred celo blagajno izpadel totalen kreten. Prvo je se drl na vse prodajalke, potem pa jim še grozil z inšpekcijo in ne vem kaj še vse ... ko ga je ona revica vprašala za račun, je pa rekel, da ga je stran vrgel ... :) Keri model. Bolj, ko je ona zahtevala račun in da mu brez računa tega ne bodo vzeli, bolj se je pizdakal nad vse. Ženske so bile že cele prestrašene za blagajno. Potem sem mu še jaz rekel, da se naj malo umiri, ker ne rabimo vsi poslušati njegove probleme. Pa je končno utihnil.

Mislim ... kaj pa pričakuješ od električne naprave iz lidla? 4x sem jo kupil, 4x dal 5x ceneje, kot bi lahko na kakem amazonu kupil, 4x crknilo v parih urah uporabe ... Nisem nikoli nazaj nesel, ker vem, da ima lidl najbolj zanič električne naprave. Kot bi kupoval zanič avto, med šlepanjem domov bi mu odpadlo kolo ... kaj bi mogel zaradi tega reklamacijo narediti? Saj veš kaj kupuješ.

Glede avtorja, zagotovo je prišlo do pomote. Glede na to, koliko artiklov, predvsem sadja in zelenjave, morejo imeti trgovke v glavi, me niti malo ne bi čudilo, če bi zamešale kodo. Še nikoli se nisem pizdakal nad trgovci. Lidlove in hoferjeve trgovke so ene najbolj naspidiranih blagajničark ...

Pojdi v kako nizozemsko, ali pa švedsko, boš videl kaj je hitrost blagajničark ... rabiš iti prej na eno kafe, da ti tisti voziček poračaunajo do konca ... V angliji te čudno gledajo, če si sam zlagaš v vrečko, ker tam so tako razvajeni, da bi jih blagajničarka mogla še s tisto polno vrečko okoli kepe vsakič kresniti v zahvalo.


Oh ja, starci...in prodajalke, ki so seveda krive, ker so dale pokvarjen izdelek na police :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

zobnik ::

Hofer mi je odgovoril, da so mi zračunal napačno, tolk o njihovem poštenem odnosu do resnih strank.

fikus_ ::

Verjetno je blagajničarka vtipkala napačno kodo. Nima pa ona nobene koristi od tega, tako da ne verjamem, da je namerno naredila to.

errhec ::

Priznali so da so se zmotili, in to ni fer (pošteno)?
dd

Horas ::

Gagatronix je izjavil:

> V angliji te čudno gledajo, če si sam zlagaš v vrečko

Marsikje v ZDA si sploh ne mores sam zlagati v vrecko, ker imajo zaposlene srednjesolske mulce za to.


tega že davno ni več. so prevelik strošek!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

hojnikb ::

errhec je izjavil:

Priznali so da so se zmotili, in to ni fer (pošteno)?

They are out to get him
#brezpodpisa

Gagatronix ::

Teorije zarot galore!!!!enaenaena

Bezukhoff ::

Bo potrebno po marelice, da si očistite črevesje, ker ste očitno full of shit. :))

shadeX ::

Jaz sem vedno imel dobre izkušnje s Hoferjem. Tale tema nepotrebno serje po brandu, ker je jasno da je prišlo do zmote pa še priznali so.

Karneki..

GupeM ::

Horas je izjavil:

tega že davno ni več. so prevelik strošek!

Leta 2017 sem v nekaterih trgovinah to še videl, kako je danes pa ne vem. Sta pa bila recimo dva "zlagalca" za 5 blagajn, tako da če si imel (ne)srečo, ti je zlagal zlagalec, drugače si si pa sam.

Goran's Blog ::

Pojdi k Ladotu in mu povej kakšno krivico so ti naredili!

Ben Dover ::

Zobnik a nisi ti iz nekih rovt? Če boš šel menjat paradajz boš v minusu, think about it. :))

GupeM ::

Ben Dover je izjavil:

Zobnik a nisi ti iz nekih rovt? Če boš šel menjat paradajz boš v minusu, think about it. :))

In prodajalke to dobro vejo. Dobro vejo tudi, da vedno pogleda na račun šele doma. Zato pa mu lahko namenoma več zaračunajo.

Mike_Rotch ::

Mislim ... kaj pa pričakuješ od električne naprave iz lidla? 4x sem jo kupil, 4x dal 5x ceneje, kot bi lahko na kakem amazonu kupil, 4x crknilo v parih urah uporabe ... Nisem nikoli nazaj nesel, ker vem, da ima lidl najbolj zanič električne naprave. Kot bi kupoval zanič avto, med šlepanjem domov bi mu odpadlo kolo ... kaj bi mogel zaradi tega reklamacijo narediti? Saj veš kaj kupuješ.


