» »

Siljenje z alkoholom

Siljenje z alkoholom

«
1
2 3
...
5

Meiniken ::

Včeraj sem bil na praznovanju nečakovega rojstnega dneva in mi je žlahta ves čas pod nos tiščala limonce. Alkohola ne pijem (in ja, vejo da ne pijem alkohola). Bolj kot sem razlagal da ne bom, bolj so bili tečni v stilu "kaj si taka mona, rukn enga" (ko bi vsaj le eden bil).

Največja težava je, da se to ne zgodi ampak dogaja. Ni važno za kakšne vrste praznovanje gre, ljudje tiščijo pijačo pod nos za vsako ceno. Ajde, razumem da iz vljudnosti ponudijo ampak da tečnarijo je pa že kaplja čez rob.

Zdej mi pa nekako ne uspe priti do zaključka zakaj so ljudje tako težki kar se alkohola tiče. Je res tako težko razumet tisti ne?

OracleDev ::

Nizek IQ in EQ, z vsakim požirkom pa še nižji.

Blinder ::

Ce bi poskusil alkohol, bi verjetno opazil, da ti je fanj in bi ga potem dalje uporabljal. Oni bi radi, da se tudi ti zabavas z alkoholom. Ni tezko.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

pi pawr ::

Res so težki nekateri. Sploh ni važno ali je tisto pijačo sam naredil ali pa ne.

Vzemi kozaerc in stran zlij >:D Bo pa užaljen lulek.

Zakaj bi se moral OP njim podrejat?

Meni kot 0,0% šoferju radi častijo brezalkoholno pijačo in ne komplicirajo 8-)

Meiniken ::

Blinder je izjavil:

Ce bi poskusil alkohol, bi verjetno opazil, da ti je fanj in bi ga potem dalje uporabljal. Oni bi radi, da se tudi ti zabavas z alkoholom. Ni tezko.


Ce bi poskusil dildo, bi verjetno opazil, da ti je fanj in bi ga potem dalje uporabljal. Oni bi radi, da se tudi ti zabavas z dildotom. Ni tezko.

showsover ::

Pfuf, kakšna tema in kakšnee primerjave... No, sicer pa, kakor vam paše... BMK

Ben Dover ::





Veliko zamujaš..

/s

Blinder ::

Meiniken je izjavil:

Blinder je izjavil:

Ce bi poskusil alkohol, bi verjetno opazil, da ti je fanj in bi ga potem dalje uporabljal. Oni bi radi, da se tudi ti zabavas z alkoholom. Ni tezko.


Ce bi poskusil dildo, bi verjetno opazil, da ti je fanj in bi ga potem dalje uporabljal. Oni bi radi, da se tudi ti zabavas z dildotom. Ni tezko.


Ce bi vsi uporabljali dildo, bi ga tudi jaz poskusil.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

pi pawr ::

Alkohol, meso, dildo.... saj je vseeno kaj

Silici ::

Vstonica?

LeQuack ::

Če bi pa iglo pa heroin dal na mizo bi se pa vsi kar naenkrat zgražali. Samo government approved droga je dobra.
Quack !

nevone ::

Meiniken je izjavil:

Včeraj sem bil na praznovanju nečakovega rojstnega dneva in mi je žlahta ves čas pod nos tiščala limonce. Alkohola ne pijem (in ja, vejo da ne pijem alkohola). Bolj kot sem razlagal da ne bom, bolj so bili tečni v stilu "kaj si taka mona, rukn enga" (ko bi vsaj le eden bil).

Največja težava je, da se to ne zgodi ampak dogaja. Ni važno za kakšne vrste praznovanje gre, ljudje tiščijo pijačo pod nos za vsako ceno. Ajde, razumem da iz vljudnosti ponudijo ampak da tečnarijo je pa že kaplja čez rob.

Zdej mi pa nekako ne uspe priti do zaključka zakaj so ljudje tako težki kar se alkohola tiče. Je res tako težko razumet tisti ne?


Te to moti?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

IL_DIAVOLO ::

Doma bodi, ce ne mores na praznovanju se malo sprostit in vkljucit v druzbo.

Ko bi spil enega, bi zgubili veselje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ben Dover ::

Uničevanje telesa je sprostitev? Kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

WizzardOfOZ ::

Meiniken je izjavil:

Včeraj sem bil na praznovanju nečakovega rojstnega dneva in mi je žlahta ves čas pod nos tiščala limonce. Alkohola ne pijem (in ja, vejo da ne pijem alkohola). Bolj kot sem razlagal da ne bom, bolj so bili tečni v stilu "kaj si taka mona, rukn enga" (ko bi vsaj le eden bil).

Največja težava je, da se to ne zgodi ampak dogaja. Ni važno za kakšne vrste praznovanje gre, ljudje tiščijo pijačo pod nos za vsako ceno. Ajde, razumem da iz vljudnosti ponudijo ampak da tečnarijo je pa že kaplja čez rob.

Zdej mi pa nekako ne uspe priti do zaključka zakaj so ljudje tako težki kar se alkohola tiče. Je res tako težko razumet tisti ne?

To je zato, ker jim mlačno odgovarjaš, da ne boš. Pošlješ ga u 3PM, pa na glas to poveš. Maš potem mir.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GrX ::

Ben Dover je izjavil:

Uničevanje telesa je sprostitev? Kul.

Občasno zmerno pitje alkohola ima celo pozitivne učinke na telo, še posebaj psihološke. Nič ne veš o tem?

Ben Dover ::

GrX je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Uničevanje telesa je sprostitev? Kul.

Občasno zmerno pitje alkohola ima celo pozitivne učinke na telo, še posebaj psihološke. Nič ne veš o tem?


Ti se kar tolaži, telo zavrača alkohol in ima s presnovo le-tega ogromne težave, zato pa imaš mačka.
Marihuana je veliko bolj prijazna do telesa in ima na voljo kanabinoidne receptorje že po defaultu, tudi na psiho vpliva blagodejno.

Strup - legalen
Travca - droga

Nisem proti alkoholu, ampak silit in označevat ljudi z bedniki, če ne pijejo je pa zame nesprejemljivo.

Nedasemiveč ::

Meiniken je izjavil:

Včeraj sem bil na praznovanju nečakovega rojstnega dneva in mi je žlahta ves čas pod nos tiščala limonce. Alkohola ne pijem (in ja, vejo da ne pijem alkohola). Bolj kot sem razlagal da ne bom, bolj so bili tečni v stilu "kaj si taka mona, rukn enga" (ko bi vsaj le eden bil).

Največja težava je, da se to ne zgodi ampak dogaja. Ni važno za kakšne vrste praznovanje gre, ljudje tiščijo pijačo pod nos za vsako ceno. Ajde, razumem da iz vljudnosti ponudijo ampak da tečnarijo je pa že kaplja čez rob.

Zdej mi pa nekako ne uspe priti do zaključka zakaj so ljudje tako težki kar se alkohola tiče. Je res tako težko razumet tisti ne?


Ker so pijani in postanejo bolj samozavestni, agresivni, moti jih vsaka malenkost,...

Nedasemiveč ::

GrX je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Uničevanje telesa je sprostitev? Kul.

Občasno zmerno pitje alkohola ima celo pozitivne učinke na telo, še posebaj psihološke. Nič ne veš o tem?