Ne vem kaj kupuješ, ampak Lidl ima načeloma solidno robo. Sicer je razlika od izdelka do izdelka, ampak Parkside orodje je super za to ceno, daleč od tega, da bi po defaultu crknilo po parih urah uporabe. Niti mi ni jasno zakaj ne bi izkoristil garancije, ki jo ponujajo in oglašujejo.

Kvinta ::

Nekdo se je zmotil pri barcodi. Najbrž tisti, ki je paradižnik sprejel v skladišče


Te kode tud zamenjujejo tam navadn folk kr so pač hudobni al ne vem kaka sila jih pač žene .... je kolegica delala tam dnevno problemi s tem pa ni ta trgovina izjema tud v vseh ostalih je isto al pa podobno ;((
A.C.A.B

Koraaz ::

shadeX je izjavil:

Jaz sem vedno imel dobre izkušnje s Hoferjem. Tale tema nepotrebno serje po brandu, ker je jasno da je prišlo do zmote pa še priznali so.

Karneki..


Ne vem zakaj takšna pripadnost in zagovarjanje blagovnih znamk in korporacij.

Misliš, da nas imajo za prijatelje?

Invictus ::

To se tudi jaz sprašujem.

Napišeš kritiko ene firme, pa te drugi napadejo. Svašta...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GupeM ::

Če napišeš utemljeno kritiko, potem se strinjam. Če pa nekaj na pamet bluziš, ne da bi se pri njih pozanimal, si pa pač bedak.

Če bi pogledal račun, šel nazaj in jim rekel da se mu zdi da so se zmotili, bi mu v trenutku uredili zadevo.

Rupa ::

Blagajničarka hitreje skenira izdelke kot jih večina uspe zlagat v voziček, se zmoti 1x in zdaj je cela družba goljufiva? Same snežinke. Se mi zdi, da je to eden tistih kupcev, ki vidi, da bo moral počakati na blagajni 2 pred sabo in se že dere, naj odprejo dodatno blagajno.

Jaz v Hoferju še nisem naletel na težavo, sem pa 2x v Lidlu. Enkrat je blagajničarka kot število artiklov vnesla kodo za naslednji artikel. Ampak je bilo očitno, da nisem kupil za 60€ Bobi palčk in so takoj uredili.
Drugič sem doma ugotovil, da so mi računali nakup hrena namesto čebule. Razlika v ceni je očitna, tako da sem bil na izgubi dobrih 7€. Kontaktiral sem jih prek maila, so se opravičili in mi po pošti poslali darilni kupon za 10€, ki sem ga vnovčil pri naslednjem nakupu. Nimam kaj slabega reči, vsako napako so korektno priznali in popravili, tudi v svojo škodo.

Vsak se zmoti, težavo se reši, ne pa joče, pljuva in obtožuje goljufije. Ni pošteno.

Horas ::

tuid jaz sem že naletel na napačno zaračunan izdelek in sicer sem imel 12pixn tune, zaračunala mi je pa 15. sem opazil ko sm v avtu preverjal in šel nazaj notr s škatlo. mi je povrnala.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

zobnik je izjavil:

Hofer mi je odgovoril, da so mi zračunal napačno, tolk o njihovem poštenem odnosu do resnih strank.


Saj nisi resna stranka :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oemdzi ::

Močno dvomim, da bi si katera od teh Lidl/Hoger blagajničark upala goljufati, to letijo iz firme kot so dolge in široke, takoj ob prvem primeru...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Ben Dover ::

Glede na to kako šopajo in so pridne, kot mravljice, jim ne zamerim občasne napake. Pač preveriš račun, sej zato ga dobiš, delat štalo zaradi 2EUR, da na koncu še izgubi službo...
Niso roboti alo, malo razumevanja ne bi škodilo..

To je vrhunec tega tedna za zobnika, očitno..

Zgodovina sprememb…

Hawker ::

STASI je izjavil:

Ponavadi me na plesnivo sadje/selenjavo opozorijo in predlagajo naj ga zamenjam.


ne nabijaj, tam s svetlobno hitrostjo skenira izdelek in praviš da ti še sproti pregleda, če je sadje plesnivo :))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer vedno ne obračunava popusta na blagajni

Oddelek: Loža
383377 (1715) c3p0
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347108631 (45089) zmaugy
»

Tudi Microsoft bi nadomestil blagajničarje

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
266851 (4998) billy
»

Nakupovanje v Lidlu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20343545 (29929) Machete
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11120946 (16444) GregiB

Več podobnih tem