Dvomim, da je OP opisoval zmerno pitje alkohola na rojstnodnevni žurki. Verjetno je šlo za nekaj ljudi, ki so se ga nacedili do konca in potem težili še njemu. "Dej še enga ajga". Dej Bojč demu še enga hic"

IL_DIAVOLO ::

Kot bi sel vegan na koline :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

__Devil__ ::

Tudi jaz ne pijem skoraj nič. Je bolje tako. Sem pa pil nekaj let nazaj kar preveč. Nič ne zamujaš. Poleti paše kako pivo, kaj več pa je samo low vibe :)

111111111111 ::

Pač pocingljaš z avtomobilskimi ključi. Vedno pomaga.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Horas ::

enostavno ne greš več k tkim ljudem, žlahta gor dol. jaz sem odpikal nekaj iz svoje strani, pa nekaj iz ženine. prijatlov pa tk nimam, še od srednje šole, vsi ga še dans pijejo ker nimajo kaj druga za počet ko ni dela s froci ali s babo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

49106 ::

Nedasemiveč je izjavil:


Dvomim, da je OP opisoval zmerno pitje alkohola na rojstnodnevni žurki. Verjetno je šlo za nekaj ljudi, ki so se ga nacedili do konca in potem težili še njemu. "Dej še enga ajga". Dej Bojč demu še enga hic"


Zmerno pitje alkohola na rojstnodnevni žurki? A to mar obstaja? Rojstnih dnevov je veliko in večina pričakuje, da boš pil, ker imajo rojstni dan. Otroka sem dobil, drogirajmo se. Rojstni dan imam, drogirajmo se. Petek popoldne je, a loh v miru pir spijem.

Vrstniškemu pritisku se je včasih težko upreti, ampak če me pijanček povabi na pijačo, se ga rešim po hitrem postopku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

harvey ::

Ben Dover je izjavil:

GrX je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Uničevanje telesa je sprostitev? Kul.

Občasno zmerno pitje alkohola ima celo pozitivne učinke na telo, še posebaj psihološke. Nič ne veš o tem?


Ti se kar tolaži, telo zavrača alkohol in ima s presnovo le-tega ogromne težave, zato pa imaš mačka.
Marihuana je veliko bolj prijazna do telesa in ima na voljo kanabinoidne receptorje že po defaultu, tudi na psiho vpliva blagodejno.

Strup - legalen
Travca - droga

Nisem proti alkoholu, ampak silit in označevat ljudi z bedniki, če ne pijejo je pa zame nesprejemljivo.

Receptor in presnova nista ravno povezana pojma. Ima pa telo po defaultu urejeno presnovo alkohola, ker drugače ne bi ravno funkcioniral ob lastni žganjekuhi v črevesju. Kapaciteta teh encimov v jetrih je različna med rasami odtod tudi razlike koliko ga kdo nese.

Vsako posiljevanje v družbi, bodisi z alkoholom ali pa siljenje vegetarijancev z meson je znak totalnega primitivizma.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Ben Dover ::

harvey je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

GrX je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Uničevanje telesa je sprostitev? Kul.

Občasno zmerno pitje alkohola ima celo pozitivne učinke na telo, še posebaj psihološke. Nič ne veš o tem?


Ti se kar tolaži, telo zavrača alkohol in ima s presnovo le-tega ogromne težave, zato pa imaš mačka.
Marihuana je veliko bolj prijazna do telesa in ima na voljo kanabinoidne receptorje že po defaultu, tudi na psiho vpliva blagodejno.

Strup - legalen
Travca - droga

Nisem proti alkoholu, ampak silit in označevat ljudi z bedniki, če ne pijejo je pa zame nesprejemljivo.

Receptor in presnova nista ravno povezana pojma. Ima pa telo po defaultu urejeno presnovo alkohola, ker drugače ne bi ravno funkcioniral ob lastni žganjekuhi v črevesju. Kapaciteta teh encimov v jetrih je različna med rasami odtod tudi razlike koliko ga kdo nese.

Vsako posiljevanje v družbi, bodisi z alkoholom ali pa siljenje vegetarijancev z meson je znak totalnega primitivizma.


Vem, niti ni bilo mišljeno tako, samo kot primer kaj je OK in kaj ni.

WizzardOfOZ ::

harvey je izjavil:


Vsako posiljevanje v družbi, bodisi z alkoholom ali pa siljenje vegetarijancev z meson je znak totalnega primitivizma.


Al pa posiljevanje LGBT z raznimi pohodi po mestih in podobno. To je vse eno in isto. Pač primitivizem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

nevone ::

Petek popoldne je, a loh v miru pir spijem.


Petek popoldne je, a lahko v miru ne spijem pira. Ker nekako se mi zdi, da ti njim ne težiš naj ne pijejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

49106 ::

:D:)):)) Vrhunska

Ben Dover ::

Moral bi kontro vsekat pa jim vse kozarce odnest. :))

Ali pa naredi svoj žur brez alkohola in jih povabi, da vidiš zakaj so v bistvu tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Kvinta ::

Ti si ziher vegan :))
A.C.A.B

GrX ::

49106 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Dvomim, da je OP opisoval zmerno pitje alkohola na rojstnodnevni žurki. Verjetno je šlo za nekaj ljudi, ki so se ga nacedili do konca in potem težili še njemu. "Dej še enga ajga". Dej Bojč demu še enga hic"


Zmerno pitje alkohola na rojstnodnevni žurki? A to mar obstaja? Rojstnih dnevov je veliko in večina pričakuje, da boš pil, ker imajo rojstni dan. Otroka sem dobil, drogirajmo se. Rojstni dan imam, drogirajmo se. Petek popoldne je, a loh v miru pir spijem.

Vrstniškemu pritisku se je včasih težko upreti, ampak če me pijanček povabi na pijačo, se ga rešim po hitrem postopku.

Nevem kakšne sorodnike in prijatelje imaš ti, ampak okoli mene vsi pijejo zmerno.

GrX ::

Ben Dover je izjavil:

GrX je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Uničevanje telesa je sprostitev? Kul.

Občasno zmerno pitje alkohola ima celo pozitivne učinke na telo, še posebaj psihološke. Nič ne veš o tem?


Ti se kar tolaži, telo zavrača alkohol in ima s presnovo le-tega ogromne težave, zato pa imaš mačka.
Marihuana je veliko bolj prijazna do telesa in ima na voljo kanabinoidne receptorje že po defaultu, tudi na psiho vpliva blagodejno.

Strup - legalen
Travca - droga

Nisem proti alkoholu, ampak silit in označevat ljudi z bedniki, če ne pijejo je pa zame nesprejemljivo.

Se sploh ne tolažim. Da ima alkohol ob občasnem zmernem pitju pozitivne učinke je bilo že veliko napisanega v strokovni literaturi.

Mogoče si funkcionalno nepismen ali pa si namenoma izpustil ključni besedi, ki sem jih samo zate odebelil.

Ben Dover ::

Saj jih ima vsaka stvar ob zmernem uživanju, tudi kokain.. ur point? Kaj ima to veze z vprašanjem OP-ja? Če je 1 pivo na dan blagodejno, je to opravičilo za silit ljudi v alkohol ali kaj?? Kdo je zdaj nepismen.. :D OP je napisal " če bi bil samo 1 ", slabo bereš fant.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

lemur233 ::

S seboj imej flašo Abshinta 75 %. Za vsak deci rum-kole, ki jo moraš ti spiti, morajo oni 1 deci tega abshinta

thetech ::

Ben Dover je izjavil:

Saj jih ima vsaka stvar ob zmernem uživanju, tudi kokain.. ur point? Kaj ima to veze z vprašanjem OP-ja? Če je 1 pivo na dan blagodejno, je to opravičilo za silit ljudi v alkohol ali kaj?? Kdo je zdaj nepismen.. :D OP je napisal " če bi bil samo 1 ", slabo bereš fant.


Saj nihče ne podpira siljena v pitje alkohola. OP je napisal, da alkohola ne pije, torej ni pil, so ga pa v to silil. Kje se ti zatakne?

"Če bi bil samo 1" si nas večina razlaga drugače.. in sicer, tudi če bi spil enega, se ne bi pri enem ustavilo, ampak bi tankali dalje... Upam, da bo šlo.

Moj predhodnik ima prav. Očitno si res funkcionalno nepismen.

Sicer pa res ne vem, zakaj takšna drama. Lepo zavrneš pa je stvar zaključena.

PS: Ali lahko daš povezavo, do študije, ki potrjuje pozitivne učinke kokaina ob zmernem uživanju? Čakam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

TheBlueOne ::

Meiniken je izjavil:


Zdej mi pa nekako ne uspe priti do zaključka zakaj so ljudje tako težki kar se alkohola tiče. Je res tako težko razumet tisti ne?


Tete te zelijo vzeti zvecer s sabo spat in bi te malo omehcale, da ne bos tako hard to get... :)

kow ::

Zavrnes. 5x te bodo silili. Potem pa bodo odnehali oz. bo "siljenje" samo se interni joke, da vidijo ce te lahko kdaj "zlomijo" in se bos "poclovecil".

judoka ::

Credni nagon. Ljudje silimo drugacne v lastne vzorce, ker smo v osnovi ultra narcisi.

Mas 3 variante:

1. Skenslas rituale na katerih se pije.
2. Popizdis. Sklepam da se nisi.
3. Diplomatska. Zaigras da si ga spil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

c3p0 ::

Ne greš na tako "slavje" pač. Te kdo sili tam bit, si mladoleten?

Večina mojih vrstnikov si je hitro ustvarila družine, zdaj pa jim ven tolče, da se niso v mladosti dovolj zdivjali. Takrat so se nosili v stilu: "glej me, imam službo, ženo in otroke, zdaj sem resen", zdaj pa komaj čakajo, da bo petek, da se ga grejo vlit. No, nekateri niti na petek ne čakajo. Na druženjih pa samo obujanje spominov na žurke iz mladosti ob hkratnem zapijanju, brez meje. Kdo se bo s takim opitežem pogovarjal? Še trezen ne posluša, kaj šele nacukan.

l0wc4 ::

Vsakemu v pijačo dodaš malo laksativa. Praznovanje bi bilo takoj bolj zanimivo. :D
Drugače jaz tudi ne pijem, so mi pa taka praznovanja odlična, ko jim samo še dotakam alkohol, pa še kaj žganarije zraven piva in vina.
Ampak jih ne izuči ...

Miki N ::

Najbolj tečno je, ko so že dovolj nažgani, da silijo, ampk ne še toliko, da lahko kar zlivaš/daješ kozarce stran.

Jaz se spomnim enkrat ene zidanice kjer sem dobesedno z zamahom zlival kozarce neke žveplane zadeve čez odprta vrata ... nakar sem na koncu dobil še pohvalo, da ga dobro nesem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

jest10 ::

49106 je izjavil:


Zmerno pitje alkohola na rojstnodnevni žurki? A to mar obstaja?

Seveda obstaja. Morebiti zamenjaj krog prijateljev

prowb ::

Meiniken je izjavil:

Včeraj sem bil na praznovanju nečakovega rojstnega dneva in mi je žlahta ves čas pod nos tiščala limonce. Alkohola ne pijem (in ja, vejo da ne pijem alkohola). Bolj kot sem razlagal da ne bom, bolj so bili tečni v stilu "kaj si taka mona, rukn enga" (ko bi vsaj le eden bil).

Največja težava je, da se to ne zgodi ampak dogaja. Ni važno za kakšne vrste praznovanje gre, ljudje tiščijo pijačo pod nos za vsako ceno. Ajde, razumem da iz vljudnosti ponudijo ampak da tečnarijo je pa že kaplja čez rob.

Zdej mi pa nekako ne uspe priti do zaključka zakaj so ljudje tako težki kar se alkohola tiče. Je res tako težko razumet tisti ne?



Javi se,d a jih boš ti vozil po gostilnah, ker ne piješ - nikoli ti ne bojo več težili, da kaj alkohola spij :D

49106 ::

jest10 je izjavil:

49106 je izjavil:


Zmerno pitje alkohola na rojstnodnevni žurki? A to mar obstaja?

Seveda obstaja. Morebiti zamenjaj krog prijateljev


Zmerno lahko pijejo predvsem tisti, ki sicer ne konzumirajo alkokohola. A nisem napisal, da krog prijateljev zamenjam, ko grejo pijančavet?


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Ben Dover ::

thetech je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Saj jih ima vsaka stvar ob zmernem uživanju, tudi kokain.. ur point? Kaj ima to veze z vprašanjem OP-ja? Če je 1 pivo na dan blagodejno, je to opravičilo za silit ljudi v alkohol ali kaj?? Kdo je zdaj nepismen.. :D OP je napisal " če bi bil samo 1 ", slabo bereš fant.


Saj nihče ne podpira siljena v pitje alkohola. OP je napisal, da alkohola ne pije, torej ni pil, so ga pa v to silil. Kje se ti zatakne?

"Če bi bil samo 1" si nas večina razlaga drugače.. in sicer, tudi če bi spil enega, se ne bi pri enem ustavilo, ampak bi tankali dalje... Upam, da bo šlo.

Moj predhodnik ima prav. Očitno si res funkcionalno nepismen.

Sicer pa res ne vem, zakaj takšna drama. Lepo zavrneš pa je stvar zaključena.

PS: Ali lahko daš povezavo, do študije, ki potrjuje pozitivne učinke kokaina ob zmernem uživanju? Čakam...


Ne. Lol, nič nisi povedal. XD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

111111111111 ::

GrX je izjavil:


Nevem kakšne sorodnike in prijatelje imaš ti, ampak okoli mene vsi pijejo zmerno.

Pri meni isto. Pijejo malo ali nič. :) Sem pa že na kakšni fešti pil vodo, ker je gostitelj "pozabil" nabaviti brezalkoholno pijačo. :D

thetech je izjavil:


"Če bi bil samo 1" si nas večina razlaga drugače.. in sicer, tudi če bi spil enega, se ne bi pri enem ustavilo, ampak bi tankali dalje... Upam, da bo šlo.

Mislim, da je OP mislil, da ga ni silil samo 1 ampak več ljudi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Po mojih izkušnjah, se najvecji alkoholiki odločijo, da ne pijejo alkohola. Zakaj? Ker se ne znajo brzdat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Miki N ::

Siljenje z alkoholom je v bistvu neke vrste starejše trolanje. "OP, stara kljukaaa, pit' si ga ne upaaa ... ":))

Kekokekič ::

To je klasika tud pr nas oz bolj pri moji. Bohnedaj, da bi mev prazen kozarc. Ne piješ vina? Kva ti pa je. Dej pij pij..

Pri enem delu sorodstva se še lahko do neke mere izogneš. Pri drugem delu pa ni šans. Dobesedno so letali za mano z kozarcem in mi ga rinl v roke. Tam so užaljeni, če se ga ne napiješ do (skor) kome. Vseen jim je, če ti ne paše, če maš kaka zdravila, če voziš. Ma da piješ drugač so užaljeni - kar mi gre ekstremno na živce.

Na žurkah pri kolegih pa ne opazim, da bi kdo silu s pitjem. Itak je večinoma samopostrežno tko, da kar si vzameš to piješ. Mogoče kdo pride do tebe pa te vpraša zakaj ne piješ, pač poveš, mogoče sledi kaka "smešna" izjava, to je pa to.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družba "pogojena" z alkoholom?

Oddelek: Loža
413829 (2544) zobnik
»

alkohol, trda droga? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13624120 (20876) GrX

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18241525 (35753) BigWhale
»

Ali pijete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14936643 (32919) Dr_M

Več podobnih tem